כחודשיים עברו מאז שהוצע למכירה פאבלט הדגל של סמסונג (Samsung) לשנת 2013, הגלקסי נוט 3 (Galaxy Note III), וכבר נתוני המכירות מרקיעים שחקים. באינפוגרפיקה ששחררה אתמול החברה (ג') בבלוג הרשמי שלה, צירפה סמסונג את הנוט 3 למועדון המכשירים תוצרתה שחצו את רף העשרה מיליון יחידות שנמכרו.

המכשיר, שהוצע למכירה ב-25 לספטמבר השנה, הוצג לראשונה בתערוכת האלקטרוניקה האירופית IFA. מאז שהוצע למכירה ב-82 שווקים, חצה את רף ה-5 מיליון יחידות שנמכרו לאורך 28 ימים. לאחר 60 ימים, כאמור, נמכרו עשרה מיליון יחידות של הפאבלט המוצלח של סמסונג. רק לצורך השוואה, ל-Galaxy Note I, שהוצג בשנת 2011, נדרשו תשעה חודשים על מנת שיוכל לחצות את רף מכירת העשרה מיליון יחידות.

אלו עוד מכשירים מככבים במועדון העשרה מיליון? נוכל למצוא שם את ה-SGH-T100, מכשיר צדפה שרכש מחמאות רבות בשנת 2002. הגלקסי S, שהחל את מהפכת ההצלחה של סמסונג בתחום הסמארטפונים, הוא הנציג של שנת 2010 ברשימה המכובדת. עורכי האינפוגרפיק של סמסונג לא שכחו גם את הסמארטפונים הפופולריים מהשנים האחרונות, ה-Note 2, גלקסי S3 והגלקסי S4, אך יש לזכור כי לא רק פרמטר כמות היחידות חשוב, כי אם זמן מכירתם – ובפרמטר זה, הנוט 3 בהחלט הצליח להגיע להישגים מכובדים.

לפני כחודש ערכנו סקירה מקיפה על המכשיר, ומצאנו כי הדור השלישי של סדרת ה-Galaxy Note ממלא את כל מה שמשתמשי הדורות הקודמים חושקים בו – מסך גדול ואיכותי יותר, מעבד  חזק יותר ומשקל ועובי נמוכים יותר. על פי הדיווחים האחרונים יקבל הנוט 3 את גרסת הקיטקט של אנדרואיד בינואר הקרוב, ובנוגע לסוגיית מחירו -זו נשארה עדיין בעייתית אם בוחנים את מחירו העדכני בישראל – 3,990 ש"ח לגרסת ה-32GB באתר היבואן הרשמי.

שתף:
-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.
 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  פתאום סמסונג נזכרת שהאס 2 קיים?! רק כשהיא צריכה אותו?!

 • חווה 23

  היה לי עכשיו קניתי חדש

 • חווה 23

  סמסונג לא מבשלת כלום! קציצות מבשלים ולא נתונים! סמסונג היא החברה המצליחה בתבל ואני נהנת מכל רגע עם הגלקסי פוקט 2 שלי!

 • עיוות נתונים

  תרשו לי להיות סקפטי….. מילא ה-S4 . אבל הנוט 3 ?? פשוט אין סיכוי…
  כבר נטען בעבר שסמסונג "מבשלת" את הנתוני המכירות שלה לפי הצרכים הפרסומיים..
  ע"י שהיא מחשיבה מכשיר שנמכר גם מכשירים שהועברו למפיצים הראשיים במדינות השונות כשלמעשה המכשיר עדיין שוכב אצל המשווק במחסן ומעולם לא ראה פני לקוח…. והמכירה בפועל כנראה תתרחש (אם תתרחש) חודשים רבים אחרי…

  ובכלל לסמסונג מוניטין ידעו של עיוות נתונים כמו התרגיל שסמסונג עושה במבחני הביצועים הגרפיים והעיבוד של נכשירי הדגל שלה… ע"י קוד בליבת המערכת. וכשהמערכת מזהה הפעלת אפליקציה שבודקת ביצועים המכשיר מכוון להקפיץ את ביצועי המעבד למקסימום אפשרי. נתונים שהמכשיר לא יגיע אליהם בשימוש רגיל…

  • דן

   ראיתי לא מעט אנשים עם הנוט 2, אפילו כמה עם נוט 3, הנוט מוכר מצויין

   • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

    מוכר מצוין אין לי ספק..
    אני בעצמי מחזיק מכשיר מבית סמסונג.
    אבל אני לא קונה את זה שהמכירות של המכשיר שהוא לא מתאים לכל אחד, הגיעו בתקופה מאוד קצרה ל10 מליון מכשירים. (וגם באתרים טכנולוגיים בעולם כותבים את זה)

    קצת נמאס שחברה כמו סמסונג (עם מכשירים מעולים) מוכנה בשם התחרות לזלזל באינטלגנציה שלנו.
    אגב.. אפל עשתה את אותו הדבר וחטפה ביקורת על זה… ובצדק