עוד בטרם חלף שבוע מהצהרתו הדרמטית של המדליף הסדרתי, eveleaks, כי הוא נוטש את סצנת ההדלפות והעולם הטכנולוגי, והנה כבר מסתמן יורש חדש שקיבל את ברכת הדרך של אביו הרוחני.

המדליף החדש, upleaks, שפרטיו חסויים מלבד העובדה כי הוא מגיע אלינו מסין הרחוקה, לא הסתיר את התרגשותו הגדולה מקבלת התפקיד הנחשק, ואף צייץ בגאווה בחשבון הטוויטר שלו כי עוקבים אחריו כבר למעלה מ-5,000 אנשים. מלבד זאת, upleaks אף הודה ל-evleaks באופן אישי על כך כי סימן אותו כיורש, ולא חסך גם במחמאות ותשבוחות אודות "האיש והאגדה", כהגדרתו. "זהו כבוד גדול עבורי, תודה לך evleaks", כך ציין המדליף החדש בחשבון הטוויטר שלו' בעקבות ברכתו על ידי eveleaks.

upleaks החל למעשה את טבילת האש הראשונה כבר בתחילת מאי השנה, כשאז הדליף את תמונות היחצנות של מכשיר ה-HTC E8, גרסת הפלסטיקי של מכשיר הדגל, בתוספת מספר מילים אודותיו. הסערה סביבו החלה למעשה רק לפני ימים ספורים כאשר משתמש ברשת החברתית reddit פרסם את הודעתו של המדליף בצירוף הקישור לרשת החברתית בה אמר את הדברים. הפוסט אותו פרסם המשתמש זכה לאלפי לייקים ותגובות אוהדות ורבים איחלו לו את ברכת הדרך ואף קיוו כי יזכה לאותה הצלחה בדיוק כפי שזכה המדליף evleaks.

evleks החל את היסטוריית ההדלפות שלו לפני שנתיים וידוע כמדליף אמין במיוחד, מלבד כמה הנחות שגויות. בעבר, הצליח לחשוף כיצד ייראה ממשק ה-Sense 6 החדש של HTC כמו גם פרטים אודות מכשיר ה-Moto X, השעונים החכמים של סמסונג וטאבלט הנקסוס 7. לנו רק נותר לאחל לו בהצלחה.

לדף הטוויטר של upleaks

 

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.