האם סמסונג (Samsung) מתכננת להוסיף עוד מכשיר לקו מכשירי ה-Galaxy S6 שלה? הפעם לא מדובר בגרסה מוקשחת כמו ה-Active, אלא בגרסה נוספת ל-S6 Edge שתציע מסך גדול יותר. לפי השמועות מדובר במכשיר עם מסך בגודל 5.5 או 5.7 אינץ'.

הדיווחים שמגיעים מדברים על השם Galaxy S6 Edge Plus, למרות  שהערכות אחרות שטוענות שייתכן מאוד שסמסונג דווקא תבחר לקרוא לו Galaxy S6 Note, שם שמשלב למעשה ביחד את השמות של שתי הסדרות העיקריות שמציעה כיום החברה למי שמעוניין במכשיר מבוסס אנדרואיד.

רק נזכיר שהפעם הראשונה בה החברה השתמשה בקצה קמור, היא עשתה את זה בסדרת ה-Note שלה, עם המכשיר Galaxy Note Edge שהציע צד אחד קמור ולא שניים כמו ה-S6 Edge.

כך או כך, סמסונג אמורה להציג בספטמבר, לפי ההערכות, את ה-Note 5, ומכיוון שאין אישור לשמועות הללו, לא ברור האם זה מכשיר שיושק לפני או אחרי המכשיר הבא בסדרת הפאבלטים שלה.

שתף:
-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.
 • Ofir Hadad

  אם זה נכון אז חבל שלא חשבו על זה קודם וגרמו לעשרות אלפים לקנות כבר את ה S6 Edge.
  או שבעצם הם חשבו על זה…

 • שלומי

  לכל מי שאמר שזה ישן. זה הופיע ב-Sammobile לפני יומיים
  http://www.sammobile.com/2015/06/12/exclusive-galaxy-s6-edge-plus-will-have-5-7-inch-dual-edge-display-android-5-1-1

 • U!

  שמועה ישנה, ואפילו השמועה החדשה שמדובר ב5.7 לא 5.5, אני מקווה שזה לא נכון, אם גלקסי 6 פלוס יהיה 5.7 מה יהיה עם נוט 5…? זה יהיה מוגזם..

 • iphone1000

  זה כבר משבוע שעבר או לפניי שבועיים

 • ….‬‎

  זאת שמועה ישנה…