כפי שכבר הודיעה בחודש שעבר, חברת OnePlus הכריזה היום על השקת מערכת ההזמנות החדשה למכשיר ה-One. מרגע כניסתה של המערכת, לא צריך לבקש יותר הזמנות מחברים או לנסות להשיג בדרכים שונות ומשונות וניתן יהיה להזמין ברישום מוקדם את המכשיר בצורה פשוטה וקלה דרך המערכת.

לזמן (מאוד) מוגבל
ואולם, כפי שכבר למדנו להכיר את החברה, זה לא יהיה כל כך פשוט. המערכת תחל לקבל הזמנות ב-27 לאוקטובר בשעה 5 אחה”צ (שעון ישראל) ולמעוניינים יש בסה”כ חלון זמן של שעה אחת בלבד כדי לבצע את הרישום. כלומר, בשעה הזו יש להזין את כל הפרטים ולהכניס הזמנה למערכת, ואז להמתין ולהיות חלק מהתור הארוך של כל מי שנרשם בהזמנה מוקדמת.

אם זה קצת נשמע לכם מסובך, זה לא במקרה. החברה ממשיכה לטעון בתוקף כי היא לא עומדת בדרישות ולכן היא עדיין חייבת להגביל את מכירות המכשיר, וזו אחת הדרכים. כדי לשמח את הרוכשים, היא תציע את האביזרים במחיר מוזל. כך לדוגמה האוזניות החדשות JBL E1 שהוצגו בשבוע שעבר יימכרו ב-24.99 דולרים במקום 39.99 דולרים.

המערכת החדשה תחליף את שיטת ההזמנות הקיימת, זאת כדי להגדיל את ההיצע והאספקות למכשיר. מי שכבר קיבל הזמנה מחבר, עדיין יוכל לנצל אותה ולרכוש את המכשיר באופן מיידי.