מותג הרמקולים Ultimate Ears, שהושק לפני כשמונה חודשים בישראל, משדרג שני רמקולים מתוך הקולקציה ומתגבר אותם בשליטה קולית באמצעות העוזרת הוירטואלית סירי למשתמשי iOS או שירות Google Voice למשתמשי אנדרואיד.

מדובר ברמקולים BOOM 2 וב-Megaboom, שבנויים מלכתחילה לשרוד בתנאי מים ואבק קיצוניים. החברה מכנה את הפיצ'ר "אמור את זה כדי לנגן את זה" (Say it to Play it), כאשר כל שצריך לעשות הוא לוודא שהרמקולים מריצים את הגירסה האחרונה של עדכון התוכנה, ללחוץ על כפתור הבלוטות', לחכות עד שנשמע צליל והאור מהבהב, ואז פשוט לומר פקודות כמו "נגן מוזיקת אינדי" או "נגן אר אנד בי".

משתמשי אנדרואיד צריכים להריץ במקביל את האפליקציה הנלווית של רמקולי ה-UE כדי להשתמש בפקודות קוליות כמו "נגן מוזיקה אלקטרונית" או "פופ", וכן הלאה. "חובבי מוזיקה יכולים כעת לנגן את השירים האהובים עליהם באמצע הבריכה, או בזמן שם קופצים מצוק", מסרה החברה בהצהרה, "לא משנה כמה התנאים רטובים או מלוכלכים – לא צריך יותר לשלוף את הטלפון כדי לשחק אותה די ג'יי". החברה אף מבטיחה כי הרמקולים לא אוספים מידע על הפקודות הקוליות שלכם.

הרמקולים אפילו תומכים בכל השפות בהן תומכים סירי וגוגל (שזה אומר, כולל עברית), ויש להם גישה לשירותי אייטונז, אפל מיוזיק, גוגל פליי מיוזיק, ספוטיפיי וכן הלאה. מחירו של ה-BOOM 2 בארץ עומד על 999 שקל, ואילו MEGABOOM עולה 1599 שקל.