לא חסר שמועות על מוצרי גוגל שצפויים להגיע, החל מהדור החדש של המשקפיים החכמים, כרומקאסט חדש וכמובן מכשירי נקסוס חדשים. לכן, זה בהחלט הזמן של גוגל (Google) לחשוף את תוכניותיה באירוע שייערך בסן פנסיסקו, ב-29 לספטמבר בשעה 9 בבוקר שעון מקומי.

בהתחשב שלא נאמר דבר בהזמנה, אפשר לשער מה ייחשף ואת זה וודאי גם אתם יכולים לנחש. בראש ובראשונה, אלו מכשירי הנקסוס, שלפי השמועות מדובר יהיה בשני דגמים – האחד של LG תחת השם Nexus 5X או Nexus 5 2015 והשני ה-Nexus 6 של וואווי (Huawei), שלפי השמועות, הם יצוידו במסך 5.2 אינץ’ Full HD ו-5.7 אינץ’ QHD בהתאמה, עם שבב ה-Snapdragon 808 ו-810, זיכרון של 3 ג’יגה-בייט RAM וחיישן טביעות אצבע. כמו גם, הם ירוצו על גרסת האנדרואיד החדשה שתושק באירוע, ה-Android 6.0 Marshemllow.

מלבד אלו, גוגל מתכננת גם לחשוף דגם חדש למזרימדיה שלה, הכרומקאסט (Chromecast) כך לפי דיווח של 9to5 שטוען כי הגרסה החדשה צפויה להגיע במראה שונה מקודמו, מעט יותר עגלגל וגדול יותר וכן חומרה חדשה כמו מעבד מהיר יותר, תמיכה בתקשורת WiFi 802.11ac, זאת בניגוד לדגם הנוכחי שתומך בתקן 802.11b/g/n וכן יכלול יציאת רמקול לחיבור ישיר. אפשרות חדשה שתכונה Fast Play תאפשר להתחבר לכרומקאסט במהירות גדולה יותר על ידי שימוש בכפתור בתוך האפליקציה, דבר שיקצר משמעותית את זמן ההמתנה בעת ההזרמה הראשונית.

את כל הפרטים נקבל בעוד כשבוע וחצי ונדווח עליהם כאן באתר.