עוד לא חלפו להן 24 שעות מפרשת הפגם בייצור מכשירי ה-Galaxy Note 4 שגורם, לטענת המשתמשים, לרווח בין מסך המכשיר למסגרתו, וסמסונג (Samsung) אומרת בתגובה: הרווח צפוי ומקובל.

הפרשה, שכבר זכתה לכינוי Gapgate#, מגוללת את תלונותיהם של משתמשי מכשיר ה-Galaxy Note 4 החדש שהושק לפני מספר ימים ספורים בקוריאה, בכך כי קיים רווח גדול בין מסך המכשיר למסגרתו, עד כדי כך כי ניתן להכניס פנימה כרטיס גודל של כרטיסי אשראי. בעוד תגובתה הלא רשמית של סמסונג כי היא מודעת לפגם בייצור המכשירים הגיע כמה שעות לאחר פרסום הפרשה, תגובתה הרשמית והמתחמקת יש לומר של סמסונג, גם היא, לא איחרה לבוא:

"אנחנו מודעים לרווח שנוצר בין המכשיר למסגרתו בחלק ממכשירי ה-Galaxy Note 4", כך אמרה סמסונג בתגובתה הרשמית. מלבד זאת, לטענת החברה, הפער גם קיים ואף מופיע במסמכיו הרשמיים של מכשיר ה-Galaxy Note 4 וכי ייתכן ויגדל עוד יותר נוכח "הטלטלות המכשיר", לדברי החברה. "הפער הקיים (הרווח), הינה תכונה נדרשת במכשיר הגלקסי הנוט 4", כך כתוב במסמכיו הרשמיים של המכשיר. "לאורך זמן, כתוצאה מחיכוך בין חלקים במכשיר עצמו, הפער עלול עוד להתרחב מעט", נכתב בהמשך. יחד עם זאת, ציינה החברה כי "אין כל חשש ברווח הקיים וכי הרווח לא יפריע בתפקודו התקין של המכשיר".

על פניו, ניתן לראות בתגובתה של סמסונג מעין תשובת התחמקות, שכן כמה שעות לאחר פרסום התמונות המדוברות טענה החברה כי היא מודעת לבעיה. כך או כך, בלתי סביר להניח כי הרווח הקיים הוא "הכרח חיוני לקיומו של המכשיר", דבר הנשמע מוזר וצריך לראות זאת בעיניים כדי לשפוט. המכשיר צפוי להגיע בחודש הקרוב למדינות נוספות ברחבי בעולם וגם כן בישראל, כך שאם מדובר אכן בבעיה חזותית וודאי נשמע על כך עוד בהמשך.

שתף:
-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.
 • אבי

  גם במקרה של "סנדרום המוות הפתאומי"בגלקסי 3 ,סמסונג לא לקחה אחריות וכך התאדו לי 3000 שקל בהם רכשתי את המכשיר דרך וואלה שוופס שאפילו לא ענו לי לאי-מייל ששלחתי להם.לכן לא אקנה יותר גלקסי ובטח לא דרך וואלה שופס בכלל

 • מאיר כהן

  הכל שטויות. אני כבר עם ה sony z3 ואין מאושר ממני ביקום כולו. מכשיר מושלם!!

 • א

  כרגיל לא לוקחים אחריות..

 • קמילה

  תירוצים ,תירוצים באים בהמונים . כמו שהם ניסו לטשטש את תופעת הסוללות המתפוצצות שלהם כך גם עכשיו קורה ,לכל אוהדי הסמסונג העיוורים נתראה עוד מספר חודשים שהמסך של הנוט יצא מהמקום והמכשיר יפסיק לעבוד חחחחח….

 • שפוי

  אנשים כאן חיים בדמיונות, אין שום בעיה חזותית. יש לי התחושה שלי, שמישהו פה מתאמץ אובר כדי ללבות את האש כלפי סמסונג רק כדי להרחיק את האש מפרשת המכשירים המכופפים של אפל.