ב-3 בנובמבר יחלו להימכר בארץ מכשירי האייפון החדשים, ה-iPhone 5s וה-iPhone 5c באופן רשמי, וכבר היום החלו מפעילות הסלולר במכירה מוקדמת למכשירים.

Cellcom logoהראשונה לקבל הזמנות היא סלקום אשר מוכרת את מכשיר ה-iPhone 5s בגרסת 16GB בעבור 3,699 שקל ולדגם iPhone 5c עם 16GB בעבור 2,999 שקל. סלקום תשווק את המכשיר בכל הצבעים, כולל זהב ואילו את דגם ה-5c היא מציעה כרגע ב-3 צבעים (לבן, ירוק ואדום). ההזמנה פתוחה באתר סלקום ודורשת הזנה של כרטיס אשראי, כך שמדובר בהתחייבות לרכישה.

לעומתה, באורנג’ מבצעים כרגע רק רישום להזמנה מוקדמת הן של ה-5s ו-5c, וכוללת את כל הצבעים המוצעים לדגם הפלסטיק כולל הצבע הכחול והצהוב. אורנג’ תשיק כרגע את גרסאות 16GB ו-32GB של ה-5s ו-16GB של ה-5c, אולם בניגוד לסלקום, היא לא פרסמה את המחיר הרשמי.

בשתי החברות מועד ההשקה הוא כאמור ה-3 בנובמבר, ולרוכשים תינתן האפשרות למשלוח חינם עד הבית ביום ההשקה. כרגע פלאפון והוט מובייל עדיין לא החלו במכירה מוקדמת וכמו אורנג’, לא חשפו את המחיר, אך ניתן להעריך כי המחיר של סלקום הנחשב זול יחסית למחיר השוק, יהיה זהה בכל מפעילות הסלולר.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.