לא צריך יותר להמתין, כי מכשיר הסמארטפון החזק ביותר הגיע. הכירו את Xiaomi MI-Two, מרובע הליבות הראשון בהשוק המבוסס על מעבד Snapdragon S4 וגם כנראה הזול ביותר שנמצא כיום – $315 בלבד. אם השם נשמע לכם מוכר, אז וודאי תזכרו כי מדובר במכשיר הרשמי של רום ה-MIUI, וממשיכו של ה-MI-ONE המוצלח שאותו סיקרנו בשנה שעברה.

הדור החדש מביא איתו בעיקר שיפור בביצועים, ובעוד שה-MI-ONE היה כפול ליבה, ה-MI-Two כאמור, מרובע ליבות 1.5GHz חזק במיוחד המבוסס על ליבת Kranit, דבר שיספק ביצועים שעדיין לא ראינו. על פי מבחני הביצועים שהחברה פרסמה, המכשיר הצליח להשיג תוצאה מרשימה של 7,787 נקודות ב-Quadrant ו-2,480 ב-Vellamo. יחד עם זאת, הוא משלב גם זיכרון 2GB RAM, מעבד גרפי Adreno 320 ומסך בגודל 4.3 אינצ’ מסוג IPS ברזולוציה של 720p וצפיפות פיקסלים של 342ppi, כך שמדובר במסך איכותי מאוד. בנוסף הוא יכיל מצלמה 8 מגה פיקסל אחורית עם צילום וידאו HD 1080p ו-720p ב-90 פריימים לשנייה (!), יציאת MHL וזיכרון פנימי 16GB עם אפשרות להרחבה ב–microSD וסוללה של 1,930mAh.

למרות המפרט המרשים, עיצוב המכשיר עדיין נותר פשוט ובסיסי כאשר עוביו עומד על 10.2 מ”מ ומגיע בשלל צבעים. מערכת ההפעלה היא כמובן אנדרואיד בגרסת 4.1 האחרונה, כשעליה נמצא כאמור את רום ה-MIUI הצבעוני והעשיר, הכולל גם את יישום הפקודות הקוליות Google Now ושאר האפליקציות הרבות שאיתם מגיע הרום הסיני המוצלח.

קרא עוד:  עוד מכשיר דגל בדרך: Realme X50 Pro 5G יוצג בברצלונה באופן גלובלי

אבל, וזה אבל גדול, המכשיר מיועד לשוק הסיני בלבד, אך אם יתמזל מזלנו נמצא אותו מסתובב, כמו את קודמו, באתרי המכירות הגדולים בחו"ל.

-פרסומת-
מנווט בין העכבר למוצץ, מאסטר בפוטושופ ומבשל מטעמים להנאתו. צלם מיום היוולדו ("אל תקראו למצלמה בטלפון DSLR") וחושב שלא צריך להוציא יותר מ-1,500 שקל על סלולרי חדש‎.