היצרנית הקוריאנית LG הולכת להחזיר לחיים את מערכת ה-webOS, כשנה לאחר שרכשה אותה מחברת HP. על פי חברת מחקר מקוריאה, LG תציג בתערוכת CES 2014 בחודש הבא את טלוויזיית ה-webOS הראשונה.

על פי הדיווח, הטלוויזיה החכמה תספק מגוון של יכולות ומולטימדיה עשירות, ותרוץ על שבב כפול ליבה 1.2GHz וזיכרון 1.5GB של RAM. הדיווח לא מציין האם בחברה מתכננים להעביר את כל ליין הטלוויזיות החדשות למערכת אחודה ובאיזו טכנולוגיה יהיה המסך המדובר.

מערכת ה-WebOS הייתה ההבטחה הגדולה של HP בתחום המובייל עם רכישתה של חברת Palm. החברה הציגה מספר מוצרים מבוססי המערכת החדשה אולם כחצי שנה לאחר מכן הודיעה HP כי היא יוצאת משוק המכשירים הניידים, שוק שנכנסה אליו בשנית בתחילת השנה עם השקת טאבלט מוזל ראשון אשר היה מבוסס אנדרואיד. את המערכת מכרה לפני כשנה לחברת LG שכבר רמזה בעת רכישת המערכת כי הם אינם מעוניינים להשתמש בפלטפורמה בתחום המובייל, והיא תתאים יותר לתחום הטלוויזיות כך שייתכן וצעד זה יתרחש כבר בחודש הבא.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.