חברת LG מודיעה היום כי הקו החדש הרחב של טלוויזיות Ultra HD, הכוללות את הפלטפורמה webOS, יתמוך בהזרמת תוכן ב- Ultra HD 4Kמנטפליקס, רשת הטלוויזיה באינטרנט המובילה בעולם. בסך הכל, 12 דגמים חדשים מהווים את ההרכב של LG Ultra HD ב-2014, אשר יוצגו בפעם הראשונה בתערוכת CES 2014 בלאס וגאס.

"ל-LG ונטפליקס יש היסטוריה ארוכת שנים של השקת מוצרים פורצי דרך, שביניהם נגן ה-Blu-ray הראשון שהציע הזרמת סרטוני נטפליקס עוד ב2008, אשר יצר קטגוריה חדשה של מכשירי אלקטרוניקה ביתיים המחוברים לאינטרנט", אמר ד"ר Skott Ahn, נשיא ומנהל הטכנולוגיה בחברת LG. "תוכן 4K של נטפליקס, אשר ישודר במסכי ה- Ultra HDהמדהימים שלLG דרך פלטפורמת webOS לטלוויזיות חכמות, ישנה את הדרך שבה אנשים נהנים מהטלוויזיה שלהם".

ריד הייסטינגס, נשיא ומנכ"ל נטפליקס, אמר כי: "כרשת הטלוויזיה המובילה בעולם האינטרנט, נטפליקס תהיה בין הראשונים לספק Ultra HD 4K לצרכנים. הדרך העיקרית שבה הצרכנים יגיעו לתכנים אלה תהיה בסטרימינג, ואנו נרגשים לעבוד עם LG כדי להפוך את זה למציאות בהמשך השנה".

הטלוויזיות מוכנות לעתיד
מסכי ה- HD Ultra החדשים יכללו את ההתקנים העדכניים ביותר עבור קישוריות, הגנה על תוכן וקידוד תוכן, והם מצוידים להתמודד עם הזרמת תכני K4. יכולת זו מובטחת באמצעות המפענח המובנה4K HEVC 60p .

"שאלת אספקת תוכן Ultra HD היתה על הפרק מאז ש-LG הציגה מסך 84 אינץ' ב-2012", אמרSam Chang, סגן נשיא בכיר ב-LG ארה"ב. "בעוד מנוע Tru-Ultra HD שלנו מציע איכות שדרוג מעולה, המטרה העיקרית היתה תמיד העברת תוכן K4 מקורי, ונטפליקס הם השותף המושלם למטרה זו".

כל טלוויזיה כוללת גם את הפלטפורמה החדשה שלLG ,webOS , המציעה חוויית משתמש אינטואיטיבית ומרעננת ונועדה להפוך את הטלוויזיות החכמות לפשוטות ונוחות להפעלה. המשתמשים יכולים לנווט קדימה ואחורה בין השירותים השונים באופן חכם יותר ולקבל מעבר חלק ומהיר יותר בין מסכים. בנוסף, תפריט ה-Live של webOS’s מציע מידע רב, יישומים ותוכן כולל המלצות על תוכניות, יכולת חיפוש וחזרה לתוכניות שכבר נצפו.

המבקרים בביתן LG בתערוכת CES (מרכז הכנסים בלאס וגאס, אולם מרכזי #8204) בתאריכים 7-10 בינואר, יוכלו לחוות את פלטפורמת ה- webOSעל המסכים המתקדמים של LG שביניהם מסכי OLED, 4K Ultra HD ודגמים נוספים מהקו החדש של החברה.

*הודעה לעיתונות – פורסמה כלשונה

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.