סוני (Sony) אמנם לא חשפה את ממשיך לסדרת ה-Xperia בתערוכת המובייל בברצלונה בחודש שעבר, ולמעשה אחרי LG, היא האחרונה מבין היצרניות הגדולות להשיק את מכשיר הדגל הבא שלה.

תמונות חדשות של המכשיר נחשפו כעת, זאת לאחר שכבר ראינו תמונות יח”צ לפני כן ובהם רואים לראשונה את המכשיר החדש כפי שהוא אמור להראות בעת השקתו. המדליף מסיאול מציג תמונות חיות של ה-Z4, וניתן כבר להבחין כי גם בדור החדש לא נעשו שינויים רבים מידי בעיצוב, אך הפינות מעט פחות עגלגלות מאשר ה-Z3.

כן ניתן לראות כי כפתורי המגע שונים מהמוכר, וחדי העין ייזהו כי סוני בחרה בצורות הגיאומטריות של שלט ה-PlayStation שלה, כך שהיא החליפה את כפתור הבית, החזרה והגישה למנהל המשימות במרובע, משולש ובית. עוד ניתן לבחין כי כפתורי השליטה בשמע או כפתור הכיבוי נשארו במקומם, וכפי שאנחנו אוהבים יש גם בדגם זה כפתור מהיר למצלמה. על פניו, קשה לדעת האם סוני עברה לשימוש במתכת או נשארה עם פלסטיק במסגרת סביב, והאם הגב גם הוא מיוצר מזכוכית.

SONY-XPERIA-Z4-4

על-פי השמועות האחרונות, המסך יישאר 5.2 אינץ’ אולם עדיין לא ידוע האם סוני בחרה ברזולוציית 1920×1080 פיקסלים או שתקפוץ כבר לרזולוציית 2K. מלבד זאת, גם בהדלפה זו שוב כי אין מכסה על מחבר הטעינה, ולא ברור מדוע כך שכן ייתכן כי החליטה לוותר על עמידות המכשיר במים, אולם כן ישנו שני כיסויים נוספים שאפשר להעריך כי אחד הוא הרחבת הזיכרון והשני הוא חריץ ה-SIM.

שאר המפרט צפוי לכלול את שבב ה-Snapdragon 810, זיכרון עבודה מוגדל של 4 ג’יגה-בייט RAM, מצלמה 20.7 מגה-פיקסל, רמקולים סטריאופוניים איכותיים ומצלמת סלפי 5 מגה פיקסל.