דפדפן אופרה (Opera) לא נחשב מבין הדפדפן המובילים והוא מותקן אצל אחוזים בודדים מהמחשבים שבשוק. אבל החברה לא מפסיקה לחדש והציגה דרך יעילה ונוחה לצ'וטט עם חברים והמשפחה.

בעדכון החדש לגרסה השולחנית נוספה תמיכה בשלל שירותי הודעות המיידיות כמו: וואטספ (WhatsApp), פייסבוק מסנג'ר (Facebook Messenger) וטלגרם (Telegram). כל זה בתוך הדפדפן מבלי צורך לעבור לחלון נפרד או לפתוח יישום אחר זאת, בניגוד למצב היום בו דפדפנים מאפשרים 'לנעוץ' את הגרסאות השולחניות של שירותי ההודעות אך מעבר אליהן קוטע את הגלישה.

לאחר שמעדכנים לגרסה החדשה של הדפדפן, שזכתה לשם הקוד 'Reborn', ניתן להבחין בסרגל הצידי אשר כולל סמלילים חדשים של שירותי ההודעות הנפוצים: וואטסאפ, פייסבוק מסנג'ר וטלגרם. לחיצה על כל אחד מהם תפתח את השירות הרצוי והתחברות עם הפרטים האישיים שלנו

דפדפן האופרה לאחרונה זוכה למספר שיפורים אגרסיביים והוא נחשב לדפדפן הידידותי ביותר לחיי הסוללה של המחשב הנייד. הוא כולל באופן מובנה מספר רב של כלים שימושיים כמו: חוסם פרומות, קליינט טורנט, VPN חינמי ועוד.

שתף:
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.