השירות שאובר (Uber) מציעה אולי לא מוגדר בדיוק במילון, אבל אם תרצו או לא פשוט מדובר בעוד סוג של אמצעי תחבורה ציבורית, ומה אנשים מרבים לעשות כשהם משתמשים באמצעי תחבורה ציבורית? לשכוח דברים מאחור.

אז באובר החליטו לבדוק מהם הדברים שהושארו מאחור ודווחו על ידי הנהגים של החברה, ומתברר שברשימה הזו, מעבר לדברים שגרתיים יחסית כמו טלפון חכם או ארנק עם כסף, יש גם לא מעט דבריפ שקשורים לתחום המזון החל מצ'יטוס, רוטב סלסה, חרדל וחבילת בשר טחון ועד לובסטרים – וזה דרך אגב הוגדר על ידי החברה כדבר המוזר ביותר.

אבל זה לא נגמר בזה. הרשימה מכילה גם כמה חפצים שבאמת לא ברור מי בדיוק מסתובב איתם ברחוב, כמו למשל עציצים, אפוד חסין כדורים, ידית של ברז, דמות גמד מקרטון, סוודר לכלב, ציורים, מתלה ליד, ואפילו משחק נינטנדו. כמו כן, היו נהגים דיווחו כי מצאו גם כדורי ווליום, שוקר חשמלי ואפילו ויברטור.

לפי אובר, הלילה שבין שבת לראשון הוא המועד שבו אנשים רבים שוכחים חפצים במכוניות. יש להניח שזה בגלל שכרות של סוף שבוע.

בפרסומים השונים הוסיפו לרשימה של אובר עוד סעיף אחד, והעניקו לו את השם 'הכבוד העצמי של המנכ"ל', ובו יש התייחסות למקרה בו מנכ"ל אובר, טרוויס קאלאניק, תפס נסיעה ומצא את עצמו בוויכוח סוער עם הנהג לגבי ההחלטה של החברה להוריד הורדת תעריפי הנסיעה, ויכוח שבסופו של דבר גרם לון להוציא מכתב התנצלות לנהג עצמו, לשאר חבריו על ההגה, וגם לעובדי החברה.