ירידת מחיר נוספת נרשמה למכשיר ה-Nexus 5X, הדגם המוזל מבין שני מכשירי הנקסוס שמחירו החל ב-379 ויורד כעת ל-299 דולר בלבד, זאת לרוכשים בחנות Google Play בארה”ב ובאירופה (במעבר ליורו כמובן). מדובר בירידת מחיר שנייה בתוך 3 חודשים בלבד מאז שהושק המכשיר בחנות גוגל ורק לפני כשלושה שבועות מחירו ירד ב-30 דולר ל-349 דולר. כעת המחיר העדכני הוא לדגם ה-16 ג’יגה-בייט ואילו מחיר דגם ה-32 ג’יגה-בייט יהווה תוספת של 50 דולר נוספים.

מבצע נוסף שעורכת גוגל כעת בחנות שלה לרגל הולנטיין דיי, יום האהבה, יינתן כיסוי חינם לרוכשי ה-5X וכן 50 דולר הנחה לדגם הפרימיום, Nexus 6P לצבע הזהב. למי שירכוש באותו מעמד גם את השעון של וואווי יקבל 50 דולר הנחה נוספת, כך שגרסת 32 ג’יגה-בייט תעמוד על תג מחיר של 449 דולר (במקום 499 דולר) ואילו גרסת 64 גי’גה-בייט תימכר ב-499 דולר.

לא ברור עוד האם מחירי ה-Nexus 5X הינם קבועים שכן ההנחה ל-6P מוגבלת רק ליום האהבה החל ב-14 לפברואר.

שתף:
-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.
 • RuR

  סוף סוף מחיר אטרקטיבי ביחס למפרט. דגש על ״ביחס למפרט״ – לא על חויית השימוש הכללית.

 • Matanh Haz

  בדיוק בגלל זה לא לקנות על ההתחלה סמרטפונים

 • harelp

  האיכות בניה שלהם טובה,המערכת שלהם איטית.
  אניבהחלט מעדיף את סמסונג עליהם.

  • RuR

   להפך, האיכות בניה ב-G4 היא מתחת לכל ביקורת.

 • zevik stolero

  מורידים את המחיר, כי אף אחד לא קונה, המכשיר יצא על הפנים, הפעם lg פישלו ובענק, המכשיר מהיר אבל ברמה של g2, אפילו ה g2 עובר אותו בקצת ברמה התפעולית, מה שמפתיע זה רק המצלמה, השאר לא ממש…. בטרייה שלא מחזיקה יום שלם… ועוד…. לא ממליץ לקנות… יש לי אותו ולא מומלץ בכלל

  • נתנאל

   זה לא הפעם היחידה שLg מפשלים בענק, הם כל הזמן מפשלים בענק.