חברת סלקום הודיעה היום על השקת חבילת טריפל הכוללת טלפון ביתי, טלוויזיה, תשתית וספק אינטרנט במחיר של 149 שקל לחודש – כמחצית מעלות חבילה דומה אצל HOT (שאינה כוללת ספק אינטרנט).

הטריפל של סלקום יכלול את שירות הטלוויזיה החדש שלה, הסלקום tv, שבמקביל הודיעה גם על הרחבת היצע הערוצים בתחומים שונים לצד הגדלת היצע תוכן ה-VOD. חבילת השיחות תכלול שיחות ללא הגבלה לקווים נייחים וניידים ואינטרנט הכולל ספק ותשתית עד למהירות של 40 מגה-ביט לשנייה. בסיום השנה הראשונה, מחיר החבילה יעלה ל-169 שקל לחודש.

ניר שטרן, מנכ”ל סלקום אמר באירוע: “אחרי ההצלחה הגדולה של סלקום tv, בשוק טלוויזיה שנשלט על ידי דואופול במשך שנים, אנחנו מביאים את בשורת המחיר גם לשוק התקשורת הקווית. הצרכן הישראלי ייהנה סוף סוף מתחרות גם בשוק זה – ויוכל לחסוך 3500 שקלים בשנה על שירותי התקשורת שהוא צורך".

עוד הודיעה סלקום כי מאז השקת סלקום tv בתחילת השנה, הצטרפו לשירות כ-30 אלף לקוחות וכי 36 אחוז מהם הגיעו מהוט ו-34 אחוז מחברת יס. בעקבות הרפורמה בשוק הסיטונאי, סלקום יכולה כעת להציע גם שירותי אינטרנט וספק משולב בשימוש של תשתיות בזק, זאת לצד שירותי טלפון קווי מבוסס תקשורת אינטרנט (IP) אותם היא מציעה זה מספר שנים.

חבילת הטריפל החדשה תוצע בשבועות הקרובים.

>> בדקנו: סלקום tv, האלטרנטיבה לטלוויזיה הרב-ערוצית