סמסונג (Samsung) תשחרר בקרוב עדכון לאפליקציה שלה Samsung Flow אשר תאפשר כניסה מהירה למחשבי Windows 10 באמצעות חיישן טביעות האצבע המשולב בחלק ממכשירי החברה.

Flow אינה אפליקציה חדשה, והיא משמשת את משתמשי סמסונג להעביר תכנים בין מכשיר אחד לאחר כמו קישורים באינטרנט, קבצים וגם התראות. עד כה, סיפקה סמסונג את השירות הזה עבור הטאבלט Galaxy TabPro S, וניתן לפתוח את הנעילה במכשיר במהירות באמצעות חיישן טביעות האצבע במכשירי Galaxy אחרים.

סמסונג הטמיעה ב-Flow את פלטפטורמת Windows Hello של מיקרוסופט (Microsoft), כך שמשתמשי Windows 10 יוכלו 'לשוחח' עם מכשיר ה-Galaxy שברשותם באמצעות תקשורת Bluetooth בין הטלפון למחשב השולחני או הטאבלט. כפי הנראה, סמסונג מעוניינת להביא את האפשרות לקראת העדכון הגדול של מיקרוסופט שיתרחש מתי שהוא בחודש אפריל הקרוב.

במקרה או שלא, השבוע נודע כי החברה מתכננת להחזיר את סדרת מחשבי Windows 10 עם טאבלט היברידי חדש בשם Galaxy Book. הפרטים עליו עוד נותרו באפלה, אך סביר כי נדע יותר כבר בזמן הקרוב.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.