אם מישהו צריך הוכחה נוספת לכך שתמונה שווה 140 תווים, ושסרטון שווה 140 תמונות, הנה מגיע הפיצ'ר הבא בטוויטר (Twitter): בחודשים הקרובים יוכלו משתמשים להעלות לפרופיל שלהם סרטי וידאו שיוטמעו בממשק של טוויטר ויקבלו נגן פנימי, בדומה למה שעשתה פייסבוק.

אלא שבטוויטר החליטו לא להתקמצן על האורך, ולאפשר סרטונים של עד 10 דקות בפורמט MP4 או MOV. בנוסף הוחלט שלא להגביל את גודל הקובץ שניתן להעלות, ואף לעודד משתמשים להעלות סרטים באיכויות גבוהות במיוחד. ההחלטות הללו מעידות על כך שטוויטר מכוונת בעיקר לבעלי עסקים ומשרדי פרסום, שישמחו לעשות שימוש בפיצ'ר החדש כדי לקדם את עצמם, יותר מאשר למשתמש הפרטי.

יחד עם זאת, ובאותה הנשימה, מבהירים בטוויטר שאין להם כוונה לאפשר שיתוף סרטונים מתוך YouTube, ומבקשים להעלות מחדש את הקובץ המקורי במקום להדביק לינק לסרטון. כמו כן, טוויטר לא תאפשר גישה חיצונית צד ג' לסרטונים, מה שאומר שלא יהיו פרסומות מוטמעות, חסויות או לינקים ממומנים לפני, במהלך או אחרי ניגון הווידאו.

טוויטר גם לא תאפשר תזמון אוטומטי של פרסום סרטונים: "הסרטון יכול להישלח באופן שווה לכל העוקבים שלך, או להיות מוסתר מהם במקרה של קמפיין פרסומי", אומרים בחברה. "אנחנו חושבים שתיהנו לשתף את מה שקורה בעולם שלכם דרך הנגן שלנו", הם מסכמים.