מאז שגוגל רכשה את מוטורלה לא ראינו כמעט שינויים בחברה, למעשה אף לא מכשיר חדש הוצג מזה כשנה זאת למרות שמתחת לפני השטח ישנה פעילות רבה. כעת, גוגל חושפת פיסה אחת מהפאזל ומרעננת את המותג הוותיק והלוגו המוכר לטובת עיצוב סולידי ומינימליסטי המתאים לקו המנחה של גוגל.

הלוגו המקורי
הלוגו המקורי

הלוגו החדש משאיר זכר בודד אחד לעיצוב הקודם וזו אות ה”M” הגדולה במרכז ואילו העיגול האדום מתחלף בעיגול צר המשלב מספר צבעי הקשת בדומה לעיצוב של גוגל. עוד נראה כי גם הפונט האלכסוני שבו נכתב בגדול “MOTOROLA” הוחלף לפונט פשוט יותר. לבסוף גוגל לא שכחה כמובן להוסיף איזכור לעצמה, מתחת לשם נכתב “a Google Company”.

הלוגו והמיתוג מחדש הוא רק צעד אחד מתוך השינויים הצפויים לעבור עוד על מוטורולה שכזכור נרכשה על ידי גוגל בחודש מאי בשנה שעברה תמורת 12.5 מיליארד דולר ומאז נעשו שינויים ארגוניים, פוטרו עשרות עובדים וצומצמו בשליש מספר המשרדים בעולם כולל בישראל.

המכשיר הראשון של החברה החדשה צפוי להיות ה-Moto X אשר אמור לתת אלטרנטיבה ולצאת כנגד אפל עם סדרת האייפון, ואף שותפותיה של גוגל – סמסונג עם סדרת הגלקסי, HTC, סוני ואחרות. מפרט המכשיר כפי שנחשף בעבר הוא בין היתר, יאמץ מעבד ה-Qualcomm Snapdragon 800 מרובע הליבה החדש, יצויד במסך בגודל של 4.7 או 4.8 אינצ’ לא ברזולוציית Full HD עם זכוכית ה-Gorilla Glass 3 וכן יהיה חסין למים ואבק בדומה למכשיר ה-Xperia Z.