לא אחד אם כי שניים: נותר כשבוע טרם חשיפת צמד מכשירי הדגל החדשים של גוגל וכעת, הדלפה חדשה חושפת את שמותיהם של המכשירים החדשים ותמונות חדשות של השניים במלוא תפארתם.

על פי הדיווחים של Android Police שהצליח להניח את ידיו על תמונות רשמיות, צמד המכשירים החדשים שעל ייצורם אחראיות היצרניות LG ו-וואווי (Huawei), שכל אחת מהן תייצר מכשיר אחר, נחשפו במלואם: האחד Nexus 5X (בתמונה למעלה) והשני Nexus 6P. עוד קיבלנו אישור נוסף למפרטי המכשירים וכי הדגם הקטן יותר בסדרה, ה-Nexus 5X שיוצר על ידי LG יהיה בעל מסך של 5.2 אינץ', כממשיך דרכו של ה-Nexus 5 שאינו זכה לשדרוג במשך כשנתיים ואילו ה-Nexus 6P שיוצר על ידי וואווי יהיה הדגם הגדול יותר שנאמד ב-5.7 אינץ' – אך קטן יותר מה-Nexus 6 הנוכחי.

Nexus 6P

מלבד גדלי המסך, תחת מכסה המנוע ישנו כצפוי, גם שדרוג חומרתי, כאשר דגם ה-5X יקבל את מערכת העל שבב Snapdragon 810 בעלת שמונה הליבות, ואילו דגם ה-6P יקבל כפי הנראה את מערכת העל שבב Snapdragon 808 בעלת שש הליבות – הקיים במכשיר הדגל הנוכחי של LG.

מלבד זאת, שני המכשירים יגיעו ברזולוציה זהה של 1440p, חיבור הטענה USB Type C, אחסון פנימי לבחירה 32GB, 64GB או 128GB, מצלמה אחורית ברזולוציית 13 מגה-פיקסל וכן סורק טביעת אצבע. החשיפה הרשמית תתרחש ב-29 לספטמבר באירוע שתערוך גוגל בסן-פרנסיסקו.

שתף:
-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.
 • iphone1000

  מכשירים טובים ואיכותיים. ה 5X יותר דומה למכשיר נקסוס .

 • yb

  נראה לי שהתבלבלתם ה-5x יקבל את הs808 וה-6p יקבל את הs810

  • IDANOR38

   עם כל הכבוד אני מעדיף את ה808 וLG מאשר את ה810 שמתחמם ואת HUAWEI שזה זבל סיני טהור!

   • Yossi Cohen

    שני הנקסוסים האלו הם דיי זבל טהור בגלל המסך…
    הנקסוס 5 סבל מביצועים נמוכים במשחקים בגלל שהיה לו FHD ולא 720P ועכשיו זה יסבול מה2K באותה מידה אם לא יותר.

    פעם אחרונה שבדקתי עלות הייצור של HUAWEI כפולה ומכופלת מזו של האייפון אז זבן סיני טהור זה לא.
    AKAI KAIA KAYA וכל החארטות האלו הן זבל טהור!
    בינתיים הסיני הכי טוב הוא הXIAOMI (אותו מפעל של האייפון , פוקסקון, סתם שתדע… וכך גם HUAWEI)

    • IDANOR38

     אני מצדיק אותך בקטע של XIOAMI הוא הטלפון הסיני הכי טוב בעיני!

 • גד

  מחירים יש?