רשת פלאפון החל היום להציע את מכשיר ה-iPhone 5s וה-iPhone 5c במכירה מוקדמת באתר החברה. המחיר ברשת עומד על 3,683 שקל לגרסת ה-iPhone 5s בנפח 16GB לכל שלושת הצבעים (שחור לבן וזהב) ו-3,222 שקל ל-iPhone 5c בפח זהה לצבעי כחול, אדום ולבן. אספקת המכשיר בפלאפון היא יום אחרי ההשקה, ב-4 לנובמבר כאשר נדרש להזין פרטי כרטיס אשראי לצורך ביצוע ההזמנה.

אמש דיווחנו לכם על כך שסלקום ואורנג’ החלו גם הם במכירה מוקדמת. סלקום הכי יקרה בדגם ה-iPhone 5s ומוכרת את מכשיר בעבור 3,699 שקל ולדגם iPhone 5c עם 16GB היא דווקא הכי זולה ומוכרת אותו בעבור 2,999 שקל.

באורנג’ כבר הספיקו להוסיף מחירים לאתר ואת דגם iPhone 5s 16GB היא מוכרת הכי זול מבין השלושה ב-3,647 שקל ודגם ה-iPhone 5c 16GB ב-3,071 שקל. גם iDigital החלה בהזמנה מוקדמת, אולם כרגע היא רק מבצע רישום מוקדם ואינה חשפה עוד את המחיר. מועד ההשקה הוא כאמור ה-3 בנובמבר.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.