באירוע שערכה השבוע בנדא מגנטיק, המפיצה של מותג Ultimate Ears (או UE) מבית לוג'יטק (Logitech), היא השיקה רמקולים חדשים העמידים בפני מים ומספקים חווית שמע של 360 מעלות.

הרמקולים החדשים אטומים למים בתקן IPX7 המאפשר להם לשהות עד חצי שעה מתלת למים בעומק של מטר אחד, עמידים בנפילות עד מגובה 2 מטר ופועלים עד למרחק של 30 מטר באמצעות קישוריות אלחוטית Bluetooth. לרמקולים אפשרות לטעינה באמצעות חיבור microUSB, ניתן להשמיע מוזיקה בשני רמקולים בו זמנית להכפלת עוצמת השמע ואף לשלוט ברמקול מרחוק על ידי אפליקציה ייעודית המספקת שליטה בהפעלה, שעון מעורר ושינוי האקולייזר.

המותג המוכר מבין הרמקולים שהוצגו הוא BOOM 2 אשר ממשיכו של הדגם הקודם ומספק עד 25 אחוז יותר עוצמה, חיי סוללה עד 15 שעות,  חיבור לשני מכשירים בו זמנית, תמיכה ב-NFC לקישוריות מהירה וחיבור 3.5 מ"מ להתקנים חיצוניים כמו נגני מוזיקה. מחיר הרמקול עומד על 999 שקל.

UE_BOOM-Ultimate-Ear-logitech-MEGABOOM

הרמקול השני שהוצג הוא MEGABOOM, הגדול והעוצמתי מבין השלושה ובמשקל 877 גרם. הרמקול בעל מפרט דומה לקודם עם סוללה המספיקה לעד 20 שעות שימוש. מחירו 1599 שקל.

הרמקול השלישי והמעניין ביותר בזכות עיצובו, הוא ROLL, רמקול בצורת כפתור גדול במשקל 330 גרם עם רצועה לחיבור קל כמעט לכל דבר. יש לו סוללה שתספיק ל 9 שעות שימוש, עד 20 מטר קליטה שמע אלחוטית. מחירו עומד על 699 שקלים

את הדגמים החדשים של UE ניתן למצוא במגוון צבעים באורנג' ובחנות א.ל.מ דיוטי פרי.

קרא עוד:  סוני השיקה את אוזניות נטולות חוטים האיכותיות ביותר בשוק