נדמה כי מדגם לדגם הופך הסמארטפון למכשיר מתוחכם יותר, אך בה בעת גם צרכן סוללה גדול יותר. וכשליבו של המכשיר נודם בטרם עת, אין דבר מתסכל יותר עבורנו, המשתמשים. אפליקציות שונות מנסות להאריך את חיי הסוללה, אך נדמה כי אחת העונה לשם One Power Guard, עושה זאת טוב יותר מהאחרות.

מה הסוד שלה? ובכן, האפליקציה משתלטת על פקודות תוכנתיות בליבת מערכת ההפעלה (Kernel), משנה אותן בצורה המותאמת אישית לאופי השימוש שלכם במכשיר ובכך חוסכת באופן משמעותי בנתוני צריכת הסוללה. העובדה שהיא משנה הגדרות בליבת מערכת ההפעלה, תדרוש מכם, המשתמשים, לבצע תהליך ראשוני די נפוץ – תהליך המכונה Rooting שמאפשר את "פריצת" מערכת ההפעלה וקבלת הרשאות לליבה שלה (תוכלו לקרוא בהרחבה על התהליך כאן, וישנם ב-TGspot גם מדריכים שונים כיצד לעשות זאת, כדוגמת מדריך רוט לנקסוס 5).

לאחר ביצוע הרוט, תוכלו להתקין את האפליקציה ולהפעילה. היא תדע להאריך את זמן ההמתנה (Stand-By) של המכשיר בפעולה ואף לקצר את זמן טעינתו. בעוד שהיא מייעלת את צריכת האנרגיה של מעבד המכשיר, תוכלו לבחור שישה מצבי חיסכון באנרגיה המתאימים לשימושים שונים שאתם מבצעים במכשיר שלכם. בדומה לאפליקציות חיסכון אחרות, גם זו תדע לעבור בצורה אוטומטית בין גלישה באמצעות Wi-Fi לבין גלישה באמצעות רשת סלולרית, זאת לפי נתוני צריכת הסוללה היעילים ביותר באותו הרגע. מנגנון מיוחד אף יגן על המכשיר מהתחממות יתר, ועל הדרך גם תהנו מטיפים מקצועיים הנוגעים בחיסכון בסוללה וגם תדעו מה מבזבז לכם הכי הרבה סוללה.

להורדת האפליקציה בחנות הגוגל פליי לחצו כאן.

שתף:
-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.
 • אוראל אמסלם

  אני לא רוצה להאשים אני בטוח שהכוונה שלכם הייתה לעזור למשתמשים,אבל לי אישית זה תקע את הטלפון רק כדי למחוק את האפליקציה חיכיתי המון זמן עד שהוא נדלק…מי שעובד לו חלק בכיף…

 • אלירן

  איך משתמשים בה ?אפשר עזרה ?

 • פיסיקאי משועמם

  לא ממש עובד …בינתיים זה רק מאט את תגובת המכשיר והביצועים ולא ממש משפר את הסוללה..

 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  יש לי גלקסי 3.
  אפילו לא ROOTED והיא עדיין עובדת מעולה.
  שמתי לב לשיפור זמן הסוללה משמעותית גם בשימוש מאסיבי בWHATSAPP וגם בWAZE ברור שגם בIDLE TIME

 • הורדתי

  הורדתי את האפליקציה ויש לי גם רוט..משום מה האפליקציה משנה לי את הרשת לעבוד עם רומינג בכל פעם שאני מפעיל אותה.. משהו הצליח לבטל את זה?

 • יוסי כהן

  אוווו נחמד המכשיר המתחמם בעל קיבולת הסוללה הירודה שלי מככב שם זה חייב להיות טוב לHOX כנראה ^^

 • נשמעת מבטיחה. נבדוק.

 • זה טוב