סוללה התלקחה בגלקסי נוט 7

לא לוקחת סיכון, ובצדק: לבעלי Galaxy Note 7 (גלקסי הנוט 7) שעדיין לא החליפו את מכשירם, שולחת סמסונג (Samsung) ערכת החזרה חסינת אש לאריזה ואיטום המכשיר על מנת להקטין סיכונים במקרה של התלקחות המכשיר בזמן ההובלה.

הערכה כוללת אריזות קרטון, כפפות ושקית תרמית חסינה לחום. לפי ההוראות, יש להכניס את Galaxy Note 7 לתוך השקית באמצעות הכפפות המצורפות, כשזו מונחת בעוד שלושה קרטונים לפחות – כשגם הם מבודדי חום. בהוראות הדגישה סמסונג כי אין לשלוח את המכשיר דרך האוויר, אלא אך בהובלה יבשתית. אלה יאספו על-ידי חברות שילוח מטעם סמסונג ברכבים מיוחדים שגם בהם מותקנת מערכת נגד דליקות ושריפות.

מהלך זה הוא סופה של הסאגה שהתחילה לפני כחודשים, עת שהתקבלו הדיווחים הראשונים אודות מכשירי Note 7 שעולים באש. דבר שבעקבותיו הכריזה סמסונג על קריאה להחזרה באופן יזום למכשירים הקיימים, ובסופו של דבר הפסקת הייצור של המכשיר המדובר.

 

שתף:
-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.
 • pizzaboy

  חחחחחחחחחחחח

 • drdray

  למה אתם לא מציינים שהכתבה מעותק מאתר אחר ?

 • 50smet

  יום עצוב.
  אחד המכשירים שעניינו אותי בחודשים האחרונים.
  נראה איך LGApple וכל השאר ירוויחו מהעלמותו של המתחרה הראשי.

  • CoolR2

   אחלה הספד אבל היא לא עומדת להימחק מהמפה.. לפחות לא בטווח הקרוב.. יש לה את סדרת מכשירי ה-S שמצליחה מאוד.. וכגל מה שאמרת רחוק מכדי ביצוע ממשי.. הם עוד יישארו איתנו שנים רבים.. במקסימום סדרת הוט תימחק או ששמה יוחלף.. ז-ה-ו!! אין צורך בהספדים ולא נעליים!!

   • omer

    צודק שהיא לא תמחק… ממש לא .. אבל זה בהחלט פגיעה משמעותית בנתחי השוק שהחברה תופסת….
    ועד יציאת המכשיר הבא זה עניין מאוד משפיל שסמסונג היו מתים שיעלם .. אבל זה לא יקרה .. לפחות לא בשנה-שנתיים הקרובות