מכשיר הדגל הבא של וואן פלוס (OnePlus) כבר נמצא מעבר לפינה, ממשיכו של OnePlus 3T שהושק באוגוסט האחרון, כך אישר מנכ"ל החברה פיטר לאו ברשת החברתית הסינית Weibo.

לפי הדברים שאמר, המכשיר אשר ייקרא על פי השמועות OnePlus 5, נמצא כבר בעבודה וכי הוא יגיע לקראת חודשי הקיץ הקרובים. בעוד שפרטים אודותיו לא נחשפו באופן רשמי, הדיווחים כבר ממלאים את אתרי הטכנולוגיה ברשת.

הפרט האחרון שהודלף לגבי OnePlus 5 הוא כי החברה מתכננת להגדיל את זיכרון העבודה (RAM) לנפח של 8 ג'יגה-בייט – נפח הזיכרון הגדול ביותר כיום. גם OnePlus 3 הציע זיכרון של 6 ג'יגה-בייט שעדיין לא הפך לסטנדרט אצל מי ממכשירי הדגל האחרונים.

מלבד זאת, OnePlus 5 יגיע עם שבב מתומן הליבות Snapdragon 835, ואילו המסך יישאר בגודל 5.5 אינץ' אך ברזולוציה משודרגת של Quad HD. לא ברור האם וואן פלוס תציע עיצוב מסך מקצה לקצה או שהעיצוב המתכתי יישאר ללא שינוי. לגבי המצלמה ישנם דיווחים שונים ואלו מתחלקים בין זוג חיישנים כפי שדלף בתמונה בחודש שעבר או שהמכשיר יישאר עם חיישן בודד ברזולוציה 23 מגה פיקסל מבית סוני (Sony).

המחיר ההתחלתי יישאר ככל הנראה ללא שינוי: 449 דולר לדגם הבסיסי עם 6 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה. אם כי יש לציין שהשמועות על OnePlus 5 משתנות מיום ליום כך שנאלץ להמתין עוד מעט זמן כדי לדעת מה מתוך הדברים אכן יתממש.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.