מכשיר ה-OnePlus One הפך בן רגע לאחד המכשירים הנחשקים ביותר בתקופה האחרונה, עם מפרט משובח ותג מחיר זול במיוחד, אין זה מפתיע שרבבות הגולשים ניסו לשים את ידיהם על הזכות לרכישתו.

OnePlus, היצרנית הסינית שעומדת מאחורי הבאזז הבינה סוף סוף כי הדרישה לקבל זכות (הזמנה) מהחברה לרכוש את המכשיר גרמה לבסוף לנזק בטווח הארוך, ורבים מהרוכשים הפוטנציאלים שלא הצליחו לקבל הזמנה לרכישה נשארו מתוסכלים והחליטו לוותר על המכשיר, זאת למרות מחירו העומד על 299 דולרים, זול יותר מאשר מכשיר ה-Nexus 5.

החברה הודיעה כי מתישהו בחודש הבא (אוקטובר) היא תפעל מערך הזמנות חדש הכולל בין היתר מערכת הזמנות שדרכה יוכלו הלקוחות לרכוש את המכשיר בפועל, זאת במקום התהליך הנוכחי והמסורבל. גם כאן לא מדובר עדיין בפתיחות מלאה, אלא בחלון זמן שבו יפעילו את מערכת ההזמנות שדרכה יתקבלו הזמנות למכשיר. “במהלך חלון זמן מוגבל תוכל לבצע הזמנה למכשיר OnePlus One. אם יש לנו את הפריט במלאי אנו נשלח באופן מייד, אחרת ההזמנה תהפוך באופן אוטומטי להזמנה מראש (Pre Order).” ציינו בבלוג.

נראה כי בחברה מנסים לעמוד בקצב הדרישה הגבוה מצד אחד אך גם לא לייצר יותר ממה שצריך כדי לצמצם עלויות, זו גם הסיבה שהם מאוד קפדניים בשיטת ההזמנות ונקווה כי המערכת החדשה תאפשר לרבים לקבל את מבוקשם. עוד על המכשיר תוכלו לקרוא בסקירה שלנו.

OnePlus One

מכשיר ה-OnePlus One הוכרז באפריל 2014, בעל מסך 5.5 אינץ' ברזולוציה Full HD, מבוסס על מעבד Quad-core 2.5 GHz Snapdragon 801 וזיכרון RAM של 3GB. המכשיר רץ על מערכת האנדרואיד עם גרסה ייעודית של CyanogenMod, מצויד במצלמה 13 מגה פיקסל וסוללת 3100mAh.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.