עוד פחות מ-3 שבועות עד הכרזת מכשיר הדור הבא של HTC, ובינתיים ממשיך להגיע מידע חדש: המדליף החביב עלינו evleaks העלה תמונה חדש לחשבון הטוויטר שלו יחד עם ציוץ קטן המביא מידע מעניין במיוחד.

התמונה מציגה לראשונה אביזר ייחודי וחדש שיוצע יחד עם המכשיר של HTC, זהו כיסוי פליפ (flip cover) חכם שיוכל להציג מידע רלוונטי והתראות ישירות על הכיסוי, בדומה למכשיר ה-Alctel Hero שראינו בתערוכה בחודש שעבר. הכיסוי משולב עם מסך LED, ולפי תמונת היח”צ המודלפת, הוא יציג את השעה הנוכחית, מזג האוויר ומידע נוסף זאת מבלי לפתוח או להדליק את מסך המכשיר.

עוד מידע שמוסיף evleaks הוא שהכיסוי בכלל מיועד לגרסת Google Play Edition. נכון, נראה כי גוגל מתכננת גם לדגם החדש גרסה ייעודית עם מערכת האנדרואיד בגרסתה הנקייה (ונילה), אולם לא ידוע האם המכשיר בגרסת GPE יגיע במקביל להשקת הגרסה “הרגילה”.

ואולם חשוב לציין כי כיסוי שכזה ידרוש התאמה של מערכת ההפעלה או אפליקציה חיצונית, וכידוע במערכת האנדרואיד בגרסת ה-4.4 אין כל עדות לתמיכה או תוספת שכזו, כך שייתכן כי הכיסוי כלל מיועד לגרסה המקורית. בכל מקרה, The All New HTC One ייחשף ב-25 למרץ, סוף החודש הקרוב ואנחנו נדווח כאן בלייב בזמן ההכרזה.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • התמני

  אי אפשר להשוות את מה שעשו ב-hero
  למה עשו htc….
  הכיסוי בHTC מופיעים בו לדים על כל הכיסוי והם גם ציבעוניים…
  כך שזה שידרוג משמעותי….

 • רועי

  אנשים, יש את זה כבר במכשיר בשם HERO של חברת אלקטאל. אם אתם כלכך רוצים לראות כבר מזה לכו תראו ביוטיוב פשוט…

 • איתי

  אריאל אני חושב כמוך, לדעתי הם פשוט משתמשים במסך הראשי של המכשיר, להציג דרך החורים, אולי באמצעות מגנט

 • אריאל

  נראה שזה
  כיסוי עם חורים שהתצוגה מאחוריו מתוכננת לתצוגה דרך החורים ! יותר פשוט, לא.

  • ראינו בברצלונה בדוכן של alcatel כיסוי כזה – מדובר בכיסוי עם נורות לד קטנטנות.
   בנוסף, אם המסך מאחורה היה נדלק במיוחד בשביל החורים זה היה סתם בזבוז של סוללה…