לוגו פרטנר

פרטנר השיקה היום חבילת תקשורת משולבת הכוללת שירותי סלולר עם שירותי אינטרנט קווי ותשתית ב-159 שקל לחודש. החבילה החדשה מציעה תוכנית תעריפים ללא הגבלה לשיחות לקווים נייחים וניידים עם 8 ג’יגה-בייט של גלישה במהירות הדור הרביעי (4G) ואינטרנט עד למהירות של 100 מגה וכן שירות My Box לגיבוי קבצים בענן לסלולר ולמחשב בנפח של 200 ג’יגה-בייט.

בפרטנר אמרו כי כחלק מבדיקות וסקרים שהם עורכים עולה כי מרבית הצרכנים מעוניינים בגלישה מהירה, בבית ומחוצה לו. כמו כן, הלקוחות הביעו רצון בריכוז שירותי התקשורת – סלולר, אינטרנט ותשתית במקום אחד, ללא צורך בהתנהלות מול מספר גורמים.

סלקום כזכור, מציעה חבילת טריפל מעט שונה המיועדת לשוק הביתי ומשולבת עם שירותי טלוויזיה. החבילה נמכרת במחיר של 149 שקל לחודש (לשנה הראשונה) כוללת שיחות ללא הגבלה בטלפון הביתי, סלקום tv וספק אינטרנט עד 40 מגה-ביט לשנייה.

מלבד חבילה זו, פרטנר ממשיכה להציע חבילות גלישה משולבות  עם תשתית (ללא סלולר) במחיר של 89 עד 100 שקל בהתאם למהירות הגלישה של 15 עד 100 מגה וגם אצל סלקום המחירים דומים אולם המחיר ההתחלתי עומד על 79 שקל.

 • המבקר

  בהנחה שהרוב ילכו על החבילה של המאה מגה, נגלה מהר מאוד שמחיר הסלולר הוא 59 שח לחודש.
  היום ניתן להשיג חבילת ספק ותשתית במאה שקל, מה שהופך את החבילה של אורנג ללא משתלמת שיש חבילות סלולר ב20, 30 ו 40 שקל (למי שלא צריך 8 גיגה)

 • נטע לי

  אצל סלקום השירותים הביתיים הם 40 מגה ביט ולא הדגשת זאת, אצל פרטנר מדובר על 100 מגה ביט. אתה לא יכול להשוות ביניהן מחיר כשהן לא מציעות את אותו המוצר

 • ‫שחר גבאי‬‎

  זה תשתית + ספק?
  וכמה מנויי סלולר?