לצד היצרניות הגדולות שכבר הציגו את מכשירי הדגל שלהן לשנה הנוכחית, בלטו בהעדרן שתי יצרניות, ומלבד LG שצפויה להציג את ממשיך דרכו של ה-G3 על פי ההערכות בחודש הבא, נמצאת ברשימה גם סוני, שכעת דלפו לרשת (שוב) תמונות היח"צ של מכשיר הדגל החדש שלה.

המדליף הסדרתי [email protected] צייץ בחשבון הטוויטר שלו מספר תמונות יחצ"צ של המכשיר החדש, שהודלפו לכאורה, מלא אחרת מאשר סוני עצמה. על פניו, המכשיר נראה זהה לחלוטין לזה של הדגם הקודם אם כי בתוספת שינויים קלים, בעיקר בגזרת הרמקולים שצפויים להיות עוצמתיים במיוחד וכניסת ה-Micro USB שעברה לתחתית המכשיר. המדליף גם צייץ את מידותיו של המכשיר שנאמדות ב-71.9×7.2 מ"מ, מה שמרמז שהמכשיר יישא כפי הנראה מסך זהה לזה של הדור הקודם שנאמד ב-5.2 אינץ'.

על-פי השמועות האחרונות, מלבד גודלו של המסך שיישאר זהה כאמור, רזולוציית המכשיר צפוייה להיות 1920×1080 פיקסלים, אך בהחלט שייתכן שסוני תרצה ליישר קו עם יתר היצרניות ותצייד אותו ברזולוציית 2K. מלבד זאת, מתחזקות השמועות וההערכות כי סוני תעדיף לוותר השנה על עמידות המכשיר במים, שזאת גם ניתן לראות בתמונה כי יציאת ה-Micro USB מגיעה ללא מכסה הגנה, אם כי הסיכויים לכך קלושים. בנוסף תוותר זו על היכולת להרחבת זיכרון המכשיר בעזרת כרטיס microSD.

תחת מכסה המנוע, מעריכים כי המכשיר המדובר יצוייד במעבד מתומן ליבות מבוסס ארכיטקטורת 64 ביט Snapdragon 810, זיכרון עבודה בנפח של 3 או 4 ג'יגה-בייט ומצלמה אחורית ברזולוציית 20 מגה-פיקסל בתוספת מייצב תמונה אופטי. באופן לא מפתיע במיוחד, חיישן המצלמה יהיה תוצרת סוני עצמה. כל אלה כאמור עדיין בגדר שמועות, ונאלץ להמתין להכרזה הרשמית שצפויה להיות בקרוב.

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.