התחרות הסתיימה, ואחרי בחינת צוות השופטים בחרנו בסיפורים הזוכים. חייבים להודות כי מבין עשרות הסיפורים שעלו כאן היה מאוד (אבל מאוד) קשה לבחור בזוכה המאושר, אז הנה הוא (היא): 

מקום ראשון: נטע שמעיה, תל אביב הזוכה במכשיר LG G2:

כשאת בוחרת להיות אימא לשישה (5 אינדיאנים ונסיכה), את מבינה מהר מאוד שמקומך נדחק לסוף שרשרת המזון המשפחתית. הווה אומר- קודם הילדים, ובסוף, אם נשאר משהו, אז זה יגיע אלייך. וכך יוצא שבין היתר, אני מקבלת תמיד את שאריות המכשירים הסלולריים של המשפחה, במקום לקנות אחד חדש לעצמי. הדוד מחיפה קיבל טלפון חדש? מצוין! נעביר לנטע את הנייד שלו ששימש אותו עוד בימי הפלמ"ח. אז כבר שנה שיש לי מכשיר יד שניה בן 6 שנים, שיש לו בו עדיין את מספרי הטלפון של כל הרופאים של הדוד מחיפה ואין לי מושג איך מוחקים אותם. המכשיר הזה הוא סוג של מתחזה, כי יש בו וואטס אפ ומצלמה, אבל בזה נגמר החלק הסמארט שבו. הבעיה העיקרית שלי עם הנייד הזה זו המצלמה. היא כל כך לא מפוקסת, איטית ובעייתית שאת רוב הרגעים הקסומים ששווה לצלם היא מפספסת בשניות. מאחר ואני אימא במשרה מלאה ובעלי רוב הזמן בעבודה ובחו"ל, תפקיד התיעוד המשפחתי נופל בעיקר עליי ואני והמצלמה נכשלות בזה בגדול. לדוגמא- רגע נדיר שבו הילדים לא רבים אלא מתחבקים ואוהבים- עד שהמצלמה נדלקת ואפשר לצלם, הילדים שוב הולכים מכות ומושכים אחד לשני בשיער (כבר אמרתי אינדיאנים?). הילדים רוצים להצטלם עם ג'ירפה בגן החיות – עד שהמצלמה בנייד נזכרת מה התפקיד שלה, הג'ירפה המשועממת הלכה כבר לנוח במקום אחר. מיותר לספר כמה בכי ודמעות ירדו כשהילדים ראו את התמונה נטולת הג'ירפה…. אבל השיא היה בחוג הכדורגל של האינדיאני השלישי. באחד מהשיעורים בחוג הקבוצה של בני שיחקה מול קבוצה אחרת בפעם הראשונה בחייהם. ההתרגשות הייתה גדולה והחשיבות האירוע הייתה מבחינתם עצומה, משל היו מסי וברצלונה באליפות גמר גביע או משהו כזה. איכשהו יצא שרק אני הייתי מכל האימהות ולכן נתבקשתי לתעד, לצלם ולשלוח לכולם. את הגול הראשון כמובן פספסתי, ואז לקחתי החלטה שאני פשוט אלחץ ואצלם בלי הפסקה- משהו מזה בטוח יהיה ראוי מספיק לשליחה. אז זהו, שלא!! אף תמונה לא יצאה- הכל היה מטושטש, מרוח, לא ברור בכלל. מאחר וכולם גם לבשו חולצות צהובות, אי אפשר היה בכלל לנחש מי זה מי. והכי סיוט, שבסוף, כשהם ביקשו להצטלם בתמונה קבוצתית עם המדליות שהמדריכים נתנו להם, לי כבר לא הייתה סוללה. בערב הודעתי לכל חברותיי האימהות שהטלפון שלי נפל למים וכי כל התמונות נמחקו. לא יכולתי להודות בבושה. מאז כששואלים אותי אני פשוט אומרת שהטלפון שלי לא עליי ומתביישת להוציא אותו לפני כולם. אין לי ספק שהכול היה "נראה" אחרת עם היה לי מכשיר סמארטפון של LG.

מקום שני: אבי, אשדוד הזוכה בדיבורית Bluetooth:

הכל התחיל מיום טיפוסי רגיל. התעוררתי בשעה 10 בבוקר וכבר אני שומע קול הקורא את שמי חוזר על עצמו שוב ושוב דרך החלון של חדרי. "רד למטה עכשיו יש לי משהו להראות לך" אמר דן, החבר הטוב שלי. התלבשתי מהר וירדתי אליו במהרה. "הסתכל על המסך", אמר דן בחיוך זדוני. ראיתי תמונה של שירה השכנה שלנו מתלבשת. "איך לעזאזל הצלחת לצלם אותה כלכך טוב?!, אני מנסה כבר שנים לצלם אותה אבל היא סוגרת את החלון מהר מידי והתמונה נמרחת!", אמרתי לדן עם שילוב של פרצוף מופתע. "נו בטח אין לך אפילו מייצב תמונה בצעצוע שלך", אמר דן. "מה זאת אומרת מייצב תמונה" שאלתי את דן בתמימות. "המכשיר שאני מחזיק יש בו מייצב תמונה אופטי עם 13 מגה פיקסל! אני יכול לצלם כל דבר אפילו אם הוא בתנועה", אמר דן בהתלהבות. "אולי תחליף כבר את הדרעק שלך לLG G2 המפורסם ותוכל להיות גם צלם מוצלח", המשיך דן. "מאיפה אני אשיג מכשיר כזה עכשיו", אמרתי בקול עצוב. "תתארגן עכשיו ותצא מהבית בדיוק עוד 10 דקות", מיהר אותי דן. אני כמובן רצתי הביתה התארגנתי והייתי מוכן בדיוק 10 דקות. "לאן אנחנו הולכים", שאלתי את דן בסקרנות, "סבלנות", אמר דן בקול רציני. אחרי הליכה של 2 קילומטר, הגענו לבית שנראה די מיושן מהסתכלות ראשונית. דן צלצל בפעמון של הדלת שגם היה נראה כאילו עומד להתפרק. במהרה הדלת נפתחה וניצב לפנינו איש זקן. האיש הזקן פנה אלי ואמר: "שמעתי שאתה רוצה את המכשיר הקסום G2". הנהנתי עם הראש כמה פעמים לאות הסכמה. הזקן הסתכל עלי והמשיך: "אני חובב חיות מגיל צעיר, אך הפסקתי לצאת אל הטבע ולצלם אותם בשל גילי והמצב הרפואי שלי, קח את המכשיר ואם תצלם לי חיות בר ועופות השמיים עם המצלמה המופלאה של המכשיר, אתן לך אותו במתנה". "בטח אדוני, בטח אעזור לך לתעד כל חיה שאפגוש", אמרתי בהתרגשות רבה לזקן. הזקן נתן לי את המכשיר ומיד חטפתי את דן ורצנו אל הטבע. אחרי שתיעדתי שועלים, קן דבורים ואפילו את נדידת העופות, חזרנו אל הזקן והראינו לו את כל סרטונים שתיעדנו. הזקן היה מרוצה ואמר לי: "זה היה מקסים להיזכר בכל החיות האלה שם בטבע, קח את הG2 איתך ושמור עליו, המכשיר באמת קסום ורק המיוחדים זוכים בו" סיים הזקן. "תודה רבה! אשמור עליו כמו על העיניים שלי!", הודתי בהתרגשות לזקן ודרכינו נפרדו. "נו אז מה הדבר הראשון שתרצה לעשות עם המכשיר", שאל אותי דן. "אני כבר יודע מה הדבר הראשון שאעשה בו". חזרתי אל ביתי ברדת החשכה. פתחתי את התריסים של החלון, ושלפתי מהר את הG2. הדלקתי את המצלמה, כיוונתי לבית של השכנה שלי שירה, הפעם אני אצליח.

 

המכשיר הסלולרי של ימינו מציע לנו הרבה יותר מהאפשרות לשוחח עם קרובינו. עם זאת, אנחנו כבר לא מסתפקים ביכולות המתקדמות שהוא מציע לנו: אנחנו מעוניינים גם שיילמד אותנו ויענה בדיוק לצרכינו האישיים. וזה בדיוק מה שעושה ה-LG G2 – לומד מהם הצרכים היום יומיים שלנו, ועוזר לנו להשיג אותם בקלות רבה יותר באמצעות טכנולוגיות חדישות.

TGspot, בשיתוף רונלייט נציגת LG Mobile בישראל, מזמין אתכם להשתתף במבצע Learning from you, ולספר לכם שלאחד מכם יש סיכוי לזכות במכשיר LG G2 במתנה!

איך משתתפים?
ספרו לנו כאן בתגובות על מקרה מבאס או משעשע במיוחד שקרה לכם עם מכשיר סלולרי, ומה היה קורה או נמנע אם היה ברשותכם מכשיר ה-LG G2 בזכות התכונות המיוחדות שלו. הגולש שיצליח לשכנע אותנו שהוא באמת היה זקוק לו יזכה במכשיר ה-G2 במתנה.

דוגמאות לתכונות המכשיר: מייצב תמונה (סיפורים על תמונות חשובות שצולמו אך יצאו מטושטשות), כפתור הפעלה אחורי (סינון בטעות של מישהו חשוב), סוללה חזקה (סוללה שנגמרה בזמן הכי לא מתאים), אודיו זום (צילום של הופעה שנהרס בגלל רעשים מסביב), ועוד.

כיצד להתחיל? כנסו וקראו את הביקורת המלאה שלנו על מכשיר ה-LG G2, או את מגוון הטיפים השונים שפרסמנו כאן באתר. חשבו על הסיפור שלכם, כתבו אותו במסמך וקראו אותו מספר פעמים לפני שאתם שולחים.

תנאי השתתפות:

1. את הסיפור יש לכתוב כאן בתגובות האתר

2. הסיפור יכלול את אחד ממאפייני ה-LG G2

3. הסיפור יכיל 80 מילה לפחות

4. בתגובה יש להשאיר מייל במקום המיועד לכך (לא יפורסם)

5. כל משתתף רשאי לכתוב סיפור אחד בלבד

6. על הכותב להיות מגיל 16 ומעלה ולשתף את עמוד התחרות

7. מועד אחרון להגשת הסיפור: 04.05.2014 בשעה 22:00.

8. בהשתתפותכם הנכם מאשרים את תנאי התקנון.

שתף:
-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.
 • מאור

  היי, הייתי רוצה לדעת באיזה יום הזוכים צפויים לקבל אימייל? תודה רבה.

 • מתן

  שלום לכולם 🙂
  מכיוון שרק כעת ראיתי את הפרסום, ונשארו לי דקות בודדות לרשום את הסיפור האישי שלי, אנסה לתמצת אותו ככל הניתן ולשחזר ככל הניתן את הסיפור לכתב. אז ככה.. לפני כ3 שנים (בערך) עת היה בידי מכשיר מדגם אייפון 4, חגגנו אירוע משפחתי באחד מגני האירועים במרכז הארץ. הכל התנהל כשורה… האוכל היה טעים, המוזיקה נעימה לאוזן, האנשים מלאי מרץ ושמחה, בעלי האירוע "הורידו" כמה שוטים על מנת להיכנס לקצב … התאורה נפלאה, הצלמים מעולים, אך משהו התפקשש באותו ערב, כשעה לאחר החופה… מצלמת הוידאו (היחידה!) באולם חדלה מלפעול, כמובן שנודע לבעלי האירוע על המקרה, החלה הפאניקה באולם :/ הייתם צריכים להיות שם כדי להבין… הלחץ.. וואו הלחץ… מכיוון שהאירוע היה במרכז, בגלל השעה, ובעיקר בגלל שלא הייתה אפשרות להביא מצלמה חליפית בשל מרחק הציוד של הצלמים (בדרום), ניתן היה לראות אולם שלם אובד עצות. מה שווה הוא האירוע אם לא יהיה לו זכר לדורות הבאים? אם לא יהיה וידאו? אירוע בלי וידאו ? wat ?

  הפיתרון היחיד היה … בכל זאת אנחנו בשנות ה2000, שהקהל יוציאו ממיטב הסמארטפונים באותה עונה, ויחלו לצלם את האירוע… אך פה התחיל הברוך השני… מכיוון שאני הייתי מהיחידים באולם בעל האייפון 4 (רוב האורחים היו מבוגרים – ובעלי פלאפונים די ישנים) מיד עשו לי הסבת מקצוע מהירה… והכניסו אותי למרכז הרחבה :/

  כך התחלתי לצלם את האירוע, עם האייפון 4 שלי.

  נכון..!!! היה ברוך שלישי באותו הערב, שאלתם מה הוא?
  הסוללה של האייפון 4 שלי, שגם בטח הייתה בסביבות ה60-70 % ולך צלם עכשיו אירוע שלם :/

  אז כן, הצלחתי לצלם חלק מהאירוע וכן נשאר זכר (חלקי אמנם).. אבל אם היה ברשותי את הLG G2, וואו, הייתי מצלם את האירוע המדובר, ומתפנה לצלם שני אירועים נוספים, בזכות הקיבולת המטורפת !!!

  טוב… אני באמת חייב לסיים, כבר 21:58… אין לי זמן.. אמרתם עד 10, הייתי מאריך בכיף.

  תודה לכם, מקווה שהסיפור שלי יזכה 🙂 מוכן להרחיב עליו בשמחה באתר!

 • rami

  מדוע אני זקוקה ל-LG-G2?!
  מדוע אני זקוקה ל-LG-G2 ?
  והרי זו שאלה מוגחכת, רבותי.
  ברור מדוע אני זקוקה ל-LG-G2.
  כל כך ברור.
  והרי אני רוצה לכתוב סיפורים. הרי אני רוצה להיות סופרת מפורסמת.
  ואיזה נייד אחר ייתן לי חוויה כזו נפלאה וגדולה של האותיות? איזה נייד אחר יסתתר בכזו אלגנטיות בתוך הארנק החצי נשי – חצי גברי שלי? איזה נייד אחר ישדר כזו אלגנטיות נפלאה בצבעי הלבן הנשיים והטהורים שלו?
  איזה, אמרו לי אתם, רבותי…
  כן – איזה נייד אחר יאפשר לי להיות מבודדת בתוך בקתה גדולה ביער עבות וירוק. וייתן לי שעות ארוכות של כתיבה, ובמקביל גם וקשר עם אהובי?
  איזה נייד יאפשר לי צילום מדויק וירוק של היער, על שלל הקופים והנמרים שבו?
  והרי אני רוצה לצרף גם צילומים לספרי הנפלא…
  נו, האם אתם יכולים להמליץ לי על נייד אחר? אמרו לי אתם…
  לא. אינכם מסוגלים להמליץ לי על נייד אחר. אני יודעת.
  רק הנייד הזה יאפשר לי להיות באמת סופרת מצליחה, ידועה. וגם אהובה.

 • רחל

  איני יודעת לכתוב סיפורים. איני יודעת.
  אני אישה פשוטה. אישה פשוטה בלבד.
  אבל אני זקוקה ל-lg g2.
  ומדוע אני זקוקה לו?
  מפני שאיני יודעת לצלם היטב.
  לפני כחודש הסתובבתי יחד עם משפחתי היקרה בגן החיות בספארי, ברמת-גן.
  אמרתי לכם: אני אישה פשוטה.
  נהניתי מאוד מן הצילום מפני שאני אוהבת מאוד לצלם.
  אבל…
  הסוללה נגמרה לי מהר מדי.
  יש לי נייד מיושן למדי.
  איבדתי את משפחתי.
  הייתי מותשת.
  הצטערתי שלא הצלחתי לצלם את הפינגוינים החמודים שבסוף המסע שלנו.
  קינאתי בבעלי האוחז בנייד מתוחכם יותר.
  האם איאלץ לחכות עד שהקרובת משפחה צעירה שלי תמכור את ה-Lg g2 הישן שלה?
  האם לא מגיע לי LG G2 משלי?!
  אי י יודעת אני אישה פשוטה.
  אין לי כסף רב.
  הלואי ואזכה ב-LG G2 הנכסף. הלוואי.
  כי אז ארגיש שווה יותר. בעלת ערך. ולא אאבד את משפחתי בהמון הסואן.

 • יובל כהן

  אני יובל בת 16, המקרה שאני אספר עליו קורה לי מדי יום ביומו, כיוון שבית הספר שלי רחוק מאוד מבית הספר בו אני לומדת יש לי כשעה וחצי נסיעה לכל כיוון כך שאני יוצאת בבוקר ב6:30 ולא חוזרת רוב הימים לפני 5 וחצי או 6 בערב. כמו כל בני הנוער חיי החברה חשובים לי מאוד והעובדה שאני לומדת בבית ספר שלומדים בו מאיזורים רחוקים רבים קשה לי להיפגש עם חברי לכיתה או לשכבה ולשמור איתם על קשר אחרי הלימודים. בכל יום יש לי כ-3 שעות מבוזבזות שבהם איני יכולה לעשות כמעט כלום כי אני נמצאת באוטובוס. בזמן הנסיעה איני יכולה להשתמש באינטרנט בגלל אורך הסוללה הקצר של הטלפון כך שאני לא יכולה לדבר עם חברי בפייסבוק או בוואצאפ. תוך שעה או פחות נגמרת לי הסוללה אם אני משתמשת באינרנט ואז אני מושבתת בכל היום דבר שיכול להימנע בעזרת הסמרטפון החדש. בנוסף אם אני מחליטה להתחבר לפייסבוק ולדבר עם החברים שלי, המסך קטן מאוד וכך גם המקלדת ולוקח לי המון זמן לכתוב ובנוסף, האינטרנט מאוד איטי כך שלוקח שנים עד שאני מצליחה להיכנס למשהו. לעומת זאת בסמרטפון החדש המסך גדול מאוד והאינרנט הוא מהיר מאוד כך שיהיה לי יותר קל. הטלפון שיש לי כיום קיבלתי יד שנייה מהמשפחה שלי והמוזיקה בו קצת לא בסדר כך שהיא נתקעת הרבה אז אפילו מוזיקה קשה לי לשמוע במהלך הנסיעה, בנוסך בגלל בעיות נוספות אין בו מספיק מקום, ואין לי אפשרות לכתוב בעברית בטלפון שאפילו sms אני בקושי יכולה לשלוח. דבר אחרון הוא שבאוטובוס לפעמים יש עצירות בלתי צפויות כך שלא פעם הטלפון עף מידי ונשבר המסך וזו עלות יקרה מאוד שאפשר למנוע, לא כל משפחה יכולה לקנות לעצמה סמרטפון חדש ויקר כמו זה לכן אני אהיה מאושרת לקבל במתנה סמארטפון עם כל כך הרבה יתרונות שיעזור לי כל כך הרבה במהלך הנסיעות והלימודים. (:

 • ישי

  אני חייב את המכשיר הזה. חייב אותו. ורק אותו.
  להשוויץ מול החברים שלי איתו:
  יש לו מצלמה טובה. סוללה חזקה.
  הוא מאוד מהיר.
  מסך טוב ויפה, שרואים מעולה.
  והכפתורים מאחורה?
  פשוט. מה- מ – ם.
  זה הכי נוח ככה!
  גדול!
  ואיתו הכי יילך לי בצופים.
  ואיתו הכי פחות תדאגו לי.
  לא כדאי לכם לקנות לי? לא?
  מה, לא הבאתי ציונים גם מספיק טובים עכשיו בחטיבה?
  ולא… לא נרשמתי לכל החוגים שרציתם כשהייתי קטן?
  אז למה לי סתם להלחיץ את עצמי?
  הרי ברור שבסוף יקנו לי lg g2, לא?
  מה, אמא שלי לא תקנה לי…?
  ואבא לא ירגיש אשם, שהוא צריך לקנות לי?! אני הרי הילד הכי חמוד במשפחה הזו…
  לא?
  יאללה…
  אני יוצא החוצה לשחק כדורגל עם החברים שלי. השתכנעתי כבר, שהם יקנו לי!
  איזה הורים חמודים!

 • חגי

  אני ילד מקסים ואני זקוק למכשיר הזה. נקודה.
  אנא קנו לי אותו.
  לא, אני לא רוצה אייפון חמש.
  לא, אני לא רוצה גלקסי…
  בבקשה, בבקשה…
  רק את זה…
  רק את ה-lg g2…
  בבקשה…
  ולמה אותו?
  אה…
  אני אגיד לכם למה:
  כי הוא גדול.
  כי הוא מגניב.
  כי הוא שחור.
  כי הוא מצלם הכי חד ומעולה שאפשר –
  שיצלמו אותי מנצח בטניס.
  וכי איתו אני אוכל להשוויץ מול כל החברים שלי!
  אז תקנו לי או לא?!
  נו, תקנו, אוף, איזה הורים אתם…
  תקנו לי אותו כבר…
  אה, כבר קניתם?!
  ברצינות?!
  איזה מתוקים…
  אני אתן לכם נשיקה…
  אפילו שאני כבר גדול…
  תודה, הורים מתוקים וחמודים שלי!
  תודה!
  אבל למה לבן?!
  אני בן!
  אני תמיד רציתי שחור…
  מה, תלכו להחליף לי??
  ברצינות?!
  וואיי…
  אני כל כך כל כך כל כך אוהב אותכם…
  בחיי…
  וגם סוף סוף אעשה את תורנות הכלים שלי בזמן הפעם…
  מבטיח…
  באמת!
  מה, וגם כלב תקנו לי בחופש הגדול??
  וואאאייי…..
  לא, לא, אל תגזימו בטוב לב שלכם…
  איזה מתוקים אתם….

 • אדיר רחמים

  הסיפור שלי משתמש בשתי פיצ'רים מיוחדים של ה-LG G2:
  לפני כחצי שנה הייתה לי פגישה חשובה עם אדם שנראה כלפי חוץ מאוד מכובד ומרשים. אנו יושבים ומדברים על נושא הפגישה, כשפתאום אני שומע צלצול טלפון חזק מאוד של שיר עם קללות רבות, ואני מזהה שזהו לא הצלצול(הרגיל)שלי. לשנייה אני חושב לעצמי בראש- האיש הזה נראה מאוד מכובד כלפי חוץ, כיצד ייתכן שזה הצלצול שלו? עד ששנייה אחרי אני מבין שזה הטלפון שלי מצלצל(תוסיפו פה פרצוף מאוד נבוך!) וכולי נבוך אני מכניס יד לכיס על מנת להשתיק את הטלפון, וכמובן שעם סידור הכפתורים המאוד לא נוח(ובזכות מרפי…) אני לוחץ בטעות על כפתור הגבר הווליום(ובכך הצלצול ניהיה עוד יותר חזק, ואני עוד יותר נבוך) עד שלבסוף אני מוצא סוף סוף את כפתור הכיבוי, לוחץ עליו ומכבה את הרעש הנוראי הזה, אם רק היה לי את ה-LG G2 עם סידור הכפתורים ההגיוני והנוח יותר מאחורה, הייתי יכול לחסוך לעצמי קצת מהרעש הנוראי הזה ומחוסר הנעימות. כמובן שלבסוף הפגישה לא הלכה כפי שציפיתי והיא נהרסה.
  מה בסוף התברר לי? חבריי "הנחמדים" לקחו לי את הטלפון לפני הפגישה, ומבלי ששמתי לב שינו לי את הצלצול לשיר הנוראי הזה(שאני אפילו לא יודע את שמו!). אם היה לי את ה-LG G2 עם אפשרות ה-Guest Mode, הם לא היו יכולים לשנות לי את הצילצול והפגישה הייתה מתנהלת כמתוכנן.
  תודה על הקריאה.

 • רחל

  מדוע אני זקוקה ל-LG-G2?!
  מדוע אני זקוקה ל-LG-G2 ?
  והרי זו שאלה מוגחכת, רבותי.
  ברור מדוע אני זקוקה ל-LG-G2.
  כל כך ברור.
  והרי אני רוצה לכתוב סיפורים. הרי אני רוצה להיות סופרת מפורסמת.
  ואיזה נייד אחר ייתן לי חוויה כזו נפלאה וגדולה של האותיות? איזה נייד אחר יסתתר בכזו אלגנטיות בתוך הארנק החצי נשי – חצי גברי שלי? איזה נייד אחר ישדר כזו אלגנטיות נפלאה בצבעי הלבן הנשיים והטהורים שלו?
  איזה, אמרו לי אתם, רבותי…
  כן – איזה נייד אחר יאפשר לי להיות מבודדת בתוך בקתה גדולה ביער עבות וירוק. וייתן לי שעות ארוכות של כתיבה, ובמקביל גם וקשר עם אהובי?
  איזה נייד יאפשר לי צילום מדויק וירוק של היער, על שלל הקופים והנמרים שבו?
  והרי אני רוצה לצרף גם צילומים לספרי הנפלא…
  נו, האם אתם יכולים להמליץ לי על נייד אחר? אמרו לי אתם…
  לא. אינכם מסוגלים להמליץ לי על נייד אחר. אני יודעת.
  רק הנייד הזה יאפשר לי להיות באמת סופרת מצליחה, ידועה. וגם אהובה.

 • mikel

  אני איני בודד. ובכל זאת אני זקוק לנייד הזה. איני יודע להסביר בדיוק למה.
  אבל אני עייף. כל כך עייף.
  אני זקוק לחברה. לשינה. להפוגה מן הנסיעות המטורפות האלו.
  אני זקוק לעזרה בקידום הרעיונות היצירתיים המטורפים האלו.
  בכל אלו יכול לעזור לי ה-lg g2.
  הוא חכם. הוא מדויק להפליא. הוא אלגנטי.
  ומעל לכל: הוא מרשים נשים.
  כן, הבנתם את בעייתי.
  איני יודע באמת להרשים נשים.
  אני מסודר, אך חיוור.
  מוכשר, אך ענוג
  אני זקוק ל-lg g2
  כדי לצלם היטב נערות יפות שאני פוגש ולהרשים אותן.
  כדי להיות מסוגל לדבר ארוכות עם נערת חלומותי.
  וכדי להנציח בו את הסטרטאפ המדהים והמטורף שיביא לי כסף, הצלחה ו… משפחה.
  משפחה אמיתית חמה ואוהבת.

 • היי לכם!
  בשביל להמחיש לכם את הסיפור שלי, עשיתי שיר-סרטון קצר איך G2 היה עושה לי את החיים טובים יותר. מקווה שתאהבו את הסרטון! 🙂

  http://youtu.be/-Hvot2y41Fk

  המילים שלו כאן, אבל עדיף לראות את הסרטון לדעתי 🙂

  לפני כמה שנים-זה היה די מזמן
  הייתי עדיין רווק.
  הייתי יוצא לדייטים המון-
  אך….זמנים שמעלים כבר אבק.

  טוב, זה התחיל אופטימי מאד-
  קבענו להיפגש.
  לדייט צוהו-ערב כזה בקטנה
  סביב שעה שבע או שש.

  היא גרה אז בתל אביב,
  אני בירושלים.
  קבענו שכשאגיע אני אתקשר,
  שתחכה בביתה בינתיים.

  זאת שעה נהדרת, אחרי העבודה,
  פשוט שעה מעולה.
  מגיע לדייט, רוצה להתקשר…..
  אבל אין לי סוללה.

  איך זה קרה? ממש לא מזמן
  היא הייתה ממש מלאה.
  טוב היא ממש לא מאה אחוז,
  אבל עברה בקושי שעה….

  לא אוכל עכשיו אני להתקשר
  שתרד לערב של כיף.
  הסוללה נגמרה ויחד איתה
  גם הכיף התנדף.

  אמרתי – טוב מה עכשיו אעשה?
  נשאר רק לחכות.
  יושב ויושב, ממתין וממתין
  ועברו כבר עשרים דקות.

  אני הרגשתי שאני מת לשתות
  אבל ללכת אסור!
  הרי לפי מרפי, אם לרגע אלך
  בדיוק אז היא תגיע- ברור!

  כיוון שהייתי עקשן ביותר
  והיא נראתה טוב ממש
  חיכיתי לה סביב שעתיים וחצי
  צמא, רעב ,מיובש…

  בסוף- מה לעשות, הביתה חזרתי
  להטעין את הנייד שעה.
  מפעיל ורואה 6 שיחות שלא נענו
  וגם הייתה הודעה.

  בהודעה לי נכתב, שאני לא רציני
  שחיכתה בביתה שעות.
  שהכל מלעלה, שזה לא יילך-
  קיצר שטויות של בנות.

  ניסיתי להסביר ,ששוב ננסה
  לתת עוד הזדמנות.
  הסבירה לי אותה בחורה
  שלא כדאי, תהיה זו טעות.

  כל זה נמנע היה בוודאי-
  עם היה לי מכשיר אחר.
  עם סוללה עוצמתית שמספיקה להרבה,
  שלא נגמרת מהר.

  אם היה לי G2 לא הייתה בעיה,
  כל זה היה נמנע.
  היה יכול להיות דייט מצוין,
  ממש דייט השנה.

  למה? כי טלפון זה עוצמתי
  עם סוללה שמספיקה לשנה.
  זה הסיפור שלי, מקווה שאהבתם,
  אשמח לקבל מתנה!

 • Thomas

  אהלן שמי תומאס, אז הסיפור שלי היתרחש בתאילנד.. הייתי אני וכל החברה שלי שם בטיול אחרי צבא.
  בחצי שנה האחרונה של הצבא שירת אותי הLG G2 שממש נהנתי ממנו.
  אז ככה נחזור לתאילנד.
  היינו על החוף כל החברה יום לפני היום שחוזרים לארץ כולם שמחים מרוצים מהחוויה שעברנו שם אני עם הLG G2 מצלם את החברה קצת נופים שהיינו שם מכל החודש.. לפחות איזה 1000 תמונות עשיתי עם ה LG אד שביום האחרון על החוף ביקשנו מאחד התאילנדים לצלם אותנו עם הפלאפון שלי והוא פשוט לקח את LG צילם אפילו שמענו את הסאונד שהוא צילם לאחר מכאן שכולם משנים פוזה לעוד תמונה ולא שמנו לב כל כך לתאילנדי הוא פשוט ברח לי עם הפלאפון.. אני וחברים שלי רצנו אחריו אבל כבר היה דיי מאוחר כי הוא נכנס לרכב וברח.. וכך חזרנו לארץ בלי תמונות בכלל בלי ה LG G2 שלי.. אבל לפחות היינו שמחים שכל החברה היו והייתה אחלה חוויה.
  זה הסיפור שלי עם ה LG G2.

 • לפני חודש וקצת ראיתי תחרות צילומים שמגרילים שם מוצרי חשמל של LG חשבתי על הטיול שאני הולך אליו בשבת ושם אצלם את התמונה לתחרות.

  צילמתי תמונה יפה מאוד של שקיעה וחשבתי שהיא ראויה לזכות.

  נכנסתי לתחרות הצילום שראיתי, נרשמתי, ובדיוק כשבאתי להעלות את התמונה נגמרה הסוללה של הטלפון הישן שלי, ועד שחזרתי הביתה לטעון את המכשיר, נגמרה ההרשמה לתחרות.
  אני מאוד מבואס מזה שלא יכולתי להשתתף בתחרות ובתחרות הבאה אני ממש רוצה שיהיה לי טלפון עם סוללה יותר חזקה אבל אני לא מוכן שזה יהיה של חברה אחרת מLG כי בהתחלה שקניתי את המכשיר חשבתי סתם טלפון רגיל אבל עכשיו אני מבין שLG היא החברה הטובה במשק הסלולר.
  אני חושב גם שהיו לי סיכויים מאוד גבוהים לזכות אם היה לי טלפון עם סוללה יותר חזקה כנראה שהייתי זוכה בתחרות.

  אני מצלם טוב מאוד ואני רוצה כבר מצלמה יותר טובה כדי שהתמונות שלי יצאו יותר איכותיות. אני גם רוצה סוללה יותר טובה כדי שבתחרות הבאה אני אוכל לזכות.

  לLG G2 יש את כל התכונות שאני צריך כדי להיות שמח.
  אם אני אקבל את הLG G2 זה ישמח מאוד את הבת שלי שתעבור מnokia מיושן לLG וזה המון הבדל בין השניים וגם אני פשוט חולה על LG ואני מתכנן לחדש את המקרר המיושן שלי במקרר מחודש של LG.

  נ.ב. יש לכם אתר מדליק ומעניין ביותר, אני קורא את כל הכתבות שלכם ומכולם אני נהנה…

 • הסיפור שלי הוא מצחיק, כי אחרי האירוע שקרה לנו לפני חודש, התחרות הזאת מתאימה לנו בול!
  אז לפני כחודש אני ובעלי התחתנו. שנינו סטודנטים ואחרי חצי שנה של תכנונים ו"קריעת תחת" שהכל יצא מושלם מושלם- זה קרה.
  אני ובעלי אנחנו שני הילדים הבכורים וזאת חתונה ראשונה במשפחה ולכן ההתרגשות הייתה גדולה.
  "גיבורת" החתונה שלנו, או במקרה הזה- הסיפור שלי, היא דודה של אמא שלי, שמעולם לא ראיתי אותה במציאות אלא רק בסקייפ כי היא גרה בארה"ב, וחודשים לפני החתונה הייתה כל ערב (אבל כלללל ערבבבב) מצלצלת בסקייפ וחופרת על "איזה כייף שהחתונה מתקרבת".
  אז נכון, איזה כייף שהחתונה הגיעה, ועוברת לה שעה ועוד שעה ועוד שעה באירוע..והדודה פשוט לא מופיעה בחתונה. ולא מתקשרת. ולא עונה. ולא כלום.
  המשפחה שלי לא מבינה למה היא לא הגיעה, ונמאס היה לי לשמוע את המשפט "לא יכול להיות שהיא הבריזה…".
  התבאסתי נורא, כי חשבתי שסוף סוף אראה אותה, וכל כך נפגעתי שהיא לא הגיעה ולא הודיעה כלום.
  אחרי החתונה חזרנו הבייתה, שנינו עייפים ומעוכים, רק רוצים להשלים שעות שינה של חצי שנה…
  בסביבות 9-10 בבוקר פתאום דפיקות וצלצולים בדלת!!!! מאחורי הדלת עומדת לא פחות מאשר הדודה המפורסמת שהבריזה לי מהחתונה!
  אני עומדת בדלת ולא מאמינה, היא שואלת אותי בהפתעה אם ראיתי את הסמס שלה, ואני- גם עייפה מאתמול, עדין זורם לי קצת אלכוהול ובטוחה שאני מדמיינת! לא מבינה על מה היא מדברת. היא אומרת שהיא סימסה לי אתמול בערב שהיא בדיוק עולה על המטוס ושהיא לא תוכל לדבר בשעות הקרובות. מילמלתי לה שהחתונה הייתה אתמול והיא הייתה בטוחה שאני צוחקת עליה.
  ה'כוכבת' חשבה שהחתונה ביום למחרת……………………..!!!!!
  בדקתי את ההודעות שלי בפלאפון והופתעתי לגלות שאכן היא שלחה לי הודעה שהיא בשדה תעופה והיא כבר נורא מתרגשת. מי נגע לי בפלאפון???

  אז אומנם התאכזבתי, כי נורא רציתי שהיא תהיה בחתונה שלי, אבל גם לראות אותה ביום למחרת מאחורי הדלת זה בהחלט מרגש (אני גם מאמינה שהיא התבאסה יותר…).
  כשביררתי מי נגע לי בפלאפון בזמן החתונה (הפלאפון נשאר בחדר חתן כלה) הסתבר לי שאחי בן ה-8 שיחק איתו ואחותי לקחה אותו כדי לצלם, ולכן לא ראיתי את ההודעה.

  כשאני חושבת על זה בדיעבד, אם היה לי את הLG G2 אז הייתה לי את האופציה להתאים "מצב אורח" ולהגדיר אילו אפלקציות יהיו בשימוש במכשיר בזמן שאני לא לידו. כך הייתי מונעת את הסיטואציה שההודעה נעלמה לי, ולא הייתי כל כך עצובה וכועסת שהיא הבריזה.
  בגלל שאני ובעלי גרים עדין עם ההורים עד שנמצא דירה, ויש לי שלושה אחים קטנים, האופציה הגאונית הזאת בפלאפון ממש יכולה להציל אותי!! הם באמת נוגעים לי בפלאפון כל הזמן וזה משגע אותי.
  בנוסף, אחותי צילמה כל כך הרבה תמונות של עצמה באירוע (היא בת 14) והעמיסה לי על הטלפון. ראיתי שיש בפלאפון הגאוני שך LG אופציה של מחיקת תמונות במהירות, שפשוט הייתה יכולה להיות מושלמת במיוחד לאחר החתונה ובכלל, כי ישבתי שעה באותו יום למחוק את כולן..
  מחזיקה אצבעות חזק חזק, הלוואי והיה לי טלפון חכם! סליחה, גאון (:

 • יואב

  זה אמור היה להיות ה "Lucky Dip" שלי. כמו מעריצים רבים וטובים אחרים חיכיתי ליום המכירה של כרטיסים בחצי מחיר להופעה של הרולינג סטונס ב 4.6. זאת מסורת רבת שנים של חברי הלהקה והרכישה מתבצעת בשעה ספיציפית ביום מסויים ישירות מאתר הלהקה. חדור מוטיבציה להצליח התכוננתי טוב לשעת הגונג, כרטיס האשראי היה מונח לפניי, שני שעונים לוודא את השעה ואפילו התראת תזכורת בפלאפון שתי דקות קודם כדי שלא אשכח. הגיעה השעה 11:00. מילאתי מהר מהר את הפרטים, הזנתי את כרטיס האשראי, אישרתי הכל וכשהגעתי לישורת האחרונה, לחיצה קטנטנה וזה שלי, הפלאפון כבה. הסוללה שהייתה אמורה להיות עם 10% טעינה פרקה. ככה, בלי התראה, בעיצומה של העסקה. לא האמנתי שזה קורה לי. עדיין אני לא מאמין שזה קרה. פספוס מבאס בגלל סוללה חלשה ולא אמינה. חבר שלי הצליח ואני לא. אין לי ספק שאם הייתה לי הסוללה החזקה של ה LG G2 הייתי מצליח. אבל זאת חוכמה בדיעבד. ברגעים כאלה אתה מבין שאסור להקל ראש ברכישה של מכשיר וצריך לעשות בדיקת נתונים רצינית, לקרוא סקירות וטיפים ולהבין כל נתון טכנולוגי שמוצע כדי לבחור מכשיר שייתן מענה לכל דבר. אחרי קריאת הביקורות והסקירה של ה LG G2 אני מבין שאני צריך אותו בחיי כדי שיעזור לי להתגבר על כל המכשולים שמציב לי הפלאפון הנוכחי שלי לרבות איכות הצילום הירודה שלו….

 • הסיפור שלי הוא בעצם החוויה הכי מטורפת שהייתה לי, כי היא בעיקר מלאת פחד והתרגשות..
  זה התחיל כשנסעתי עם שני חברים לטיול במרכז אמריקה- מקסיקו, למשך שלושה שבועות. יש לציין שמלכתחילה קבענו וסיכמנו שהטיול יהיה בעיקר בטן-גב, כי זאת ארץ לא כל כך בטוחה, ואני מודה שאנחנו קצת פחדנים ולא רצינו להסתכן. באחד הימים החלטנו שאנחנו מספיק "אמיצים" ואנחנו רוצים קצת לשנות פאזה בטיול, אז נצא לטרק 'קליל' של יומיים בסה"כ באחד הג'ונגלים (טעות). אמרנו שלא נספר להורים כי הם ילחצו, אז דיברנו איתם קצת לפני הטיול וסיפרנו להם באיזו עיר אנחנו ובאיזה מלון כדי שישארו רגועים. את המזוודות שלנו השארנו נעולות במלון, וגם על המצלמה ויתרנו, כי לאחד החברים היה פלאפון חכם (שאחרי זה התברר כלא כל כך חכם…) ולא רצינו לקחת איתנו יותר מידי דברים. היה לנו מסלול ומפה והכל היה טוב ויפה, התחלנו לצעוד ומסביבנו ראינו עוד כל מיני מטיילים, הייתה ממש הרגשה בטוחה ואני זוכר שצחקנו ואמרנו שזה מסלול "נורא פשוט" וכל אחד יכול לעשות אותו. לקראת הערב אמרנו שהגיע הזמן להתמקם איפשהו ועדיף שזה יהיה במקום עם מטיילים נוספים. פתאום אנחנו שמים לב שאין אף אחד מסביבנו ונורא שקט, אנחנו באמצע הג'ונגל ואין את מי לשאול!! ציינתי כבר שאנחנו חבורה שכל אחד יותר פחדן מהשני..[אחד החברים שלי התחיל לבכות וכמובן ציין שהוא "אמר לנו" לא לצאת לטרק הזה, עד היום אנחנו צוחקים עליו!]. במצב כזה אין הרבה מה לעשות, רק לחכות לבוקר ולהמשיך בדרך עד שנמצא את מי לשאול.
  לי ולחבר שלי לא היו באותו זמן טלפונים חכמים (זה קרה לפני כמה שנים), ולחבר השלישי היה נייד שנחשב באותה תקופה לממש טוב כי אני זוכר שהוא היה עם טאץ' ומצלמה ונורא התלהבנו שאפשר "לגעת במסך". אז פתחנו אוהל באמצע הג'ונגל ונכנסו לתוכו, מסביב יללות של תנים\זאבים\חיות לא מוכרות אחרות. בטוחים שכל שנייה משהו יקפוץ עלינו ויאכל אותנו..פחד אלוהים..אין מילים להסביר. זה מפחיד מאוד מאוד, מרגש מאוד מאוד, מלחיץ מאוד מאוד.. החבר עם הפלאפון "החדשני" ישר הוציא את הנייד, הדליק את הפנס במכשיר והתלהב מעצמו שלו יש ולנו אין. באמת חבר זהב. הפנס הנחמד לא החזיק מעמד יותר מידי זמן כי מרפי החליט לקפוץ לבקר אותנו גם בחו"ל ולמכשיר נגמרה הסוללה אחרי שעה. נשארנו אבודים וגם ללא תאורה. הצטערנו שלא סיפרנו להורים. כבר דמיינו איך לא מוצאים אותנו ומשדרים בחדשות שהלכנו לאיבוד. אין צורך לציין שכל הלילה לא ישנו מהפחד, הלב דופק בקצב אדיר ומנסים לשמור על שקט….
  זאת החוויה הכי הכי מטורפת שהייתה לי! כל כך הרבה לחץ והתרגשות מה יהיה איתנו שאי אפשר לשכוח..
  הכי מצחיק זה שהתעוררנו בבוקר וגילינו שאנחנו במסלול הנכון והכל בסדר, פשוט רוב האנשים העדיפו להתמקם בשטח מיוחד לקאמפינג ולא 'סתם' באמצע הג'ונגל [שזה בהחלט רעיון חכם].
  בנוסף, כשחזרנו לארץ והעברנו למחשב את התמונות שהחבר צילם במכשיר שלו, גילינו שכולן יצאנו נורא חשוכות ולא ברורות, מזל שהשתמשנו בנייד שלו רק בטרק ולא בכל הטיול! התבאסנו, אבל לפחות הסיוט של הטרק נגמר ויצאנו מזה בשלום…

  אם היה לי בטיול את המכשיר של LG G2, אז יכולנו למנוע הרבה בעיות שקרו לנו בטיול ולהיות קצת פחות לחוצים….
  קודם כל, מכיוון שהסוללה של המכשיר היא הרבה יותר חזקה, אני מאמין שהפנס שהיינו כל כך צריכים בלילה היה נשאר איתנו הרבה יותר זמן! חיי הסוללה של LG הם הרבה יותר ארוכים, ומכיוון שיצאנו לטיול בשעות הבוקר המאוחרות- הסוללה הייתה נשמרת לפחות עד אור הבוקר שלמחרת.
  עוד יתרון משמעותי שבגללו הייתי מאוד שמח לקבל את המכשיר הוא כמובן המצלמה המעולה שיש למכשיר. כשיש לך את מכשיר הG2, אין צורך לסחוב איתך מצלמה לכל מקום, אם היה לי את המכשיר עם המצלמה האיכותית התמונות בטוח היו יוצאות 100%! בגלל שרוב התמונות שלנו צולמו בשעות החשיכה, הן יצאו מטושטשות וכהות. למצלמה שלכם יש מייצב תמונה אופטי, לכן היה מאוד מאוד עוזר לי בשעות אחרי שהשמש יורדת 🙂

 • זה התחיל כך.
  הגיע היום והזמן להחליף את האייפון 4 שלי בטלפון חדש, וכמובן שאז לא היה את השפע שיש היום בשוק הסמארטפונים אז החלפתי לגלקסי 3.
  לצערי אחרי חצי שנה הבנתי שקיבלתי אותו עם רום דפוק ולא רציתי להחליף רום בשביל האחריות , אז כמובן שהחלפתי את הגלקסי 3 שלי באייפון 5 מכיוון שהייתי עם אייפון המון שנים ואני יודע בו הכל , ובשביל לשמור על האחריות נתתי אותו לאבא שלי שהיה לו אייפון 3.
  אחרי חצי שנה עם האייפון גם הבנתי שעשיתי טעות ושאין על אנדרואיד , מכיוון שהיא לא משעממת.
  אבא שלי שהיה עצבני מהרום הדפוק היה שמח לקבל את האייפון שלי ולהחליף לי את הטלפון.
  היו לי כמה אפשרויות –
  G2- בהתחלה חשבתי שהכפתורים מאחורה לא נוחים אז ישר ויתרתי עליו.
  Z1- חבר שלי נתן לי להשתמש איתו הרגיש לי כמו מסך קטן.
  NEXUS 5- לא רציתי להחליף לנקסוס מכיוון שהממשק משעמם אותי.
  HTC ONE- אני משתמש הרבה עם מצלמה אז אני לא יכול להיות עם טלפון 4 מגה פיקסל.
  אז לא נותר לי ברירה ולקחתי את הגלקסי 4.
  אחרי חצי שנה איתו הבנתי שגם עשיתי טעות הממשק מקרטע ולא נוח אפילו שהיה לי רום נורמלי.
  אז ביקשתי מחבר שיתן לי לנסות את הכפתורים מאחורה בG2 והבנתי שזה פשוט הכי נוח בעולם !!
  ובגלל זה אני רוצה את הG2 ממשק חלק וכפתורים נוחים וטלפון נקי , למדתי שאי אפשר להחליט משהו בלי שלא מנסים אותו במציאות
  אשמח לזכות ומקווה שאהבתם .!

 • חי

  ומעתה יש בו גם עידכון גירסא KITKAT 4.4 === כל הכבוד

 • אלון רוקח

  היה לי אקספיריה Z בערך חצי שנה. יום אחד חברה שלי הזמינה אותי לצאת איתה ועם המשפחה שלה לטיול בנחל כזה שמטיילים בתוכו. יצאנו לנחל ומכיוון שהפלאפון אמור להיות עמיד במים שמתי אותו בכיס. אחות של חברה שלי שאלה אותי איך הוא עמיד במים? אז הראתי לה שיש מין פתחים כאלה שסוגרים(ופתחתי אחד) ואז לא נכנס מים אבל שחכתי לסגור את הפתח שהראתי לה. בסוף הטיול אני קולט שהפלאפון לא עובד. ניסיתי לתקן אותו ואמרו שאי אפשר ושיש יותר מדי קורוזיה- הלכו 3600 שקל ! עכשיו אני תקוע עם המכשיר הישן משנת 700 לפני הספירה.. ולכן אני חייב LG G2 ! אגב לחברה שלי, יש גם LG G2 ואני מאוהב בו!

 • אור צוברי

  מאז שאני ואח שלי היינו קטנים היינו מעריצים שרופים של הרולינג סטון, יום אחד גלשנו באינטרנט ופתאום ראינו מודעה של חבילה הכוללת טיסה לארצות הברית וכרטיס VIP להופעה של הרולינג סטון רק ב 2000 דולר! אמרנו לעצמנו זה הזדמנות של פעם בחיים והסכמנו שהולכים להופעה. קנינו את הכרטיסים ולאחר חודש היינו בטיסה לארצות הברית. כשהגענו הלכנו למלון פרקנו את המזוודות והלכנו להופעה. כשהגענו קלטנו ששכחנו את הכרטיסים, שלחתי את אח שלי כדי להביא אותם. אחרי 5 דקות הוא חזר מבוהל ואמר לנו שהכרטיסים לא היו במזוודה! ואז ירד לי האסימון ונזכרתי שהם על השולחן בבית בישראל. אמרנו לאחראים שקנינו כרטיסים אבל הם בישראל אמרנו לו לבדוק ברשימה שאנחנו קנינו כרטיסים אבל הוא לא הסכים. ניסינו לשכנע אותו ובסוף הוא הסכים שאם מישהו מישראל ילך לבית שלנו וישלח תמונה של לנו תמונה של הכרטיסים הוא יתן לנו להכנס.
  התקשרתי מהפאלפון של אח שלי לחבר שלנו בישראל וסיפרנו לו את הסיפור, שאלנו אותו אם הוא יכול לצלם את הכרטיסים ולשלוח לנו והוא הסכים. אז אמרתי לו לקחת את הפלאפון שיש על השולחן ולצלם את הכרטיסים. הוא צילם את הכרטיסים ושלח לנו את התמונה, הראנו התמונה לשומר בכניסה להופעה אבל בגלל שהתמונה הייתה מטושטשת הוא אמר שזייפנו את הכרטיסים ושאנחנו שקרנים. הוא גירש אותנו משם ולא נתן לנו להכנס להופעה. אם היה לי את הLG G2 זה לא היה קורה

 • Tal O

  בוקר של טיול. השעון המעורר מצלצל וכדי לסגור אותו צריך ללחוץ בשיא הכוח כדי שהמסך יקלוט משהו. לאחר מכן, אני מנסה לפתוח את הטלפון דרך המסך נעילה. עד שהטלפון נפתח דרך לחצן הפתיחה אפשר להירדם שוב (1). רואים במסך באיכות סבירה לחלוטין עד גרועה והתאורה חלשה (2). לאחר מכן אני נכנס לאינטרנט ועד שהוא נכנס לגוגל צריך עוד מעט זמן לצאת מהבית (3), ופתאום, שולחים לי הודעה. לא רציתי לסגור את האינטרנט ולצערי לא יכולתי לפתוח 2 אפליקציות במקביל (4). אחרי זה אני יוצא החוצה ורוצה לשמוע מוזיקה בדרך, המוזיקה נשמעת בצורה תקועה וכבר אין כוח לשמוע אותה (5). לבסוף אני כבר בטיול. אני רוצה לצלם תמונות מהנוף אבל יוצא לי מטושטש ובאיכות גרועה (6). ובסוף אני רואה שהסוללה סתם נגמרת לי למרות שלא השתמשתי הרבה הטלפון אז כיביתי אותו (7). אחרי זה הגענו לאכסנייה ושם הטענתי את הטלפון, ולקח לו הרבה זמן. לאחר מכן החלטתי להיכנס למשחק. המשחק עבד תקוע אבל בכל זאת הוריד לי את השעמום (5). לאחר 10 דקות אני יוצא ורואה שחצי מהבטרייה נגמרה (שלא נדבר על החום של הטלפון). בסוף מבקשים ממני את הטלפון שלי אבל אני לא רוצה שיכנסו לי להודעות ואפליקציות מסוימות (8). ביום השני החלטתי שאני משאיר את הטלפון בתיק כדי שתישאר לי בטרייה לכל היום. בחזרה הביתה שמעתי את המוזיקה התקועה. לבסוף הגעתי הביתה, וכרגיל, נכנסים לראות את התמונות. אני רואה שהתמונות יצאו לי מטושטשות לחלוטין חוץ מאחת שיצאה "סבירה". אני רוצה למחוק את התמונות, אבל עד שאני מוחק תמונה תמונה לוקח זמן (9).

  עוד דבר – שאלתם את עצמכם מהם כל המספרים בסיפור? הנה ההסבר:
  כל מספר הוא תכונה או טריק שיש לG2
  1. הקישו פעמיים לפתיחה / כפתור אחורי נוח
  2. מסך חד ואיכותי
  3. ביצועים מובילים
  4. עבדו במקביל
  5. נגן מוזיקה ווידאו
  6. צילום באיכות גבוהה / מסך מלא + מייצב תמונה
  7. זמן סוללה מעל הממוצע
  8. מצב אורח
  9. מחיקת תמונות במהירות
  קריאה נעימה 😛

 • מורן אגרונוב

  היי אני מורן אגרונוב מכפ״ס המקרה שלי קרה לפני 4 חודשיים יש לי מכשיר אייפון 4 ויום אחד תיכננתי לשים אותו בתיקון באורנג מכיוון שהיה לו בעיה ברטט ושבר במסך.. באותו יום שתיכננתי לשים בתיקון גיבתי את כל התמונות שהיו במכשיר למחשב של העבודה ואז הלכתי להתפנות ולרוע מזלי נפל לי הטלפון לשירותים והלך כפות.. אבל לפחות התנחמתי בכך שגיבתי בדיוק עשר דקות לפני את כל התמונות… היכנסי את המכשיר לתיקון וכמובן שכל הקבצים הלכו… למחרת בבוקר הגעתי לעבודה וגיליתי שוב לרוע מזלי שנשרף לי הארד דיסק שמחשב… ושוב נשרפו לי כל התמונות ומה שהיה שם!!!

 • ליאור ח

  באוקטובר 2007, עמדתי לסיים מסלול באחת מיחידות צה"ל. לקראת סוף מסלול ההכשרה, שלחו אותנו לעשות את הדבר שחיילים מקבלים אותו בצורה אחת או אחרת: או שזה הדבר המדהים ביותר שכל חייל מחכה לו, או הנוראי ביותר והמפחיד ביותר שאפשר לדמיין – לקפוץ ממטוס, לרחף בין אויר ליבשה, כשכל מה שמחזיק אותך תלוי מעל הקרקע ולהימנע מהפגישה העוצמתית עם הקרקע שמתחת היא חתיכת בד אותה בצה"ל מכנים – "מצנח צבר" או איך שאני קורא לה "חתיכת בד".
  שלא תבינו לא נכון, אני איש אמיץ מאוד, עשיתי כמה דברים במהלך חיי שאפילו האמיצים ביותר מטובי בנינו ובנותינו היו מהססים, אך כפי שאתם יכולים לשער, אני מה"סוג השני" של החיילים.
  שני דברים הפחידו אותי כל חיי – גבהים ובדיקות דם. אין לי שום דבר מגניב לספר על בדיקות דם, אני מפחד מהם עד היום, ובאמת, מתפלל לאלוהים שאשאר בריא,ולא בגלל שאני מפחד מהמחלה, החשש היחיד הוא שמא חס ושלום יורה הרופא על בדיקת דם.
  כעת, בחרתי להתמקד בסיפור של ניצחון, על איך זה שאני לא מפחד יותר מגבהים ואיך לעזאזל קשור לזה מכשיר טלפון?

  לילה לפני תחילת הקורס בפלמחים לא הצלחתי להרדם, הפחד ניקר בי, רק בדרך לבסיס באוטובוס לא החזקתי עוד ונפלה עלי שינה עמוקה, בחלום אני קופץ ממטוס ובעודי באוויר אני מושך בחוט שלא מחובר בקצה לשום דבר, אני צונח במהירות לרצפה, ללא מצנח ובום! אני מתעורר שטוף זיעה בפתח הכניסה לבסיס, הדבר הוביל אותי מיד למשרד מפקד הצוות שלי, וממנו ביקשתי לוותר על כנפי הצניחה, המפקד הבהיר לי שאם לא אגש לקורס, לא אמשיך במסלול כמו כולם.

  התלבטות קשה עברה עליי, ואחרי התייעצות עם החברים לצוות, החלטנו שאני עושה את זה, נתנו לי מוטיבציה ועודדו אותי! אמרו לי שאני מספר אחד, אמרו לי שאין כמוני, אמרו לי שאני מלך המלכים , אלוף האלופים, הפחד – מת מפחד ממני! ואני השתכנעתי. סיכמנו שכשאקפוץ מהמטוס אפילו לא אצרח, לא אצעק, ורק אהנה מהנוף של מדינת ישראל האהובה עליי כל כך.

  היום הגורלי הגיע, סוף הקורס צניחה, היום של הצניחה
  מאחר ואסור להעלות טלפונים סלולריים לצניחות, החבאתי את הטלפון על גופי וכשקפצתי – שלפתי אותו, כיוונתי את הטלפון למטה, ואז למעלה, בשקט מופתי, ללא צעקות הראיתי לכולם מי הגבר גבר! מי אלוף האלופים! מלך המלכים, התותח שבתותחים! הראיתי שאני לא מפחד מכלום.. צילמתי בגאון ואפילו קרצתי לאמא.

  ואז אחרי הצניחה הראשונה, התכנסנו כל החברים לצוות וישבנו לראות ביחד את הסרטון, אני לא מבין איך זה קרה, כנראה בגלל שזה לא היה טלפון איכותי של LG, כל מה שרואים זה תמונה מרוחה, בקושי רואים את נוף ארץ ישראל היפה, והסאונד הלא איכותי שהתקבל נשמע פשוט כמו צרחות בלתי מוסברות שלי, אחרי כמה שניות הסאונד מפסיק וכל מה שרואים זה תנועות מבוהלות שלי שכוללות בעיקר תמונה מרוחה ולא ברורה, טוב זה בגלל שאז ב2007 לא הייתה טכנולוגיה של מייצב תמונה..
  זה אני, לא מספר אחד, לא מלך המלכים, לא אלוף האלופים – אלא פחדן הפחדנים, צרחתי כמו נקבה אבל עשיתי את זה!
  LG, אם הייתם מייצרים קודם טלפון עם איכות סאונד ומייצב תמונה, הייתה יכולה להיות לי מזכרת מצויינת! איזה באסה!

  נ.ב
  אשמח לשלוח לכם את הסרטון.. אולי תשמעו משהו בין כל הצעקות שלי……..

 • הכל התחיל מיום טיפוסי רגיל. התעוררתי בשעה 10 בבוקר וכבר אני שומע קול הקורא את שמי חוזר על עצמו שוב ושוב דרך החלון של חדרי. "רד למטה עכשיו יש לי משהו להראות לך" אמר דן, החבר הטוב שלי. התלבשתי מהר וירדתי אליו במהרה. "הסתכל על המסך", אמר דן בחיוך זדוני. ראיתי תמונה של שירה השכנה שלנו מתלבשת. "איך לעזאזל הצלחת לצלם אותה כלכך טוב?!, אני מנסה כבר שנים לצלם אותה אבל היא סוגרת את החלון מהר מידי והתמונה נמרחת!", אמרתי לדן עם שילוב של פרצוף מופתע. "נו בטח אין לך אפילו מייצב תמונה בצעצוע שלך", אמר דן. "מה זאת אומרת מייצב תמונה" שאלתי את דן בתמימות. "המכשיר שאני מחזיק יש בו מייצב תמונה אופטי עם 13 מגה פיקסל! אני יכול לצלם כל דבר אפילו אם הוא בתנועה", אמר דן בהתלהבות. "אולי תחליף כבר את הדרעק שלך לLG G2 המפורסם ותוכל להיות גם צלם מוצלח", המשיך דן. "מאיפה אני אשיג מכשיר כזה עכשיו", אמרתי בקול עצוב. "תתארגן עכשיו ותצא מהבית בדיוק עוד 10 דקות", מיהר אותי דן. אני כמובן רצתי הביתה התארגנתי והייתי מוכן בדיוק 10 דקות. "לאן אנחנו הולכים", שאלתי את דן בסקרנות, "סבלנות", אמר דן בקול רציני. אחרי הליכה של 2 קילומטר, הגענו לבית שנראה די מיושן מהסתכלות ראשונית. דן צלצל בפעמון של הדלת שגם היה נראה כאילו עומד להתפרק. במהרה הדלת נפתחה וניצב לפנינו איש זקן. האיש הזקן פנה אלי ואמר: "שמעתי שאתה רוצה את המכשיר הקסום G2". הנהנתי עם הראש כמה פעמים לאות הסכמה. הזקן הסתכל עלי והמשיך: "אני חובב חיות מגיל צעיר, אך הפסקתי לצאת אל הטבע ולצלם אותם בשל גילי והמצב הרפואי שלי, קח את המכשיר ואם תצלם לי חיות בר ועופות השמיים עם המצלמה המופלאה של המכשיר, אתן לך אותו במתנה". "בטח אדוני, בטח אעזור לך לתעד כל חיה שאפגוש", אמרתי בהתרגשות רבה לזקן. הזקן נתן לי את המכשיר ומיד חטפתי את דן ורצנו אל הטבע. אחרי שתיעדתי שועלים, קן דבורים ואפילו את נדידת העופות, חזרנו אל הזקן והראינו לו את כל סרטונים שתיעדנו. הזקן היה מרוצה ואמר לי: "זה היה מקסים להיזכר בכל החיות האלה שם בטבע, קח את הG2 איתך ושמור עליו, המכשיר באמת קסום ורק המיוחדים זוכים בו" סיים הזקן. "תודה רבה! אשמור עליו כמו על העיניים שלי!", הודתי בהתרגשות לזקן ודרכינו נפרדו. "נו אז מה הדבר הראשון שתרצה לעשות עם המכשיר", שאל אותי דן. "אני כבר יודע מה הדבר הראשון שאעשה בו". חזרתי אל ביתי ברדת החשכה. פתחתי את התריסים של החלון, ושלפתי מהר את הG2. הדלקתי את המצלמה, כיוונתי לבית של השכנה שלי שירה, הפעם אני אצליח.

  • מיכאל

   פששש ,סיפורר מגניב !!
   אהבתי אהבתי אהבתי !

  • אסתי

   אהבתי ביותר!!!

 • איבגי ירדנה

  טוב שמי ירדנה הסיפור שלי כזה לי יש איפון 3 לפני כחודש צילמתי את המסיבה של הני סיום טירונות התמונות לא יצאו הכי טובות יותר נכון גרעות בלי פוקס טוב בלי איכות טובה ממש מבאס למרות שהטלפון עצמו הכיל המון תמונות יום אחד שמתי כביסה בסל ובדרכי למכונת הכביסה הלכתי להביא עוד כביסה מהחדר לבנתיים הבת שלי הקטנה לקחה את הטלפון שמה אותו במכונה ואני לא שמתי לב מילאתי כביסה במכונה והפעלתי אחרי חצי שעה אני מחפשת את הטלפון להיתקשר אני לא מוצאת הפכתי את הבית ורק אחרי שפתחתי את המכונה גילתי את מה שקרה התבאסתי מאד כי הכול היה שם הכול אבל מה לעשות כך קרה ואת הנעשה אי אפשר להחזיר לכן אשמח מאד לקבל את LG 2 שמעתי שהוא מעולה מעולה אין דברים כאלה אשמח מאד מאד תודה רבה ירדנה

 • אופק ביטון

  חחחחחח לאח שלי קרה המקרה הזה. יום אחד הוא יצא מהבצפר לתפוס מונית ונפל לו הפלאפון ופשוט התחיל להתגלגל בכביש בכיכר ולא עצר ואח שלי רדף אחריו באמצע הכביש ואם היה לו LG G2 אז בגלל שהוא הרבה יותר גדול מהפלאפון שהיה לו אז הוא פשוט היה נופל ועוצר במקום (כמו כל פלאפון נורמלי כך אני חושב) (-:

 • חן טייב

  לא פעם ולא פעמים קרו לי מקרים מבאסים עם הפלאפון שאולי לא היו קורים אם היה לי את מכשיר LG G2 כמו ההופעה של ריהאנה שבה צילמת סירטונים שיכולים כבר לשמש כקובץ אודיו בגלל כל הרעש והראייה הלקוייה שבצילום , נסיעה לאילת שנכבה בה הפלאפון באמצע דווקא שצריך אותו ועוד הרבה , אבל יש לי סיפור אחד במיוחד
  שעולה בזיכרוני …
  למי מאיתנו לא קורה שמתגשם חלום והמפורסם שחלמת לפגוש כל החיים מגיע ונותן לך את ההזדמנות להצטלם איתו , לפני כשנתיים הגיעה לארץ להקת כמעט מלאכים ( המבוססת על סידרה בת 4 עונות בערוץ הילדים) שחקנים שעליהם גדלתי עוד מאז קטנטנות , מה שקרה זה שאני ובת דודתי הצלחנו לזכות בצמידים לכניסה מאחורי הקלעים וזה תפס אותנו ממש ברגע לא מוכן אבל איך אומרים דברים טובים קורים תמיד בזמן נכון ומה לעשות תמיד יש את מרפי , הפלאלפון שלה פשוט נכבה ושלי לעומת זאת היה דלוק אבל איכות המצלמה הייתה פשוט על הפנים וכל תמונה שצולמה צולמה בטישטוש חוץ מאחת שבה אני נראת מאושרת מדי עם עיניים אדומות (כאילו הייתי ערפד ) חחח לעומת זאת מכשיר LG G2 היה יכול בקלות לפתור לנו את הבעייה וגם לצלם באיכות , להחזיק את עצמו ולהתאפק שלא להכיבות ובנוסף לתקן טישטוש התוצאה הייתה נראת אחרת לגמרי 🙂
  אם הייתה אפשרות להעלות את התמונה שצולמה הייתי מעלה בינתיים יש לי את הכתובת פייסבוק ואת התמונה , מה לעשות הזדמנות כזאת לא מגיעה כל יום וחייבים לנצל גם אם יוצאים מעופפים 🙂 בת דודתי מחזיקה את היד של גסטון ואני מאחוריה עם חולצה אדומה אם שכחתי להוסיף הייתי ב3 מההופעות שלהם ופעם אחת אפילו 3 פעמים באותו יום! רק להמחיש כמה שזה היה חשוב לי ולה ..

  קישור לתמונה מתוך הפייסבוק
  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2109383334409&set=a.2109383294408.2103820.1240368187&type=3&theater

 • הראל

  שלום לכולם,
  אני בעל אופטימוס וואן (OPTIMUS ONE P500 ) זה אחלה מכשיר אבל הוא מיושן נורא..עד כמה מיושן אתם שואלים ? , אז בואו ואספר לכם…
  אני יכול לספר לכם יותר מסיפור אחד כי זכיתי בכבוד שהפלאפון יגרום לי לשלל סיטואציות מביכות.
  הבעיה הראשונה היא שאין לי תקציב לשדרג ואני כבר כמה חודשים מסתכל על הG2. הסיבה לכל זה היא בגלל שהייתי צריך למכור את המכשיר הקודם בשביל לממן את המקדמות לחתונה שלי .
  הפלאפון גורם לי להרבה בעיות. קודם כל, לא שומעים בו בכלל את הצד השני ונראה לי שגם לא ממש שומעים אותי. עשיתי ראיון עבודה בטלפון ונראה לי שהמראיינת חשבה שאני קצת "מיוחד" כי כל דבר הייתי צריך לשאול 3 פעמים ובפעם השלישית פשוט לנחש ולענות לה כבר…מן הסתם שאת העבודה הזו לא קיבלתי ולצערי לא עברתי עוד מספר ראיונות נוספים שנערכו לאחר מכן. אז מן הסתם זה יצר מקרים שחשבו שאני חירש וחסר הבנה לחלוטין במקרה הטוב, לא רוצה לדעת מה חשבו עליי במקרה הרע. ואם זה לא מספיק, אז עכשיו הגעתי למצב שאני כבר לא יכול לשלוח הודעות SMS רגילות !! כן, כן, אני שלב אחד מלהשתמש בפלאפון שלי על תקן מכשיר ווקי טוקי. בנוסף לכל, בגלל שלא הייתי יכול לענות לשיחות ולא הייתה לי אפשרות לשלוח SMS ארוסתי חשבה שאני מתעלם ממנה במשך כל היום !! (אתם לא רוצים לדעת מה היה לי באותו היום : / ) . כרגע אני יכול לעדכן שהיא עדיין ארוסתי אבל אני הולך על קליפות ביצים וטוב שאני יכול להאשים את הפלאפון (הפעם…). בקיצור הG2 מכשיר אדיר עם יכולות צילום מעולות ( חשבתי להשתמש במצלמה בשביל צילומי חתונה וכאלה ..אתם יודעים,זוג סטודנטים שרוצים לחסוך בעלויות ) ובנוסף אני אוכל לצלם אותה עם המייצב תמונה בצורה חלקה וממוקדת ( וגם אפסיק לקבל הערות כמו ..אתה לא יודע לצלם,יצאתי מכוערת ) ,ועם כל הטריקים ( 2 נקישות על המסך ) אני לא אצטרך לחפש את כפתור ההדלקה שלו (בלי המשקפיים שאני די עיוור כמו עטלף) באמצע הלילה ולראות מה השעה או מי לכל הרוחות מעז להטריד בשעת לילה מאוחרת.

 • עידו עברי

  יש לי nexus 4 . ואני אוהד שרוף של מכבי תל אביב ויש לי מנוי בכדורסל. בכדורסל יש אווירה מטורפת ואני מת לצלם אך המצלמה שלי לא משהו אבל הבעיה העיקרית היא האודיו. יש רעש חזק באולם וכשמצלמים וידאו ואחרי זה רואים את הסרטון שומעים גרוע ולא מבינים מילה ובg2 המייצב אודיו יהיה מצויין ואני יוכל סוףסוף לצלם ולשתף את החברים שלי במה שהולך בהיכל. בנוסף הסוללה שלי בקושי שורדת והיא עפה בלי להשתמש בטלפון אפילו ובg2 יש סוללה חזקה . אשמח מאוד לזכות בg2 ויאללה מכביייייי!

 • דניאל מילר

  וואו, לg2 יש כ"כ הרבה תכונות שימושיות שיכלו לעזור לי כמעט בכל דבר!
  אם זה בזכות מייצב התמונה שאם היה לי כמוהו בפלאפון לא הייתי צריך להיתקע עם תמונות מטושטשות מהחתונה של בן דוד שלי. גם הסוללה שלו ענקית! לחשוב שאפשר ללכת יום שלם בלי מטען בלי לחשוב איך לשמור על הסוללה (הייתי רוצה לקבל את הפלאפון רק בשביל לראות שזה אמיתי ולא חלום).
  גם הknock on הוא פיצ'ר סופר שימושי, ככה לא צריך כשמתעוררים בלילה להפוך את המכשיר מכל הכיוונים רק כדי למצוא את כפתור ההדלקה, או לנסות כל מיני תנוחות משונות עם היד כדי להגיע אליו כשהמכשיר מונח על השולחן.

 • אוהד

  מבאס? כמו זה שהפסדתי את רכושי במשפט גירושין רק בגלל שהמצלמה בטלפון הדפקט לא הספיקה לצלם את גרושתי בוגדת בי בזמן אמת?! ולא יכלתי להוכיח את טענתי כי היא פירקה את הנישואין בבגידה?
  ומה אני אעשה עם האישה הנוכחית? איך אני אצלם אם אתפוס אותה בוגדת? תביאו מכשיר אמין, כמו הLG G2 עם מייצב תמונות וצילום מהיר באמת.

 • אסנת דוברונסקי

  סיפור שהיה כך היה:
  לפני כמה שנים, בהיותי סטודנטית,
  עשיתי קורס והתחלתי לעבוד בתור ברמנית,
  עבדתי בבר חשוך, אפל ומלא עבריינים,
  אבל כדי לממן את הלימודים המטרה קידשה את האמצעים.
  ערב אחד, כשהמקום מפוצץ עד אפס מקום בבליינים,
  נכנסו שני אנשים שעברו את המאבטח ובכיסם אקדחים,
  הם נכנסו למועדון בבטחה,
  המארחת היתה עסוקה ולגשת אליהם לא טרחה,
  אז הם התקדמו לעבר משרדו של הבעלים,
  נכנסו למשרד, וללא היסוס, ירו לו בפנים,
  הברמן שעבד איתי קפץ מיד מעל הבר,
  נכנס למשרד, ובמכות את היד של אחד מהם שבר,
  נהיה כאוס אמיתי במועדון, פשוט בלאגן,
  והמשטרה עד שהגיעה (שתהיה בריאה), לקח מלא זמן,
  גם עד שהאמבולנס הגיע, זה הרגיש כמו נצח נצחים,
  אבל בדרך נס, הבעלים יצא רק עם צלקות וכמה תפרים,
  אם רק היה לי LG G2 ברגע המתאים,
  הייתי מצליחה לעשות צילום תקריב של העבריינים,
  באותו הלילה ביליתי במשטרה לצורך תחקורים,
  זה היה די מלחיץ ואפילו מעורר אימים,
  מה גם שהסוללה שלי נגמרה בעת ה"בילוי" במשטרה,
  ואני כבר הייתי על סף התקף נורא,
  אילו היה ברשותי LG G2 עם הסוללה העוצמתית,
  הלילה נטול השינה היה נמנע מאימי הפולנייה וההיסטרית,
  כבר למחרת החלטתי להתפטר,
  כי על עוד לילה כזה – אני בהחלט מוכנה לוותר.
  חוויה שכזו אני לא מאחלת לאף אחד,
  טלפון איכותי LG G2 יישפר את הרגשתי באופן מיוחד 

 • עודד

  שלום שמי עודד ואני רוצה לספר לכם על האייפוד 4 שלי ז"ל….
  יום אחד אני הולך ברחיוב עם אחותי ולפתע נופל האייפוד האייפוד נשבר וזה היה בידיוק היום שבו הורדתי את המדבקה(באסה)…. אבל זה לא הכול!
  שכן שלנו הוא בחור כזה שאוהב טלפונים ומחשבים אז הוא אמר שהוא יזמין מאיבי מסך חדש ואז הוא יסתכל ביוטיוב כיצד מחליפים את המסך…
  יום הוא השכן דפק בדלת ואמר שהמסך הגיע נורא התרגשתי השכון הוציא את המסך וחיפש ביוטיוב באנגלית "החלפת מסך לאייפוד 4".
  השכן התחיל הוציא את המסך אבל המסך היה מודבק חזה הוא ניסה וניסה עד שהרס עוד יותר את האייפוד….
  החלטנו ללכלת למעבדת תיקונים…הם אמרו לנו שהם לא רוצים להחליף את המסך כי משהוא כבר נגע בו…
  יום אחד ראיתי מודעה בעיתון בה רשום מעבדת תיקונים (אחרת כמובן)…
  הלכנו אל הבחור הוא אמר שאין בעיה הוא יחליף את המסך .
  לאחר שבוע הגענו אל הבחור הוא הביא לנו את האייפוד…בבית גיליתי שהוא הדביק את המסך באופן ממש גרוע (עוד שנייה והמסך יוצא)…
  הלכנו אליו עוד פעם..הוא תיקן עוד (גם במצב גרוע) והפעם הוא אכשיהוא גרם לוויפי לא לעבוד….
  לבסוף החלתי להשלים עם זה שהאייפוד שלי כבר הרוס…

 • מה אפשר להגיד חוץ מהלוואי והיה לי את ה-LG G2 כשהצעתי נישואין לחברתי בפריז! מגדל אייפל ברקע .. תאורה מושלמת לצילום.. אבל אני והיא כל הזמן זזנו כי היינו על ספינה ששטה בנהר 🙁 אם היה המייצב תמונה היו לנו לפחות כמה זכרונות קטנים מהרגע המושלם ההוא … החתונה בספטמבר אז אני מקווה שעד אז אוכל לזכות במכשיר כדי לצלם גם איתו עוד תמונות כאלו.
  התמונה היחידה שיצאה טוב מצורפת בקישור שהוספתי.
  תודה 🙂

 • ישראל

  שלום אני ישראל ואני רוצה לשתף אתכם בסיפור שקרה לי עם הפלאפון שלי
  לפני שלוש שנים ההורים שלי קנו לי טלפון מוטורולה עם כפתורי מספרים והתלהבתי ממנו (למרות שהיו כבר פלאפונים חכמים אבל זה היה בכל זאת פלאפון ראשון) וההורים שלי אמרו לי לשמור על הפלאפון כי הוא נהרס הם לא קונים לי חדש ועברה שנה מאז שקיבלתי את הפלאפון ביולי לפני שנתיים הלכתי עם חברים לבריכה העירונית בעיר שלי ולקחתי את הפלאפון איתי כדי לדבר עם ההורים שלי ועמדתי ךיד הבריכה וחיפשתי באנשי קשר את מספר הפלאפון של הבית שלי כדי לדבר עם ההורים שלי ופיתאום חבר שלי שהלכתי איתו הביא לי בצחוק סטירה על הגב והוא הבהיל אותי וכך הטלפון נפל על הריצפה ונשבר לגמרי ומאז אין לי פלאפון ההורים שלי אמרו לי שאם אני רוצה פלאפון חדש אני צריך להשיג אותו לבד אם היה לי לי lg g2 שיש לו גורילה גלאס 3 אז הפלאפון לא היה נשבר ולפחות היה לי עכשיו פלאפון כדי לשוחח עם החברים והמשפחה שלי

 • סטס קמשוק

  זה סיפור מהצבא, יש ברשותי מכשיר סיני שמילא את עבודותו אבל הייתה רק דרך אחת להדליק אותו (כפתור כיבוי/הדלקה). ובגלל שהייתי הרבה בשטח ופודרה הכפתור נהרס. הייתי שבועיים בלי פלאפון בצבא. אבל אם זה היה קורה בg2 הייתי יכול להדליק אותו דרך המסך עצמו.
  אולי זה פנצ'ר קטן אבל הוא יכול לשנות הרבה דברים

 • אודי

  ת'אמת? לא מבין למה אני צריך את ה-G2 שלכם…
  מה רע בנוקיה 5110 העתיק יומין שלי?

  הנה כמה דברים שאני יכול לעשות עם הנוקיה שלי, חוץ מלדבר, ואתם לא:
  – אני יכול לפצח איתו אגוזים…
  – אני יכול לתקוע איתו מסמרים…
  – והכי חשוב – אני יכול לשחק איתו סנייק!!!

  אז בואו נראה אתכם – שכנעו אותי להתקדם למאה ה-21…
  תנו לי להרגיש מה זה להסתובב עם מחשב מהיר ומתקדם שנכנס לכיס ומופעל ביד אחת, בהינף אצבע…
  תנו לי להתרגש מצפייה בסרטים במסך רחב באור השמש…
  תנו לי להיגנב ממצלמה איכותית עם אופציה לעבד ולשגר את הצילומים בלחיצת כפתור…
  תנו לי להבין מה זה בכלל אומר להדליק את המכשיר בשתי נקישות, כמו בדלת בבית..
  תנו לי להאמין במסך, שמסתכל לך בעיניים ולא כבה כל עוד אתה מסתכל עליו…
  תנו לי מכשיר עם סוללה, שלא רוצה להיגמר גם אם סוחטים אותה כמה ימים…

  ואולי, אם תוכיחו לי שהכול באמת נכון, תצליחו לפצח אותי, האגוז הכי קשה לפיצוח… עם ה-G2 שלכם…
  בואו נראה אתכם…

 • natan nachlieli

  סיפור קורע שקרה לי בתחילת התיכון.
  בערך בכיתה י', בסוף כל יום שני – כרגיל, הגיע שיעור ספורט המושמץ. הייתי מגיע תמיד עם ג'ינסים ארוכים לבית ספר, וכשהייתי מגיע לשיעור ספורט הייתי צריך להחליף למכנסיים קצרים. פעם אחת יצא שהגעתי לשיעור באיחור ביום שהמורה לספורט היה במצב רוח נורא, וכשהוא ראה כשהגעתי עם ג'ינס, הוא בכלל התחרפן לגמרי.
  הלכתי לשירותים בלחץ מטורף עם המכנסיים להחלפה. נכנסתי לשירותים וגיליתי שכל הרצפה רטובה ב…. משהו…
  לא הייתה לי ברירה, וגם לא זמן ללכת להחליף במקום אחר, והנחתי את המכנסיים כשהן פונות כלפיי מטה על הדלת. הייתי כל כך לחוץ ששכחתי שהפלאפון שלי נמצא בכיס הקדמי והוא החליק בשנייה מהכיס על הרצפה אל תוך השלולית שאני מניח שיצרו כמה בנים חסרי חוש כיוון מהבית ספר שלי. מיותר לציין שלא הייתה לי ברירה, ונטול מכנסיים הייתי צריך לשלוף אותו מהשלולית ולנגב אותו במכנסיים שהייתי אמור ללבוש… רק חבל שהיה מאוחר מדי והפלאפון מת. נתקעתי בשירותים מבלי לדעת מה לעשות ולא הגעתי לשיעור בכלל. בנוסף חטפתי עונש מטורף ונזיפה מהמנהל…
  אני מתאר לעצמי שאם היה לי פלאפון LG G2, הוא היה מספיק חשוב לי בכדי שאשמור עליו בתיק ולא בכיס. ובלי קשר, אני דיי בטוח שהוא היה שורד את הנפילה והייתי יכול להתקשר לחבר או לפחות לתעד את המקרה באיכות צילום גבוהה של מייצב התמונה החדש של LG בכדי להנציח את החוויה הקורעת הזאת…

 • דניאל

  המכשיר הזה.. כל כך רציתי את המכשיר הזה, מאיפה להתחיל את הסיפור הדיכאוני שלי שצורב לי יום יום מחדש.
  הכל התחיל ב12.3 השנה ממש, מצבה של אישה שמאוד קרובה לליבי, סבתא שלי, מצבה מאוד התדרדר וביקרתי אותה באותו היום, היא היתה כבר במצב של קומה אפשר לומר, הייתי אחוז תקווה שהיא תחזור והתחלתי לספר לה מידיעה שהיא לא שומעת אותי .. שחסכתי המון כסף רק בשביל לקנות את המכשיר הזה את הLG2 כי אני מסתובב הרבה זמן עם מכשיר ישן. ולנפרדתי לשלום והבטחתי שאבוא לבקר בקרוב. למחרת הודיעו לי על הבוקר שהיא נפטרה. אני נשברתי לרסיסים. הייתי אמור לקנות באותו יום את המכשיר אבל כנראה שהדרכים הנסתרות לא רצו זאת ולא אפשרו לי. התרסקתי מאז אני לא אותו אדם אני איבדתי תקווה ופצע בליבי שוכן.. לאט לאט מתרפאים מזה אבל זה ישאיר צלקת לכל החיים.. את הכסף שחסכתי למכשיר הזה הבאתי להוריי כדי שישתמשו בו למצווה שלה שתהיה על הקבר שלה. יקח לי המון זמן לחסוך שוב את הכסף הדרוש למכשיר.. לכן מקווה שאולי באחוז הלא קיים שנמצא אזכה בו . יום טוב ותודה על הקריאה (הייתה פריקה קשה)

 • shanishani

  יש לי גלאקסי 4 ולפני חצי שנה בערך הוא נפל לי מהמיטה ונשבר לי כפתור הבית בגלל הנפילה והייתי צריכה להסתבך כל פעם כגי להדליק את המסך אני חושבת שאם השב lg g2 הכפתור לא היה נשבר בכזו קלות גם בגלל שהוא נמצא בגב המכשיר וגם בגלל שהוא חזק יותר וב g2 יש אפשרות להדליק את המסך בלי כל צורך בכפתורים אלא פשוט מקישים על המסך והוא נדלק.
  ממש אהבתי את הפלאפון ואישית המלצתי לכמה אנשים עליו!

 • מתן

  היי, אני מתן ורציתי לשתף אתכם בסיפור מצחיק-עצוב שקרה לי. תלוי מנקודת המבט.
  לפני זמן קצר המחשב שלי התקלקל ונשלח לתיקון. לדברי הטכנאי אמור לקחת לו זמן רב לתקן אותו.
  בעוד חברתי התלוננה על התמונות והקבצים שיש לה במחשב עברו בראשי מחשבות אחרות, כמו למשל מה אני אעשה בלי לגלוש באתרים שכדאי שהיא לא תדע שאני גולש בהם.
  לכן, ערב אחד שבו חברתי עבדה עד שעה מאוחרת התיישבתי על הספה בסלון, זאת שכפתור ההדלקה וכיבוי שלה לא פועל כבר, והתחלתי לראות שם סרט למבוגרים.
  באמצע הסרט שמעתי שמישהו נכנס לחנייה. הסתכלתי מהחלון ולמרבה חרדתי ראיתי את חברתי יוצאת מהאוטו ומתחילה לעלות הביתה.
  זינקתי אל השלט, אבל מרוב להיטות הוא נפל על הרצפה והבטריות שלו התעופפו מתחת לספות.
  כאמור, לא יכולתי לכבות את הטלוויזיה דרך הכפתור שבה כי הוא מקולקל, ועד שמצאתי את הבטריות מתחת לספה הבנתי שהספה הזאת הולכת להחליף את המיטה שלי בימים הקרובים.
  אם רק היה לי lg g2 הייתי יכול להשתמש בו כשלט ברגע הזה. הרי הוא יכול להפוך לשלט של טלוויזיות (ושל עוד כל מיני דברים כמו DVD ומזגנים, אבל זה לא היה עוזר לי באותו רגע)

 • דודו

  ערב אחד אני וחבר שלי יצאנו להופעה של זמר. התחלתי לצלם שיר שאני אוהב וכשבאמצע השיר אני קולט אישה דבה ממולי ובלי לשים לב באמצע שאני מצלם חבר שלי אומר לי תראה איזה שמנה זאת שממול,אמרתי לו היא לא משתווה לאישתי ששוקלת פי 2 ממנה וגם לא נראת משהו. לאחר השיר הפסקתי לצלם ושניה אחרי נגמרה לי הבטריה הגעתי לבית הטענתי את הטלפון נכנס למקלחת וכשאני יוצא פתאום אני רואה את אישתי עם פרצוץ אדום וצועקת אני שמנה אה?!?! וגם מכוערת?! נפגש ברבנות! אחרי שבוע התגרשנו.אך אם היה לי lg g2 הסוללה לא הייתה נגמרת או שלא היו שומעים את הדיבורים שלנו ברקע בזכות המצלמה האדירה של lg והייתי חי בעושר ואו(lg g2)שר עד עצם היום הזה.אמן!

 • עודד כהן

  אז לפני פחות משנה, נקנה לי מכשיר מחו"ל דרך חבר של אחי שקנה אותו מאדם פרטי.
  כשהגיע לארץ ולאחר שמספר דברים לא היו הגיוניים הסתבר לי שהטלפון הוא זיוף, חיקוי נורא
  דומה חיצונית אבל פנימית אין מה לדבר, מאז ואז היום הבעיות לא מפסיקות לרוץ.
  הבעיה העיקרית היא שפשוט אין GPS במכשיר. בכלל. ולכן אני עם עוד טלפון ישן באוטו שיש בו את
  האפליקציה. בנוסף, הסאונד על הפנים כי רמקול אחד לא עובד, לא לא, הוא לא מקולקל הוא פשוט לא באמת
  רמקול כנראה כמו הטלפון המקורי. האנדרואיד לא יכול להתעדכן, המצלמה לא איכותית ובשעות הערב נורא קשה לצלם באיכות טובה, הסוללה לא איכותית, נגמרת מהר מאוד, למשל הלכתי לישון עם 55 אחוז והתעוררתי ביקיצה טבעית כרבע שעה לפני שהייתי צריך לקום ומה אני רואה? שהמכשיר נכבה מחוסר סוללה (?!?!?!?)

  מכל הסיבות הללו אני מתוסכל כבר הרבה זמן, אך כיוון שהוצאתי כל כך הרבה כסף על הזיוף הנוצץ
  אני מעדיףף לחכות עם הרכישה, למרות שהמכשיר של LG קרץ לי ברגע ששמעתי שהוא ייחודי (עם הכפתור מאחורה) ואני בנאדם די ייחודי בפני עצמי.
  אז בעזרת השם ושופטי התחרות, אני אסגור מעגל ואצחק אחרון.
  תודה!

 • עדי

  ברשותי היה מכשיר לא חשוב איזה נגיד מוטורולה מיילסטון, היתה לי נסיע מתאם העבודה לאפריקה למיטב ידיעתי לטיסה היו רק 2 עצירות אחת עצירת ביניים והשנייה ביעד. כאשר המטוס המריא מעצירת הבייניים עצמתי את העיניים ונרדמתי, כאשר המטוס עצר התעוררתי לקחתי את התיק וירדתי מהמטוס, הפעלתי את המכשיר בירידה מהמטוס ולקח לו המון זמן לעלות בנתיים חיכיתי לבקורת דרכונים אשר שם מסתבר לי שירדתי במקום הלא נכון ואני נמצא במקום אחר המקוממים עצרו את המטוס לפני המראה והגעתי בסוף ליעד. במידה והיה לי מכשיר LG G2 הוא היה עולה מהר והייתי יודע בדיוק היכן אני נמצא תמיד 🙂

 • ran

  לפני שנה בערך ,נאלצתי לאסוף קרוב משפחה משדה התעופה. תוך כדי המתנה מייגעת , התגלה לי שמגה סלב (לא אנקוב בשמה) צריכה לנחות והיו שם גם מעריצים ומעריצות שהמתינו בשקט. אמרתי "יופי…נצלם גם", ואיך שהתחילו ההתרחשויות כאשר היא אמורה היתה לצאת, הטלפון שבק חיים כאילו משום מקום – סוללה התרוקנה למרות שהוטענה 4 שעות קודם (אתם מנחשים איזה טלפון זה היה …. יקר יקר…. סוללה על הפנים).
  בדיוק אז בי נשבעתי שאני חיעב את אחד הטלפונים האלה שמיזעקים מעל יום שלם כמו ה lg. והביקורות מהללות אותו. אני פשוט חייב אותו, זו תהיה מתנה נהדרת לסטודנט כמוני. לא ?

 • כרמית חנן

  זה לא היה בוקר שגרתי, קמתי עם חיוך מאוזן לאוזן, זה היום, היום!!! סופסוף הופעה של ריהאנה, כאן בארץ,ואני הולכת לשם, יש!!!
  אני חופרת לבעלי כבר שבועות שזה ממש חשוב לי ועוד לצאת לשם עם חברות.
  כמובן שקיבלתי אישור רק לאחר מספר הבטחות (בעלי לא רגיל להישאר בבית לבד עם הילדים), אז הייתי צריכה להיות זמינה תמיד, לצלם שירים נבחרים לפי בקשתו ולא להסתכל על אף אחד אחר….
  כמו כולם אני טוענת את הסמארטפון הנוכחי כל הלילה ומקווה שיחזיק מעמד עד סוף היום, זאת הייתה בהחלט מחשבה מוטעית
  הערב הגיע, אנחנו בהופעה!! התרגשות, רעש, עשן, לא רואה אף אחד ממטר….
  ההופעה מתחילה, אני מתחילה לצלם, ואו זה נראה על הפנים, איזו איכות גרועה?, "אפשר קצת יותר תאורה"? אני חושבת לעצמי, ולמה אני כ"כ רועדת? התרגשות? התמונות יוצאות על הפנים, אם רק היה לי בטלפון מייצב תמונה, הוידאו כ"כ לא ברור והשמע גועל נפש, למה אין לי אודיו זום?. בזוית העין אני רואה את הצלמית של הסוללה על אחוזים בודדים..איך יכול להיות?, למה הסוללה כל כך חלשה? כמעט לא דברתי היום בטלפון, הכול הולך גרוע….
  בעלי מתקשר, אין לי כפתור יעודי, אני לוחצת על המקש הלא נכון, בעלי בטוח שאני מסננת אותו, מנסה לחייג חזרה,,,זהו הסוללה "מתה", איבדנו קשר….
  מתי אני יקבל שוב אישור לצאת להופעה לבד עם חברות?????
  רק בהבטחה אחת עמדתי, לא לראות אף אחד אחר.
  אם היה לי LGG2 , הייתי יכולה לצלם באיכות גבוהה, לעשות וידאו מוחשי עם שמע מדהים, לדבר עם בעלי מבלי לסנן אותו ועוד אפילו היתה נשארת סוללה לוייז אחרי ההופעה כדי להגיע הכי מהר הביתה והכי חשוב לא הייתי צריכה לבקש לצאת שוב להופעה אחרת, הוא פשוט היה שולח אותי בעצמו, איזה פספוס, אני רוצה LG 2G!!!!

 • ארז

  היה ברשותי sumsong s4 והשנה הוא נגנב לי ברכבת בירושלים, ונבהלתי כמובן מעניין הגניבה, אך לא התייאשתי ונכנסתי למחשב לנסות לאתר אותו אך לשווא המכשיר נגנב ולא אותר עד היום. כרגע יש לי מכשיר נוקיה n8 רזרבי. אך אם היה לי lg-g2 שיש בו אופציה מתקדמת לאפשרות מניעת הגניבה וגם אפשרות לאיתור הסמארטפון עצמו, ה-lg-g2 הינו סמארטםון הדגל של lg בעל תכונות מתקדמות ביותר. כשיהיה לי את המכשיר אחשוב פעמים היכן לשים אותו ואגב הוא משמש לי כחבר 24 שעות ביממה 24/7 ויש בו הכל החל מ- רשימת שמות והשמים הם הגבול מה ניתן להוציא מה-lg.

 • אסף ליכ

  כחלק משירותי הצבאי נדרש ממני לפני חודש להגיע אל הר בדרום בעזרת תחבורה ציבורית, ולחבור למספר אנשים.
  כייוון שבשירותי מכשיר אייפון 4 וביצעתי נסיעה מן הצפון הרחוק לדרום הסוללה לא הצליחה להחזיק מעמד.
  כאשר סופסוף סיימתי את הנסיעה הזוועתית והגעתי אל יעדי שכוח האל הופתעתי לא לראות אף אחד.
  לאחר שהסתובבתי במקום כ45 דקות כאשר כל שבידי הוא בקבוק נסטי ופלאפון ללא סוללה החלטתי לנסות ולתפוס טרמפים בחזרה לבאר שבע, ולנסות להשיג את איש הקשר איתו הייתי אמור להיפגש- מה שכן המספר שלו גם הוא היה רשום בטלפון.
  לאחר שלוש שעות ו6 טלפונים לאנשים שונים בעזרת אנשים שיכלו לתת לי שיחה (אבל חס וחלילה טרמפ) הצלחתי לתפוס את איש הקשר ולגלות שמסיבות שלא נזכיר אותן כאן נאלצו להזיז את המיקום בכ90 קילומטר.
  החלטתי לחכות עוד שעה לאוטובוס וחזרתי לבאר שבע.
  אם רק היה לי פלאפון בעל חיי סוללה קצת יותר נורמליים כל היום הזה לא היה הופך לזוועה מיותרת- עם LG G2 זה לא היה קורה!

 • שמואל

  אי בחור בן 18 כבכל יום חמישי נפגשתי עם החברה וכדרכנו(הדור הצעיר)התחילו ההסתלבטויות והפעם למי יש את המכשיר הסלולרי הטוב ביותר. כל אחד כמובן מפאר את מכשירו שלו תוך כדי ירידות על שאר החברה!!!!ואני מתוקף היותי בחור צעיר לא יכולתי להשאר חייב!!!ואז גם אני מנסה להסתלבט על חברי, הבעיה היא שהמכשיר שברשותי הוא מכשיר האייפון 4S מכשיר שאין דבר אחד שאפשר להתפאר בו ככה שתוך כדי שהתחלתי לדבר ההגיון חזר אלי אבל כבר היה מאוחר מדי אתם יכולים לתאר מה עושים למישהו שמתחיל להגיד אממ שלי הכי טוב בגלל ש…. ונעצר תוך כדי דיבור ממש,איך אני אנסח זאת בקלות עשו ממני בשר תחון ואני הייתי הלעג השבועי!!!!! אם היה לי את מכשיר הG2 אין לי ספק שהיה לי מה לומר ולא רק זה אלא גם הייתי מנצח ויוצא ה"גבר"(כדרכנו הצעירים להחליט מי יותר מוצלח מהשני ע"י כל מיני פרמטרים שוליים ולא חשובים באמת)הG2 הוא סמארטפון חלומי עם מסך IPS ברזולוצייה מדהימה של 1080P מצלמה מטורפת של חיישן 13MP ומייצב תמונה אופטי סוללה אימתנית של 3000 מילאמפר שלא נגמרת סמארטפון דק ואסטתי עם הפיתרון הגאוני של מקשי הפעלה ווליום בצד האחורי של הפלאפון ועם הקדמה היפיפיה שלו אשר 86% ממנה היא המסך מה שאומר שוליים צרים מאוד וניצול שטח מטורףףףףף!!!!!וכמובן המעבד העוצמתי SNAPDRAGON 800 במהירות שעון של 2.26 לליבה ו2GB RAM שלא משנה כמה אפליקציות יהיו פועלות ברקע ואיזה משחק אימתני הG2 יריץ אין מצב ללאגים הכל ירוץ בצורה מהירה וחלקה!!! זה בצד החומרה!!! עכשיו נעבור לתוכנה המעולה של LG אפשרות ליישומי QSIDE דבר שימושי מאוד אפשרויות רבות ומיוחדות במצלמה הן בסיטלס והן בווידאו האפשרות המבורכת של מצב אורח עריכת מסמכי אופיס עם POLARIS S VIEWER הגיבוי של LG ועוד. (אני בטוח שכולם כאן רוצים את המכשיר!!!אבל אני חייב אותו אני נושם טכנולוגיה ומת על סמארטפונים כל פעם שאני רואה את הG2 נוזל לי הריר!!!!אתם לא יודעים לאיזה מאושר תהפכו אותי אם תחליטו להעניק לי את המכשיר)

 • רזיאל

  במהלך טיול בדרום ארה"ב עם מספר חברים, צילמנו כמה תמונות קבוצתיות עם הG2 של אחד מאיתנו כשלפתע שמענו צעקות הסתובבנו וראינו חבורה של אופנוענים עצבניים שמתקדמים לקראתנו תוך כדי מילות גנאי ותנועות ידיים מפחידות… לא הבנו מה הם רוצים בהתחלה אבל אחרי בירור קצרצר התברר שהם התעצבנו על זה שאנחנו מצלמים אותם (ולא התכוונו בכלל לצלם אותם) למזלנו, חלק מהתמונות היו על צלם ונקה מה שאפשר לנו לצלם ואז למחוק אובייקטים מהתמונה… לא כולם צולמו ככה אבל לפחות חלק מהם… פשוט לא היה זמן למחוק את השאר… בקיצר זה די מנע מצב מביך ואפילו מסוכן קצת… אז רצינו להודות למהנדסי LG על הפיצ'ר המגניב הזה שעשה לנו רק טוב…ומקווה שהסיפור הזה יעניין 🙂

 • טל

  יום אחד ישבתי לי במיטה ורציתי להצתלם

  כשבאתי ללוץ על המקש של הצילום הגאלקסי 2 שלי נפל על האף שלי
  ולא מספיק שחטפתי מכה גם הטלפון נפל על הרצפה ונשבר וכעבור מספר דקות התקלקל
  ולא נדלק

  עם ה2G אני יכול לצלם עם המקש שנמצא מאחורה בלי לנסות להגיע לכפתור הצילום וככה הטלפון לא יפול 🙂

 • ישראל

  יום אחד נסעתי לירושליים והשתמשתי בwaze.
  הוויז באמת הביא אותי לירושליים אבל דרך שכונה של ערבים זה גם היה לילה תתארו לעצמכם.
  פתאום המכשיר שלי גלקסי מיני התכבה! נגמרה לו הסוללה!! ונטש אותי באמצע השכונה של הערבים בחושך 🙁 .
  אני מתאר לעצמי שאם היה לי lg g2 זה לא היה קורה כי אין על הסוללה שלו .

 • שמואל

  טוב אז ככה אני בחור בין 18כמו כל יום חמישי אני והחברה ניפגשנו וכל אחד הסתלבט על המכשיר הסלולרי המטריף שלו!!! ואז כמובן עכב היותי צעיר אני לא יכול להשאר חייב וכמובן גם אני התחלתי להסלבט הבעיה הייתה שהמכשיר שלי הוא אייפון 4s ויצאתי אידיוט גמור .לא היה לי דבר אחד שיכולתי להסלבט שיש באייפון שלי כי בואו נודה על האמת אין בו כלום!!! מכשיר בנאלי לחלוטין!!! אם היה לי את הg2 יכולתי לצאת גבר ובאיזה שהוא מקום ״הכי מוצלח״ (אני מזכיר עוד פעם אנחנו נערים ואנחנו חיים משטויות כאלו למרות שכולנו יודעים שזה לא באמת קובעמי יותר טוב!!!) התכונות של הg2 הם אדירות מסך ips ברזולוציה מדהימה של 1080pמצלמה מטריפה ברזולוציה אדירה של 13 mp עם מייצב אופטי!!!אין דברים כאלה!!! מעבד אדיר snapdragon 800 במהירות שעון של 2.26 ו2g ram מפלצת אמיתית שלא משנה כמה יישומים יעבדו ברקע ואיזה משחק אימתני המכשיר יצטרך להפעיל אין סיכוי לראות לאגים במכשיר כמו כן גם ממשק הפלאפון של lg הוא תענוג צרוף למשתמש עם האפשרויות של יישומי SQLite ועם האפשרות של quickremot עם Polaris viewer s ועם נגן וידאו שתומך כמעט בכל הקבצים ועוד .לסיכומו של עניין המכשיר הוא מכשיר חלומי ומדהים!!!(דרך אגב מי ש״ניצח בקרב הקטן שלנו היה בן דודי שיש לו לא אחר ממכשיר הg2 !!! (אני חולה טכנולוגיה שלי ונוששםאת העולם הטכנולוגי ומת פשוט מת למכשיר אגדי כמו הg2 אתם פשוט לא יודעים איזה חלום תעשו אם תעניקו לי את המכשיר)

 • ariel barhay

  פעם אחת הייתי באירוע חשוב ובגלל שיש לי טלפון של חברה שידועה כחברה עם מצלמות טובות ביקשו ממני לצלם את האירוע אז צילמתי תמונות אבל כשבסוף האירוע הסתכלתי ראיתי שרובם מטושטשות בגלל שאין מייצב תמונה ואז כולם די התעצבנו כי זה היה אירוע שלא יחזור אחריו שוב ואם היה לי lg g2 עם מייצב התמונה האירוע היה יכול להישמר בצורה יפה ואיכותית

 • דודו

  יום אחד אני קם לתומי לעוד בוקר של טכנולוגיה וכמובן נכנס ישר לאפליקציה שלכם ורואה כתבה למה כדאי לעשות root למכשירי הנקסוס בגלל מערכת הפעלה ה@#&&%$ שלהם ואני מיד מתחיל בפעולה לוקח את נקסוסי החדש ומתחיל לפורצו ולפתע אני מגלה שנקסוסי לא מגיב ולא מתחבר למחשב ואז…לחץ הדם שלי מתחיל לעלות לפתע הנקסוס נשמט מהיד ישר אל תוך הקיר הקרוב והתנפץ ופיתאום אני מגלה את חבר שלי מצלם אותי ומתגלגל מצחוק וכל התמונות שלו נמרחו כי הוא רעד לאחר יום הוא גילה אותי יושב לידו בבית חולים ומתגלגל מצחוק.
  אם היה לו lg g2 היה לו תמונות שלי עצבני ואם לי היה lg g2 הטלפון לא היה מתנפץ והורס את הקיר או שבכלל היה לי מערכת הפעלה טובה ולא הייתי צריך לעשות root :*

  • רון

   שפכת אותי עם הבית חולים!!!

 • מיה ברודי

  אני רוצה לספר לכם על מקרה מבאס שקרה לבעלי לפני שבועיים: היינו מוזמנים לחתונה של חברים והבייביסיטר לא הגיע ולכן אני נשארתי בבית ובעלי הלך לחתונה לבד, הוא שתה שם המון מהשמחה והשתכר, הוא חזר בשעה מאוחרת , הוא היה ממש גמור ולכן נרדם עם הבגדים. בבוקר שהתעורר הוא חיפש את מכשיר הפלפון שלו רבות, אך לשווא לא הצליח למצוא אותו אפילו שהפך את כל הבית בחיפושים, ניסינו גם לחייג למספר שלו כמה פעמים אך הסוללה היתה ריקה, אחרי שעה שלמה של ייאוש מהחיפושים הוא היה בטוח שגנבו לו את המכשיר באירוע, הוא התחיל להתארגן לעבודה ולפתע כאשר רצה לנעול נעליים הוא ראה בתוך הנעל שהיה איתה בארוע את מכשיר הפלפון שלו מכובה וללא טעינה, אילו היה לו את המכשיר הפנטסטי של lg g2 עם חיי הסוללה המצויינים שמחזיקים יום וחצי עם תכונות הסוללה החזקה שלו הוא בטוח היה מוצא את המכשיר כאשר ניסה לחייג אליו בזכות הסוללה החזקה של lg g2 🙂 🙂 🙂

 • יש לי סיפור מאוד עצוב שקרה לי עם הטלפון התאילנדי שלי לפני שנה באילת…
  הייתי במסיבה והכרתי בחורה ממש חמודה…, רקדנו, צחקנו, דיברנו ובעיקר נהנינו מכל רגע ביחד.
  לקראת סוף המסיבה הגיע הרגע הזה של חתימת הלילה בחיבוק ונשיקה והעברת פרטים, אני מבסוט ומחוייך שולף את הטלפון בשביל לקבל את המספר ולפתע המכשיר מחליט להיתקע ולא לעבוד ניסיתי הכל בשביל לסדר אותו באותו הרגע- להוציא סוללה, להחליף סוללה, לעשות ריסט… שום דבר לא עזר והטלפון פשוט היה תקוע!
  לבסוף התייאשתי ופשוט ניסיתי לזכור את המספר שנתנה לי עד שאגיע לאחד החברים שלי ואוכל לרשום אותו, מאחר והיה כבר מאוחר בלילה והראש לא מי יודע מה איכשהו הצלחתי לשכוח כמה ספרות מהמספר ולעולם ספרות אילו לא חזרו אליי…
  הפסדתי כאן הזדמנות מדהימה שאני מקווה מאוד שאף פעם בעתיד לא אפסיד זאת שוב!

 • משה

  לפני כמה זמן הייתי באיזו שמחה. האבא, מליונר, שם בערך מליון וחצי על בר מצווה לבן שלו. הביא גם זמר מפורסם וגם להקה מפורסמת ושם אותם על הבמה, שישירו ביחד. חלק מהזמן היה נחמד, חלק מהזמן הם לא כל כך הסתדרו.

  אז צילמתי כמה קליפים של הזמרים עד שנגמר לי הזיכרון. ככה זה כשיש לך רק 4 ג'יגה בייט. ואז בא איזה מן קטע מוטרף כזה שהלהקה עשתה איזה משהו מוזר והזמר מסתכל על הלהקה במין מבט כזה של "מה הכלב גרר הביתה?" ואני חושב לעצמי: "שיו, זה משהו שצריך לעלות ליוטיוב, זה יהיה ויראלי ברגע." אבל כמובן שאני כבר לא מצלם את זה, כי נגמר לי הזיכרון.

  אז אני מסתכל ימינה, קודם ראיתי שם בחור שישב עם הפלאפון וצילם – אבל מסתבר שנגמרה לו הבטרייה עשר דקות קודם, אז גם הוא לא צילם. אז אני מסתכל שמאלה – הללויה, יש שם איזה אדון, חבר של אבא שלי, שדווקא כן צילם. לא הכל, רק קליפ של שלושים שניות בערך, אבל עדיין צילם. אלא מה? כשהוא הריץ את זה אחרי זה – אז לא שמעו כלום. כלומר, שמעו כמה אנשים מדברים וקצת רעש ברקע, בום בום בום, אבל את המוזיקה? את זה הוא פיספס. והוא גם לא צילם את הזמר, אלא את הלהקה, הזמר בקושי נכנס ברקע.

  אז הייתי מאוד מבואס. הרגשתי כמו הפסל הזה של שלושת הקופים עם ידיים על העיניים, האוזניים והפה – אחד לא רואה, השני לא שומע והשלישי לא זוכר ולא מדבר. אם היה לי – או למי מהאחרים – טוב, בעיקר לי, טלפון מודרני כ-g2, עם מצלמה טובה, מיקרופון עוצמתי, זיכרון רחב וסוללה חזקה, אז היה לי ביד קליפ מנצח.

 • גיא הרשקו

  ברשותי גלקסי 1 משנות הפלמ"ח וסיפורי הוא לפני כחצי שנה הייתה התחממות בגזרה הסורית ואחי שמשרת שם היה בעוצר יציאות עד סמוך לכניסת השבת . הוא התקשר אליי בשעה 13 שיש לו טרמפ לת"א ושאני יפגוש אותו בעזריאלי , חשוב לציין שאני מב"ש . שמתי בוויז של הטלפון עזריאלי והתחלתי לנסוע באמצע הדרך הפלאפון החליט להפסיק לעבוד ואני לא מכיר את הדרך ואין לי קשר עם אחי , מצאתי את עצמי עולה על הנתיב המהיר דבר שעלה לי בקנס של 150 שח שאם היה לי את הG2 זה לא היה קורה כי יש לו סוללה טובה וגיפיאס מצוין ואחרי התברברויות בדרכים הגעתי לעזריאלי רק ב19 שיצאתי מב"ש בשעה 15 ומצאתי את אחי ישן שם בתחנה כמו הום לס , לפחות היה לזה סוף טוב הוא עשה איתנו שבת בבית

 • עדי

  יש לי בעל מדהים. מדהים. כל מי שמכיר אותנו חושב ככה. באמת מדהים. אבל יש אתו בעיה אחת- הוא נוחר בדציבלים שעלולים לגרום לחירשות. והחלק הכי גרוע- הוא מתכחש לבעיה הזו. "אני? נוחר?" הוא אומר לי בתמיהה, "אף פעם לא אמרו לי את זה." כמובן, שאם הוא לא נוחר, הוא לא מוכן ללכת לרופא ולבדוק את העניין. לילה אחד, בשיא הנחירות, קמתי מהמיטה, הבאתי את הטלפון הסלולרי וצילמתי את סשן הנחירות, כולל הפה הפעור, הרוק בזוויות הפה והכל. מרוצה מעצמי חזרתי למיטה, בעטתי בבעלי כרגיל במצבים אלו והלכתי לישון עם כרית על הראש. למחרת, בחיוך גדול, הצגתי בפניו את ההוכחה. לצערי, שניות אחר כך נפלו פניי. פשוט לא שומעים כמעט כלום… לא ברור מה קרה, אבל הצילום עצמו מטושטש והווליום פשוט לא מרשים. בעלי רשם לעצמו נקודת ניצחון, ואני מחכה לשיפור הטכנולוגיה שיאפשר לי להשיג הוכחה אחת ולתמיד…

 • טל

  סיפור מצחיק שקרה לי, לפני כמה שבועות, אני חוזר מהעבודה ונכנס הביתה ובדרכי לחדר אני שומע קול מוזר מכיוון החדר של אחי. בהתחלה חשבתי שהשכן שצמוד לחדר שלו שוב שומע מוזיקה בפול ווליום אבל שהתקרבתי שמעתי מישהי שרה בלי הרבה כישרון בחדר שלו. הוצאתי ישר את הפלאפון וצילמתי וידאו בתקווה שישמעו אותה מזייפת, אני אפילו זוכר את השיר "האם להיות בך מאוהב", לצערי הרב הפלאפון לא הצליח לקלוט את הזיופים (אולי הם היו קשים מידי) והסיפור נגמר בזה שפרצתי לחדר והתחלתי לצחוק (: .
  אולי אם האודיו זום של lg g2 הרגע הזה היה נשמר לעוד הרבה זמן.

 • ארי

  האמת שזה לא ממש סיפור על הטכנולוגיה המדהימה של הG2 אלא על הקשר שלי עם אח שלי. גדלנו כמו חברים. מגיל 0 אמא שלנו הייתה מספרת לנו שכשכואב, לא סתם אומרים "אחחח"… המילה הזו- אח- יש בה עולם ומלואו. יש בה את החבר הכי טוב, יש בה דאגה ואהבה, יש בה שותף לטוב ולע, לעצב ולשמחה.

  אני רוצה לספר שבחמישי האחרון נסעתי לביתו של אחי שבהולנד. כשהייתי בשדה התעופה נזכרתי שהטענתי את הG2 רק אתמול בבוקר והסוללה עמדה על 30%- שזה נהדר אך אני בונה על המשך עבודה על הפרוייקט שלי במשך על הטיסה. לא נורא- תוך 40 דקות הסוללה הייתה טעונה מחדש – כל זה רק בהמתנה לצ'ק אין…
  רציתי להראות לו את החברה החדשה שלי, שאת כל התמונות שלנו ביחד צילמתי עם ה G2 שלי, תמונות מעולות… אך בטיסה נזכרתי שכולן נמצאות על המחשב בבית. "אחחח!" חשבתי. איך עכשיו אוכל להראות לאחי את גיסתו לעתיד? כשהסתכלתי על המכשיר שלי, נרגעתי. עם המעבד החזק שיש לטלפון- אני יכול להתחבר בקלות למחשב שלי, דרך אפליקציה של שליטה מרחוק. מאוחר יותר, בבית שלו, התמונות הופיעו על הצג המעולה של המכשיר- אך כדי שכל המשפחה שלו תראה- העברנו אותן דרך האויר לטלוויזיית ה LG שלו. כדי להשלים את החוויה, ובזכות אפשרות ריבוי המשימות הנוח במכשיר, גם השמעתי לו במקביל את ההקלטה ההיא של שנינו שרים את השיר הדבילי ההוא מהטיול אחרי צבא במקסיקו… הוא נקרע מצחוק. את כל התמונות המשפחתיות והשירים הטיפשיים העברתי למחשב שלו בלי כבל, באמצעות חיבור אלחוטי, רגע לפני שנפרדנו לעוד איזה 3 שנים. כך הסתיים לו עוד ביקור מוצלח ואני חזרתי הביתה, לארץ, וחיבקתי חזק חזק את ה G2 שלי- לפחות הוא נשאר יחד איתי…. אחחח.
  🙂

 • אורן הק

  יש לי כמה סירטונים של הבנות שלי מהגן ומהביה"ס אבל במקום לשמוע את השירים והדיקלומים של הילדים רוב ההקלטה שומעים ברקע וחזק "כפרה על הבן החתיך שלי ואיזו נסיכה של אמא" ועוד מחמאות רבות ושונות שמבאסות את כל החוויה שרואים את הסרטון בבית. עם הAUDIO ZOOM זה בטוח יכל להישמע אחרת. וגם הלהיב אותי הזום מעקב כדי שהבנות תמיד יהיו במסך גם שאני זז לזוית צילום אחרת.

 • טל

  טוב אז ככה , הכל התחיל ממש לא מזמן…ביום ליל הסדר השנה בו ביקרנו בבית סבתי לארוחה משפחתית לארוחה הגיעו כל הדודים הדודות ושאר המשפחה. תמיד בארוחה כל אחד משוויץ במכשיר החדש שלו הדוד באייפון 5s הדודה בנקסוס החדש וכמובן בן דודי הקטן בLG g2 שקיבל מתנה לחג התמלאתי קנאה כי רק אני ישבתי בצד עם הגלקסי 3 המקרטע שלי שבור המסך וחשוף הבטריה (אין מכסה אחורי) לפחות באותו היום התקנתי רום חדש שנתן לי סיבה קטנה להשוויץ קצת אבל הפלא ופלא פתאום המכשיר החליק מידי והבטריה התעופפה לאיפשהוא ברחבי הבית ביליתי חצי מליל הסדר בחיפוש אחריה לאחר שמצאתי אותה כולי קופץ משמחה הדלקתי את המכשיר ולמרבה הפתעתי למכשיר היה 2 אחוז ולפני כן היה טעון כמעט במלואו והאחוזים האלה היו קריטים מכיוון שהייתי אמור ללכת לבלות עם חברים ובמקרה שאין לי סוללה ואני לא עונה לפלאפון ישלחו את הFbi לחפש אחרי לסיכום הכל היה נמנע אם היה ברשותי את את המכשיר המדהים הזה LG G2 בעל מכסה הסלולה שלא ניפתח ובעל חיי סוללה שהיו מצילים הרבה דברים בחיי גם בנושא העבודה וגם בנושא החברתי תודה רבה וסליחה על החפירה 😉 מקווה שתבחרו בי ותגשימו לי חלום להיות בעלים של המכשיר החלומי הזה

 • שובל

  היי ערב טוב , אז ככה אחי קנה טלפון בכל הכסף שהוא קיבל במזכורת בלי לחשבן ובסופו של דבר הוא נדפק בחצי טלפון טוב אני במקומו הייתי שאולת שעלות ולאחר מכן קונה שאני אהנה אני מאוד מקווה לזכות כדי להתחלק בפלאפון בתור טלפון ביתי לכל המשפחה 🙂

 • קווין מארק

  שלום,הסיפור שלי הוא ככה:
  לפני שלושה בערך חזרתי מיום לימודים ארוך,מעייף ומשעמם!(מזל שיש פלאפון לשחק איתו….)אחרי נסיעה ארוכה באוטובוס וטיפה הליכה הגעתי סוף סןף לבית,אבל מסתבר שלא לקחתי את המפתח בבוקר ושחכתי אותו ליד המחשב.
  מיד ניסיתי להתקשר לאמא שלי אבל התבאסתי כי ראיתי שנשארו רק 3% בטרייה,התקשרתי כמה פעמים בתקווה שהיא תענה והשיחה עברה לתא קולי כל פעם ואז נגמרה הסוללה 🙁
  באותו זמן אמא שלי הייתה בדרך לבית החולים כדי לאוסף את אחותי(ששלושה ימים לפני זה ילדה את האחיינית המתוקה שלי)את בעלה ואת התינוקת שרק נולדה לביתם.
  שאמא שלי יצאה מהאוטו ראתה שיש לה המון שיחות שלא נענו ממני והתחילה להילחץ שהיא ניסתה להתקשר אליי והשיחה עברה לתא הקולי,היא ידעה שהייתי אמור להיות כבר בבית אז היא ניסתה להתקשר למספר של הבית אבל לא היה מענה.היא התקשרה לחבר שלי שהיא יודעת שאני תופס איתו ביחד אוטובוס בחזרה לבית ושהיא שאלה אותו אם הוא היה איתי באוטובוס והוא אמר לה שכן והוא סיפר לה שירדתי בתחנה של הבית שלי אז היא נילחצה עוד יותר.כמה דקות אחרי זה היא פגשה את אחותי(שהיא יותר היסטרית) וסיפרה לה מה שקרה והיא נילחצה עוד יותר מאמא שלי והציע להתקשר למשטרה,מזל שהיא לא עשתה את זה בסוף כי אם היא הייתה מתקשרת זה היה פדיחה יותר גדולה ממה שהיה עד עכשיו….
  אחותי ובעלה עלו לאוטו של אמא שלי והתחילו לנסוע לכיוון הבית שלי הכי מהר שהיא יכולה עד שהיא הגיע יצא מהאוטו בריצה וראתה אותי שוכב מתחת לדלת של הכניסה עם התיק שלי בתור כרית ויושן….הייתי כל כך עייף מלחכות שהיא תחזור אז נרדמתי בכיף שלי……עד ששמעתי את אמא שלי צועקת עליי ולא הבנתי למה והיא סיפרה לי שהיא הייתה צריכה לנסוע מהר ואחותי ובעלה היו צריכים להיות בבית שלהם כבר והם מאוד עייפים אבל היא הייתה צריכה לגרור אותם איתה והמשיכה להתעצבן עד שהיא נרגעה וסיפרתי לה שניסיתי להתקשר והיא לא ענתה ואז נכבה לי הפלאפון וחיכתי שהיא תחזור,סיפור שאני לא ישכח.
  אז בקיצור אם היה לי פלאפון כמו הLG G2 זה לא היה קורה והטלפון לא היה נכבה בזכות נפח הסוללה הענקי שלו!
  יכולתי לשחק בפלאפון ועדיין תישאר לי המון בטרייה שאני יגיע לבית!
  דרך אגב,מאז אני לא שחכתי את המפתח בבית 🙂

  • קווין מארק

   לפני שלושה שנים*
   מצטער על הטעות

 • ירדן בלומנברג

  מאז שהייתי בן 13, ועד לגיל 19, אבדו או נהרסו לי לכל הפחות שישה פלאפונים סלולארים שונים!! בשלב מסוים הפסקתי לספור…. ואני לא ממציא או מפריז כלל וכלל!! זהו הפלא הכי גדול, תרתי משמע…. אפילו יותר מ NOKIA…. (עד שאבי היקר הביא לי אייפון 3, אותו יש לי עד היום, היו לי כמה מכשירי NOKIA שונים, ומבחינה פיזית, NOKIA הינו בין הפלאפונים הגדולים, אך מבחינה איכותית- הוא לא הגדול מכולם…). אגב- כיום אני בחור בוגר ואחראי בן 21, ולא איבדתי או הרסתי פלאפונים סלולאריים נוספים כבר שנתיים! אז בבקשה, אני מתחנן, אל תפחדו לתת לי מכשיר LG G2 חדש ומשוכלל…. :-]).
  נחזור לסיפורי האימה:
  בפעם הראשונה שכחתי את המכשיר בטיול. כן, דווקא בטיול המגניב בחו"ל…. את המכשיר השני שכחתי בכיס מכנסיי המלוכלכים. כן, דווקא אלו שהיו חייבים לעבור שטיפה במכונת הכביסה…. המכשיר השלישי אבד לי באולם הקולנוע, לא שמעתי אותו נופל מכיס קרוע, שאליו שמתי לב רק לאחר הסרט…. את המכשיר הרביעי הפלתי לשירותים, חבל שהוא לא ידע לשחות… (קצת ציניות מרירה, מה רע??). את המכשיר החמישי שכחתי להוציא מכיס הבגד ים שלי לפני הכניסה למעיינות החמים. והמכשיר השישי סתם התקלקל, לא משום סיבה מיוחדת….

  מגן הזכוכית המושלם של LG G2 יגן מפני מים, ומפני נפילות קלות, ואם אאבד לכמה דקות את המכשיר היוקרתי חלילה, אוכל להתקשר אליו ממכשיר אחר ולשמוע את צלצול הרינגטון באופן חזק וברור, בזכות מערכת השמע והצלילים האיכותית, ובכך תתקיים בקלות מצוות השבת אבדה. :-]

  אם בזכות סיפור כל הצרות, הנפילות, האבדות, והקלקולים של הפלאפונים הקודמים שלי, אזכה בתחרות שלכם, בלא פחות מ-LG G2 העילאי, המשוכלל, החדיש, היוקרתי, האיכותי, השימושי, הנהדר, המהפנט (ואני לא ממציא או מפריז כלל וכלל כמו שכתבתי לכם קודם…. ואיני סובר שמדובר בחנופה, כי חנופה זה בדר"כ על ידי שקרים :-]), הכל, כל הנאחס וכל הסבל, הבושה ובזבוז הכסף, הכל יהיה שווה את זה!!!

  תודה רבה מראש על עצם ההזדמנות לזכות בLG G2….. :-]

 • דניאל

  הייתי בעלים של מכשיר סיני חביב שיש בו מסך IPS כמו שיש בLG G2
  תמיד חשבתי שאם הכח עיבוד שלו היה שווה לכח עיבוד המפלצתי שיש בG2 (סנאפדראגון 800) הוא היה מושלם.
  בשלג השנה עברתי בקראוון עם גובה של מטר שלג מסביב… בלי חשמל ומים.
  יום יומיים אחרי שיא הסערה עדיין היה שלג מכובד בגובה של חצי מטר, החשמל כבר חזר, וגם המים.
  בערב חזרתי לי לכיוון הבית וראיתי שהשכנים חזרו גם הם הביתה אחרי שבשלג הם נסעו.
  השכן רצה להפעיל את המזגן, אבל המנוע של המזגן היה קבור כולו בשלג, הצעתי לו עזרה בפינוי השלג, וביחד עם מעדר ועט חפירה… 5 דקות והמזגן היה מפונה… מה שלא שמתי לב שתוך כדי הפינוי נפל לי הפלאפון וכוסה במלא מלא שלג…
  אחרי 10 דקות, שכבר חזרתי הביתה גיליתי שהפלאפון לא עלי… ואז… איזה סרט…. חצי שעה חיפשתי אותו, בבית ובחוץ, ואישתי מתקשר אלי קבוע כל הזמן – 45 דקות ואני לא מוצא את הטלפון.
  בסוף חשבתי אין, בטוח בערמה של השלג שליד המזגן. השלג כבר היה קשה, אז היה צריך לחפור עם העט, בסוף מצאתי אותו (והוא חטף פ'נס רציני בגב שלו… אבל מאז הוא לא חזר לעצמו נכבה כל כמה דקות.

  מאז אני תקוע ומחפש בנרות איזה מבצע חלומי שיאפשר לי לקנות את הG2

 • שרון גבריאלוב

  נו בחייאת. אין ספק שיש לכם מכשיר מעולה.
  ממש לאחרונה שכנעתי את זוגנתי לנטוש את הגלקסי 2 שלה ולקנות את ה-LG G2 שמוכיח את עצמו מעולה.
  לי גם יש גלקסי 2 אמריקאי, שממש מעצבן אותי כבר. מכשיר שכבר חלש מידי. ואני חושב אם לרכוש עכשיו מכשיר חדש, כמו ה-G2 או לחכות לדור הבא שעומד לצאת.

  מה שבין היתר מרגיז אותי במכשיר שלי, זה הסוללה החלשה. שלא מחזיקה אפילו חצי יום. ממש בחג הייתי בוואדי רם שבירדן, והייה מקרה של נוף מדהים שהייתי חייב לצלם. הסוללה היתה כמובן על הקצה. וברגע שצילמתי. פוףףףף נכבה המכשיר, שכבר לא נידלק. ואחרי שהטענתי אותו ובדקתי את הצילום, מסתבר שהתמונה יצאה אפורה כולה. וכמובן שלא יכולתי לצלם כלל באותו היום.
  והכי אבסורד, שזוגתי עם ה-G2 שלה, השתמשה במכשיר שלה ללא הפסקה, צילמה כל היום, ובסוף היום, הסוללה עדיין הראתה כמעט מלא. זה הזוי. ממש משפיל. ואני זה שנחשב גי'ק אנדרואיד ולא היא. הרי בגללי היא קנתה אותו.
  אבוי לבושה 🙁

 • מיכאל

  האחיינית שלי מרבה להשתתף בהצגות של בית ספר באולמות מאוד גדולים. ההורים שלה אמרו שהם לא יכולים ללכת למופע ולצלם אז הם ביקשו ממני שאלך למופע ואצלם אותה. כשהגענו לשם שמתי לב ששכחתי את מצלמת הוידאו כדי לצלם אותה ולא יכולנו לחזור כי גרנו די רחוק. אז הצעתי לצלם עם הטלפון הנייד כי יש לו איכות טובה במצלמה וגם ישבתי קרוב לבמה. טוב, התחילה ההופעה וצילמתי והכל הלך טוב. אבל, כשהגענו הביתה האחיינית שלי רצתה לראות את הוידאו אבל לצערנו היה הרבה רעש מהקהל ויצא שבקושי שמעו אותה. אם היה לי את ה lg g2 עם האפשרות של אודיו זום היינו יכולים למקד את השמע לאחיינית שלי וכך להיאנות מההופעה.

 • נטע שמעיה

  כשאת בוחרת להיות אימא לשישה (5 אינדיאנים ונסיכה), את מבינה מהר מאוד שמקומך נדחק לסוף שרשרת המזון המשפחתית. הווה אומר- קודם הילדים, ובסוף, אם נשאר משהו, אז זה יגיע אלייך. וכך יוצא שבין היתר, אני מקבלת תמיד את שאריות המכשירים הסלולריים של המשפחה, במקום לקנות אחד חדש לעצמי. הדוד מחיפה קיבל טלפון חדש? מצוין! נעביר לנטע את הנייד שלו ששימש אותו עוד בימי הפלמ"ח. אז כבר שנה שיש לי מכשיר יד שניה בן 6 שנים, שיש לו בו עדיין את מספרי הטלפון של כל הרופאים של הדוד מחיפה ואין לי מושג איך מוחקים אותם. המכשיר הזה הוא סוג של מתחזה, כי יש בו וואטס אפ ומצלמה, אבל בזה נגמר החלק הסמארט שבו. הבעיה העיקרית שלי עם הנייד הזה זו המצלמה. היא כל כך לא מפוקסת, איטית ובעייתית שאת רוב הרגעים הקסומים ששווה לצלם היא מפספסת בשניות. מאחר ואני אימא במשרה מלאה ובעלי רוב הזמן בעבודה ובחו"ל, תפקיד התיעוד המשפחתי נופל בעיקר עליי ואני והמצלמה נכשלות בזה בגדול. לדוגמא- רגע נדיר שבו הילדים לא רבים אלא מתחבקים ואוהבים- עד שהמצלמה נדלקת ואפשר לצלם, הילדים שוב הולכים מכות ומושכים אחד לשני בשיער (כבר אמרתי אינדיאנים?). הילדים רוצים להצטלם עם ג'ירפה בגן החיות – עד שהמצלמה בנייד נזכרת מה התפקיד שלה, הג'ירפה המשועממת הלכה כבר לנוח במקום אחר. מיותר לספר כמה בכי ודמעות ירדו כשהילדים ראו את התמונה נטולת הג'ירפה…. אבל השיא היה בחוג הכדורגל של האינדיאני השלישי. באחד מהשיעורים בחוג הקבוצה של בני שיחקה מול קבוצה אחרת בפעם הראשונה בחייהם. ההתרגשות הייתה גדולה והחשיבות האירוע הייתה מבחינתם עצומה, משל היו מסי וברצלונה באליפות גמר גביע או משהו כזה. איכשהו יצא שרק אני הייתי מכל האימהות ולכן נתבקשתי לתעד, לצלם ולשלוח לכולם. את הגול הראשון כמובן פספסתי, ואז לקחתי החלטה שאני פשוט אלחץ ואצלם בלי הפסקה- משהו מזה בטוח יהיה ראוי מספיק לשליחה. אז זהו, שלא!! אף תמונה לא יצאה- הכל היה מטושטש, מרוח, לא ברור בכלל. מאחר וכולם גם לבשו חולצות צהובות, אי אפשר היה בכלל לנחש מי זה מי. והכי סיוט, שבסוף, כשהם ביקשו להצטלם בתמונה קבוצתית עם המדליות שהמדריכים נתנו להם, לי כבר לא הייתה סוללה. בערב הודעתי לכל חברותיי האימהות שהטלפון שלי נפל למים וכי כל התמונות נמחקו. לא יכולתי להודות בבושה. מאז כששואלים אותי אני פשוט אומרת שהטלפון שלי לא עליי ומתביישת להוציא אותו לפני כולם. אין לי ספק שהכול היה "נראה" אחרת עם היה לי מכשיר סמארטפון של LG

 • יעקב ארז כהן

  אני יש לי נוט 2 וגם קניתי לאשתי עכשיו את ה-LG G2
  המקרה שלי עם הנוט 2 היה שיצאתי מהעבודה ושמתי אותו בכיס האחורי
  והתישבתי ברכב והמסך נשבר לקחתי אותו לתיקון ועלה לי 300 שקל על ההחלפה
  בגלל ההשתתפות לאחר שקבלתי אותו בדרך לרכב שמתי אותו שוב בכיס האחורי
  ואיך שנכנסתי שמעתי את המסך נשבר שוב ושוב הוצאה נוספת
  עם היה לי מכשיר G2 הבנתי שיש חצי שנה אחריות על מסך זה מה שנאמר לי שקניתי לאשה
  והמכשיר שלה ממש מהיר ויפה והיא כל כך נהנית ממנו גם אני ההיתי רוצה 🙂

 • גיא

  לפני כמה חודשים כשיצא g2 ממש נדלקתי עליו, הוא הכיל את כל הדברים שכל הסמארטפונים שיצאו בזמנו הכילו ואף יותר!
  בשבילי הוא היה הפלאפון המושלם, גם מעבד עוצמתי מבית qualcomm, גם מסך fhd שמוצאים כיום בדרך כלל במסכי 22 אינץ'! (אני מניח שרוב האנשים לא יודעים להבין על איזה סדר גודל מדובר כאן) גם בטריה עצומה שמספיקה לפחות ליום וחצי (חסרון גדול של כל הפלאפונים האחרים) ומצלמה שעלתה באיכותה על המתחרים.
  בקיצור כמו שאמרתי – הפלאפון המושלם!! עונה על כל הדרישות של הצרכן הממוצע ומעבר.
  העניין הוא שמטעם בעיות כספיות לא יכולתי סתם ככה לגשת לחנות ולקנות אז ההורים שלי (ששמעו לא מעט על הפלאפון דרכי…) החליטו ביוזמתם לפנות לקרובי משפחה וחברים בבקשה שיתנו לי קצת כסף כל אחד כדי שאתחיל לחסוך בשביל הפלאפון.
  אבל הבעיה התחילה כשהתחלתי ללמוד נהיגה ובשביל שני הדברים לא היה לי מספיק כסף… אז נאלצתי לוותר על חלום חיי (למשך החצי שנה האחרונה) בשביל ללמוד נהיגה…
  בכל מקרה החלום אומנם התעמעם בגלל שאני לא יכול להרשות לעצמי את השלמות הזאת אבל הוא לא נעלם! אני בהחלט חושק בפלאפון חדש וספציפית בg2 כי אני עדיין מאמין שהוא המלך של הסמארטפונים כשזה נוגע לביצוע בתמורה למחיר.
  בכל מקרה אם החלום יתגשם ובאמת אני אזכה לרכוש (או לזכות בתחרות ולקבל במתנה) את הפלאפון, הדבר העיקרי שאני אעשה יהיה להשתמש במצלמה שלו.
  אני בן אדם שאוהב לתעד, לאחרונה הייתי במלא מקומות שתיעדתי בהם מלא דברים מלא חוויות, אבל.
  הפלאפון הנוכחי שלי בעל מצלמת 3 מגה פיקסל ובשביל שהוא יצלם בצורה צלולה (יחסית..) אני צריך להיות דומם ולא להניד עפעף, לg2 לא רק שיש מצלמת 13 מגה פיקסל שבאמצעותה אוכל לתעד את הרגעים הכי יפים בחיים, גם בזכות המייצב תמונה אופטי אני לא אצטרך להפוך לפנטומימאי כל פעם שארצה לצלם.
  בכל מקרה כל מה שנשאר לי כרגע זה לשבת ולקוות שאני אזכה.. וכמו שנאמר: לפעמים חלומות מתגשמים 🙂

 • כשאתה מתייצב למילואים אם סמארטפון רגיל אתה לא בטוח לכמה ימים יספיק לך סוללה (אלו שעושים תרגילים בשטח)
  עם LG G2 (סוללה 3000MAH) אפשר להיות בטוח לפחות שבוע שסמרטפון יחזיק טעינה (בשימוש רגיל- סורפינג באינטרנט, שיחות ,סמס, ושאר ויישומים ..)
  ואם אתם רוצים שסמרטפון יחזיק יותר זמן ,יש חרבה אופציות להגדיל זמן פעילות.
  דוגמאות :
  להפעיל אופציה חיסחון בחשמל ,לסגור לד- נורית הודעה,סנכרון אוטומטי, בהירות מסך לרמה של 20 % ….
  בקיצור במצב קיצוני אפשר להיות בקשר אם העולם לפחות שבועיים. מבחנתי זה מדד אחי קריתי בסמרטפון (לא להיות תלוי משקה !!!) אני אשמך לשדרוג כזה!!!!

 • עמוס יעיש

  כרגע יש ברשותי סוני E , אני עושה דיאליזה ובזמן הדיאליזה אני רוצה לקרוא דברים מעניינים והמסך כל כך קטן שאני לא רואה כלום.. אני מנסה לצלם את הסובבים והמצלמה מצלמת מטושטשש וכהה!!
  והכיי הכיי גרוע .. זה שבזמן שאני מדבר עם מישהו בטלפון זה נלחץ לבד ומחייג לעוד אנשים ומצרף לי אותם לועידה , שיחה על שיחה.. הזוי..
  אם היה לי את הLG G2 שהבת שלי עובדת בחברת סלולר ואומרת שהוא בן הטובים ..
  הייתי מתקשר למישהו ובזמן שהטלפון על האוזן זה מכבה תמסך ונועל בכדי לא יקרה דבר כזה שזה מחייג לבד לעוד אנשים..
  הייתי מצליח לקרוא כתובת וחדשות בצורה ברורה..
  והצילום בכיף יכולתי לצלם כל מה שזז ולמרחקים..
  יכולתי לשחק בקאנדי קראש ובסוף הדיאליזה עדין להישאר עם לפחות 50% סוללה..

  הלוואי והיה לי אחד כזה..

 • Aviad

  במסגרת העבודה שלי אני עובד 12 שעות עם ככפות לטקס , למי שאינו יודע כפפות לטקס ומכשירי מגע לא החברים הכי טובים למעשה רוב הסמארטפונים אינם בעלי מגע לכפפות בפרט ללטקס באחד הימים חבר הגיע לעבודה עם ה G2 של LG לקחתי אותו לבדיקה ולהתרשמות והתפלאתי לגלות שאפשר לעשות הכל עם הכפפה ללא שום בעיה לגרור תמונות , להגדיל , להקטין ולא זאת בלבד שהכפתור האחורי הוא רעיון גאוני הרי בלאו הכי היד תמיד מחזיקה את המכשיר מאחור לחיצה קלה מאחור עם כיוון האצבע זה הרבה יותר פשוט מלהקליק על המסך , עכשיו העובדה שיש ברשותי מכשיר בלקברי מגבירה עוד יותר הצורך לעבור לדור החדש ואם כבר לדור חדש של סמארטפונים אז רק לטלפון הכי טוב שקיים בשוק ה G2 .
  נהדמתי לגלות היא העבודה במקביל עם באפליקציות ניתן לפתוח מספר יישומים, לגרור אותם על גבי המסך, לשנות את מיקומם בגרירה פשוטה או לפתוח אותם על מסך מלא.
  עוד גיליתי שלא משנה כמה מעמיסים על המכשיר G2 הוא לעולם לא יתקע כמו מכשירים אחרים .
  מכשיר מדהים מקווה שיהיה לי אחד כזה בקרוב.

 • taz659

  סיפור האבידה של הטלפון שלנו הוא פשוט – בעלי השמין ביוחד מחו"ל נקסוס 4 (פני שהיה ניתן להשיג אותו בארץ) והוא היה ממש יקר. יום אחד, בננו הקטן לקח אותו איתו לחדר האמבטיה . פתאום שמענו בלופ ומסתבר שהקטן עשה אמבטיה למכשיר הטלפון באסלת השירותים. מיותר לציין שכל ניסיונותההצלה עלו בתוהו והמכשיר מת. אפילו מעבדה לא הצליחה להציל אותו. זה מה שנקרא – " MONEY DOWN THE DRAIN". אם המכשיר היה עמיד בפני מים- הוא היה ניצל.

 • שרית הלוי

  יש לי מכשיר נוקיה ישן עדין עם האור הצהובללא מצלמה וללא אינטרנט כמובן.לפני כמה זמן היתי צריכה לקחת משהו מהסופר פארם ושלחו לי הודעה למכשיר עם קוד הנחה הוצאתי את המכשיר כדי להגיד לקופאית ובזוית העין אני קולטת זוג הסתכלו עלי ועל הפון וניקרעו מצחוק וגם הקופאית צחקה אני ממש אבל ממש ממש הסמקתי ולא היה לי נעים ועד עכשיו אני מישתדלת לא להוציא אותו ליד אנשים ואם אני צריכה לעשות שיחה דחופה אני הולכת לצד וישר שמה אותו בכיס כי אני מיתבשית שאין לי מכשיר מיתקדם כמו LG G2 המדליק מסך גדול ודק אם היה לי אותו אני התגאה בו ושאני ילך לגינה עם הילדים לא יצטרך ליסחוב איתי מצלמה ולהתבאס שהמקום בהסרטה ניגמר וכל הזמן להעביר למשב ואחר כך לקליט לדיסק..ואםהיה יש ר אוכל לישלוח לבעלי שטיות ובלאגן הילדים עוים בלוייב אשמח מאד ליזכות ולהשתשמ\מש בו ולהנות מימנו שמעתי שהוא מכשיר פצצה

 • נאור אלשיך

  הייתי בהופעה של זמר מפורסם לפני כשנה , עמדתי ממש קרוב אליו על הגדר , כאשר הוא התקרב אליי רציתי מאוד לצלם תמונה שלנו ביחד בצורת סלפי אבל המצלמה לא נפתחה מספיק מהר והוא כבר המשיך , אם היה לי את הLG G2 , בעזרת לחיצה ארוכה על לחצן הווליום למטה הייתי מצליח להפעיל את המלמה מהר ולצלם 🙁

 • יסמין קרייף

  הסיפור הוא כזה
  עד לפני מס' חודשים היה ברשותי samsung galaxy s 1 , מכשיר איטי שנתקע כל שנייה.
  יום אחד קבעתי להפגש עם אחותי החיילת בקניון אחותי עלתה בטעות על קו לא נכון והלכה לאיבוד
  יצאתי מהחנייה של הקניון שם קבענו להפגש אני ואחותי ונסעתי עם הרכב להביא את אחותי שהלכה לאיבוד
  רציתי להפעיל את הוייז שכמובן לא עובד מאחר וה samsung galaxy s 1 נתקע כל הזמן והזיכרון במכשיר נמוך
  מה שלא היה קורה אם היה ברשותי הLG G2 עם הזיכרון של 2 ג'יגה-בייט RAM וזיכרון פנימי בנפח של 16 ו-32 ג'יגה-בייט.תוך כדי ניסיון להפעיל את הוייז אחותי מתקשרת בהיסטריה מאחר והלכה לאיבוד ניסיתי לענות דרך המסך (טאצ' כמובן) שלא הגיב (מה שלא היה קורה בLG G2 עם מסך בגודל 5.2 אינץ' )הטלפון נפל לי מהיד
  והמסך ניהיה שחוררר וזהו מאז אני מסתובבת עם LG מדגם ישןןן !!!

 • תמיר

  אין אחד שלא קרה לו המקרה האיום הבא: הסוללה הסתיימה בדיוק ברגע הלא נכון, אם זה כשאתה מחפש בדיוק את הטלפון, באמצע צפייה במשחק כדורגל חשוב,בזמן משחק בקנדי קראש ועוד. זה קרה לי ב1 באפריל כשהתקשרתי לאשתי ואמרתי לה שאני עוזב אותה, זה היה כבדיחה. אמרתי לה שאני בוגד בה ונראה לי שזה לא זה… פתאום הטלפון התנתק… אם רק היה לי זמן סוללה מעל הממוצע. מה שכן זה עלה לי ביוקר, אבל ממש ביוקר, מי לא יודע מה זה כשאישה כועסת עליך ממש?

 • יהלי רנן

  טיול שנתי. נאספנו בשבע בבוקר ברחבת בית הספר. ״מי מתנדב לצלם?״ שאלה חגית המחנכת בקול הצעקני שלה.
  שמחה ונרגשת שלפתי מכיסי את הסמארטפון שלי, החבר הכי טוב שלי עד לאותו טיול ידוע לשמצה.
  כבר באוטובוס השתמשתי בהתלהבות במכשיר החדש שלי (כי בלי סלפי עם כל אחד מהתלמידים בכיתה הטיול הזה לא קרה). בגלל השעה המוקדמת וחוסר השינה נרדמתי בעודי רואה בפייסבוק שדנה נפרדה מאורי ומה עשתה יובל בכל רגע נתון בחופשתה באילת. לקראת סוף הנסיעה התועררתי (עם כמות נאה של במבה בנחיריים ושפם מהודר מצויר על פרצופי) ונחרדתי לגלות שהמסך היה פעיל בכל הזמן שישנתי, והסוללה איבדה הרבה יותר מדי אחוזים. אחרי נסיעה מייגעת ואינספור שירים מרגיזים על נהגים חברמנים שייקחו אותנו לתימן, ירדנו מהאוטובוס והתחלנו לטייל. צילמתי כל דבר קטן שקרה בטיול (חוץ מאת הנוף, כי את מי זה מעניין בדור שלנו?) ואפילו הכנתי וידאו כיתתי שמתאר את החוויות של התלמידים בטיול (ואת כל הפאדיחות והנפילות של המורה). הכל הלך בדיוק כמו שרציתי והרגשתי שאני תורמת את חלקי לחברה, עד שלפתע שמעתי רטט בכיס מכנסיי. האם זה אפשרי? כל כך מוקדם? המכשיר נכבה כי נגמרה הסוללה. חבריי המאוכזבים חזרו עצובים ולא מתועדים הביתה. בנוסף לכל הצרות, כשחזרתי לביתי שמתי לב שהתמונות שהספקתי לצלם יצאו מטושטשות, ושבסרטונים לא שמעו את חבריי בגלל הרעש החזק של זרימת הנחלים. הלכתי לישון מבואסת מתמיד.
  כעבור כמה חודשים, כשכבר הספקתי לשכוח מהטיול, הילדה הכי מקובלת בכיתה הגיעה לבית הספר והשוויצה בטלפון החדש שלה. Lg g2. היא הסבירה על כל מה שהוא יכול לעשות, והבנתי שכל הצרות באותו טיול היו נמנעות אם היה לי אותו. בזכות פיצ׳ר המסך החכם שהיה יכול לעקוב אחרי המבט שלי המסך לא היה נשאר דולק, הסוללה החזקה לא הייתה נגמרת מהר כל כך, פיצ׳ר האודיו זום היה מבודד רעשים ומציל את הסרטון הכיתתי, ומייצב התמונה האופטי היה דואג לכך שכל תמונה תיראה נהדר והיה מונע טשטוש.

 • ערן כהן

  בתחילת אפריל נסענו לטיול בצפון איטליה – באחד האטרקציות הפחות תיירותיות צצו לפתע מן היער נבחרת איטליה המוכרת והמפורסמת וכל הניסיונות להפעיל את המצלמה של הגלאקסי 2 באופן מהיר עלו בתוהו והקבוצה המיומנת בבריחה מצלמים ותיירים שנתנה למופתעים כ-30 שניות של חסד נעלמו שוב לתוך האוטובוס ואין לי ספק שכפתור המצלמה המהיר ב- LG G2 היה בהחלט עושה את העבודה והיום הייתי מתגאה בצילום משותף עם ג'יאנלואיג'י בופון, אנדראה פירלו, מריו באלוטלי ועוד . ערן כהן

 • טוב.. הסיפור שלי טיפה מביך. לקחתי את האישה להוציא ביחד את הילדודס מהגן וממש לפני הגעתנו מתקשרת אימא של תלמידה אשר מתלוננת על המגן ה"נמוך" (85?!) שנתתי למפונקת שלה לבגרות בתנ"ך. באמצע הויכוח עצרתי התנצלתי ואמרתי שאני חייב לאסוף את ילדיי מהגן. ניתקתי.. לפחות חשבתי שניתקתי.. כיוון שהמכשיר החליט להתקע לו ולהמשיך את השיחה. וכששאלה אותי רעייתי עם מי שוחחתי עניתי "סתם איזו אימא מעצבנת שחושבת שהבת שלה שווה יותר ממה שהיא באמת" ופתאום באוזנית אני שומע "אני עדיין על הקו. תודה ושלום" לא נעעעעים!! זו הסיבה שאני צריך מעבד דרקוני כמו שלכם בשביל לא להסתבך עם לביאות המגנות על גוריהן..

 • shmuel cohen

  מעשה באייפון 5 שנקנה לפני ביום הבחירות ב22 לינואר 2013.

  אשתי ואני החלטנו להחליף את טלפון הנוקיה הישן שלה, {כן, כזה שאפשר לדפוק איתו מסמרים 🙂 }, לטלפון חכם.
  רכשנו את המכשיר במחיר מלא שהיה יקר בכ1000 ₪ ממחיר המכשיר בשוק החופשי, גם בשל הבטחת נציג חברת הסלולר שהבטיח שכחלק מהמסלול יהיה לנו ביטוח ואחריות על המכשיר.

  שמחים ומאושרים לקחנו את האייפון {המאוד} יקר הביתה, דאגנו לו ושמרנו עליו מכל משמר כולל כיסוי ,מגן מסך איכותי ועוד..אבל האייפון היקר היה צמא באופן תמידי, הוא שתה מהסוללה כל הזמן ונרדם תמיד לפני סוף היום.

  יום אחד הצלצול הקבוע של הסוללה העומדת להיגמר נשמע מהטלפון בתיק. אך לרוע המזל, זמן לא רב לאחר ש"נרדם" המכשיר בתיק ממחסור בסוללה, הגיע גנב מהיר וגנב את המכשיר שלמזלו היה כבוי.

  כאן התגלתה לי האמת המרה על שרות "מצא את האייפון שלי" – הוא עובד אך ורק כשהטלפון פועל!!

  אילו רק היתה לי סוללת Mah3000 כמו ב LG G2…, הייתי מאתר את המכשיר.., ובכלל, טלפון חכם בלי סוללה הוא לא כל כך חכם, משמע שה LG G2 הוא טלפון חכם יותר מהאחרים…!

 • הסיפור שלי הוא די מבאס.
  הסיפור הוא על מכשיר ה-HTC Sensation שלי שמשרת אותי נאמנה כבר שנתיים וחצי, תקלות פה ושם אך לא היה זקוק פעם אחת לטיפול כלשהו במעבדה. אך לפני כמעט חודש בעודי הולך לי בביתי, הוצאתי את הטלפון מהכיס ובאתי להפעילו אך תוך כדי הליכה הוא עף לי מהיד למרחק של כ-2 מטרים, על המסך. והמסך נסדק לחלוטין. אני מניח שאם היה לי לדוגמה את מסך הגורילה גלאס 2, הדבר היה נמנע, או אם כפתור ההדלקה היה בגבו כמו ב-G2, הייתה לי אחיזה יותר טובה במכשיר. וזאת הסיבה שהייתי צריך את ה-G2 אז, וגם עכשיו כשאני תקוע עם מכשיר שהמסך שלו שבור ואי אפשר לראות שום דבר :).

 • אחיקם דדון

  יום בחיי ללא LG G2-
  כבר כמה שנים שאני מסתובב עם גלקסי 3 ואיך נגיד את זה.. המכשיר הוא פח לא קטן.. חיי הסוללה כל כך קצרים שאני לא מספיק להגיד "LG G2" וכבר נגמרת לי הסוללה. שזה מעצבן מאוד אבל יכול להוביל למצבים לא נעימים בעליל.. כמו שקרה לי לפני שנה וקצת, היה לי דייט ראשון. כג'נטלמן המכבד את עצמו הצעתי להגיע לאזור מגוריה של הדייט ולאסוף אותה. לצורך כך הפעלתי את הGPS אך לרוע מזלי, באמצע הדרך הסוללה כילתה את עצמה, ואני נותרתי בלי מוצא (לא יודע את הדרך ולא יכול לעדכן). הפתרון היחיד שהיה לי היה לעצור מישהו ברחוב ולבקש שיחה לבחורה ששידכה בנינו.. מביך מאוד ולא נעים. אתם יכולים לחסוך ממני את הפאדיחות הבאות :]

 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  הסיפור שלי די פשוט ומשעשע :}
  לפי הצבא עבדתי בבית ספר שלמדתי בו בתור צבעי, הייתי צובע את הקירות כתה כתה.
  לבשתי מדי ב' והיה לי נוקיה צביקה פיק ישן בלי הרבה מקום לשירים ולא כניסה לאוזניות.
  כדי לשמוע הייתי שם אותו בכיס של החולצה בחזה כדי לשמוע חזק, ובאחד הפעמים שהתכופפתי לקחת קצת צבע, הטלפון החליק לתוך הפח צבע (החדש והמלא כמובן) ושקע לבפנים.
  אני חייב לציין, שהוא שרד איזה 3 חודשים שלמים אחרי זה. פשוט טלפון חזק.
  כנראה שעם מכשיר נורמלי כמו ה g2, יכלתי לחבר אוזניות ולשים באיזה נרטיק איכותי בתוך הכיס במכנס.

 • מאור

  אצלי הסיפור מתחיל בטיול הגדול שאחרי הצבא ..היעד : מרכז אמריקה הלטינית! אחח.. כמה התלבטויות בבית.. להביא את המכשיר איתי או לא . בסוף , עם המון לחץ מהאמא… והחברה .. הגלקסי שלי החליט להצטרף לטיול .. קניתי לו כרטיס טיסה , ארזתי לו את המוצ'ילנר ויצאנו לדרך.. ! ראינו נופים מקסימים יחד , חצינו גשרים והחלקנו בחבלים מעל גונגלים .. ממש BFF . יום אחד אנחנו מגיעים למקום בשם סמוק שמפיי..אחד המקומות היפים בעולם … נהרות תכלת שנשפכים אחד אל השני .. פשוט פלא עולם! עומד נלהב בעמדת התצפית , מהר שולף את חברי מהכיס וצועק לו , תצלם תצלם .. שתהיה מזכרת.. עם יד חלקלקה מזעה אני שולף ומנסה ללחוץ על כפתור הדלקת המסך שבצד .. אופס מחליק מעט ולחצתי על הווליום.. בואו ננסה שנית … מחליק מעט וכמעט נופל… אחח כפתור מעצבן… אבל אנחנו עדיין חברים… הולך לניסיון שלישי… נלחץ! .. איזה יופי .. כנראה שאתה תצלם אחרי הכל.. התמונה מצולמת… לוחץ על נעילת המסך על מנת להחזיר לכיס… ונחשו מה…. מחליק… מנסה תפיסה ביד השנייה .. מנסה בברך מנסה ברגל ו……. בלופ… לתוך המים המדהימים של סמוק שמפיי … זו הפעם האחרונה שהתראינו .. ומאז אמרתי לעצמי .. יבוא יום ואמציא מכשיר שהכפתור שלו נמצא במקום יותר נוח מזה !! אני אהיה עשיר !! בטוח לעוד אנשים יש בעיות של ידיים חלקלקות.. הקדמתם אותי אה ? טוב לפחות תכבדו אותי במכשיר ? .. שלכם.. BFF

 • בני וילנר

  הכפתור שלא זז לאחור – סיפור ש(לצערי) לא התרחש
  זו היתה אמורה להיות נסיעה חלומית. ארה״ב, אני, האשה והבנות, רכב שכור, נסיעה בכבישים המהירים עם החלונות פתוחים. חוזרים מבוסטון לניו יורק ותודה לאל, הקטנות נרדמו. כישראלי מצוי, התעקשתי שאנחנו לא צריכים לשלם על מכשיר GPS יעודי ושמספיק לי הסלולרי שלי, בעזרתם של ה wifi וה GPS המובנה. את ניצני הנסיעה הבעיייתי הזאת יכולתי לנבא כבר בתחילתה. לא היה ברכב השכור תופסן לסלולרי והנחתי שפשוט אמצא לא מקום נוח להישען עליו. תחתית המכשיר לא היתה רלוונטית, הייתי צריך להטעין אותו. הוא המשיך לאבד קליטה אם השענתי אותו על ראשו. כשהנחתי אותו בצורה מאוזנת הוא כיבה את את המסך בכל קפיצה קטנה (מקש הכיבוי נלחץ שוב ושוב)… הפכתי אותו וגיליתי שכל רגע צץ לי תפריט עוצמת השמע (עקב לחיצות בלתי רצויות על מקשי העוצמה…). ״למה אין לי LG G2?!!״ שאגתי והערתי ילדה אחת. השניה רק מילמלה מתוך שינה: ״G2…״.
  עצרנו בהזדמנות הראשונה בחנות סלולרית וקנינו תושבת למכשיר. כבר כשלחצתי את הכנפיים של התושבת שתחזיק את הסלולרי הבנתי שחזרתי לאותו התיסכול בדיוק…. ״למה שמלבן פשוט לא יתפקד כמו כל שאר המכשירים בעולם, DVD, טלויזיה, מערכת סטריאו, אפילו מחשבון מדעי ארור ופשוט ישאר מלבן?!״.
  הילדה השניה התעוררה.
  ״אבא שוב כועס על הטלפון בובה״, הסבירה אשתי.
  ״אז למה הוא לא מחליף אותו, אמא?״
  ״אבא קמצן, בובה״.

 • אלעד ראובני

  יום בחיי ללא G2:
  נסעתי למכללה לעוד יום עמוס אחרי העבודה, הייתי צריך להשלים חומר של שיעור שעבר שלא הייתי בו, בסוף השיעור חבר הביא לי לצלם דפים והוא מיהר לאוטובוס ניסיתי לצלם כמה שיותר מהר את הדפים הספקתי בדיוק לפני שהוא רץ לאוטובוס שהסתכלתי על התמונות הכל יצא מטושטש בגלל שמיהרתי, בדיוק המזל שלי.
  חוזר הביתה לסיים את היום עם כוס קפה מנסה להיכנס לאי-מייל שלי עם הנוקיה שלי, אמרו שהיום מפרסמים את הציונים למבחן שיקבע את המשך התואר שלי.
  עם המזל שלי הפלאפון נפל לי לכוס, בדיוק המזל שלי.
  אחרי כל היום המגעיל הזה רוצה להתקשר לחברה לקצת נחת, בדיוק נגמרה לי הסוללה. בדיוק המזל שלי.
  יום בחיי עם G2:
  נסעתי למכללה לעוד יום עמוס אחרי העבודה, הייתי צריך להשלים חומר של שיעור שעבר שלא היתי בו, בסוף השיעור חבר הביא לי לצלם דפים והוא מיהר לאוטובוס צילמתי כל בזריזות והתמונה יצאה ברורה וחדה מזל שיש את המייצב אופטי.
  חוזר הביתה לסיים את היום עם כוס קפה מנסה להיכנס לאי-מייל שלי עם הנוקיה שלי, אמרו שהיום מפרסמים את הציונים למבחן שיקבע את המשך התואר שלי.
  כמעט והפאלפון נפל לכוס, אבל לא הצליח להיכנס בזכות המסך הגדול של ה-G2. עברתי את המבחן! מזל!
  אחרי כל היום השמח הזה רוצה להתקשר לחברה לקצת נחת, הסוללה החזיקה כל היום. מזל.
  *סיפור אמיתי.

 • ארז

  לפני כשנה הייתי בהופעה של אביב גפן באמפי שוני. כשהגיע השיר האהוב עליי, "עונות", הוצאתי מיד את הגלאקסי 2 שלי והתחלתי לצלם. מכיוון שעמדתי מאד קרוב לבמה ולא היה לי אודיו זום, כמו ב-LG G2, התרחקתי אט אט מהבמה תוך שאני מנסה לפקס את המצלמה (עוד פונקציה שהיתה נחסכת ממני אם היה לי את G2, עם זום המעקב). בשלב מסוים הגעתי למדרגה, אותה לא ראיתי כמובן, כיוון שהלכתי לאחור. נפלתי אחורה והתרסקתי היישר על דוכן הבירה. למזלי היתה שם רק בירה אחת, אבל בכל זאת, יצאתי עם ריח של בירה וטעם מר, מהפלאפון…

 • אבי

  יש לי (אני מקווה שעוד מעט אכתוב היה לי…) אייפון 4 .
  יום אחד השאלתי מחבר שלי את הרכב שלו- מזדה 3 2008 והיה לו ביטוח רק צד ג, טוב אני עומד ברמזור באדום ומחכה ופתאום מגיע רכב מאחורה ונכנס באמאמא של הרכב שנסעתי בו. כולי נבהלתי וקמתי במהירות לראות שזה שמאחורה לא נפגע גופנית, והנה ברוב חוצפתו אני רואה אותו לוקח רוורס ועף ימינה בלי לספור אותי-ישר הוצאתי את הפלאפון ובאתי לצלם את הרכב שלו והצלחתי כולה 2 תמונות, טוב, אני לפחות אומר לעצמי לפחות יש לי תמונה עם המספר של הרכב, אך אויה!!! שוד ושבר!!! התמונה באיכות שבקושי יודעים מה הדגם של הרכב!! ואין מה לדבר על המספר של הרכב….. וזהו אכלתי אותה כמו שצריך ושלמתי במיטב כספי 3500 ש"ח כדי לתקן ת'רכב של חבר שלי
  ועל זה נאמר סוף מעשה במחשבה תחילה… אילו היה לי G2 הייתי מרויח גם פלאפון תותח וגם חוסך כסף, הרבה כסף. וגם הייתי תופס את ה_______הזה שדפק את הרכב וברח…

 • דניאל

  ברשותי גלאקסי אחד כבר מהשנה שהוא יצא.
  המכשיר כבר תקועה לגמרי וכל היום מקרטע ונכבה בפתאומיות ואני לא יכול לסבול את זה יותר!!!אני לא יכול להשתמש בו מבלי ולהעצבן ולקבל תסכול מהמכשיר.
  בתחילת השנה טסתי לחו"ל עם אבא שלי לראות משחק של ברצלונה לכבוד היומולדת שלי .
  ביום המשחק הלכנו למתחם האימונים כדי לנסות ולהצטלם עם כמה שחקנים שאני יכול.
  הגעתי לשם לבוש בחולצה של ברצלונה,פתאום אני רואה ג'יפ של אאודי מתקרב ומי בתוך הרכב?!?ניימאר!!!הכוכב החדש של הקבוצה.
  אז התחלתי לצעוק לו ולהריע בתקווה שהוא יעצור ופתאום הוא עצר את האוטו ונתן לי להתקרב כדי שאני יוכל להצטלם איתו.
  אז נתתי לאבא שלי את הטלפו כדי שיצלם אותי ביחד עם ניימאר והוא צילם ושמחתי מאוד והודתי לו שעצר,
  וכך גם היה אם עוד שניים שלושה שחקנים בהמשך…
  לאחר מכן חזרנו למלון כדי להתכונן למשחק בערב ואני כולי בהתרגשות מזה שפגשתי את השחקנים מסתכל בטלפון ומה אני מגלה?שכל התמונות יצאו מטושטשות ובאיכות ירוד מאוד והדבר הזה ביאס לי את כל הטיול למרות שהתעודדתי מהמשחק שהיה.וגם שם כל התמונות שצילמתי היו באיכות ירודה ומטושטות ואז באמצע המשחק גם נתקע לי הפלאפון ונכבה וכשהדלקתי אותו הוא רושם שנגמרה הסוללה!!!!
  מה שאני מנסה להגיד זה שאם היה לי את הLG G2 התמונות היו יוצאות נפלאות וכך הייתה יכולה ליהיות לי מזכרת נפלאה מהמפגש הזה עם השחקנים ומזכרת לכל החיים!!!וגם ומהלך המשחק הייתי יכול לצלם תמונות איכותיות והטלפון לא היה נתקע ונכבה בגלל המעבד העוצמתי הסוללה החזקה שיש לו וכך הייתי יוצא מאושר מהטיול הזה ולא מבואס כי כל המזכרות מהתמונות יצאו נוראיות.
  אשמח מאוד לזכות וכך למנוע עוד מקרים כאלה גם בעתיד.
  תודה לכם!!!

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

   נשמע לא אמין…

 • שרון שניידר

  יש לי סוני Z1אחרי שעשיתי עדכון ל4.4.2 התחלו לי בעיות לפעמים לא שמעים את הצלצול נתקע לפעמי מאוד מבאס אבל דבר 1 טוב עשיתי נסיון עם המים תענוג מאוד מוצלך

 • שמעון

  יש לי מכשיר סמסונג גלקסי אס 3 ואני קניתי אותו בהתלהבות שזה המכשיר העתידי אבל בדיוק לאחר שנה שיש לי אותו מתחילים הבעיות הנפוצות פתאום הוא לא מגיב שום דבר לא זז הסוללה נגמרת מהר. צריך להוציא את הסוללה ולהפעיל מחדש וזה חוזר על עצמו יותר מפעם אחת ואני ממש מאוכזב או שאתה רוצה לחייג לוקח למקשי חיוג זמן עד שהם עולים ולפעמים שאתה רוצה לענות לשיחה זה לא מגיב ושוב פעם להוציא סוללה ולהפעיל מחדש אני חושב ובטוח שבמכשיר LG G2 הדברים האלה אינם קיימים ולכן הייתי מאוד שמח אילו היה המכשיר המדהים הזה שאין ברשותי. ואין ביכולתי לרכוש אותו חברים שלי שיש להם את LG G2 מאוד מאושרים מהאיכות של המכשיר שהוא מאוד ידידותי בכל מה שקשור למכשיר פלאפון המצלמה האיכותית התמונות באיכות גבוהה מאוד אין עליו כל מה שאני יוסיף יהיה מיותר פשוט מכשיר מדהים ואני גם ממליץ לאחרים לרכוש רק אותו תודה לכם ובהצלחה לכולם

 • שי שבו

  בטקס סיום השנה ביחידה שלי אני הייתי אמור להרים את הדגל. הטקס התחיל מגיע תורי להרים את הדגל המנגינה מתחילה אני ניגש לדגל ואז הפלאפון שלי מצלצל ועוד באותה תקופה הצילצול שלי היה Kyle's Mom's a Bitch מהסרט South Park. כולם מסתכלים עלי אני מנסה להכניס את היד לכיס למצוא את הדפנה הנכונה של הווליום כדי להשתיק את הצילצול ללא הצלחה במשך 20 שניות שמולי כל הקצינים הבכירים של היחידה והאגד שבמשך הזמן הזה מתנגן Kyle's mom's a bitch She's a big fat bitch She's the biggest bitch in the whole wide world.
  הקטע הכי מצחיק בסיפור זה שהסיבה שהנפתי את הדגל זה כי בחרו בי כחייל המצטיין של היחידה באותה שנה. 10 דקות אחרי הפדיחה מפקד האגד ומפקד היחידה העניקו לי תעודה של חייל מצטיין שכמובן כל זה קורה מול כל היחידה.
  אילו היה ברשותי LG G2 הייתי מגיע לכפתור הווליום ללא בעיה בגב המכשיר מכיוון שאני תמיד מכניס את הפלאפון כאשר המסך לכיוון הרגל ובכך הייתי יכול ללחוץ על השתק כבר על המכנס מבלי להכניס יד לכיס ולחפש את הכפתור עוד לפני שהצילצול מתנגן ברטט הראשוני.

 • מיכל שפרוט

  שלום שמי מיכל ואני חייבת להתוודות שאין ברשותי נייד חכם, אלא נייד מדור אחר נכחד שאינו נמצא בסביבה. בני משפחתי להם יש ניידים חכמים שיודעים לעשות כמעט הכל, וביתי הבכורה שבחו"ל נמצאת אינה מבינה איך יתכן חחח שלאמא שלה יש נייד איך לומר זקן ואינו אין, , שכדאי להסתירו ושבו איש אינו יבחין.אז אקדים ואומר שאם אכן אזכה ביתי שבחו"ל תהיה המאושרת באדם, אבל זה אומר ששאר בני המשפחה יאלצו להירתם למשימה ושעורים פרטיים בעניין הנייד יאלצו להעביר מבלי להניד נייד חחח.
  אז אשתף אתכם ב2 מקרים . המקרה הראשון ארע לפני מספר שנים, שוחחתי בנייד עם חברה, סיימתי את השיחה וחשבתי ששלום וביי היו סיום נהדר. אך משום מה השיחה המשיכה להתנהל, והיא אותה חברה האזינה , כנראה אפילו ברב קשב לדבריו של בעלי שדי אמר עליה את מה שליבו חשב, ולא כל הנאמר היו בשבחיה, ומסתבר שהיא את הכל שמעה, ולאחר שנודע לי העניין, נעים לא היה. ואז לימדו אותי כי קיימת אפשרות של נעילה אוטומטית בסיום שיחה, ומאז כן לקח לאחר למידה קשה אני עושה. מקרה שני נוראי מבחינתי לא פחות. הנייד היה אצלי בכיס המכנס, ובני שהיה קטן לשרותים נכנס ואני בעקבותיו, ואז מרפי הופיע בגדול והנייד שלי לאסלה צלל חיש מהר. כשהביתה הגענו את הנייד פירקנו, הצלחנו להחיות אותו החייאה קצרה, ולאחר תקופה חלקו הוחלף. ומאז לקח חדש נלמד, לא נכנסים לשרותים עם נייד. אז זהו מקווה ששיעשעתי אתכם, במבט לאחור מותר לצחוק:9

 • ריקי גושן

  לפני כמה שנים, חברתי הטובה ילדה בשעה טובה, בן.
  הכנתי עוגיות טעימות, קניתי מתנות ליולדת ולתינוק. הבנות שלי ציירו ציורים וחיכו בחוסר סבלנות עד שחגרתי אותן היטב בחגורות בטיחות של המכונית מאחור.
  שמנו פעמינו אל פסגת הכרמל שם חברתי שהתה, והבנות שלי התווכחו מי תחזיק את התינוק ראשונה.
  הויכוחים שלהן היו, תוך זמן קצר, למריבה קולנית. חיכיתי לפני רמזור לאור ירוק, הסתובבתי לאחור, מנסה להשכין שלום בין השתיים. האור התחלף ברמזור, אבל המכונית שלנו שבקה.
  גם הבנות השתתקו.
  יצאתי מהמכונית, שני גברים היו בדרכם לעזור לנו. הם ניסיתי להניע את המכונית, אחד בפנים והשני מעל המנוע, והמכונית לא הצליחה להתעורר.
  "אין דבר, בנות, בשביל דברים כאלה יש לנו טלפון סלולרי. אמא תתקשר לגרר והוא יבוא ויקח אותנו מכאן."
  אבל גם הנייד באורך פלא לא נדלק.
  מזל שלאחד הגברים שבאו לחלץ אותנו היה LG

 • ורדית נאור

  המקרה שלי עם מכשיר הסלולרי בכלל לא היה משעשע בלשון המעטה…
  באחת מישיבות המחלקה סימסתי לחברה כי לבוס יש ריח רע בפה…
  במהלך הישיבה נכנסה לבוס שיחה חשובה שהתנתקה לאחר כחצי דקה בגלל שנגמרה לו הסוללה.
  משהבחנתי בכך הצעתי לו שיחייג מהמכשיר שלי וכך היה…
  בסיום השיחה התלהב הבוס מהמכשיר החדש שהיה ברשותי SONY XPRIA Z, והחל לעבור בין האפליקציות עד שהגיע לאפליקציית שליחת ההודעות והבחין בהודעה ששלחתי על ריח הרע… הייתה דממה לרגע והוא המשיך כאילו לא ראה…
  אני התייבשתי (ואפילו הזעתי מהלחץ) ורציתי לקבור את עצמי באותו הרגע, בדיוק כפי שאני מרגישה עכשיו בזמן כתיבת שורות אלו…
  מה שבטוח ב 100% זה שהפדיחה הייתה נמנעת אילו היה לי את ה- LG G2 כי אז הייתי משתמשת בהתאמת מצב אורח ומאפשרת לו רק שימוש בפונקציית החייגן!!!
  אגב, חוץ מהמקרה הנ"ל ישנן עוד הרבה פדיחות שהיו נמנעות בזכות התכונות הייחודיות של המכשיר החלומי והמדהים LG G2, אך אני בחרתי לשתף אתכם בנוכחית.

 • אלון נמיר

  אני רוצה לשתף אתכם בחוויה שקרתה לי ממש לאחרונה, סיפור טראגי- חם מהתנור.
  אני רוצה לספר לכם על זוועות ליל הסדר 2014.
  החלטנו לארח השנה לראשונה את המשפחה (היא החליטה, כן?). לאחר שעות של בישולים וניקיונות החלו להופיע אותם פרצופים מוכרים ואהובים (טוב, בעיקר מוכרים..), התיישבנו מול השולחן המאולתר שהיה מחובר משלושה שולחנות שאספנו מהגינה, והתחלנו, כמו יהודים טובים, לקרוא מן ההגדה. באיחור אפנתי (בערך ב-והיא שעמדה) הגיע הבן דוד שלי שאני מכיר מגיל אפס ואינו ידוע כאחד שמשחק אותה עם הבנות, ובאותו רגע נשמטו לסתות הגברים והתרחבו בלוטות הקנאה של הנשים. בן דוד שלי הביא איתו את הבחורה הכי יפה שראיתי מימיי. אחת שגם אם תשימו אותה עם דוגמנית על היא לא תחוויר לידה. באותו רגע שלפתי את הסמארטפון ושלחתי לחברים שלי תמונה שלה שניסיתי להגניב כשקראה על האחד שאינו יודע לשאול. "התמונה מטושטשת! היא נראית פה כמו חמותך..", כתב לי איציק (שם בדוי) מהבית ממול. רציתי להוכיח שהבחורה הכי יפה נמצאת אצלינו מסביב לשולחן הסדר, (אתם יודעים, גאווה משפחתית וכל זה) והגנבתי תמונה יציבה ומפוקסת. עד שהצלחתי להוציא תמונה מוצלחת ולעורר את קנאת חבריי, נראה היה שהיא התחילה לחשוד. "אפשר רגע את הטלפון שלך? אני צריכה לעשות שיחה", שאלה עלמת החן בקול חולמני ברגע שהתיישבנו לאכול (כי מי מצליח להישאר עד סוף ההגדה?). הושטתי לה את הטלפון בשרמנטיות כשלפתע נקטעו חלומותיי בהקיץ: "סוטה! ידעתי שצילמת אותי!", היא צעקה ועזבה את השולחן. כנראה שהיא חיטטה לי בהיסטוריית ההודעות אחרי שחשדה שצילמתי אותה. בן דוד שלי כבר לא שמע ממנה וחזר לכשלונות הישנים שלו עם בנות המין היפה, וכבר לא נראה לי שהמשפחה שלי תארח את הסדר אחרי הדרמה. (והצעקות שחטפתי מחברה שלי כששמעה על המקרה).
  אם רק היה לי מייצב תמונה אופטי, הייתי יכול לצלם תמונה בלי לעורר את החשד שלה, ובעזרת מצב האורח בכלל לא הייתה לה גישה להודעות שלי.. טוב נו, זה כנראה העונש שלי על שלא ביקשתי lg g2 לאפיקומן.

 • לארץ לוהטת , פסטורלית ויפה
  הגיעו לחופשה חמישה אנשי משפחה
  פרקו מזוודותם
  סידרו חדרם
  והלכו להשביע את נפשם .

  היום עבר בנעימים ,
  והפעילויות קסמו גם לגדולים ובעיקר לקטנים
  עת חזרו לחדרם
  ביקשו להנעים את זמנם
  הפעילו את הטלויזיה על השידה
  אך שוד ושבר – אין קליטה !

  חשבו וחשבו והבינו כי החיים זה גלגל
  להגיע לחופשה בלי סלולר מתאים זה ממש מחדל
  סלולר עם יציאת טלויזיה היה פותר כל בעיה
  ומנעים את זמנם כמעט תוך שניה .

  והנמשל המתבקש מסיפור החופשה
  הוא שיכולת אילתור הינה אמנם חשובה
  אולם חופשה אמיתית דורשת התארגנות נכונה
  ולכן בל נשכח להגיע בתבונה.

 • רום הירש

  זהו סיפור על אומץ!
  כולנו חיים עם הנטל של עד מתי? כמה עוד? ישאר לי מספיק? ובגלל שלכולנו השאלות האלו מציקות עד מאד, מצאנו פתרון נוח יחסית… כלומר פיתחנו תלות מקובלת. הרי זה הגיוני שהמכשיר הסלולרי הקטן והצנום שלנו נכנס לכל כיס ולא מעיק עלינו במשקלו. אבל בשביל להינות ממנו לאורך כל היום, אנו נושאים עוד מטען ועוד חוט וצריכים חשמל ו… ורק כמה דקות למלא את הסוללה.
  ובכן זה הסיפור על האומץ שלי, אני במהלך השבועות האחרונים מגלה שיש פתרון אחר, אלגנטי יותר. להשאיר את המטען בבית! כן! זה אפשרי!
  הנני כאן אחרי יום ארוך, בשעה מאוחרת. 4 שעות מסך חלפו ועברו, ואני כותב עכשיו את הסיפור על האומץ להמשיך, ולהשתמש במכשיר הסלולרי שלי בלי מטען! פלא!
  חוויות חדשות עם הg2, אומץ ללכת בלי מטען!

 • מיטל ריזגן

  מכירים את 10 מכות מצריים? זה ממש בקטנה… קבלו את 10 המכות שנפלו עליי כאילו בהזמנה :
  1.התחלתי עם מכשיר מאוד כבד, אך זה איים להתאבד
  2.עברתי למכשיר קל גזרה, אך זה נשבר מיד כרוח סערה
  3.עברתי למכשיר עם אפליקציות כפליים, הייתי צריכה להיעזר גם באצבעות הרגליים
  4.עברתי למכשיר עם נגן וידאו משוכלל, לא שמעו את סאונד ההופעה בכלל
  5.החלפתי למכשיר עם מצלמה כמובן, יצאו לי תמונות בשחור לבן
  6.החלפתי למכשיר עם מסך טאץ' נהדר, אך בשמש לא ראיתי דבר
  7.עוד מכשיר לידיי הגיע, הפעם ההודעות היו נתקעות במפתיע
  8.ושוב החלפתי מכשיר וניסיתי לגלוש, זה היה נתקע ומחרפן לי ת'ראש
  9.עברתי למכשיר עם שם וייחוס, הסוללה הייתה מתרוקנת במנחוס…
  10.המכה העשירית הכי קשה כמתבקש, ובסופה נתקעתי עם המכשיר הכי מעפן שיש!
  וכאילו מישהו מלמעלה עליי צחק, כל התקלות שיכולות להיות נכנסו לתוך השק…
  השיחות מתנתקות, המצלמה תת רמה, ההודעות לא מגיעות, הסוללה אומללה, אפילו המסך העצוב זוכה למכת חושך שוב ושוב…ואני מתוסכלת, מייללת, מתפללת ורק מייחלת,
  שסופסוף אזכה למכשיר LG G2מושלם, שנהיה צמודים אוזן לאוזן לעולם. אמן.

 • לינוי לוי

  לפני כמה שנים נסענו לטיול עם כל המשפחה המורחבת לנחל יהודיה בצפון. באותה התקופה (קצת לפני) הכרתי מישהי וזה היה ממש השלב הראשוני בקשר (היינו בערך שבועיים ביחד). בן דוד שלי הקטן (אז בן 11) ואני בקשר מאוד טוב והוא ביקש ממני את הפלאפון שלי (גלקסי 1) כדי לצלם תמונות במסלול, משום מה הוא לא הפסיק להתלהב מהמצלמה של הגלקסי, למרות שאז היא באמת הייתה שווה משהו. לא יכולתי לסרב לו ונתתי לו את הגלקסי שלי. באיזשהו שלב במסלול שמתי לב שהוא לא מפסיק לצחוק עם האחיות שלו ולא הבנתי למה, בטח שלא חשבתי שזה קשור לפלאפון שלי. לקראת סוף היום הוא אמר לי מול כולם ובקול שטני כמו בסרטים: מי זאת נוני שלי שרוצה כבר שתחזור ולא יכולה לחכות ש… אני אחסוך מכם את מה שחברה שלי כתבה שבסופו של דבר בן דוד שלי ראה, זה גם מה שהצחיק אותו ואת אחיות שלו ממש, אבל קצת לא היה לגילם…
  לרגע לא הבנתי איך הוא יודע מי זאת נוני ואיך הוא מכיר את השמות חיבה שלנו אחד לשניה, מה גם שלא סיפרתי עוד למשפחה על הקשר הטרי. ואז הוא הראה לי את האסאמאס שהיא שלחה לי והוא ראה, וכמובן שכל המשפחה שלי (כולל הדודים והדודות שלי והילדים שלהם) לא הפסיקו לצחוק עד החזרה הביתה ועד היום כולם קוראים לי נוני. אז אם היה לי LG G2 והייתה לי אפשרות להשתמש במצב אורח בטלפון כנראה שהמקרה הזה לא היה כל כך מביך בשבילי, ומצחיק בשבילם… הייתי מגדיר לו להשתמש רק בפונקציות שהוא רצה והיה צריך, המצלמה ולא יותר מזה!
  אז זה היה די מביך שהוא הקריא את התוכן של האסאמאס ליד ההורים שלי, אבל היום בדיעבד כשאנחנו נזכרים בזה, גם לי עולה חיוך קטן על הפנים, בסופו של דבר זה מה שעשה את הטיול שלנו לנחל יהודייה 🙂
  ואם כבר הזכרתי את הגלקסי, אותו מכשיר מלווה אותי עד הרגע הזה, ככה שאני אשמח יותר מכל דבר אחר להחליף אותו כבר, ואולי לעשות סגירת מעגל ולתת אותו כמזכרת לאותו בן דוד שהיום הוא כבר בן 13.

 • במהלך השירות הצבאי שלי נקלעתי עם שותפי לתרגיל לשטח מבודד בדרום הארץ , למרות נסיוני הרב בניווט צבאי , הייתי חסר אמצעים (מצפן) והראות בשמיים הייתה גרועה מאוד ( לא ראו את הכוכבים ) , ככה שהייתי חסר אונים בהתמצאות במרחב , לצערי נאלצתי לחפש מחסה ולהמתין עד שעות הבוקר על מנת להתמצא ולהגיע למחוז חפצי … אבל אם היה לי LG G2 הכולל מצפן דיגיטלי איכותי ! אין ספק שהיה נמנע ממני הבילוי הלילי והקר !!

 • אילנה ולטמן

  אני לצערי, מהדור הישן
  ללמוד את החידושים לוקח לי זמן
  בתי אותי לימדה לאחרונה
  שסלפי זו התמונה של הדור הבא
  ניסיתי וניסיתי, ללא הצלחה
  התמונות נראות איום ונורא
  ולא שיש לי מכשיר עם מצלמה גרועה.
  לתומי חשבתי שלעולם לא אדע
  איך להוציא תמונת סלפי מוצלחה
  ואז הגיע אחי
  מצוייד במכשיר (G2 ) אותו הוא כינה: "הכי הכי…
  בשום מכשיר לא יצא לך סלפי כמו שלי…..
  ניסיתי….. ואיזו הפתעה
  הכל בזכות האחיזה ביד אחת שאף מכשיר עדיין אליו לא השתווה
  וגם כמובן המצלמה עצמה
  הסבירו לי, שלראשונה יש מסך ברזולוציית FullHD מלאה.
  וראו, הפלא ופלא, סוף סוף יצאה לי תמונת סלפי מדהימה !!!!!

 • אסף צברי

  בוקר אחד קמתי בבוקר אחרי שהשעון המעורר הדפוק שיש לי ב galaxy s1 לא צילצל,
  כרגיל. כמו בכל בוקר. יש לי ב Whatsapp כ-500 הודעות בערך אני לוחץ על האייקון של ה- whatsapp
  ונפתח לי מסך לבן ואני מחכה ומחכה… 5 דקות בערך עד שעולה המסך של הwhatsapp ומתחיל
  לקרוא את ההודעות(מה שלא היה קורה בG2 עם ה4 ליבות)התארגנתי והתחלתי ללכת לכיוון הבית ספר
  שמתי שירים ב play tube שמתי אוזניות ויצאתי מדלת הבנין שלי בחוץ חיכה לי קור אימים…לא היתי
  יכול להזיז את היידים שלי וכל פעם שנגמר שיר הייתי צריך להוציא את הפלאפון ולפתוח אותו בלחיצה על
  כפתור הנעילה ולשים שיר אחר(למה אין Knok on בגלאקסי?)הגעתי לבית ספר ואחרי שני שיעורים מעייפים של
  מתמטיקה הלכתי לקיוסק וקניתי שלושה טוסטים (לא לשפוט אותי הייתי מאוד רעב) רציתי קצת לגלוש בדפדפן
  אבל זה דבר שמאוד קשה לעשות אם יד אחת (מה שהיה נפתר בG2 אם היכולת להקטין את המסך כך
  שיתאים ליד אחת)טוב עובר לו היום ונשאר שעה אחרונה ואז כולם משוחררים הבית פתאום באמצע השיעור
  אני מקבל שיחה מאיזה מישהו שיצרתי איתו קשר שרציתי שיעסיק אותי בעבודה כלשהי אמרתי למורה שזו שיחה
  חשובה ושאני חייב לענות יצאתי מהכיתה הוצאתי את הפלאפון מהכיס באתי לענות ודווקא אז נגמרה לי הסוללה
  והיה כתוב שהפלאפון מתכבה (מה שלא היה קורה אם היה לי את הG2 והסוללה העצומה שלו)
  וככה עובר לו עוד יום שאני עם פלאפון מעפן ורק חולם על פלאפון שהוא כל כך טוב מבחינת הכל כמו…
  הLG G2 הפלאפון של השנה!!!
  בברכה אסף צברי:)

 • שירן

  בעלי ואני היינו בטיול באמזונס. 8 ימים מהממים של שינה בערסלים ושיט בקאנו.
  החלום של בעלי, בתור צופה מושבע של נשיונל ג'יאורפיק, היה לראות יגואר המצוי באזור, אך המדריך הודיע לנו בתחילת הטיול שהסיכוי קלוש ושרק מטייל אחד הצליח לראות יגואר באזור בו טיילנו.

  בכל אותם ימים, מלאי אמונה וציפייה, הבטנו בגדות הנהר ולא ראינו לא יגואר ולא נעליים.
  אמנם ראינו וצילמנו חיות ונופים מדהימים. דולפינים ורודים, ציפורים מכל זן אפשרי, קופים, עצלנים. חלק נכבד מהתמונות היו כמובן מטושטשות כי לא היה לנו מייצב תמונה כמו ב LG G2.

  בסוף היום האחרון של הטיול, עייפים, שזופים ועקוצים בכל אזור בגוף, כבר קיפלנו את הציוד ואת המצלמה ושטנו לעבר המחנה. מספר דקות לפני שהגענו למחנה שמענו רחש אגרסיבי בגדה, והנה! יגואר! מיד הוצאתי את הסלולרי מהכיס והסוללה כבר נגמרה… בעלי צעק " הנה יגואר!" והיגואר נבהל וברח כך שלא הספקנו להוציא את המצלמה המסורבלת ולצלם.

  אם רק היה לנו את ה LG G2 בעל הסוללה החזקה ומייצב התמונה, הייתה לנו הוכחה לחוויה המדהימה הזו, כרגע נותרנו עם סיפורים בלבד.
  נקווה שעד הטיול הבא יהיה לנו את המכשיר הנחשק ונוכל לצלם את היגואר הנעלם…

 • עדי פרידמן

  לפני כשנה לערך , בעודי נופש רוחץ וזולל אבטיח צונן באחד ממוקדי התיירות העולמיים ( ראבק זה בקושי שעת טיסה עם מטוס של מטען תרנגולות שמחלטר גם טיסת ריסוס על הדרך במושב על הדרך , אבל למה לא להוסיף נופך וארומה עם אובך ושיק ..) הבטתי על שפת -הים בנערה יפת -מראה זהובת שיער ודקת גוו שנדמה ויצאה מספר האגדות של האחים גרים ( אם היו הם פותחים בוטק'ה לסדנת כתיבה יוצרת עם חסקה ויד על המותן בסוכת המציל) מה אומר ומה אגיד חברים ? איך אגדיר לכם אותה במילים ולא במעשים ? אלף קזבלנים היו כורעים לכבודה ברך ! מספיק טוב ? .. משוררים חלמו עליה בשיריהם שממש פילחה את ליבי שנחמץ ויצא אליה בכל פעם מחדש ( אחרי תהליך הפיסטור..) ממש בחורה של פעם ב.. סנסציה אמיתית עכשיו מספיק טוב ?? בקיצור , אלוהים שם עלי באותו יום שמשי קסום עטוף הוד את הילת הבייגל'ה ששמורה דרך כלל למלאכים ולכרובים – ואני ( שבדרך כלל בחורות עבריות חמוצות מראה מזעיפות פניהן ומקשיחות לבבותיהן המכווצים ממילא למראי ולעברי) ראש כרוב שכמותי ,זכיתי להתוודע , תחזיקו חזק והדקו היטב את חגורות הקנאה והבטיחות : זכיתי להתוודע ואף להתרועע ועוד בהתרועעות התרועעות שנמשכה היטב אל תוך הלילה ואל היום שלאחריו (!!) אל הסגנית השנייה של מיס עולם . כן , כן . זה אני הייתי. ונותרתי לספר ואף לזכות ב- lgg2 אם ירצה השם ו\או ירצה רואה חשבון ממושקף שאחראי על תקנון התחרות הקפדני אשר קורא בהבעה חמוצית -סבר את שלל הסיפורים כשחיוך מריר אכול קנאה וזעם עולה ברגע זה ממש על שפתותיו העבשושיות טרום קפה שחור בוץ בלי סוכר של בוקר שחרית. אך אני, כמות אני, גיבור טראגי. בשל העובדה שאוחז אני לדאבוני מכשיר נייד שהניידות ממנו והלאה , ונראה יותר כמו מכשיר דור שלישי של עליה שניה מגדוד נהגי הפרדות ומיבשי הביצות – מכשיר שלידו קופסת הלבן עם החוט דמויית הטלפון הקווי שעשינו בגן חובה נראית כמו הצעקה (שלא לאמר הזעקה) האחרונה – לא זכיתי להנציח ולצלם את המאורע הכביר ( אח.. אם היה לי בפלפון המצ'וקמק שלי איזה מכשיר צילום ועוד עם מייצב תמונה לעניין שלא יותיר ספק לספקנים ..) מאורע שהסב כבוד ויקר לעם ישראל ובעיקר האמת לי כנציגו בניכר בבואנו , אנו , בני דת משה להיכרויות -חוף אל מול ערלות התפוצה על סף שיגור פצצתיות בשוקיים מקורמלים ועיני תכלת קר כשל פיורד במורבגיה… אח.. כמה כמהתי באותם רגעים לפלפון עם מצלמה שעוד יכול לייצב את אותה תמונה הסטורית.. הנערה נסתלקה לה עם אביה ואחיה השמנמן כעבור יום מאתר הנופש – ולי נותרו הסיפורים ובעיקר הזכרונות .

 • אהלן חברים רציתי גם לשתף אז הנה הסיפור שלי : אני עם אייפון 4 ומגרעות ב"ה לא היה חסר לו חח
  תמיד הייתי רוצה להוריד שירים וכאלה אז כמובן שבאפל אין אופציה… אבל יש קומבינות .. אז עם אפליקציות חיצוניות הייתי מוריד אבל עד שהכל היה יורד וזה לא נמצא באפליקציה של המוזיקה.. הכל בלאגן
  מסך פיצי כזה שלא כיף לראות בו סרטונים..
  וכמובן אתה חייב ללכת עם גנרטור בכיס למקרה (וזה קורה כל 3 שעות חח) שהאתה קולט את האחוזים של הבטרייה תופסים ריצה לכיוון האפס… חוץ מזה שזה מכניס אותך ללחץ כי אתה מחוץ לעיר בסידורים וזה אומר שתהיה תקוע חצי יום בלי פלאפון! שלא לדבר על האיטיות שלו עד שאתה נכנס לאפליקציות הבטרייה הייתה נגמרת חח
  היה לי פעם שבדיוק הייתי בשיחה עם מישהי בצ'אט בתאום אני קולט שנשאר 7 אחוז אני משתמש בעין אחת וביד אחת לכתיבה ובכל שאר האברים בחיפוש אחרי מטען… מחפש מחפש מחפש ו… יופי הנה המטען מחבר לשקע ו… איך לא.. המטען דפוק אני מעיף מבט לכיון האחוזים נשארו 4.. אני רץ מחפש מחפש אני מעיף עוד מבט 3% זה כבר הכניס אותי להיסטריה הפכתי את כל המגירות ואין מטען! תוך כדי שאני מעדכן את הצד השני שיש לי רק 3%, הוא מתחלף לי ל2.. ואיך שאני כותב ש"סורי" אין לי בטרייה לילה טוב" אני בא לשלוח את זה והנה התפוח הנגוס מופיע על המסך אות לכך שהבטרייה גמורה ומתכבה.. וואלה זה מזה עצבן אותי היה באלי להרים לתפוח הזה עוד ביס!!
  מה שבטוח לא היה קורה לי עם הg2 עם מסך גדול ונוח, מעבד חייתי שיעשה את העבודה בזריזות ועם כל זה בטרייה עוצמתית שפוטר אותך ממטענים ויתן לך הרבה שקט נפשי בלי להיות לחוץ על הבטרייה!

 • ניצן שדה

  לפני כמה חודשים יצאנו לטייל בצפון כל המשפחה. הגענו לצפון והחלטנו לעשות שייט בנהר באיזור, עלינו כולנו על סירה ושטנו בכיף. באמצע הדרך אחי חשב שזה יהיה רעיון טוב לצלם את כל המשפחה, אז אני מייד שלפתי את הטלפון הנייד שלי, אמרתי לו שיש שם מצלמה ושיצלם אותנו עם המכשיר. היה לו ממש קשה לתפוס את כולם באותה התמונה אז הוא זז קצת אחורה והתחיל לצלם כמה תמונות. היינו בתוך מקום עם הרבה צל והסירה לא הפסיקה לזוז אז התמונות יצאו מטושטשות וחשוכות. הוא הבין שאין לו ברירה והוא חייב לשבת על המעקה של הסירה כדי לנסות לייצב את התמונה ואז הוא נשען על המעקה ו… כן, כן, בדיוק מה שאתם חושבים, הנייד שלי פשוט עף לו מהיד! אחרי הלם של מספר שניות, בלי לחשוב פעמיים, קפצתי למים וניסיתי לצלול ולחפש את המכשיר באיזור. כמובן שכל הנסיונות שלי לא צלחו ואחרי רבע שעה של חיפושים, בליעת מים ויאוש גדול וויתרתי! כל זה היה יכול להימנע אם היה ברשותי את מכשיר ה- LG G2 הודות למייצב התמונה האופטי שקיים בו. כמו שאמרתי, היו תנאי תאורה לקויים וצל גדול שגרם לכך שאיכות התמונה במכשיר הישן שלי היתה לא טובה, ובשילוב עם רעידות הסירה הן יצאו מטושטשות לחלוטין ולכן אחי נאלץ להישען על הסירה וכתוצאה מכך המכשיר נפל 🙁 מייצב התמונה האופטי במכשיר ה- LG G2 היה מונע את כל זה! התמונות היו יוצאות מלכתחילה הרבה יותר ברורות, פחות מטוטשות ולא נותנות לתנאי התאורה להשפיע על איכות התמונה- שהייתה יוצאת מושלמת כבר מנסיון צילום ראשון!

 • רואי

  לא מזמן נקלעתי לסיטואציה לא קלה.
  קמתי בבוקר לשגרת היומיום, ולפתע נזכרתי שיום הנישואין שלי בעוד יומיים.
  ידעתי שאשתי תשקיע לי במתנה יוצאת מן הכלל ושאני חייב לעשות מה שאני יכול כדי להשיג את המתנה הטובה ביותר, אך מצד שני ידעתי שאין לי זמן.
  עלו במוחי לא מעט רעיונות כושלים אך אחרי זמן רב של מחשבה עליתי על המתנה האולטימטיבית, מיקס שירים.
  חשבתי על להוריד את השירים לפלאפון, הורדתי את האפליקציה ליצירת מיקס והתחלתי לעבוד.
  הבעיה היחידה של האפליקציה היא שאסור שמסך התצוגה ייסגר אחרת אאלץ להתחיל מההתחלה.
  ישבתי מול הפלאפון כל היום וחיכיתי שההורדה תסתיים, ועל מנת להשאיר את המסך דולק לחצתי על כפתור הבית בכל כמה שניות.
  בנוסף לתסכול של ההתרכזות הממושכת הזו כל הנסיונות לא עבדו כי לא יכולתי להשאיר את המסך דולק לאורך כל ההורדה. הגיע יום הנישואין ונאלצתי לקנות לאשתי קופסאת שוקולדים בעוד שהיא הביאה לי מתנה מושקעת כצפוי, וכל המקרה הזה יכל להמנע אילו רק היה לי סמארטפון עם מסך חכם כמו של ה-LG G2.

 • אוהד

  בטיול לרומא, נתקענו בתחנת אוטובוס שליד תחנת רכבת. שאלנו את האדם איך להגיע למקום מסוים, והוא פתח לנו, בטלפון LG עם מסך חד וברור, לגאוותנו הרבה את תוכנת waze לבדיקת המקום שאנחנו צריכים. בחלוף דקה, אשתו חזרה, והשיבה לנו את התשובה. אחרי זה היא שאלה מהיכן אנחנו, השבנו לה בחיוך מישראל, והיא התחילה לדבר איתנו עברית תוך שהיא מסבירה לנו שאת השפה העברית למדה רק השנה. משם היא שאלה אותנו אם כבר אכלנו, השבנו לה שעדיין לא, והיא שאלה אם אנחנו מעוניינים לקפוץ אליהם לונציה היום. הודענו לה בנימוס רב, שאנחנו מודים על ההצעה, אבל ונציה בשבילנו די רחוקה מהיעד. היא נופפה לשלום, השאירה לנו את המייל שלה בכרטיס ביקור שלה, שהיה כתוב באנגלית, והמליצה לנו להתכתב איתה. רגע לפני שזזה, סיפרה לנו על המקומיים ממול ששם נמצא בית הכנסת הגדול ברומא, ושאם נלך לשם, יתנו לנו אם נבקש ארוחה כיד המלך. הגענו לשם, הבית כנסת היה סגור, אבל השומר יצר קשר עם החזן שהגיע מיד, ובירך אותנו . החזן הראה לנו מסעדה קרובה, שביקש שנציין שהם שלחו אותנו, והמחירים צנחו ב50 אחוז, לפתע. הושיבו אותנו במקום פנימי במסעדה, שם ראינו טלוויזיה פתוחה על ערוץ 10 הישראלי. לא ציפיתי בחיים לפגוש אנשים כאלה נחמדים בשרשרת , אבל מסתבר , שיש אנשים שאוהבים ישראלים . אילולא, הטלפון של lg, שהיה לאותו נוסע, הייתי עלול להיתקע הרבה מאוד זמן בתחנה.

 • אלירן

  סיפור שקרה לי עם גלקסי אס 2
  הייתי בבצפר והיה לנו שיעור חופשי ובשיעור חופשי כולם מוציאים פלאפונים ומשחקים.
  הסוללה של הגלקסי שלי הייתה מלאה והוצאתי אותו לשחק ואחרי חמש דקות של משחק ירדה לי הסוללה ממאה אחוז לחמישים.
  הוצאתי את הסוללה והחזרתי אותה וכשהדלקתי הסוללה ירדה לשלושים,כיביתי את המכשיר והדלקתי והיה לי תשעה עשרה אחוז!
  כיביתי והדלקתי שוב והסוללה עלתה לעשרים ושמונה אחוז…הסוללה פשוט השתגעה.
  הכנסתי אותו לכיס ולאחר כחצי שעה בלי שימוש בכיס שלי הוצאתי אותו לבדוק מה השעה וראיתי שהסוללה עלתה לבד מעשרים ושמונה לשלושים ושתיים.
  פשוט פלאפון מבאס…!

  • אלירן

   ואם היה לי g2 אז הייתה לי סוללה מטורפת בקיבולת של 3000 mAh שךא הייתה עושה לי בעיות

 • גלעד

  אצלי זה פשוט מאוד,
  לפני כשנה נולד בני הבכור,
  הבטחתי לעצמי עוד מראש מועד שאת הלידה הראשונה הזאת אני חייב לתעד בוידאו בנייד את הלידה עצמה,
  הגענו ביום שישי לבית החולים בשעה 19:00 בערב,כל תהליך הלידה עצמו ארך משהו כמו 14 שעות,כאשר ביום שבת בבוקר הגיע רגע הלידה עצמו ואני מבלי לחשוב פעמיים הפעלתי את הוידאו בפלאפון אך שמתי לב שהסוללה כבר זועקת לטינה!!!! והיייתי על 11%.כל תהליך הלידה עצמו ארך לא יותר מ 5דקות,אך לצערי תוך דקה או שתיים הטלפון כבר כבה והסוללה מתה ולצערי הספקתי לתעד אולי דקה אחת מכל מה שקה שם,הייתי כל כך מבואס ומדוכדך כי לרגע הזה שחכינו יחד 9 חודשים הבטחתי לאישתי שלא אפשל ואתעד כל רגע אפשרי,אילו היה ברשותי LG G2,הבנתי שהסוללה שלו מגיעה עם קיבולת מטורפת של 3000 מ"א לעומת האייפון 1500.אני בטוח שהייתי יכול לתעד את מהלך הלידה ואפילו להשאיל את הטלפון לשאר האנשים שמחלקה אם היו רוצים להסריט את הלידה שלהם….
  זה הסיפר האמיתי שלי…
  בהצלחה כולם וחג שמח 🙂

 • איתמר לי

  אוקיי, אז זהו הסיפור המביך שלי, שיכול היה להמנע לולא היה ברשותי מכשיר Lg G2 מתקדם…

  ירח דבש של אחרי החתונה
  מבלים, נהנים
  בסוף רוצים להיפרד עם תמונה רומנטית למזכרת.
  צילום קטן עם אהובתי, ליד עציץ הורדעם והוילון האדום בבית המלון. תמונה שתיזכר לנצח נצחים!

  אלא שמרוב ההתרגשות והאושר,
  למרבה המבוכה לא שמנו לב שמאחורינו היתה תלויה על הקיר בבית המלון תמונת עירום של איזה צייר מפורסם…

  ברגע אחד התמונה הרומנטית הפכה לתמונה מגוחכת ביותר…

  ואם רק היתה לי המצלמה של ה-G2 עם האפשרות "צלם-נקה", הקסם היה נשאר בוילון האדום ובעציץ הורדים…

  אין ספק שהמצלמה של הg2 היא מהיעילות ביותר בעולם הסמארטפונים!

 • איריס

  כל אחד כמעט התנסה ב multitasking, בעיקר נשים ועוד יותר מכך אמהות. אני כבר רגילה לעשות הכל ביד אחת (כולל עכשיו, לכתוב פה ובו זמנית להחזיק את התינוקת ביד השנייה ולהניק אותה). לכן, שמחתי לקרוא שמקשי התפעול כל כך נגישים ונוחים ב LG G2 או האפשרות להפעלה בנקישה כפולה- Knock On או הפעלה קולית… כמה אפשרויות והכל כל כך נוח ונחוץ! לו היה לי טלפון כזה, זה היה עוזר לי מאוד. במיוחד ביום שבת אחד בבוקר שיצאתי לטייל עם שני ילדיי, הילד הולך והתינוקת בעגלה. בדרך חזרה, הילדון התעייף מאוד. נאלצתי לקחת אותו על הגב תוך כדי שאני ממשיכה לדחוף את העגלה. תוך כדי כל זה (multitasking… כן?..) ניסיתי להתקשר לבעלי כדי שיבוא לעזור לי. הטלפון היה במקום נגיש בעגלה אבל לא הצלחתי לפתוח אותו ולחייג ביד אחת (יד אחת תמכה בילד שלי שלא יחליק מהגב כי בינתיים הוא נרדם על הגב שלי! ועם הרגל עצרתי את העגלה! כל התמרונים האלו היו מסוכנים לילד שהתעורר והחליק מהגב שלי (אבל היה כל כך עייף שנרדם חזרה).
  בסוף נאלצתי להגיע כך בעצמי כמעט עד הבית. זה עלה לי בכאבי גב איומים וחוסר יכולת תזוזה כל אותו יום… אם היה לי LG G2, עניין בסיסי כל כך כמו הפעלת המכשיר, היה בטוח עזר לי בסיטואציה.

  והנה תמונה מאותו אירוע מדהים: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10152189888476907&set=a.10150233948126907.344596.706611906&type=3&theater
  (שצולמה כשהגעתי, מחוץ לבית).

 • סמדר אלמליח

  עבדתי תקופה בקיבוץ ליד עזה, בדרכי עם רכבי לעבודה בשעה מוקדמת בסביבות השעה 5 לפנות בוקר הרכב ניתקע לי אני מחכה למכונאי בפחד במקום שומם, בדיוק נישמעת אזעקת צבע אדום כולי ניסערת ובוכה ובפחד נורא, מה שגם הבטריה של הטלפון אזלה לי, כנראה זה לא יום המזל שלי 'אילו היה לי את הטלפון LG-G2 הבטרייה הייתה מחזיקה יותר זמן ובעלת תכונות רבות היה עוזר לי לצאת מכול היום המבאס והמפחיד הזה ..

 • שחר

  אני עם פלאפון נוקיה c2 בגלל שכל פלאפון שהיה לי נגמרת לי הסוללה בעמצע היום ואני לא ליד שקע היה לי כמה סוגי פלאפונים ( גלקסי מיני גלקסי 2 נקסוס 4 zte htc ) בכולם הסוללה נגמרת לי לפני סוף היום אני צריך מאוד את הg2 כדי שהיה לי פלאפון טוב עם סוללה שלא תיגמר לפני סוף היום פעם אחרתי לצבא בגלל שנכבה הפלאפון ולא ראיתי את ההודעה שצריך להגיע מוקדם יותר אני מאוד זקוק לg2 בגלל הסוללה החזקה שלו וc2 נותן לי מענה קטן מאוד כי חוץ מסוללה יש גם עוד דברים כמו מצלמה אינטרנט וכו'

 • שחר

  היה לי גלקסי מיני גלקסי 2 נקסוס 4 ועוד כמה פלאפונים והיום אני עם נוקיה c2-01 בגלל שאני צריך את הפלאפון שלי איתי כל היום לעבודה ואני לא עם שקע לידי כל היום לכן אני צריך פלאפון עם סעתחזעק לי כל היום

 • שלום לכולם היי אבריבדי אני רוצה לספר לכם סיפור עצוב עצוב מאוד עצוב מאוד מאוד טוב בקיצור מיליתי לוטו וזכיתי
  סתתתתתאם [1באפריל ] טוב הסיפור שלי הולך לי יש את הפלאפון הכי מעפפן בעולםשלידיעתכם הוא נוקייה סי 2 אם מצלמה גרוע מסך בעייתי בעיות באוזנייות וכסף לקניית LGG2 איין טוב אני מחפש עבודות מזדמנות כדי שאני יוכל לקנות את הLGG2 המלך בעל הסוללה בקיצור אני באוניברסיטה וכסף למימון פאלפון איין אז שמעו איז קטע היו לי מספר עבודות למשל שומר שרותים בתחנה מרכזית שכל היום אנשים נכנסים מביאים לך שקל ולא יוצאים שעה ואז בכוונה מבזבזים את כל הטישו והתירוץ הקבוע שילמתי "זה שלי" אתם קולטים נכנס אליי בן אדם משלם לי 2 שקל אני רואה אותו נכנס לשירותים בלי לסגור את הדלת הוא מרשה לעצמו לתלוש לי את האסלה ולפזר לי חיידקים בשירותים ואם כל החוצפה הוא גם מבזבז את כל הנייר טואלט רק כי הוא שילם כפול אחחחח זכרונות עצובים היו לי בקיצור הסיפור הבא הוא על העבודה של לשבת בבית מול טלוויזיה אם ערוץ 1 (גם זה לפעמים לא פועל) ולחקות שתתנו לי את הפאלפון החיה הזה אם הסוללה הסוסה ואם המסך הפרד ואם המגע השור …….(אני חושב שהבנתם את הפואנתה)

 • הדבר כי מבאס במכשיר שלי הינו זמן התגובה שלו מרגע שאני מפעיל את המצלמה עד שניתן לצלם בפועל ובגלל זה פספסתי המון צילומי תמונות יפות של בנותיי התאומות החדשות בנות השבוע ימים כשהן מחייכות, עושות הבעות פנים מצחיקות ועוד…
  אילו היה ברשותי מכשיר ה- LG G2 בעל המעבד החזק מאוד: Qualcomm Snapdragon 800 Quad-core 2.26 GHz Krait 400, לצד שני גיגהבייט זכרון פנימי, עם מצלמה מתקדמת מאודת בטוח שהייתי מצליח להנציח רגעים מקסימים שפספסתי ולצערי אמשיך לפספס עם המכשיר שברשותי.
  בנוסף לנ"ל, היום כשאני עם התאומות ואני מעוניין לענות לשיחה נכנסת אני חייב להחליק את האצבע על המסך גם כשהיא מלוכלכת כתוצאה מהאכלה, החלפת טיטול, משחה וכ"ו…
  גם כאן המכשיר המתקדם LG G2, היה מונע את המצבים שציינתי וזאת ע"י מענה אוטומטי עם הרמת הטלפון והצמדתו לאוזן.
  אציין כי ה- LG שימושי עבורי במצבים בהם אני צופה בסרטון ובמידה והסטתי את המבט לבנות הוא עוצר אותו, מה גם שהוא מאפשר לכתוב הודעות במקביל לצפייה. כרגע, מדובר בפונקציות שאני יכול לעשות רק בחלום.
  גם עניין השלטים של המכשירים הביתיים הינו קריטי עבורי, שכן לכל מכשיר שלט משלו אותו אני צריך לחפש כול הזמן לתחזק אותו בסוללות תקינות ועוד.. והנה LG באו עם הסמארטפון שהוא גם שלט אוניברסלי המהווה מענה אידיאלי לחסרונות השלטים בהבית.
  לסיום לא התעלם מאורך חיי הסוללה בין הטעינות שהביקורות מציינות לשבח ועבורי הוא קריטי מאוד וזאת משום שאני משמשתמש רבות בסמארטפון ואני בטוח שגם לרוב המשתמשים הפרמטר הנ:"ל חשוב.
  אני ציינתי רק תמצית מהתכונות המצוינות של מכשיר המצוין LG G2 שהופכות אותו לסמארטפון האידיאלי ביותר עבורי ועבור רבים אחרים.
  חג שמח לכולם

 • תמיד אהבתי לצלם את עצמי בשירותים,הבעיה שהיה לי אייפוד 4 שלא רק שהמצלמה שלו
  גרועה היא גם ממש גרועה,כמו כל יום אני מחרב…..(לא יפה)בשעות הצהריים בשירותים הכי מסריחים של הבית ספר(כולם כאלו,פיפי מסביב וכזה)ואני אוהב לתעד את זה בפלאפון הבעיה שהפלאפון נפל לשירותים הכי מסריחים בבית ספר ונשאר רק האייפוד שלא רק שיש לו סוללה שלא מחזיקה עד הצהריים היא סוללה שנגמרת מflappy bird חשבתי על פתרון ולא מצאתי,הפלאפון:לא פועל,האייפוד:מצלמה גרועה,וזבל סוללה,טוב המשכתי ככה מספר שבועות עד שחבר קנה את הg2,יום אחד לקחתי אותו לחירבון ופתאום שמתי לב שהסוללה שלו מלאה בצהריים(לא הגיוני בכל מה שהיה לי)ןהמצלמה יותר מידי איכותית,אמרתי לעצמי כזה אני רוצה,אבל רצונות רבים בלב איש והכסף איננו,אמרתי לעצמי בו נכתוב סיפור מפגר ואולי נזכה איתו……יום טוב חברים!!!!!(חירבון….ביי)

 • שלומי צדקה

  טוב הסיפור שלי מכיל כמה סיבות
  1. קניתי מכשיר סמסונג גלקסי 2 לפני כשנתיים, וכבר מהאריזה הוא הגיע עם כפתור בית תקול…
  ז"א היום בכדי לעורר את המכשיר אני צריך לשבור את האצבע על לחצן הבית
  כאשר פגשתי את הLG G2, נפעמתי לגלות את שיטת שתי הלחיצות להעיר את המכשיר, ושתי לחיצות על
  שורת ההתראות בכדי לנעול, פיצ'ר גאוני נקודה.
  2. מהיום הראשון הסוללה של הגלקסי 2 לא הספיקה לי.
  כיום אני מסתובב עם שתי סוללות ספייר, מטען לסוללה, ארבעה מטענים ניידים ועשרות כבלים.
  ראיתי את אחי עם הLG G2, הסוללה מחזיקה לו באופן מדהים, הוא טוען שזה מכשיר ראשון שנותן לך שקט
  נפשי מבחינת עניין הדאגה מאחוזים.
  3. בהשוואה למסך של הS2, המסך של הG2 נראה כאילו הגיע מעולם אחר.
  4. המהירות היא חיי, ונדמה שאני כל הזמן מחכה למכשיר שלי שיעמוד בקצב שלי, הייתי רוצה מכשיר שאני יצטרך
  לעמוד בקצב שלו ;).

 • מתן משרקי

  אני מתחיל עוד בוקר כרגיל ואני מתחיל להטעין את הסוללה ה-חזקה של הg2 שלי. אני וחבר שלי תכננו ללכת להופעה הערב, אך אין לי סיבה לדאוג! כי יש לg2 שלי סוללה ענקית! בערב כשאנחנו הגענו להופעה התחלנו לצלם סרטונים. לחבר שלי יצא מטושטש ושמעו הרבה רעש אבל בזכות הg2 שיש לו מייצב אופטי ואודיו זום אז צילמתי סרטונים באיכות נפלאה! כשהסתיימה ההופעה נשארו לי 20% סוללה, וחבר שלי אמר: "תגיד, אתה יכול להשאיל לי את הg2 ליום אחד?". וזה סוף היום שלי עם הg2!

  השיתוף: https://m.facebook.com/mmashraki

 • יעל

  מאז ומתמיד אני נתקלת בבעיה.
  אנשים אומרים לי: מה קורה בינך לבין טכנולוגיה?!?!
  הסלולרי לא מגיב ממש לעתים
  או עושה לי בעיות ועוצר לפעמים
  פשוט לא עומד בעומס שלך, כך אומרים.
  וכשאני שואלת את כולם, תגידו יש לכם בשבילי פתרון?
  מעבד חזק, זה הסיפור והכל יעבור בשלום!
  אז מכל הדברים מעבד חזק אני רוצה
  אחד שייתן לי את מלא המקום, ביטחון ועצמה
  כך אפעל ללא שום רגשות אשמה.
  וכדי להמחיש מקרה שהיה, אנא פנו לי קצת תשומת לב ותקשיבו לחריזה..

  אז אני עוסקת בגרפיקה. כן, כבר אמרתי?…מצלמה, תיאוריה והרבה תוכנות…
  וזה התחום, ממני דורש בדריכות כל הזמן להיות
  והפעם לשחזר תמונה שבעבר צילמתי עם טיפה שינויים לצלם, ביקשו ממני
  אמרתי: אין בעיה!
  אז תשלחי לי לסמארטפון, אני מחכה, היא קבעה
  אמרתי לה עדיף שלא, שנוח לי לצלם במצלמה הדיגיטלית שלי
  וגם שאני כול כך קרובה לביתי, אז בבקשה מעט תחכי?
  ..
  ואני – רחוקה כל כך הייתי מביתי
  רצה כל הדרך, רצה בלי הרף
  לפלס את דרכי אני מנסה
  ממהרת דרך השבילים בין אנשים
  וסוף-סוף אל הבית ואל המצלמה המיוחלת מגיעה
  מתנשפת ואת הנשימה להסדיר מנסה
  מסדרת הכל, מכינה לצילום-והנה התמונה!
  ואילו היה לי LG G2 עם המצלמה החכמה?!
  מכשיר סלולרי חכם שלו מצלמה חכמה וכל כך מתוחכמת
  אז מי צריך מצלמה דיגיטלית אחרת??

  ואם אתם חושבים שהסיפור הזה חד פעמי, תחשבו פעם נוספת
  כי לא פשוט להיסחב כל הזמן עם מצלמה דיגיטלית יוקרתית ומאוד מתוחכמת..
  בבקשה תעשו לי שקט נפשי
  ותתנו לי את החצי השני שלי.

  ומילה אחרונה וממש הדובדבן
  אם בעיצוב כבר עסקינן…
  המכשיר הזה יפה בטירוף.
  תנו לי את ה- G2 ואתמלא בכזה סיפוק!

 • שלומי צדקה

  טוב הסיפור שלי מכיל כמה סיבות
  1. קניתי מכשיר סמסונג גלקסי 2 לפני כשנתיים, וכבר מהאריזה הוא הגיע עם כפתור בית תקול…
  ז"א היום בכדי לעורר את המכשיר אני צריך לשבור את האצבע על לחצן הבית
  כאשר פגשתי את הLG G2, נפעמתי לגלות את שיטת שתי הלחיצות להעיר את המכשיר, ושתי לחיצות על
  שורת ההתראות בכדי לנעול, פיצ'ר גאוני נקודה.
  2. מהיום הראשון הסוללה של הגלקסי 2 לא הספיקה לי.
  כיום אני מסתובב עם שתי סוללות ספייר, מטען לסוללה, ארבעה מטענים ניידים ועשרות כבלים.
  ראיתי את אחי עם הLG G2, הסוללה מחזיקה לו באופן מדהים, הוא טוען שזה מכשיר ראשון שנותן לך שקט
  נפשי מבחינת עניין הדאגה מאחוזים.
  3. בהשוואה למסך של הS2, המסך של הG2 נראה כאילו הגיע מעולם אחר.
  4. המהירות היא חיי, ונדמה שאני כל הזמן מחכה למכשיר שלי שיעמוד בקצב שלי, הייתי רוצה מכשיר שאני יצטרך
  לעמוד בקצב שלו ;).

 • PATMOS

  הסיפור שלי :
  אני סובל מהפרעה טורדנית ומעצבנת שנקראת OCD שבין היתר באה לידי ביטוי בפרפקציוניזם קיצוני ובמחשבות טורדניות לפני ואחרי קניית מוצרים בכלל ובפרט מוצרים אלקטרונים.
  למעשה זאת הסיבה שעד היום לא רכשתי סמארטפון או טאבלט ואני משתמש בטלפון נוקיה פשוט.
  ההפרעה הזאת גורמת לי לאחר הקנייה לחשוב שמה שקניתי לא מספיק טוב ולחפש רק את הפגמים שבמוצר ולעורר בי מחשבות מציקות אולי המוצר לא מתאים בשבילי או שאולי הייתי צריך לקנות משהו אחר.
  המחשבות הטורדניות הללו ורגשות האשם לא מתקיימות כאשר אני מקבל משהו במתנה או כשאני משתמש במוצרים בהשאלה או במוצרים של אנשים אחרים.
  אני חושב שזכייה בLG G2 זאת אופציה מצויינת בשבילי ליהנות בפעם הראשונה מחווית שימוש בסמארטפון ללא הקושי באותם מחשבות טורדניות ואף ליהנות מסמארטפון מושלם ופרפקציוניסט ממש כמוני.

  תודה.

 • אריאל

  אחד המאפיינים הבולטים כיום למכשירי הספארטפון היא הסוללה שנגמרת מהר. אני משתמש באיפון 4S (שהוא בכלל נחשב כזולל סוללה מטורף שצריך להטעין כל 5 דקות במיוחד אחרי כל העדכוני גרסה המפגרים של אפל). סוללה חלשה שלא מספיקה לכלום זה אחד החסרונות שיש לפלאפון, ועם אתה מוסיף לזה שאתה חייל שצריך את זה הכי הרבה, במיוחד אם אתה מחכה לשיחה חשובה מאמא אחרי יום ארוך, או כמו במקרה שלי, למצוא איך לשמור על הבטריה כדי לחזור הביתה עם ההורים מאשר להסתובב בכל העיר עם אוטובוס שעה עד שנגיע הביתה. וכמובן שנגמרה הבטריה!!! איפון תמיד מאכזב בקטע הזה… ומי היה צריך להתקע שעות בפקקים ואוטובוסים? אני!
  אם היה לי את הLG G2 עם הסוללה המטורפת שלו שמחזיקה כמו הנוקיות הישנו לשבוע אני בטוח שהייתי יכול לחזור הביתה בשקט אחרי שבוע מעייף במיוחד בצבא ולא להגיע אחרי שעתיים של נסיעה מבוזבזבת!!!!
  לכן בתור חייל (גם מבחינה כספית אין כסף יותר להחליף פלאפון…) הייתי שמח לקבל את המכשיר ולהתחיל לחיות נורמלי .

 • רותם

  שלום,
  קוראים לי רותם וזהו הסיפור שלי:
  הסיפור שלי מתרחש לפני כשנה וחצי, ברשותי מכשיר מגע רגיל עד היום,בשל המון סיבות אני והורים שלי לא יכולים לאפשר לי סמארטפון לא אפרט אותם כאן,לא נורא נמתין-תמיד שווה לחכות לטוב ביותר.האפשרויות של המכשיר שלי מאוד מוגבלות והבעיה הכי גרועה היא המצלמה,ועליה מתמקד הסיפור.
  אז כמו שאמרתי לפני שנה וחצי ,נערך טקס סיום השנה ואני תלמיד מצטיין בלימודים ובמחשבים בפרט ולכן אני הייתי אחראי על ציוד המולטימדיה והעריכה הממוחשבת.ביום הטקס המחנכת הוסיפה לי את תפקיד הצלם וביקשה שאצלם קטעי וידיאו של הילדים בכיתה עם המכשיר לקראת טקס הסיום של הכיתה שלנו שעוזבים את החטיבה לקראת התיכון.בערב הטקס הגעתי באיחור בגלל שלא הרגשתי טוב כל היום והודעתי על כך למורה שידאגו למחליף בשביל התפקיד שלי והחליפו את התפקיד שלי ולכן הכל היה מבולגן בשבילי וקלטתי שלקחו כבר את מצלמות הוידיאו וציוד המולטימדיה וכשפניתי למורה היא אמרה לי לצלם במכשיר האישי שלי וסיפרתי לה שהאיכות מאוד גרועה (אפילו לא hd ,מה לעשות המכשיר הוא לא סמארטפון) והיא בכל זאת המשיכה והסכמתי גם בגלל שאיחרתי והייתי צריך לעשות מה שאומרים לי בלי יותר מדי עקשנות מיותרת.צילמתי את כל הקטעים של המשתתפים מהכיתה ובסופו של דבר הטקס נגמר בשלום!למזלי חח.
  כעבור שבוע מהטקס התחילו ההכנות לטקס סיום הכיתה שלנו וכאשר התחלתי לערוך את הצילומים עם הכיתה רציתי פשוט לקבור את עצמי באותם רגעים!
  הצילומים על המחשב היו איומים
  מלבד הטשטוש והמריחות הנוראיות
  שהיו על המסך הרעידות והרעשים היו בלתי נסבלים,
  כולם צחקו עליי ואמרו לי שהגיע הזמן להחליף את המכשיר הישן אבל זה לא הפריע לי מכיוון שאני רגיל שצוחקים לי על המכשיר ואני יודע שהמשפחה שלי לא יכולה לאפשר לי לרכוש מכשיר ,לכן לא כל כך עניין אותי נושא זה,
  אך מה שהכי פגע בי היא תחושת החוסר אחריות והאכזבה הנוראית שעברה מהמחנך שלי גם שלא קיימתי את התפקיד שלי ובנוסף לא לקחתי אחריות וניסיתי להציל את המצב.
  מאז אותו אירוע אני לעולם לא לוקח תפקידים שדורשים שימוש במצלמהבסמארטפון או כל דבר שמצריך אותו
  מהסיבה הפשוטה שעדיין אין לי..
  הסיפור מתקשר למכשיר lg g2 בשל המצלמה האיכותית מאוד בעלת מצבי עריכה מתקדמים והמאפיין הכי חשוב שנמצא במצלמת המכשיר שהוא מייצב אופטי,אני חושב שאם המכשיר היה ברשותי רעשי הרקע והרעידות היו כמעט נעלמים בזכות המייצב אופטי,
  וכמובן שהאיכות הייתה מעולה בזכות 13 מגה פיקסל על המחשב,לכן אני חושב שמאפיין המצלמה במכשיר היה מאוד מציל אותי בהמון מקרים…
  זהו זה הסיפור שקרה לי..
  מקווה מאוד להיבחר.
  בהצלחה לכולם !!

 • גור צהלה

  זה ישמע לכם די מוזר אך עדיין אין לי פלאפון חכם,כן אני משכנע את ההורים שלי אך בשל המחירים היקרים אין לנו תקציב לכך,לכן אני מסתפק בטלפון רגיל חח.
  הבעיה הכי הכי גדולה של המכשיר ביא הסוללה,נכון שהמכשיר לא מתקדם אך הדבר הכי מעצבן הוא הקיבולת הנמוכה שאני חושב שהיא אפילו פחות מאלף מילי אמפר.התקרית המבאסת והמצערת שלי קרתה לפני כמה חודשים בערך באמצע החורף החלטתי להצטרף עם חברים שלי שהם לא מהעיר שלי ליום שלם של כיף (ומשם דרך אגב הכל הסתבך..) ליציאה למרכז,אני מהצפון והם מירושליים.נסעתי באוטובוס לכיוון העיר עם סוללה מלאה,כשפגשתי אותם הלכנו ביחד לקניון טיילנו המון זמן בטיילת ראינו סרט בקולנוע ובאמת שהיה מעולה.
  לקראת תשע וחצי כשנהיה מאוחר החלטתי ללכת ולעלות על אוטובוס הביתה,חברים שלי גם הם עלו על אוטובוס ועזבו.כאשר הדלקתי את הטלפון ראיתי שעל הסוללה נגמרה והוא נכבה!!
  כן פשוט נכבה,הכול קרה בגלל שהשארתי כמה ישומיים פתוחים ואינטרנט והסוללה פשוט נזללה מבלי להתריע לי פעם אחת ובאמת שהרגשתי אבוד באותו רגע.הבעיה הכי גדולה שקרתה לי כתוצאה מכך היא הבעיה לחפש קו נסיעה באוטובוס כי אני תמיד באינטרנט קווים ועכשיו אין לי מאיפה,התקופה הייתה חורף ואין אף אחד בחוץ ובנוסף זה היה יום גשום למרות שהחורף בארץ לא משהו.הייתי צריך לחכות 3 וחצי שעות בתחנה לאוטובוס שמגיע לאזור שלי!!! שלוש וחצי שעות אתם קולטים…
  הלקח שהפקתי מאז הוא לא לסמוך על הסוללה של המכשיר.
  אני חושב שמכשיר הlg g2 הוא מכשיר עם קיבולת ענקית של סוללה וטכנולוגייה חכמה של חיסכון בסוללה שתספיק לפחות ליום שלם בצריכה נורמלית וזהו המאפיין מבחינתי שהכי חשוב לכולם נראה לי בסופו של דבר,לכן אני חושב שהמכשיר פשוט יעזור לי המון עם הסוללה ובכלל יהיה סמארטפון ראשון ומצוין בשבילי..
  כשסיפרתי להוריי כמובן שעידנתי את הסיפור אחרת הם מעולה לא היו מסכימים לי לצאת ואני לעולם לעולם לא אסמוך על הסוללה במכשיר הישן שלי…
  זהו זה הסיפור שלי מקווה להיבחר!
  בהצלחה לכולם!!

  • רותם

   חבל להעתיק מסיפורים אמיתיים שקרו.
   אני רק רוצה להגיד לבודקי התחרות והאחראים על כך שהבנאדם הזה העתיק מילה במילה את הסיפור שלי,תוכלו לראות שפירסמתי לפניו את הסיפור.
   תבדקו טוב את העניין הזה,חבל לרמות בשביל מכשיר..

 • סיפור פשוט מאוד.
  אתמול נגנב לי הנקסוס 4 שלי, אני מכור למכשירים מבית LG.

 • אופק טובלי

  אני אופק ויש לי g2 אני מאוד שמחתי שקיבלתי אותו ליום הולדתי הוא הפאלפון הכי טוב שהיה לי יותר מגאלקסי 4 המהירות והחדות בתמונה יותר טובים מכל הפאלפונים של חבריי. אבי קיבל מעבודתו גאלקסי 5 והוא רוצה להתחלף איתי ואני לא מסכים משום שהפאלפון הזה מספיק טוב ואפילו יותר מs5 עשיתי בדיקות של מהירות והדלקת מסך וחדות תמונה והlg g2 יותר טוב מכל המכשירים שבדקתי(נוט 3 נקסוס 5 וגאלקסי 4) הייתי רוצה לקבל עוד אחד כדי שאוכל לתת אותו לאחי הקטן בן 13 שרוצה לקבל פאלפון טוב לבר מצווה.

 • יואב

  שלום אני יואב, חובב אפליקציות סלולריות, יש לי מאות אפליקציות מותקנות במכשיר ותאמינו או לא, את כולם אני צריך וצריך אפילו הרבה יותר,אך לצערי מכשיר הגלקסי שברשותי לא מכיל הרבה זכרון וכבר אין מקום לאפליקציות חדשות, והאנדרויד כבר מיושן ולא תומך בחידושים האחרונים של גוגל, חייב מכשיר חדש ,חיב מכשיר עם מסך גדול,חייב מכשיר מהיר, עם רזולוציה מעולה,עם מצלמה איכותית, והמון זכרון, ולכן הG2 בשבילי הוא אחלה פתרון.

 • איתי

  הסיפור שלי מאוד פשוט, אם היה לי את ה-G2 זה לא היה קורה בכלל, אבל יש לי iPhone 5
  אז ברור שהתקלה הזאת גרמה לי להצטער על זה שלא קניתי פלאפון אמין יותר.

  הסיפור מתחיל בזה שיש לי ב-iPhone 5 (32GB) פלאפון נחמד מאוד, בהתחלה מאוד התלהבתי ממנו,
  כמובן ש-32GB זה המון ואפשר לאחסן שם המון נתונים לכן לא אני לא מרבה למחוק סירטונים/תמונות/

  הודעות וכו'.

  אם היה לי מצב אורח(G2 המלך!!) אז כל המצב המובך הזה שקרה לי עם חברה שלי לא היה קורה. בכל

  מקרה חברה שלי לקחה לי את הפלאפון, אני בלי לחשוב פעמיים לא עצרתי אותה ופשוט נתתי לה כי לא

  חשבתי על זה לעומק כנראה, והתחילה להיכנס ליד אמא שלי לאלבום תמונות שבו בעצם קיים המון אבל

  המון תוכן, ועוד המון תוכן שאני מעדיף לא לומר והם פשוט התחילו לצחוק עלי בלי סוף, אבל זה לא

  נגמר פה, כמובן שחברה שלי המשיכה לחטט לי בפלאפון והיא נכנס גם להודעות ומה היא מגלה?
  אז כמובן שאתם חושבים שזה הולך לכיון של הודעה מבחורה אחרת אבל לא, הפעם זה שונה לגמרי
  בהודעות היא ראתה בעצם שאני מתכנן לקנות לה ליום ההולדת שלה את החלום שלה, החלום שהיא כ"כ

  רצתה, חלום שעמד להתגשם ולהיות ההפתעה הכי גדולה בחיים שלה אבל שבעצם זה כבר נהרס ולא זה

  לא יהיה הפתעה והכל בגלל שלא היה לי את האפשרות להגן על המידע שלי מפני אנשים אחרים.
  אז תודה ליוצרים של G2 על התכונות הנפלאות שלו.

  רגע, רגע? אבל מה הוא החלום..?
  אז הקדמה חברה שלי רקדנית, החלום שלה היה שהיא תיהיה באמצע המופעה אבל מבלי לדעת ומבלי להשתתף בו. ריקוד ברחובות מצב שמישהו מתכנן למישהו אחר הפתעה באמצע הרחוב ופותחים שם בריקוד באמצע הרחוב עם המון אנשים, כן באמצע שום מקום אחר!
  בעצם לקחתי על עצמי ללמוד את הצעדים ותכננתי את זה המון זמן קודם לכן, והכל ירד לפח בגלל
  שלא הייתי מספיק אחראי. אבל אני לא מאשים את עצמי כי אם היה לי את ה-G2 זה לא היה קורה כלל כי כמובן שזהו פלאפון מתקדם שאפשר להפעיל מצב אורח שזה בעצם מגן על הדברים האיישים שלך מפני אנשים זרים שמשחקים לך בפלאפון.

  תודה רבה לכם,
  מקווה שפעם הבאה עם ה-G2 החדש זה לא יקרה לי ואני בטוח שלא.

 • שמעון אביטל

  שלום לצוות האתר ..
  אני לא מתכוון ללקק לכם ולא מתכוון לספר לכם כמה ה lg g2 הוא מכשיר נפלא ..
  אכן זהו מכשיר מעולה שכרגע אין לו מתחרים שיחקתי בו מעט ומה שתפס את עיניי זו המצלמה הנהדרת , המסך המעולה והנגישות עם כתפור ההדלקה האחורי ..
  הסיפור שלי הוא בעצם של אישתי .. 🙁
  כל תקופה מסויימת היא מאבדת , או שגונבים לה את המכשיר הסלולרי , סמארטפון כמובן ..
  ומי משלם על חדשששש????
  כן ניחשתם נכון !, אני !!!!! .
  עד כה אישתי ״איבדה ״ 3 סמארטפונים של סמסונג דור 1 , 2.5 ו 3 האחרון שאבד ונקנה במיטב כספי ב 10 תשלומים של 220 ש״ח
  .
  דייייייי כבר נמאס לי לשלם ולקנות לה ! הפעם הטלפון נגנב ממקום עבודתה אך עדיין אני מאשים אותה !
  ***** כל התמונות של הילדה הלכו כל התמונות מהמסיבה בגן וכל התמונות של פורים האחרון , מהבריכה , מהסטודיו , מחמותי (טוב זה פחות חשוב) בקיצור העניין הוא שהפעם אני לא מתכוון לקנות לה סמארטפון חדש , אני בטוח שהיה כואב לי יותר אם היא הייתה מאבדת מכשיר כמו LG G2 כי אז תיעוד ואיכות התמונות היו הרבה יותר איכותיים ובכלל זה היה גומר אותי ..
  אם עד עכשיו רבנו על זה אז מה היה קורה אם זה היה המכשיר הנ״ל. ?!?!?!?!
  בקיצווווור ברגע שאזכה במכשיר הנחשק הזה אבצע מעשה – אקנה לה נרתיק נתפס לחגורה כולל כבל אבטחה ואשביע אותה , גם בחוזה שהמכשיר יהיה קשור אליה ברגע שהיא נמצאת במקום ציבורי ..
  כמובן שאעשה ביקורות פתע וכו׳ .
  טוב אז בקצרה , מערכות היחסים של אישתי מול הפלאפונים הם ארוכות מייגעות ומתישות ובמילה אחת מאוסות !!!
  בבקשה אל תתנו לי לקנות לה מכשיר חדש , הרי זה ברור שהיא תרצה את המתקדם ביותר ….HELPPPPp
  יום נפלא , חג חירות שמח ותודה לכולם

 • טורג'מן

  התאריך 23.11.2013 ,אני וחבר מוצאים "דיל" במחיר טוב לגרמניה, ומכוונים להגיע לזיגנאל אידונה פארק , דורטמונד, למשחק עונה של דורטמונד נגד באיירן מינכן.
  אין לנו כרטיסי כניסה,החלטנו נלך מה שיהיה יהיה..
  נחסוך את כל הפירוט, מגיעים 3 שעות לפני המשחק מחפשים כרטיסים במחירים סבירים, מוצאים גרמני מקומי שמוכר לנו 2 כרטיסים במחירים נוחים ,לאחר 15 דקות של הסתובבות, אנחנו מבינים שיש לנו כרטיסים ליציע של האוהדים השרופים של "בורוסיה דורטמונד" !!
  אני בטוח שאין צורך לפרט על התצוגות קהל של הקבוצה הזו, צעקנו מילים בגמנית (או לפחות דברים שנשמעים ככה), חוויה בלתי נשכחת.
  עם תחילת המשחק אני מקבל שיחה ממספר חסוי, בידי (עדיין) המכשיר Nexus S, מקבל את השיחה ושומע " שלום אלירן, מדברים מאגף משאבי אנוש חברת גוגל ישראל" , אני לא מאמין שהם באמת עברו על הקורות חיים שלי.. "ואנחנו רוצים להזמין אותך לראיון עבודה אצלנו במשרדים, האם הנושא רלוונטי? " אני מגיב בצעקות, "כן ! איזה שאלה, ברור! ברור!" ואז אני מבין שבצד השני, לא שומעים אותי.."אלירן? אתה איתנו? הלו הלו.. ".. אני מנסה בכל הכוח לצעוק, אבל בלב הקהל הזה, אין סיכוי, לפחות עם המכשיר הזה לשמוע, אם היה לי "סינון רעשים אקטיבי באמצעות מיקרופון ייעודי" אולי הסיפור הזה היה נגמר אחרת.
  דורטמונד הפסידה 3-0 , הלכה המשרה בגוגל, כרגיל היה דיילי בטיסה ונגמרה לי הסוללה, ואני עד היום תקוע עם הNexus S (בלי כפתור נעילה, סוללה תחת טעינה כמעט בקבוע, ואטיות מחרידה).

 • גלעד

  שלום, קוראים לי גלעד, אני גר במרכז.
  ולצערי הסיפור שאני אספר יהיה עצוב וגם קצת מצחיק (או שלא..?)
  אז ככה, אני עובד המון בבית (כמעט כל היום שלי זה עבודה בבית) ואתם אולי יודעים, שאם אתם בבית אז גם הילדים שלכם עליכם (עד שאמא תגיע הביתה) ובדיוק זה ככה: בזמן שאני עובד, הילדים מסתכלים טלוויזיה או משחקים בדברים אחרים. אבל ביום בהיר (בזכות המנורה מעל השולחן) ויפה, הילדים החמודים שלי ממש עיצבנו אותי: הם לא רצו טלוויזיה, לא לקרוא ספר, לא כלום ומה אני יכולתי לעשות? יש לי מלא עבודה!! אז נתתי להם את הנייד שלי. בזמן שעבדתי, ככל הנראה ילדי המתוקים נכנסו לתיקיות ומקומות בנייד שלא מיועדים להם. אחרי שלקחתי את הנייד מהם שמתי לב שכל האפליקציות, התיקיות והמספרים נמחקו(!!!). הייתי מעוצבן ורגוז, מכיוון שבנייד שלי היו כמעט כל הדברים הקשורים לעבודה,למשפחה ולצערי לא עשיתי backup למידע. – זה עבד.
  אני יודע שב LG G2 יש מצב: "מסך ילדים" שבמסך זה ניתן לתת לילדים גישה לאפליקציות שאתה בוחר, אם היה לי הנייד הזה אני בטוח שלא היה קורה לי מה שקרה לי.

 • בן

  יש לי גלקסי מיני עד עכשיו כל הזמן הטלפון תקוע אין בו כלום חוץ מוואטסאפפ אפילו אין מצלמה קדמית כל הזמן נתקע לי מתחסלת מהר הסוללה מצלמה גרועה אין בו פלאש כל פעם צוחקים עלי שיש לי טלפון מעפן שאני לא יכול להוריד כלום בו כלום אני מקווה שעם LG G2 הכל יהיה לי טוב הסוללה המצלמה וכל מה שיש במכשיר הזה ויהיה לי פעם אחת טלפון שיש בו הכל ואחד הטובים.

 • עמית ויסמן

  תיקון לסיפור שלי היו בו כמה פרטים לא נכונים

  עמית כשהייתי בערך בן 14 עבדתי כל השנה בעבודות מזדמנות במטרה לקנות טלפון מתקדם סוף סוף כדי שאוכל לדבר עם חברים שלי בואצאפ וכל זה , אבי מאמין ששום דבר לא בא ברגל ולכן רצה שאעבוד בשביל הטלפון אז כל השנה הוצאתי את הכלבים בשכונה, מכרתי דברים ביום העצמאות, עבדתי אצל אבא ובסופו של דבר הגעתי לסכום כולל של סהכ 3000 שח רציתי להשקיע את מירב כספי בטלפון חדש ומתקדם שישאר מעודכן וטוב וכשטסנו לארהב ביקשתי מאבי להחליף את כל השקלים בדולרים . קרה מה שקרה ונגנב הא ר נק של אבא ונשארנו בלי כלום עד שנחדש את כרטיס האשראי אז החלטתי לתת לאבא שלי את הכסף הנשאר לימים הקרובים עד שנגיע לניו יורק ונסדר את הבעיה. בניו יורק יש חנות שנקראת mobile city online שמכרה בזמנו את מכשיר הגלקסי נקסוס אותו תכננתי לקנות אבא שלי הפתיע אותי בגלל שעזרתי מאוד בטלפון הזה. שמחתי כל כך וכשהגעתי לארץ כעבור קצת יותר מחודש נגנב לי הטלפון ואחרי שאבי הפך עולמות לא נמצא ובזכותנו לפחות החמירו עם העונשים של הגנבי טלפון סלולרי. עד היום שהמקרה היה לפני שנה לא הצלחתי להגיע לסכום בשביל טלפון נוסף. כיום אני בן 16 ולg2 יש את הבטרייה הטובה בשוק ואם לנקסוס היה גם אולי היינו מצילים אותו עקב זה שהסוללה נגמרה בידיה של הגנבים
  תודה מראש , עמית ויסמן

 • נתנאל ויצמן

  היי, כרגע אני עם Note3. פעמים רבות שאני מנסה לצלם תמונה במהירות , או לחפש במהירות משהו באינטרנט – ותמיד יש מרווח זמן מעצבן שאני מפספס בגלל שהמסך גדול ואין לי אפשרות להגיע תוך רגע ללחצן ההדלקה והכיבוי מבלי לאבד שליטה על שיווי המשקל של הפלאפון. ה G2 יכול לפתור לי את הבעיה הזאת בקלות – ע"י תכונת הknock שמקלה על הדלקת וכיבוי המסך בכך שאפשר להקיש פעמיים על המסך ולשנות את הסטטוס) מכבוי לדלוק( , וע"י שימוש בלחצנים האחוריים שמאפשרים לשלוט בקלות ניכרת הרבה יותר מהמכשיר הנוכחי שלי.

 • דני

  אני משתמש בסמארטפון סיני Lenovo a789, טלפון זול ופשוט, שחשבתי שהוא מספיק להתנהלות היום-יומית.
  עד שנאלצתי ביום אחד חם ובהיר להפעיל חניה לרכבי דרך פנגו- ולא הצלחתי לראות דבר במסך השחור, היות ואף פינת צל לא הייתה בנמצא.
  נאלצתי להתרחק ולמצוא מבנה מוצל בכדי להפעיל את החניה, אך לצערי היה מאוחר מידי, פקחי עיריית תל-אביב פועלים בזריזות.
  כל זה לא היה קורה לי במידה והיה ברשותי LG g2 שמתפאר במסך 5.2" LCD True HD-ips, שעולה על כל מתחריו מבית סמסונג, שבו ניתן לראות את המסך גם באור בהיר, או שלבטח הייתי יכול להפעיל את החניה גם בהפעלה קולית.

 • nadav

  שלום,
  אנמי בעל אייפון 5, ועד לא מזמן כפתור ההדלקה היה הרוס לי. לאחר זמן מה (כמה ימים) נהרס גם כפתור הבית. אם היה לי את האל גי גי 2, לא הייתי צריך כפתור, הודות ליכולת ה-נוק און שלו, אשר פותחת את המכשיר בשתי הקשות על המסך. בנוסף, גם אם הייתי מבטל את היכולת, עדיין הייתי יכול להגיע בקלות למצלמה או לאפליקציית הפתקים, הודות לגישה המהירה בעזרת כפתורי הווליום שלו, שהיו פותחים לי את המכשיר גם. כמובן שבעיה נוספת שיש לי עם האייפון היא בעיית הבטריה שלא מחזיקה יום שלם. הודות לאל גי גי 2 ובטריית ה3000 מיליאמפהוור שלו הייתי נשאר עם הפלאפון לכל אורך היום, ללא בעיית או צורך להטעין.
  ואיך בכלל אפשר לשכוח את המסך הגדול והחד שלכל מצי שיש אייפון לא זוכה להרגישו? בוא נגיד שלראות סרטים באייפון לעומת מכשיר עם מסך גדול וחד, זה הרבה פחות כיף…

 • איציק שבתאי

  שלום, שמי איציק. ב2010 החלפתי את הנוקיה הישן בגלקסי 1 אמריקאי שקניתי בטיול. הוא הגיע בלי עברית (אפילו לא פונטים בעברית) ולאחר שהבנתי שאין לי יכולת להחזיר אותו נאלצתי להישאר איתו בצער רב. בעקבות כך, התחלתי ללמוד את מערכת האנדרואיד ותוך 3 חודשים ייצרתי רום בעברית מלאה לטלפון האמריקאי ופרסמתי אותו בפורום XDA. או אז נוכחתי לגלות כמה ישראלים קנו את הדגם ההוא ואיך עזרתי להם. מאז קניתי והתקנתי למשפחה ולחברים הרבה טלפונים אבל אני נשארתי עם הגלקסי ההוא מ2010, בגלל העלויות של טלפונים חדשים.זה די מצחיק, כי מאות אנשים מכירים אותי כ"המומחה" לטלפונים ולאנדרואיד בפרט ולמרות זאת לכולם סביבי טלפונים משוכללים ואני עדיין עם העגלה הזו (הסנדלר הולך יחף). לאחרונה סיימתי קורס פיתוח אפליקציות ויש לי רעיונות רבים ונפלאים לאפליקציות חדשות. לו אזכה בLG G2 אוכל לבדוק את כל האפליקציות שאפתח באנדרואיד על מכשיר עם רזולוציה FULL HD, אפליקציות מבוססות מיקום בGPS וזיהוי תמונה עם ייצוב אופטי איכותי וכך אוכל שוב להחזיר לקהילת המשתמשים. תודה!

  • שאמלי

   מכיר את הרום שפרסמת. זה היה ממש life saver. תודה, אתה תותח! מגיע לו את הפרס.

 • קניתי טלפון חדש! מיד אח"כ הלכתי לבית מלון וקפצתי לבריכה. מה ששככתי זה שהמכשיר החדש היה בכיס שלי, ולבסוף הוא קיבל קורוזיה ! 🙁 .
  עם היה לי LG G2 הדבר לא היה קורה, והיה למכשיר סיכויים לשרוד!

  • חחחחחחחחחחחחחחחחחח

   לg2 אין חסינות למים אז זה לא היה עוזר לך

 • אורלי ח

  אז ככה מה יותר. מבאס והורס נסענו לטיול עם חמשת ילדינו בחזור נתקענו עם הרכב על כביש מהיר ממש מפחיד רצח אני מנסה עם המכשיר להזעיק עזרה ופתאם אף אחד לא עונה אף אחד לא זמין הדמעות נעצרות לי בעיניים שהילדים לא יראו ואני כולי תפילות לאלוהים שמור על ילדייי פתאם הופיע בנאדם טוב עם משאית שגרר אותנו עם חבל עד הרמזור מקום קצת יותר בטוח ואז הזעיק חברים שהם דחפו את האוטו עד אחרי הרמזור מקום בטוח בצד הכביש מאחורי השוליים כאן ישר עשיתי לילדים הפסקת שתיה והרשתי לעצמי להוציא אותם לנשום אויר ולעשות הפסקת פיפי.הלב עדיין דופק אנו מנסים לחפש מישהו שיעצור אחרי הרמזור ויתן לנו כבלים כדי להתניע .יש לציין שלא עצרו אמרתי לעצמי תמיד אנו עוזרים למה אף אחד לא עוצר האם הם כאלה יש לי כאן חמישה ילדים בבקשה אלוהים שבשמים עזור לנו .פתאם קלטנו שיש לנו במכשיר מספר טלפון של מכיר שלנו שיש לו מונית הבנאדם ענה לנו ושלח לנו מונית ספיישל שקודם חשבנו על ילדני שיגיעו לבית בעלי המתוק עשה לנו מונית ושלח אותי ואת אחותי שהיתה איתנו ברכב עם בעלה לבית.הלחץ גבר שנסענו אני ילדיי ואחוצי לכיוון הבית אבל בלי מפתח הגענו לבית יאי אפשר להיכנס המזל שלי שחברה טובה אמרה לכי אני יקפיץ אותך לקחת מפתח וכך עשיתי הילדים הלכו לאחותי ואני קפצתי שוב עם חברה להביא מפתח.אחותי המקסימה היתה בקשר טלפוני תמיד ודאגה ליילדי בצורה מושלמת מלאה בחום ואהבה.הלב תמעד היה על הבעל וגיסי שנימצאים שם רחוק ומחפשים איך להגיע היום כבר הפך ללילה והדאגה לא פסקה הביטוח ניגמר לפני חודש ואין גרר מדובר רק על פרטי שוב עשינו המון שיחות טלפונים אני ואחותיי עד שמצאנו גרר מישהו שגם יעשה לנו מחיר נורמלי ויביא אותם לבית.לא מאחלת לאף אחד את מה שאנו עברנו.בבקשה אנשים יקרים תמיד תעצרו ותעזרו אל תעלימו עין שיהיה לי לפחות את הני
  יד טובנ

 • רועי

  אהלן. אני רועי. יש לי מכשיר סיני – Haier W910. קניתי אותו כי המחיר שלו היה נראה לי הגיוני למפרט, ובנוסף הוא עמיד לפגעי מזג אוויר (עמיד בפני התזות של מים, מקלחות, גשם וכו'). על פניו, הפיצ'ר הזה נחמד, והטלפון בסדר, רק שבגלל היותו טלפון סיני זול, יש לו בעיות. קודם כל, הוא מריץ ICS קצת באגי. לפעמים הטלפון נתקע ומתחיל להתחמם (אני קורא לזה מצב מחמם ידיים),המצלמה שלו בינונית ומטה (בצילום תמונות ווידאו) ובסופו של דבר הוא עדיין טלפון עם מפרט בינוני (במקרה הטוב) במחיר עממי – הוא טלפון עם פשרות.

  לפני כשבועיים החלטתי שאני הולך להופעה. אני לא נוטה לצאת הרבה, בטח שלא למקומות רועשים – ובהופעות חיות של מוזיקה, על אף שאני נהנה מהן מאוד, יצא לי להיות פעמים בודדות. ארזתי את חפציי, ניתקתי את הטלפון מטעינה ברגע האחרון, שכן אני צריך הרבה בטריה, שכן אני צריך להחליף אוטבוס, אני ממהר, ואצטרך עוד הכוונה רגלית (ואת הGPS של הטלפון) ובעצם עד שהתחילה ההופעה כבר הייתי ב70 אחוז סוללה. בניגוד לאחרים מבני דורי, אני מעדיף לצפות בהופעה ולא לצלם במצלמה הגרועה של הטלפון שלי (אולי עם G2 הייתי חושב אחרת?), ורק בדקתי כל כמה דקות לראות אם פספסתי שיחה (המתנתי לאחת ממישהו שרציתי להיפגש איתו בהופעה). בסוף ההופעה המדהימה, עם צפצופים קלים באוזניים, עוד נכנסתי לבקסטייג' בהשתלשלות עניינים מעניינת. שם ביליתי חצי שעה, שבסופה הסתכלתי בשעון בטלפון – השעה היתה עשרה ל12. פספסתי את האוטבוסים האחרונים להרצליה – אני אצטרך ללכת לישון בדירה של אח שלי שגר קרוב (וגם היה בהופעה). באותה הצצה גם ראיתי – 40 אחוז סוללה. וה40 אחוז סוללה האלה יצטרכו להספיק ללילה טרוף שינה בחדר של אח שלי בדירת השותפים שלו, בזמן שהוא ילך לישון בדירה של חברה שלו.

  אצלו בדירה אני שואל אותו את שאלת השאלות: "יש לך מטען מיקרו USB?"
  תשובתו: "לא".
  "יש לי, אבל הוא בדירה של חברה שלי".

  הסתכלתי על פלא ההנדסה המודרנית הסיני שלי – השעה היתה 12 וחצי, ובשורת ההתראות היה אייקון של סוללה עם המספר 35 רשום עליו. אני יודע שלא ארדם בקרוב, משעמם לי – אני מודע למגבלות הטכנולוגיות ואומר שאני אשתמש בטלפון כדי לבדר אותי, ואעביר אותו למצב חסכון סוללה כשאגיע ל25 אחוז. 10 דקות בפייסבוק, 5 דקות ברדיט, והסוללה כבר ב26. הפעלתי את מצב החסכון בסוללה המאוד בסיסי של הטלפון (כיבוי שירותי הPUSH השונים) ובאתי להעלות סטטוס משעשע בפייסבוק, שבו אני צוחק על חרדת המטען שלי ועל כמה סוללה יש לי – אני לוחץ על התיבת טקסט שממנה מעדכנים סטטוסים והדפדפן מפסיק להגיב. נהדר. אני לוחץ על מקש הבית – לא קורה כלום – נעילת מסך – כלום. הסוללה ב25, ובאותו הרגע אני מבין שהופעל מצב מחמם הידיים של הטלפון. לא הסברתי, אבל כדי לצאת ממצב מחמם הידיים, צריך לכבות והדליק את הטלפון.

  כיביתי. הדקלתי. הטלפון עלה.

  לפני שפתחתי את הנעילה, אני מסתכל על השעה – חמישה ל1. מתחת רשום שצריך לחבר את המטען. הסוללה ב14 אחוז. אני נועץ מבט חד בטלפון ואומר בקול רם – "לפני 2 דקות היה לך 25 אחוז סוללה. 25!" ואז גם הרבה קללות, שאותן אחסוך מכם. מעוצבן, אך בלי יכולת לשנות את המצב, שמתי שעון מעורר ל7, וניסיתי להירדם. אחרי כמה שעות הצלחתי.

  ב6 וחצי התעוררתי, לפני השעון. מרוצה מעצמי שהתעוררתי בלי הצלצול המעצבן, שלחתי יד אל הטלפון, לחצתי כדי להעיר אותו – שום דבר. לחיצה ארוכה – נאדה. הסוללה נגמרה. לא היה לי מטען, אפילו לא ידעתי איפה אני נמצא בדיוק (כי חשבתי שיהיה לי GPS זמין לשימוש) – ואני צריך להגיע הביתה. המסע הביתה נמשך כמעט שעתיים, אבל הרגיש ארוך יותר – כי לא היה לי שום אמצעי בידור. הכל בטלפון. בסופו של דבר הגעתי הביתה והטענתי את הטלפון, ולא עוברות 10 דקות, ואמא שלי מגיעה לחדר שלי, ונוזפת בי על כמה שהדאגתי אותה – אני מסביר לה שלא הייתי בבית פחות מ12 שעות, ובכל מקרה לא היה לי מה לעשות – לא היה לי טלפון.

  אולי אם היה לי טלפון שעבר קצת בדיקות ידניות (הטלפונים הסיניים מרגישים כאילו חשבו עליהם ותכננו אותם לכדי מוצר מוגמר תוך שעתיים), עם תוכנה יציבה, וסוללה אמינה – טלפון כמו הLG G2 – הסיפור הזה היה קצת יותר יפה. במקום הופעה נהדרת שאני זוכר, היו לי גם תמונות, הייתי זוכה לתת את העדכון בפייסבוק, והוא בכלל היה על ההופעה ולא על מצב הסוללה – והכי חשוב, לא הייתי מדאיג את אמא שלי, וחוסך לעצמי הטפה מבן זוגה.

 • עמית

  מכירים את זה שאתם סטודנטים, ואתם במהלך שנה ג, האחרונה, עייפים מהלימודים וממשחקי האגו שיש לעיתים בתוך הכיתה? תחשבו שוב, שנציג הסטונדטים של הכיתה מול האגודה ומנהל הסטודנטים הוא החבר הכי טוב שלכם, שעובר ביניכם חתול שחור אחרי שבאחד ימי הלימוד,הגיע סוף היום ישבתם עם חבר טוב אחר ככה לחלוק חוויות ולהתמרמר על סוף התואר (ולתכנן את הגשת העבודות והחלוקה ביניכם), תוך כדי, הטלפון שלכם לא היה נעול בכיס, וחייג לשיחה האחרונה, אל אותו חבר נציג הכיתה, הוא נשאר על הקו, אתם לא מודעים, ועל הדרך מדברים על האנשים בכיתה, כולל אותו. לא נעים, מניח שאם הייתי יכול לנעול אותו בצורה כל כך פשוטה בנעילה של ההקשה. בלי כפתור של אייפון שאתה לא תמיד סומך עליו שיגיב כמו שצריך (ראה ערך כפתור נעילה או כפתור בית שלעיתים מזייפים לצערי).
  מה גם שזמן סוללה ארוך כמו שהוא יכול לספק בניגוד לאייפון שלי, בלי להיות תלוי במטען במהלך יום הלימודים והריצה לעבודה יכול להיות פתרון לא רע לשימוש בו במהלך יום שלם בלי דאגה לשקע חשמל זמין או המטרד של "האם שכחתי את המטען בבית ואמצא מטען אצל חבר מהכיתה/עבודה" וגם אוכל לשמוע את המוזיקה שאני אוהב בלי לדאוג בדרך לעבודה מהלימודים.

 • קובי חייק

  הסיפור שקרה לי הוא שאצלי במשפחה ממש מאמינים שלספר על הריון לפני חודש 2 או 3 בערך זה מזל רע, לכן לא מספרים עד חודש2 או 3 בערך. כאשר אני רציתי להראות לבן משפחה שלי תמונות מאירוע מסוים הוא בטעות הגיע להודעות שלי (כיוון שלא ככ ידע להתעסק עם פלאפונים) עכשיו בהודעות שלי בדיוק היו פתוחות על השיחה עם אשתי בו דיברה על ההריון שלה (שעוד לא סיפרה עליו למשפחה) תוך זמן קצר הכל יצא החוצה ודבר שככ חשוב לנו הופר (אבל בסוף הבנו שדברים כאלה קורים ואם אין לך מצב אורח אז אל תיתן לאנשים תפלאפון שך) בקיצור אם היה לי בפלאפון מצב אורח כמו שיש בg2 זה לא היה קורה ודבר שמבחינת המשפחה הוא ממש חשוב לנו

 • רביב יצחק

  היי!
  אני נמצא כרגע בתאילנד, קוסמאוי.
  לפני הנסיעה החלטתי לקנות galaxy note 3 משתי סיבות, הראשונה איכות המוזיקה (היות ואני חובב מוזיקה מושבע) והשנייה מצלמה טובה ובכללי אחלה סמארטפון. בימים אלה נערך בתאילנד songkran שזהו פסטיבל לכבוד השנה החדשה. אחד מהמנהגים הוא קרבות מים אדירים ברחובות תאילנד. בעוד אני מתלהב מהתחרויות ומים ניתזים לכל עבר(כי שם אין בעיה של מים) החלטתי להוציא את הטלפון החדש שלי,במקום יחסית יבש ולצלם. ניסיתי ללחוץ כפתור הבית והופ!! והטלפון החליק לי מהיד לתוך שלולית וגמר את חייו.
  החלטתי שיותר לא אקנה פאבלטים!! אולי הטלפון הבא יהיה lg g2 עם נגן איכותי ((24 bits) והדלקת המכשיר באמצעות knock knock. חוץ מזה שיש לו מייצב אופטי ואחלה מצלמה גם כן….

  • kkk

   אבל מה זה יעזור לך אם הוא לא חסין למים?

 • שי

  יש לי מכשיר:
  htc one x

  מכשיר מעולה אם תשאלו אותי…חוץ מחסרון אחד משמעותי!!

  נסענו לצפון לעין מודע… מקום מדהים לביקור עם בריכה ענקית, טבעית כזאת באמצע..

  בקיצור נסענו כמה חברים הציוד היה אצלי והחברה ברכב השני… עכשיו לא הכרתי תאיזור לפני, וכשיצאנו מהאיזור לכיוון הביתה נאבדו לי חברי מולי אחרי שפספסתי פניה והטלפון נכבה לי עם הגיפיאס דלוק ולא נדלק יותר… בקיצור עצרתי בצד עם 4 וינקרים… ניסיתי לעצור רכבים אבל אף אחד לא עצר , עד שבאה מולי ניידת ועשתה פרסה והתקשרתי דרכם לאחד החברים שמסתבר עצרו בתחנת דלק לא רחוק והמשטרה ליוותה אותי עד אליהם …אין על משטרת ישראל… וסוף טוב הכל טוב…
  כפי שידוע למכשיר שלי יש בעיה רצינית של סוללה חלשה עוד מהיום שקניתי אותו… העקב אכילס של htc one x
  אם היתה לי סוללה עם 3000 mah
  הייתי יכול לנסוע הביתה עם הגיפיאס ועוד היה לי זמן למשחק angy birds קטן
  ולא הייתי צריך לדאוג מלשמור סוללה מאותו היום ועד היום
  ולהפסיק להנות מהמכשיר

  מקווה שנהנתם . שי

 • עדן לוי

  שלום רב, שמי עדן וברצוני לספר לכם על מקרה מזעזע שקרה לי עם מכשיר סלולרי.
  היה לי מכשיר סלולרי מדגם סמסונג s8300 (שתחום הצילום הוא לא התחום החזק שלו וזאת בלשון המעטה).
  הוזמנתי לחתונה של חבר טוב שגדל איתי בילדות והגעתי חגיגי ולבוש יפה.
  אך מסתבר שמכאן והלאה הכל אבל הכל ממש לא חגיגי.
  בתחילת החתונה, הצלם שם לב שמצלמת הסטילס שלו אינו מתפקדת כראוי ולאחר מאמצים רבים ל״הציל״ את המצלמה הוא הכריז שהוא יכול לצלם את האירוע רק בוידיאו, ואת הסטילס יעשו החברים והמשפחה ; והוא יינסה לעשות מהחומרים האלו אלבום.
  לתומי, חשבתי שמכשיר הסמסונג שלי מסוגל לצלם תמונות באיכות סבירה ולכן לקחתי על עצמי את המשימה, דבר שבדיעבד מתחרט עליו מאוד,
  שאר האורחים שמחו שפטרתי אותם מהמלאכה והמשיכו בחגיגה.
  התחלתי לצלם מספר תמונות עם הסמסונג ,
  ופשוט התמונות יצאו זוועה, מטושטשות, צבעים ״מלאכותיים״, יצא הכל חוץ מתמונות איכותיות,
  חשבתי שהעברת התמונות למחשב לאחר הצילום יעזרו להעלות אפילו מעט את איכות התמונות- אך כמובן שלא.
  אבל, אם היה ברשותי את מכשיר ה- LG G2 המצויין אשר מתאפיין עם מצלמה מהטובות בשוק אשר כוללת רכיב ייצוב תמונה אופטי אשר עוזר להפיק תמונות איכותיות גם במצבים בעייתים, אז הכל היה נראה אחרת.
  התמונות היו נראות מצויינת, עם צבעים, ״עשירות״, בקיצור תמונות שהיינו רוצים ונהנים להסתכל עליהן כל יום.

 • טל יומאל

  אני לומד רחוק מהבית ככה שאני הרבה זמן ביום באוטובוסיםם וטרמפים . פעם נשארתי כמעט בלי סוללה אז כיביתי את האינטרנט בלי לדעת שההורים שלי שולחים לי הודעות לחוצות בוואטסאפ.
  הם ניסו להתקשר אלי וכשניסיתי לענות כמובן שהטלפון נתקע ועד שכבר הצלחתי לענות לחצתי בטעות על כפתור הניתוק. ונגמרה לי הסוללה לחלוטין.
  באותו יום אבא שלי היה צריך לאסוף אותי, אז כשעליתי על טרמפ ביקשתי מהנהג לשלוח לו מסרון, והוא הסכים.
  אבא שלי לא אוהב מסרונים אז בתגובה להודעה הוא התקשר, בלי לדעת שהטלפון של הנהג מחובר לדיבורית וכל הנוסעים שומעים, ככה שהייתה לי פדיחה רצינית, בנוסף זה קטע לנהג את המוזיקה שהוא שמע מהמכשיר, ככה שהוא התעצבן וכמעט הוריד אותי מהאוטו, בקיצור סיפור לא נעים, שהיה יכול להימנע בקלות אם היה לי מכשיר חזק עם סוללה יותר חזקה.
  אהמ אהמ G2.
  חג שמח לכולם 😉
  נ. ב הסיפור אמיתי וקרו לי המון סיפורים בסגנון בגלל סוללה חלשה

 • שמעון כהן

  לפני שנה התקיימה הגרלה בקניון על טיסה לאירופה כולל כל הפינוקים, בין כל הרוכשים בחודש האחרון בסכום מעל 250 ש"ח. התנאים לזכייה היו הצגת הקבלה, הימצאות בקניון בזמן ההגרלה או הגעה תוך 10 דק' לקבלת הפרס. השתתפתי בהרגלה אחרי שרכשתי מכשיר נוקיה מדוכן סלולארי באותו חודש. ההגרלה התארכה ולכן החלטתי להתקדם לכיוון החניה, וחשבתי לתומי 'מקסימום' יתקשרו אליי ואגיע תוך כמה דקות . למזלי הרע, נגמרה לי הסוללה (למרות שהטענתי את הסוללה במלואה באותו יום). הכרטיס שלי עלה בהגרלה, אך קראו לי בכריזה שוב ושוב (ולא שמעתי) וכשניסו להתקשר אליי הגיעו למשיבון. חברים שראו אותי כמה דקות לפני בקניון חיפשו אותי שוב ושוב, וכשפגשו אותי בחניון מישהו אחר כבר עלה בהגרלה…
  אז חופשה בחו"ל כבר פספסתי, אבל אולי מכשיר אחר עם סוללה חזקה יותר יחפה על הפספוס (מזל שהפעם אתם שולחים במייל 🙂 )

 • שלום!
  לפני כשבוע וחצי אח שלי (דור כהן) חזר מבית הספר ובדרכו הביתה, אדם זר ביקש ממנו שיחת פלאפון.
  דור כמובן נענה בחיוב ואפשר לו לשוחח בפלאפון; כשלפתע התחיל הנהג לנסוע כשהפלאפון בידו ואחי עומד חסר-ישע במדרכה. דור חזר הביתה: בוכה ונסער מהאירוע.
  אני (אופק) הצעתי לבדוק אם אפשר לאתר את הפלאפון דרך 'Find My Android' אך דור סיפר לי שכנראה הסוללה כבר אזלה והפלאפון יהיה מכובה.
  בכל זאת, ניסיתי לחפש את הפלאפון דרך השירות של גוגל – ללא הצלחה.
  אם לפלאפון שלו הייתה סוללה חזקה יותר, כנראה שהיינו מצליחים למצוא את הפלאפון ואת הגנב – שכן, דור היה בקרבת הבית (רחוב אחד מעבר) ובתוך שניות הגיע לספר לנו על המקרה.

  יהיה נחמד לקבל את מכשיר הLG G2 במתנה לדור לאחר המקרה ה'מבאס' שקרה לו.
  כעת הוא נמצא ללא פלאפון ומנג'ס להוריי על קניית מכשיר חדש כשלפניהם עומדות רכישות משמעותיות יותר והפלאפון לא מעורר עניין גדול אצלם. אחי מאוד רוצה לרכוש פלאפון חדש כדי לחזור לדבר עם חבריו שרובם מתקשרים דרך הWhatsApp ומשחקים ביחד במשחקים כבדים שרצים רק על הסמארטפונים החזקים בשוק.

  אימייל:
  אופק (אני):
  [email protected]

  דור (אחי):
  [email protected]

  שיתוף התחרות:
  https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=755865451102211&id=100000362893225&stream_ref=10

 • ליחי בן שבת

  קיצר אז ככה, אני חייל ובטירונות שלי אז היה לי סמסונג גלאקסי 2 . היה יום אחד שהיה לי כבד דחוף ועד שהצלחתי להשיג אישור לכבד מהמפקדים כבר היה לי "ראש צב" וממש לחץ לי אז רצתי זריז לשירותים , אז גם היה אסור טלפונים ככה שבזמן שהיינו הולכים לשירותים היינו מנצלים את זה לטובת טלפון. בכל מקרה הנחתי אותי על הניאגרה, ריפדתי את המושב של האסלה ופתאום הטלפון החליט שהוא מקפץ לתוך האסלה . הרגשתי כמו לוליין!! הוא עף לי מיד ליד ככה איזה 10 שניות ובסוף נפל לאסלה ונהרס. עכשיו לאן אני חותר? כל האנשים פה אומרים על הLG G2 על הסוללה שלו וכאלה אני פשוט הבנתי שאם היה לי טלפון גדול יותר כמו הLG G2 הוא פשוט היה נתקע באסלה לפני המים ולא היה נופל לתוך המים ונהרס! לכן אם היה לי LG G2 כל זה לא היה קורה לי!

 • קמי רחמים

  טוב, אז זה הסיפור שלי(תקראו עד הסוף! לא להתייאש באמצע), הסוללה של הטלפון שיש לי היום היא לא משהו(לא משהו בכלל בהשוואה לסוללה של ה-G2), אפילו לא מספיקה לרבע יום. מה הבעיה? אשתי רוצה שאני יתקשר אליה כל שעה!(טוב, לא כל שעה, אבל די קרוב לזה), הבעיה היא שפעמים רבות נגמרת לי הסוללה בטלפון ואין לי אפשרות להיתקשר אליה והיא נעלבת מכך. הקש ששבר את גב הגמל היה כאשר יצאתי עם מכרים ושוב, כמו תמיד, הסוללה של הטלפון לא הספיקה לי והיא נגמרה, ליפני שהספקי לדבר איתה(תוסיפו פה פרצוף פוחד)! כמובן כשחזרתי הביתה קיבלתי שיחה מאשתי שאני מזניח אותה(למרות שזה לא נכון-זה הטלפון אשם!) ולא "משקיע בה". עכשיו, במידה וזה יחזור על עצמו, הזוגיות שלנו תהרס ואז אשתי תרצה להתגרש, ואז נתגרש והיא תיקח לי את הילדים ותרצה שנעשה להם משמרות ואני אצטרך לשלם תשלומי מזונות והכסף לא יספיק לי ואני אצטרך לעבוד בעוד עבודות כדי לשלם מזונות, ואני יהיה מותש ועייף מאוד ולא יהיה לי זמן לעצמי, ואני יזניח את עצמי והילדים, והילדים כבר לא ירצו לבוא אלי, ואני יהיה עצוב ובדיכאון ו… אבל!!!! כל זה יכול להיות שונה(ולטובה!) אם תיתנו לי הטלפון המדהים שנקרא LG G2 עם הסוללה העוצמתית(חביבי, 3,000mAh לא הולכים ברגל!) אז תמיד תישאר לי סוללה כדי להיתקשר לאישתי, וארועים כמו זה לא יחזרו, ונוכל לשוחח לנו ביחד כל היום ונחייה באושר ועושר ולכל אחד יהיה טוב! ואם לא תתנו לי לזכות , ותראו אותי רושם בתגובות "למה למה עשיתם לי את זה?!" לפחות תדעו למה הכוונה. תודה על הקריאה אוהב אתכם TGspot!

 • ELDAR ROZENBERG

  לפני כמה שנים ערבי אחד החליט פשוט להטריד. הוא התקשר מעל 100 שיחות אלי, כשלא עניתי הוא השאיר הודעות קוליות, וכשעניתי הוא אמר "אחמד אחמד" "אחמד אחמד". פשוט סיוט, אם היה לי LG אז הייתי פשוט עושה חסימת איש קשר. וכך מקבל שלווה וחירות מהטרדות. רעיון גאוני!

 • avigail rozenberg

  הלכתי להרצאה עם פלאפון וחזרתי בלי. שמתי לב שהפלאפון לא איתי חיפשתי וחיפשתי ולא מצאתי אותו במילה אחת מבאס!! אם היה לי LG הייתי שומרת עליו הכי טוב. 🙂

 • אור אלגרבלי

  כשאספתי מספיק כסף וקניתי את הg1 הייתי השמח בעולם! אבל התאבסתי שאחרי חודש וחצי יצא הg2 והגיע לארץ… ככה שאם הייתי מחאה טיפה יותר הייתי קונה את הg2….

 • עידית דולינגר

  קרה לי הדבר הכי נוראי בעולם!
  נסעתי לטיול בדרום ובאמצע אני הלכתי לבד למקום אחר סיכמנו שאני אתקשר אליהם שיאספו אותי אני הלכתי לאיבוד במדבר ונגמרו לי המים ובדיוק באותו רגע נוראי שרציתי להתקשר למשפחתי נגמרה לי הסוללה באייפון העלוב שלי והייתי צריכה ללכת הרבה ולא ידעתי אפילו לאן! הלכתי שעות במדבר וגם בני משפחתי חיפשו אותי והם כמעט הזמינו משטרה! אחרי הרבה מאוד זמן הגעתי לאנשים וביקשתי מהם שיחה ולאחר מכן התיבשתי והלכתי לבית חולים ולסיכום,סוללה כמו של ה-G2 הייתה יכולה להציל אותי! נפשית ופיזית. הייתי באישפוז הרבה זמן! (היה לי מקרה קשה) .

 • נתן כהן

  בגלקסי 2 שלי הייתי צריך להתקשר למישהו בשעה 2 אבל מה הבעיה ? שאין לו סוללה כמו לg2 של אבא שלי שמחזיקה שעות אז נתקעתי והנה סיפור משעשע קצת שיכל להמנע עם הגורילה גלאס של הlg g2 : המורה לקח לי את הפלאפון כי אני מכור בדם(LOL) הניח על השולחן שלו סוף שיעור אני בא לקחת תפלאפון נפל על הרצפה ונשבר לגמרי הlcd הטאצ הכל! הקיצר חברים שלי באו אחר כך וציירו מסביב למקום הנפילה בצבע לבן כמו זירת רצח אולי עם גורילה גלאס 2 זה לא היה קורה (אני כבר חודש בלי פלאפון באסה)… אבל לפחות יצא סיפור טוב ושלא נדבר על כל הפעמים שאיבדתי את השלט.. הבעיה היא חן טל מה היא תעשה אם השלט יהיה בפלאפון לא משנה…

 • סער

  שלום.
  יש לי סמסונג גלאקסי אס2, די ישן.
  לאחרונה הייתי בחו"ל, ובאחד מהסיורים פשוט לא הצלחתי לעמוד בקצב של התמונות שרציתי לצלם!
  הכל עבר מאוד מהר מהאוטובוס והנוף היה מדהים! אבל המצלמה הגיבה מאוד-מאוד לאט והייתה בעלת זמן תגובה איטי למדי. מה גם שהסוללה נגמרה לי מהר מידי, וזה עוד כאשר הייתי בעוצמת בהירות נמוכה מאוד וללא קישוריות כמו wifi או bluetooth.
  בואו נגיד שאני בטוח שאם היה לי את הLG G2 הזה ביד באותו הטיול- היו יוצאות לי תמונות מדהימות (הודות למצלמה), כמות הרבה יותר גדולה (הודות לסוללה), והנאה יותר גדולה באופן כללי :).
  תודה רבה על ההזדמנות!

 • אליה דהן

  אני רוצה להגיד לכם שכל מי שכותב את הסיפורים האלו בתגובות אני לא יודע אם הוא שקרן (פתאום כולם מתחנפים לlg )או אמת פשוט מתחנפים ואני לא סובל שמתחנפים!!!! זה מעצבן אותי העיקר לקבל את הlg ממציאים סיפורים! ! זה לא ככה….

 • אביחי

  אני משתמש באייפון ואני חושב שאתם מבינים למה אני חייב להשיג אנדרואיד בכללי או בייחוד LgG2…

 • יוסף מתנאל בן פורת

  הסיפור שלי הוא יחסית עצוב… היה לי את הגלקסי 1 וכפי שכולכם יודעים הבטרייה שלו על הפנים… באותו לילה בשעה 2 בלילה הלכתי ברחוב וראיתי בן אדם מבוגר הולך ברחוב ופתאות מתמוטט , רצתי אליו והוא היה מחוסר הכרה אבל לצערי 5 דקות לפני המקרה הפלפאפון שלי כבה כי לא הייתה לו סוללה ואז לא היה לי איך להזמין אמבולנס אז במשך כמה דקות חיפשתי בן אדם עם פלאפון כדי להתקשר למד"א וכשהאמבולנס הגיע נשארתי לראות מה עם הזקן ושמעתי שלאחר כמה דקות הפרמדיק קבע את מותו של האיש… אני בטוח שאם היה לי פלאפון עם בטרייה כמו של ה g2 הייתי יכול להציל את חייו של האיש ההוא… ואולי היום הוא היה עוד חי.

 • נועה

  נסעתי עם בני בן השלוש לתערוכה האייפון שלי לא צילם טוב…כל התמונות מטושטשות והסוללה התרוקנה במהירות…הספיק לנו בדיוק להזמין מונית בגט טקסי והופ נכבה. אתם יודעים כמה מלחיץ להישאר עם קטנטן בן 3 בשעה תשע בלילה בלי אוטובוס הביתה ומבלי לדעת האם המונית הוזמנה? עם LG2 זה לא היה קורה בזכות הסוללה החזקה

 • בשנה שעברה אישתי החליטה להפתיע אותי לרגל יום הנישואין. בבוקר היא אמרה לי בשמחה כי היא תיאמה עם הבוס שלי שלושה ימי חופש. ההורים שלה מגיעים עוד מעט, וישארו עם הילדים בשלושת הימים הקרובים, ואנו נוסעים לצימר בנגב. הייתי בשוק – באותו יום בערב אמור להתקיים משחק גמר ליגת האלופות. אמרתי בזהירות: "אולי ניסע מחר. הערב יש בטלוויזייה גמר ליגת האלופות". היא ענתה: אישתך הגאונה חשבה על הכל. בצימר יש טלויזייה עם ממיר". הגענו לצימר, ואישתי אסרה עליי להתקרב לטלויזייה עד לתחילת המשחק. כאשר התחיל המשחק התברר כי הממיר תקוע על ערוץ 22, אין שלט, והכפתורים בממיר שבורים. אם היה לי LG עם חיישן אינרפא אדום, ה- G2 היה הופך לשלט, הייתי רואה את משחק הגמר, והיתה נמנעת מריבה קשה עם אישתי וכמעט גירושין. הייתי מאד כעוס, והיא אמרה בדמעות שכל מה שאיכפת לי זה רק כדורגל, ולא איכפת לי ממנה או מהזוגיות שלנו. דווקא איכפת לי, ולכן אני מעוניין ב G2.

 • מירי יעקב

  התלבטתי קרוב לחודשיים איזה מכשיר לקנות… הלכתי על הכי טוב גלקסי s4 שילמתי קרוב ל3000 שקלים ואז הגיע הרגע שבהיסח דעת של רגע בגלל שהגוזלית שלי בכתה… מיהרתי להגיע הביתה אז השארתי את המכשיר על הגג של האוטו ונסעתי

 • שחר

  שלום
  יש לי שכן שעובד באורנג' כשהוא הראה לי את הG2 שלו פשוט נמסתי
  לשנינו היה גלקסי 2 ואני אמרתי לו שאני אשדרג מתי שהוא והוא ישאר מאחור עם הגלקסי 2
  מה שקרה זה שהוא (וגם בת הזוג שלו) השתדרגו לG2 ואני נשארתי תקוע מאחור עם הגלקסי 2
  1. מכשיר שהיה פעם מעולה והיום לא מחזיק רבע יום ללא הטענה (אני רציני לגמרי) מדוע לכל הרוחות אני נאלץ להטעין את המכשיר 3 פעמים ביום – מה זה אנטיביוטיקה?
  2. שלא נדבר על תמונות אני כבר מזמן רק מקבל תמונות ולא שולח, אני מאוד מתבאס בכלל לצלם במכשיר הזה, מדוע אני צריך להשאר מאחור?
  3. נקודה מצערת נוספת זה גירסת האנדרואיד סמסונג נטשו את הS2 עם אנדרואיד 4.1.2 , למה???
  4. בהירות המסך זה כבר אסון למה אני לא יכול לראות מי מתקשר אליי או מה כתוב לי בסמס כאשר אני בשמש?
  אז ככה:
  אמנם לא כתבתי כאן סיפור, ואני בטוח שזה לא משעשע אבל מה שכן בטוח שאם אני אקבל את הG2 (פליז) אז ארבעת הקושיות שהקשתי (חג פסח, לא?) יפתרו מאליהן
  חג שמח.

 • מרינה אלשטיין

  יש לי סיפור שמאוד רציתי לצלם באמצעות המכשיר סלולרי. כן, זה היה החלום שלי, כי אני מאוד אוהבת לצלם ולתעד דברים יפים ומיוחדים. היה לי מכשיר, עדיין לא מהסוגים המתקדמים כל כך, אך היתה שם מצלמה. מאוד שמחתי, כי אז זה מה שיכולתי להרשות לעצמי. והינה… הגיע הרגע שרציתי לעשות צילום בדרך – זו היתה דבורה על הפרח. באמת זאת היתה אמורה להיות תמונה מאוד יפה (במיוחד כאשר היא מקרית). קירבתי את הזום ואז…….לא, הדבורה לא עפה, היא נשארה על הפרח, הבעיה היתה בזום….. כן בזום שלא הצליח לקרב ויצאה לי תמונה עם כתם….. כמובן, אם היה לי באותו רגע המכשיר – G2 שלא סתם קוראים לו : הסמארפון החזק בעולם, הכל היה נראה אחרת והיום הייתי לא רק מצליחה לצלם את אותה דבורה על הפרח, אלא עוד הרבה מאוד תמונות יפות ומיוחדות שפספסתי…. אך, כמובן, אני אופטימית וחג שמח לכם

 • ליאור

  יש לי את המכשיר Galaxy S4
  אני נסעתי לטיול באורך של 4 ימים וחשבתי שהסוללה תספיק לפחות ליום שלם כמובן אני חייב לצלם תמונות מהטיול וגם וידאו למזכרות של הטיול, אבל לצערי התמונות יצאו מאוד מטושטשות , לא מובנות ובמיוחד בלילה אפילו עם המצב צילום לילה לא יכולתי להשיג תמונה נורמלית ויפה ובאותו הזמן של הלילה הטלפון היה לצערי על 7 אחוזים ולא יכולתי להשתמש גם בפלאש אז ביום הראשון גם התמונות וגם הוידאו יצאו מטושטשות ולא מובנות זה דבר אחד שהרס לי והדבר השני שהרס לי זה זמן הסוללה שהספיק לחצי יום ואפילו פחות אם היה לי g2 בזכות הייצוב האופטי המרשים שלו הייתי משיג תמונות מעולות וגם בזכות הסוללה החזקה שלו, הסוללה הייתה נשמרת להרבה יותר זמן.
  בלילה של היום השני הייתה לנו תחרות איזה מכשיר יוריד יותר מהר סרט אז כמובן שלא זכיתי, אבל אני יודע שבעתיד המכשיר שלי לא יתמוך בתקן הlte וכפי שניתן לדעת זה משפר את המהירות הרבה הרבה יותר ואם היה לי g2 בעתיד היה לו תמיכה בlte והמהירות הייתה גדולה משמעותית…
  ביום השני אותו הדבר גם התמונות והוידאו לא יצאו טובות וגם הסוללה הספיקה לחצי יום אבל היה עוד מקרה מבאס, בשעה מסוימת של הטיול ביקשו מאיתנו לשים שיר בצורה המהירה ביותר אולי שמתי אבל כמובן לא הכי מהר, היה למישהו את הטלפון g2 והוא כמובן זכה בזכות הכפתורים האחוריים שלו והוא הצליח לעלות את הווליום של המכשיר מהכיס ואפילו לא הוציא את המכשיר מהכיס מה שגרם לו לזכות אם היה לי g2 גם אני הייתי זוכה בקלות.
  ביום השלישי הייתה לנו משימה קצת מורכבת לתקשר עם אנשים בלי שהקבוצה היריבה תשמע, באותו הזמן חברי הקבוצה שלי התקשרו ולא שמעתי כלום, ובגללי הפסדנו בתחרות אם היה לי g2 היינו זוכים באמצעות הרמקולים המדהימים שלו.
  וביום הרביעי קרה לי אותו הדבר מצלמה, סוללה.
  לסיכום, אם היה לי g2 אני הייתי בן אדם מאושר מהחיים, הייתי כל כך שמח בזכות הפיצרים המדהימים שיש בו והתכונות שמיוחדות שלו כל זה לא היה קורה!!
  הלוואי שהיה לי את המכשיר הכל כך מדהים הזה…
  אם אני אזכה אני אשמח כל כך ואני היה מאושר כל כך 🙂

  • ליאור ירוסלימסקי

   רציתי להוסיף את השם המלא שלי: ליאור ירוסלימסקי

   שחכתי לכתוב לפני

 • שוני רנן

  היה זה יום שמשי אופייני לתחילת חודש מאי.
  ״זה היום הגדול!״, צעקה אחותי בהתרגשות.
  הכל הלך כשורה. צוות ההסעדה החל בהכנותיו, הרב היה בדרכו לאולם, ואפילו חתן הצלחנו למצוא. ההכנות הסתיימו והחל טקס קבלת הפנים, כשלפתע קיבלנו את הבשורה המרה.
  הצלם לא יוכל להגיע.
  עולמה של אחותי חרב עליה, כי אתם יודעים, ככה זה בימינו. אם זה לא תועד, זה לא קרה.
  שלפתי את הסמארטפון המתקדם שלי והתנדבתי להיות הצלם המחליף של האירוע.
  צילמתי מאות תמונות, תיעדתי כל רגע. החל משבירת הכוס ועד המסיבה. הצלתי את המצב!
  למחרת, נרגש ושמח, חיברתי את הסמארטפון למחשב והעליתי את כל התמונות, כשלפתע התהפך המצב. מגיבור הערב נהפכתי לכשלון.
  אף תמונה לא הייתה בפוקוס!
  איך אסביר לאחותי את המצב? איך אצא בחיים מן הצרה שאליה נקלעתי?
  נותר שבוע עד שתחזור אחותי מירח הדבש, וחשבתי על פתרון.
  אחותי חזרה והכנתי לה ארוחת ערב מפוארת.
  כששאלה מה פשר הארוחה, הסברתי לה מה קרה. ״אם רק היית קונה לי ליום ההולדת lg g2 עם מייצב תמונה אופטי, היה לך מה להראות לנכדים״, הסברתי. נראה היה שהיא קיבלה את ההתנצלות, אבל מאז אני שומר על פרופיל נמוך בנושא צילומים משפחתיים.

 • טל

  היה אני טל,אספר לכם סיפור מצחיק שקרה לי נסעתי לפני חודשיים לברזיל היה פשוט טיול מהמם אך בגו'נגל בשמורת הקופים שבאמזונס קוף קטן ישב לי על הכתף והחל לשחק לי בשיערות,ניסיתי בסלולארי XPRIAX 8 שהיה לי אך איכות התמונה הייתה גרועה ובקושי ראו שזה קופיף.
  ניסיתי בכל זאת להעלות את התמונה למחשב ולפייס אך האכזבה הייתה גדולה,אפילו הקוף התייאש וברח לעץ .
  לאחד מחברי הקבוצה שהיו איתי ,היה מכשיר LG G2 ובחשאי הוא צילם אותי ושלח לי את התמונה -אחרת לא הייתה לי מזכרת!,מזל שהסוללה שלו גם החזיקה מעמד כי יצאנו מוקדם בבוקר ושעת המפגש עם הקוף הייתה מאוחר והסוללה בפאלפון שלי הייתה חלשה יחסית ושלו הייתה רק עם 50% בערך. דבר המראה את איכות הסוללה LG G2 .
  עליי לציין שבטיול פיספתי תמונות רבות בגלל שלא היה לי LG G2 -מצלמה טובה וסוללה חייתית ! 🙂

 • אפרת כהן איבגי

  ב"ה. מה שאני רוצה לשתף ..יש לי נטייה לשכוח את הנייד שלי על גג הרכב. ..ולהמשיך בנסיעה…כבר קרה לי שנסעתי כרבע שעה …ולאחר העצירה גיליתי את הנייד מונח לו בנוחיות בכיף על הגג. ..נראה לי שעם ה LG החדש אוסיף אופציה של מוסיקה באיכות סאונד טובה וארגיש ממש בנסיעה.מיוחדת .עם רכב. LG מוסיקלי שכזה:)

 • לביא ברוך

  אז הסיפור שלי הוא כזה אני אחד שאוהב לתעד את החיים שלי במצלמה אם זה עם חברים או משפחה…
  לצערי לא מזמן (4 חודשים) אבדתי חבר מאוד קרוב…היינו אוהבים להצטלם ולתעד רגעים מיוחדים ומטיולים או מיציאות כאלה ואחרות..והבטחתי לעצמי שאם כל הצער הזה אני חייב להמשיך אם זה ופשוט לצלם כל רגע בחיים שלי כדי שאני אוכל להיזכר בהם אחר כך . אבל לבעסתי יש לי מוטורולה דיפיי ללא מצלמה קדמית ושמצלמתו האחורית די מבאסת…אני לא מנסה להשתמש בסיבה הזאת בשביל לזכות בפאלפון אני פשוט חושב שאם המצלמה המדהימה של הG2 עם המייצב שלו אני אוכל לצלם ולתעד רגעים מדהימים וזכרונות באיכות גבוהה ..זאתהסיבה :\

 • בת-אל

  יש לי LG אופטימוס ואין לו מצלמה קדמית ולא איכות של מצלמה טובה גם..
  אם אני לא באה לבית ספר, אז חברה שלי מצלמת לי את המחברת שלה דרך האייפון שלה ושולחת לי בווטאסאפ, שחברות שלי לא באות אז זה בעייתי כי המצלמה שלי באיכות זוועתית, אז אני צריכה לצלם באייפון של אבא שלי ולשלוח אליי ואז לשלוח אליהם :/

 • קובי אילוז

  לפני חודשים חזרתי בשעה מאוחרת מחתונה של חבר ממש טוב והייתי ממש גמור אז נרדמתי עם הבגדים,
  בבוקר שהתעוררתי חיפשתי את הסמארטפון שלי ולא מצאתי אותו הפכתי את כל הבית ועדיין לא מצאתי אותו אחרי שהייתי בטוח שגנבו לי אותו באירוע התחלתי להתארגן בבאסה לעבודה ותוך כדי ההתארגנות מצאתי אותו בתוך הנעל.
  כל זה קרה עם הגלקסי 2 שיש לי אני בטוח שעם LG G2 זה לא יקרה כי הוא יש לו מסך איכותי בגודל 5.2 אינץ והוא לא יוכל להיכנס לתוך הנעל שלי.

 • טרס

  אמת היא שלמכשיר הזה אין התרונות מפני מכשירים אחרים (HTC, GALAXY, NEXUS). סליחה זאת האמת שלי.
  כולם עושים אותה עבודה, שאלה רק איך לנצל תחונות לצרכינו. יכול להיות שהמכשיר הזה לא מתאים לי.אז מה אעשה איתו אם אזכה? אתן לנזקקים… בהצלחה לכולם.

 • שלו אבוחצירה

  הסיפור שלי הוא כזה,
  מכיוון שאני סטונדט ורוב הזמן שלי עובר בלימודים ואוטובוסים מה שמרתק אותי מהמחשב הביתי,
  אך מה לעשות עליי להמשיך לנהל את שגרת האונ-ליין שלי, אימייל, פייסבוק, וואצאפ, ועוד המון דברים שבהם אני נמצא לא רק לבידור אלא גם לענייני עבודה, המכשיר שברשותי שכבר מזמן לא עומד בציפיות שלי, הוא Galaxy S, כן מה ששמעתם, הראשון. עם הדבר הזה עליי לנהל את רוב העניינים שלי ברשת, עכשיו תחשבו מה זה שאתם עוסקים בעיצוב לוגואים ועליכם לשלוח ללקוח את הסקיצה למה שהוא ביקש דרך הסמארטפון, עכשיו לכו תיכנסו לענן בו גיביתם את זה ועכשיו ברצונכם לשלוח את התוצאה ללקוח בוואצאפ, פה מתחילה הבעיה ב-S1, בעיית המולטי-טסקינג, במקביל עליי לנהל צ'אט חשוב עם מנחה של הפרוייקט שלי מהמכללה ולשלוח לו סרטוט זמני של הפרוייקט, ומכאן מתחילות הבעיות.
  אתה מנסה לשלוח את התוצר ללקוחה בוואצאפ, ומרוב תקיעות של המכשיר אתה שולח את זה בטעות למנחה שלך, ובמקרה זה הלוגו המיועד בכלל לבחורה שעוסקת בעיצוב ציפורניים. והמנחה שלך נכנס לתסביכים ולא מבין מה אני רוצה ממנו, ומה הקשר שלו ל- [שם פרטי כלשהו – עיצוב ציפורניים מקצועי עד הבית], וברגע שאתה בא לנסות להסביר לו בכלל מה קרה כאן ושנפלה טעות המכשיר שלך מחליט לעשות ריסטרט לעצמו, וחולפות להן כ-10 דקות עד לעליית המכשיר. בסופו של דבר העניינים שבו למקומם, אבל כמה אפשר לסבול זאת?
  ופה נכנס ה-LG G2, שהיה פותר לי את הבעיה הזו בקלות רבה כל כך, בעזרת יכולת המולטי-טסקינג שלו (2Giga Ram) תהיו בטוחים שדבר כזה לא היה קורה, שלא נדבר על האפשרות של לפתוח אפליקציות ממש בחלונות קטנים ולקבוע את שקיפותם ברקע, דבר זה כמעט ומחזיר אותי למחשב הביתי שלי, היכולת לעבור בין אפליקציה לאפליקציה וכמובן ללא תקלות, ללא קריסות ועם הבדל נוחות של שמיים וארץ מ-Galaxy S1, מקווה שהסיפור שלי ישכנע אותכם, כי אותי הוא כבר שכנע שעליי להשתדרג בהקדם.

 • רון

  כולם בטח מכירים שהאתם בים עם הפאלפון ופתאום הוא עומד ליפול אז זה קרה ככה
  הייתי בים עם חברים חבר ביקש שאני יצלם אותו בים התקרבתי לים וכמעט נפלתי הפלאפון נפל לי וכדי שלא יפול למים נתתי לו בעיטה ובמקום שהוא יעוף אחורה כמו שתיכננתי הוא עף רחוק רחוק רחוק לתוך הים החיים לא מחייכים אלייך תמיד

 • SOLOMON

  למה מגיע לי לזכות בוא נראה:
  1.מגיע לי לזכות כי הטלפון הנוכחי שלי XPERIA ARC יש לו כמה בעיות הוא לא שולח באותו הרגע הודעות וכשאני רוצה לקבל שיחות הוא לפעמים מנתק אותם. אני צריך טלפון חדשני ומהפכני ואני אשמח שזה יהיהG2 LG שנראה ונשמע מדהים.
  2.אני סומך על הנייד שלי מהרבה סיבות – לא פחות מהם היא העובדה שזה עוזר לי לשפר את כישורי המשפחה שלי! אני מתכוון, איך עוד היית לי הזדמנות לעודד את אחי לעשות את שיעורי הבית שלו בלילה בלי לשמוע קצת מוזיקה טובה מהרמקולים האיכותיים והחזקים של הg2.
  3.בלי G2, איך הייתי מתנצל בפני אמא שלי כאשר אני מגיע באיחור הביתה מהמכללה? בגלל שבזבזתי את כל הסוללה בלימודים אני צריך סוללה חזקה כמו של LG G2 ולשלוח לה על הדרך גם SMS שמח.
  4.ואם לא היה לי נייד, אז איך היו החברים שלי פונים אליי בזמן שאני רץ ריצת בוקר עם LG G2 והסאונד האיכותי שלו ושאולים אותי שאלות חשובות מהסוג שלא יכולות לחכות עד שאגיע הביתה.
  5.כמו כן, אני באופן ברור צריך נייד בשביל להביך את עצמי כשאני מצלם את עצמי בתמונות מצחיקות שלי עם המצלמה המעולה והאיכותית שלLG G2 !
  6.וגם אני לומד במכללה ואני צריך לפעמים לצלם מהלוח דברים שאני לא מספיק לכתוב ואפשר לעשות זאת רק באמצעות מצלמה כמו של LG G2.
  7.אני גם משתמש המון בוואטסאפ כדי להתכתב והמקלדת של XPERIA ARC שלי לא נוחה וקטנה, אני צריך מסך גדול ומקלדת מעולה כמו ב LG G2. אני צריך גם את ה G2 בשביל לשתף טקסט בלחיצה.
  8.ואפילו אני לא יתחיל על מה שהחיים שלי יהיו בלי CANDY CRASH. אין ספק שמגיע לי טלפון חזק בביצועים כמו LG G2 כדי שהמשחק ירוץ חלק ושהסוללה תהיה חזקה כמו ה- MAH3000 ב
  LG G2.
  אז הנה לכם רק כמה מהסיבות למה מגיע לי לזכות בG2 החדש והנוצץ היפה.

 • שובל

  היה לי עד לפני כמה זמן xperia arc s ובוא נגיד שהיה נראה שתם זמנו ,הוא לא ממש פעל באופן תקין ,וקרה מקרה שהיינו צריכים להזמין אמבולנס ,והפלאפון היחידי שהיה בסביבה ,היה שלי ,חייגתי 101 ,וכמו שחשבתי שיהיה ,הפלאפון לא הואיל בטובו להתקשר ועשה ברוגז ,רק לאחר כמה דקות הוא חייג לבד ,בדיליי ,אם היה לי את הlg g2 שהוא פלאפון מהיר מאוד ויש לו אפילו אפשרות לחייג גם אם אתה ביישום כלשהו בלי לצאת ממנו )Qslide) אז היה לכולנו חיים טובים יותר ואני לא הייתי צריכה להסביר לכולם למה אני לא מצליחה להתקשר ,שזה משהו בסיסי.

 • לי יש ארבעה ילדים ושלושה מהם ממש קטנים ..לפני כמה שבועות הבנות עשו לי הפתעה ואמרו לי אמא ניקינו לך את הטלפון בדיוק כמו שאת אוהבת ציחצחנו אותו ואני ככה באדישות יושבת לי בספא רגל על רגל רואה סידרה שאני אוהבת ואני עונה להן כל הכבוד לכן …אחרי כעשר דקות הן רצות אליי ומביאות לי את הטלפון בתוך כלי עם מיים ובתוכו הטלפון שלי אני הייתי המומה בהלם וכשהן ראו את התגובה שלי הן ממש פחדו מהפרצוף שעשיתי אז התפקעתי מצחוק ..מזל שזה לא היה אייפון אני היחידה בבית בלי אייפון וזה היה לטובתי במקרה הזה ..אז הטלפון הלך ונשאר לנו רק לצחוק ולספר לכל המשפחה על המזימות של הקטנות

 • נתנאל פינגלי

  ברשותי גם מכשיר שבו יש את ווידג׳אט ההקשה הכפולה על המסך כדי שיידלק אז לחצתי פעמיים על המסך ובטעות שברתי והרסתי את המסך, ובזכות מכשיר ה- LG G2 עם המסך הכל כך משופר וטוב הייתי יכול לעשות זאת בקלות ואין לי מילים להגיד עד כמה הוא משופר ובמיוחד המצלמה המיוחדת חלום לכל בנאדם לקבל פלאפון נייד כזה אולם אין לו את חיישני סמסונג ואת יופיה של אפל אך על שניהם הצליח מכשיר זה להתגבר בקיצור מכשיר מעוללה ואשמח אם אקבל אותו היה לי מאוד נחמד לדבר עם LG ישראל ועם האתר בכלל מודה על כל מילה ומילה, נתנאל פינגלי

 • עוז משה

  אני באמצע שום מקום בארץ אין מושג לאן ליסוע כדי להגיע הביתה אפילו למקום שאני מכיר אני מדליק את הסללורי פתאום נכבה לי חשבתי שהוא סתם עשה ריסטור אבל איכשהו הוא באמת נכבה למרות רק שעתיים של שימוש בסוף אכשהו הגעתי למקום קרוב שהיה בו חנות אז שאלתי שם אנשים.

 • ארסן

  הסיפור שלי הוא כזה,יש ברשותי נקסוס 4 ולמרבה הצער נשבר לי הכפתור כיבוי והדלקה, אם היה ברשותו Lgg2 אז היתי יכול להדליק ולכבות את המסך בעזרת שתי נקישוט על המסך וכך היתי ממשיך להשתמש במכשיר.
  ועכשיו אצטרך לשלוח את הנקסוס לתיקון 🙁

 • חני לוי

  כשטיילתי בטבע צילמתי תמונה בטלפון שלי של שקיעה יפה ביותר נרשמתי לתחרות צילומים ובדיוק כשבאתי לעלות את התמונה נגמרה לי הסוללה ולא היה לי את המטען הדרוש לאייפון 4s ועד שהגעתי הביתה פספסתי את מועד הגשת התמונות.
  אם הייתה לי סוללה היה לי סיכוי גבוה מאוד לזכות

 • תומר סער


  במהלך מסעותיי בארה"ב, יצא לי להיות בניו אורלינס במהלך פסטיבל המרדי גרא שמתרחש שם. מי שמכיר את האיזור יודע שבתקופה הזאת נמשכים לשם הרבה טיפוסים מפוקפקים..רמאים, נוכלים, חברים בארגוני פשיעה וכיו"ב.

  אחד הדברים שאני נוהג לעשות במהלך הטיולים שלי הוא למצוא אנשים ולערוך עימם טורנירי קלפים על סכומים די משמעותיים. זאת הואיל ואני די טוב במשחקי קלפים. אין ספק שאת מה שקרה במשחק הקלפים שלי בניו אורלינס לעולם לא אשכח.

  במהלך חיפושי אחר פרטנרים למשחק קלפים פגשתי בחורה בשם קטי שהמליצה לי על מקום שבו מתרחשים משחקים על סכומים גבוהים. ניווטתי באמצעות הסלולרי והגעתי למקום שאליו היא שלחה אותי. הסתבר שהמקום שאליו היא שלחה אותי היה בבק דור של אחד המקומות האפלוליים ביותר בניו אורלינס. התלבטתי כמה שניות אם להיכנס ובסוף החלטתי ללכת על זה.

  כשנכנסתי למקום הטיפוסים שם נראו מוזרים למדי. חבר'ה מקועקעים שנראים כאילו שיצאו מתוך סרט פשע. הם ביקשו מממני לשים את הכסף על השולחן. שמתי 2000$ והתחלנו לשחק. תוך כמה שעות הרווחתי סכום גדול והחלטתי לעזוב.

  הפרט הקטן והחשוב שלא שמתי לב אליו זה שבמשחק הקלפים הזה מעורב חלק חולני ואפלולי. על מי שמרוויח את סכום הכסף הגדול ביותר בערב מסוים לשחק כפול או כלום במשחק חולני שנקרא 'רולטה רוסית'. במשחק לוקחים אקדח תופי ומכניסים לתוכו כדור בודד. לאחר מכן מצמידים אותו לראש של המשתתף. אם האקדח יורה כדור, הפסדת את כל הכסף ואתה מת. אם האקדח לא יורה, לקחת כפול כסף.

  אחד ממנהלי המשחק הכניס כדור בודד לאקדח ושם אותו על ראשי. ניסיתי להתנגד.. טענתי שלא ידעתי שזה חלק מהמשחק, אך לא היה טעם להתווכח עם הטיפוסים ההם. התמלאתי זיעה והשניות שעברו במהלך הזמן שהרובה היה על ראשי דמו לנצח. הוא סחט את ההדק והכדור לא נורה. ניצחתי וניצלתי. יצאתי עם 20,000$ מהמקור החולני ההוא. הייתי המום וברחתי בריצה משם.

  לצערי הרב המכשיר שהשתמשתי בו היה מכשיר די מיושן. אם היה לי את הLG G2 הייתי יכול באמצעות ה VoiceMate להזעיק את המשטרה מבלי שהטיפוסים ההם ישימו לב. וכך במקום להסתמך על המזל, הייתי יכול שלא להסתכן.

 • ניצן

  יש לי htc one x ויש לו הרבה תכונות רעות שה lg g2 יכול לפתור.
  הסוללה של המכשיר שלי מאוד חלשה וזמן השימוש שלה יכול להיות גם שעתיים. כמו כן, לאחר שנה וחצי עם המכשיר, כאשר אני מטעין את המכשיר אז הסוללה לא נטענת אלא נפרקת ואחוזי הסוללה יורדים יותר מהר מאשר בשימוש רגיל. ל lg g2 סוללה איכותית וחזקה מסוג ליון פולימר שמסוגלת להחזיק את המכשיר פועל לתקופת זמן ארוכה מכל שאר המכשירים, ותישאר באותה איכות גם אחרי שנה וחצי ויותר.
  כמו כן למכשיר שלי אין הרבה חברות תיקונים בארץ ואם יש מחירי התיקון יקרים, ורוב החנויות מתייחסות למכשיר כאל מכשיר פשוט(250 שקל טרייד-אין).
  לחברת lg יש יבואן רשמי מקצועי ואמין שמציע שירות תיקונים מצוין.
  עם המכשיר שלי אני חייב להסתובב עם מטען צמוד, מה שלא תמיד עוזר כי הוא נטען מאוד לאט, לעומת ה lg g2 שנטען מהר מאוד.

 • דניאל

  פעם הייתי מטייל הרבה בקניונים, מדבר הרבה בטלפון, גולש באינטרנט, משחק קאנדי קראש, בין היתר קורא עיתונים, הטלפון שלי אגב לא גולש באינטרנט הסלולרי, שונא כאשר יש רמאות בחבילות שהכל ללא הגבלה ואז באותיות הקטנות האינטרנט תמיד מוגבל 1,3,5 ג׳יגה, ואז זה קרה… בעודי מטייל ברחבי הקניון פתאום שמתי לב שעוד מעט נגמרת לי הבטרייה, אז הגיע הזמן לחזור הביתה, אז הייתי צריך 2-3 אוטובוסים, הסמארטפון היה בכיס, כיביתי כדאי לחסוך בטריה, כמובן שקראתי קצת עיתון, נהנתי מהנוף של הנסיעה, ושחכתי מהטלפון, והוא פשוט החליק לי מהכיס, ומי שלא פניתי ואיפה שלא חיפשתי, וכמה שלא התקשרתי אליו, לא עזר, מישהו לקח אותו לעצמו מהרי פה של האוטובוס, אז אימי הביאה טלפון ישן שלה, אמנם מתקדם, אבל לטעמי גרוע וכל הזמן נתקע ואיכות צילום גרועה, והאינטרנט כשאני גולש גויי פיי, אז העמודים נתקעים ואני נאלץ לעשות למכשיר הפעלה מחדש, אז אילו היה לי G2 הסוללה הייתה מספיק חזקה בכדאי שאוכל להמשיך ולהנות מהסמארטפון שלי, והוא היה מספיק לי עד הבית שאוכל להטעין ולא לאבד אותו, ואודיו זום שאוכל לצלם, כי אני אף פעם לא מצלם, כי יודע שהאיכות תהיה גרועה ולא אוכל להנות מצילום.

 • גל

  יש לי אצבעות נורא קטנות תמיד צחקו עליי שיש לי יד של בחורה והתביישתי בזה ונאלצתי להיות עם מכשיר קטן שיתאים לי ליד ולא יהיה גדול מדי שאצטרך להשתמש בשתי ידיים- LG G2 המדהים מעוצב בצורה ארוגונומית מדהימה עם שוליים קטנים כך שהוא לא גדול במיוחד ובנוסף כפתורי הווליום והכיבוי ממקומים מאחורה כך שניתן לגשת אליהם בקלות ביד אחת- וזה למה אני רוצה לקבל את הG2 סמארטפון הגדול הראשון שאוכל להשתמש בו בכיף

 • אסף

  ובכן, ביקשתם סיפור קצר, אך התכונות הן כל כך רבות מכדי שסיפור קצר יוכל להכיל אותן.
  הוכחתם לנו שאתם מסוגלים לחשוב מחוץ למסגרת (זאת אומרת מסגרת ללא כפתורים, הבנתם?),
  לכן בחרתי בדרך קצת שונה, בחרתי בשיר.
  ואיזה שיר יכול היה להתאים יותר מכזה שכולם מכירים..?
  הרגישו חופשי להצטרף

  עיבוד: אסף
  לחן: עממי

  לLG שלי מספר תכונות,
  מספר תכונות לLG שלי,
  לולא היו לו את התכונות,
  לא היה זה הסמרטפון שלי.

  לLG שלי כפתור בית אחורי,
  כפתור בית אחורי לLG שלי,
  לולא היה לו כפתור אחורי,
  לא היה זה הסמרטפון שלי.

  לLG סוללה חזקה,
  סוללה חזקה לLG שלי,
  לולא היה לו סוללה חזקה,
  לא היה זה הסמרטפון שלי.

  לLG מייצב תמונה,
  מייצב תמונה לLG שלי,
  לולא היה לו מייצב תמונה,
  לא היה זה הסמרטפון שלי.

  הLG מגיע בגוון צבעים,
  מגוון צבעים לLG שלי,
  לולא היו לו מגוון צבעים,
  לא היה זה הסמרטפון שלי.

 • יש לי lg l7
  וקורה לי הרבה שהתמונות מטושטשות או שהוידאו מפסיק לצלם סתם בלי סיבה ואם היה לי את הg2 הייתי יכול לצלם תמונות וסרטונים באיכות וללא טישטוש
  בנוסף הרבה פעמים קורסים לי אפליקציות ואילו היה לי מעבד חזק כמו של הg2 (שלא צויין פה) האפליקציות לא היו קורסות לי ואפילו יכולתי לפתוח כמה אפליקציות בו זמנית

 • אודאל

  קודם כול הg2 הוא מכשיר פצצה בעל חומרה לא נורמלית וגם שיפורים משמעותיים במערכת ההפעלה
  אני יודע את זה כי לאחי יש אותו והוא מאוד מרוצה ממנו.
  ועכשיו לסיפור לי אין 5 יחידות אנגלית ויש אתרים שאין אפשרות להעתיק ולהדביק מהם(דרך אגב יש לי אייפון 5s)
  ואני כל הזמן צריך לזכור ולצאת ולחזור לאתר שמממנו טני רוצה את המילה,פשוט להתענות,לדוגמא פעם ראיתי אפליקציה מגניבה(בפורום)ורציתי להוריד אותה ושבע פעמים חזרתי לראות איך כותבים,וכל מה שאני מנשה לאמרלגבי החידוש של הg2 הוא היכולת שלו למזער חלונות כמו הדפדפן וכך אפשר להעתיק בנוחות ובכלל לעשות דברים בכיף וזה בעצם "ה"פיתרון
  ובכללמלה חידושים כפיים כמו השלט ובכלל המעבד של מחשב ,מפשןט "חיה"

  תודה לפורום הטוב ביותר

 • מאור

  אז ככה אני סטודנט להנדסה והדרך היחידה שיש לי לממן את הלימודים היא לעשות לאחיינית שלי בייבי-סיטר (היום כמעט בת שנתיים) לכן אני מוצא את עצמי שומר עליה הרבה ונמצא איתה הרבה במהלך השבוע יוצא לי ללמד אותה מידי פעם מילים חדשות או לעשות דברים חדשים (כמו למחוא כפיים וגם לנסות ללכת).
  מכיוון שהמשמרות שלי איתה ארוכות לפעמים אז אני לוקח אותה לגן משחקים כדי להתאוורר קצת. יום אחד כשהיינו מחוץ לבית באחד הגנים שהיה באותו היום עמוס בילדים והורים, המתקנים היו תפוסים לכן הושבתי אותה על ידי שתשחק בינתיים בצעצועים שהבאתי לה. לאחר זמן מה היא החזיקה בספסל שישבתי עליו ונעמדה שעד כאן זה דבר רגיל אבל לפתע היא שחררה את הידיים והתחילה ללכת כמה צעדים לכיוון המתקן הקרוב, מיד לא חשבתי פעמים והחלטתי לצלם. אז היה לי ועדיין יש לי את המכשיר סמסונג גלקסי אס2, בעודה מנסה להתקדם בעוד כמה צעדים אני מוציא את המכשיר מתחיל בצילום שנראה לא חד בכלל בזמן שאני הולך לידה כדי לשמור עליה שלא תיפול, תוך כדי הצילום המכשיר מסמן לי שהבטרייה עומדת להיגמר וכן אני מחליט לשמור את הסרט ולסיים את הצילום, מכיוון שהייתי צריך ביד אחת לשמור על האחיינית הייתי צריך לתפעל את המכשיר ביד השניה בלבד ומחוסר נוחות המקשים המכשיר נפל וכתוצאה מכך המסך נסדק וכן הבטריה נשמטה והפלאפון כבה.
  לא יכולתי להרשות לעצמי לקנות מכשיר חדש ע"כ נאלצתי לשלוח אותו לתיקון (עדיין מאז המכשיר עושה בעיות). הסירטון כמו שניתן לתאר יצא גרוע מבחינת איכות התמונה וכן מבחינת רעשי הרקע מהילדים הנמצאים בגן שאותם שומעים באופן צורם.
  אילו היה לי את המכשיר LG-G2 איכות התמונה הייתה יוצאת מעולה בעזרת 13 מגה פיקסל ומייצב תמונה אופטי (שחיוני במצב כזה), ובעזרת מיקוד הסאונד בזמן צילום שקיים רק במכשיר G2, כן היה ניתן לשמוע את הצחוק המתגלגל שלה בזמן שהיא מנסה להתקדם במקום לשמוע צעקות ורעשים לא מובנים ועוד בעזרת הכפתורים שנמצאים בגב המכשיר הייתי יכול לתפעל בקלות את המכשיר ביד אחת וכך הוא לא היה נופל ונשבר לי וכשחושבים על זה לא הייתי מגיע למצב שהייתי צריך להפסיק להשתמש במצלמה בגלל בעיית בטריה, עם הבטריה החזקה של ה G2 בעלת קיבולת של 3000mAh!! הייתי יכול להמשיך לצלם בלי דאגות בכלל.
  לא ניתן לתאר את השמחה של הורה לראות סרטון כזה שהבת (שאז הייתה היחידה שלו) עושה את הצעדים הראשונים שלה- כמה אושר.
  אילו היה את ה GL-G2…

  • מאור

   כמובן שיש להתחשב בזמן שלקח לי להפעיל את המצלמה במכשיר סמסונג גלקסי אס2 וברגע הזה היא יכלה ליפול והייתי מפספס הכל, לעומת קיצורי המקשים שיש בLG-G2 אפשר להפעיל את המצלמה מהר מאוד במיוחד עם המעבד המהיר שיש בו Snapdragon 800.

 • david

  קודם כל הg2 הוא חייתי.

  אז הסיפור הולך כך: יש לי אייפון 4 וכל היום הוא היה צריך להיות מחובר למטען או שהיה לי 3 בטריות חיצוניות כדי לגמור יום אחד איתו. אבל שאני רואה את חבר שלי שמטעין(שעה ) את המכשיר והוא מסתובב איתו יומיים עם פעילות אינאנסיביתאני פשוט מכנה .

  והינה בעיה שlg g2 פטרה .

  אז בעזרת ה" שאני יזכה במכשיר?
  תודה רבה לפורום האדיר והשווה וגם לרונלייט שמביא את המכשיר .

 • בן

  לפני כ-שבועיים קניתי את הפאבלט " Galaxy Note3 " ..
  את האמת? התלהבתי מהפיצ'רים המיוחדים , מהמהירות, ומהסוללה .
  פשוט חשבתי שמצאתי את הסמארטפון הטוב ביותר אחרי שהיה לי Iphone 4 .
  אחרי שבוע נסעתי מחוץ לעיר (מבאר שבע-לתל אביב) , נסעתי באוטובוס והיה משעמם,
  אז הפעלתי משחקים ושירים. עכשיו הגיע הרגע בו עצרנו בתחנה המרכזית החדשה ואז ……
  אשה מבוגרת שהייתה ככל הנראה תיירת ניגשה אליי ושאלה אותי באנגלית : " מה השעה? "
  אני הוצאתי את הגלקסי נוט 3 שלי בהתלהבות , באתי ללחוץ על הכפתור שיעיר את המסך ו …….. (בום!!!!!)
  הנוט 3 פשוט התנפץ- החלקים שלו התפזרו והוא לא נדלק חזרה. הבנתי שהשעה היא ללכת הביתה , ולא לבקר את הדודים שלי (ברקע גם שמעתי סורי סורי ),(לא שזה עזר) . לקחתי אוטובוס לבאר שבע וישבתי בסוף , עצבני ועצוב.
  אם היה לי את ה LG G2 , זה לא היה קורה בגלל ניצול המסך ה-(מעולה!!!) , הגודל שבדיוק מתאים לכף היד , וכמובן פיצ'ר ה KNOCK KNOCK- אשר ב 2 נקישות בלבד המסך היה נדלק והסמארטפון לא היה מחליק מהיד ומתרסק.

  הקטע המשעשע והעצוב בו זמנית הוא שכשחזרתי לתחנה המרכזית בבאר שבע ,
  כבר היה חשוך ולא ידעתי מה השעה .. אז ניגשתי לגברת שחיכתה לאוטובוס,
  ושאלתי אותה : " מה השעה? "
  היא הוציאה את ה Lg G2 שלה ,
  הקישה פעמים על המסך
  ואמרה לי – 19:24 …
  אירוניה ..

  • בן

   טעיתי באימייל . במקום וואלה זה ג'ימייל

 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  שלום,
  ברשותי LG OPTIMUS BLACK P970
  מכשיר די טוב לשנת 2010 וכיום מכשיר זוועה…
  לאחרונה נתקע לו כפתור הנעילה שלו וזה ממש ביאס אותי כי המכשיר לא תפעל אם היה לי את הG2 הייתי יכול פשוט להשתמש בפיצ'ר שמאפיין אותו שזה שני לחיצות על המסך והמסך נדלק וכך לא צריך להסתמך על הכפתור של הנעילה וגם עכשיו שהוא מאחורי הגב זה יותר נוח

 • ירון

  יש לי s2 מיני לפני שנתיים קניתי אותו התקשרתי אל חברה שלי כדי להתפייס איתה על ריב והיא ענתה ואמרה שהיא תחזור אלי עם תשובה היא חזרה אלי כעבור 10 דקות בזמן ששחקתי במשחק והטלפון פשוט קפה על תמונה שלה מתקשרת ניסיתי לעשות הכל אבל שום דבר לא עזר היה אפשר רק לכבות אותו בלית בררה כיביתי אותו ואז נגמרה הסוללה ולא היה לי איפה להטעין אותו הייתי בדרך לאילת באוטובוס ולא יכולתי לעשות כלום היה מביך לבקש מאנשים וזאת היתה הרגשה מאכזבת ברמות וחיכיתי להגיע למלון כשהגעתי למלון ראיתי שהטלפון שווק חיים לקחתי אותו למעבדה בחנות באילת והם החליפיו לי את הפלאש או משהו כזה בסכום לא קטן בסוף חזרנו אבל הריב התעצם בגלל טלפון דפוק אם היה לי את הlg g2 המעבד המטורף לא היה נותן לזה לקרות והסוללה לא היתה נגמרת
  תודה לכם

 • רפאל

  יש לי lenovo a820 פלאפון מאכזב ברמות קשות קודם כל רשמית יש לפלאפון הזה 4 ג'יגה זיכרון פנימי אבל התאכזבתי לגלות שהסך הכולל של הזיכרון במציאות הוא בערך 500 מגה בייט, בעקבות כך באירועים חשובים למיניהם שניסיתי לתעד בתמונות או סירטונים לא יכולתי לצלם כלום כי אין זיכרון, בנוסף לכך אי אפשר להתקין שום אפליקציה גם לא בכרטיס זיכרון וגם אין לי פלאש ומצלמה קדמית וכל פעם שאני מכבה את הפלאפון בשביל להדליק אותו בחזרה אני צריך להוציא את הסוללה לחכות כמה דקות ורק אז להדליק כי בלי שאני עושה את זה הפלאפון נתקע על הboot screen ולא נדלק, אבל אם היה לי את הG2 יכולתי לתעד את האירועים החשובים כי יש בו הרבה מקום, יכולתי להתקין אפליקציות, יכולתי אפילו להדליק את הפלאפון בראש שקט ויכולתי לצלם בחושך עם פלאש ולעשות סלפי עם מצלמה קדמית, וגם יש לי יומולדת ב4.5 אז לא תזיק מתנה קטנה 😉

 • שלום לכולם, קוראים לי דניאל, אני בן 16 וקרה לי מקרה מבאס עם האייפון 4 שלי. אני משתמש באופן רציף בסמארטפון שלי (בעיקר לקריאה באינטרנט ובאפליקציות של חדשות מכל התחומים). אייפון ידוע בתור מכשיר שפעמים רבות כפתור הנעילה/הבית שלו נשבר מידי פעם. כפתור הבית שלי לא תקין כבר תקופה מאוד ארוכה ולילה אחד ביום שישי כשאני יושב עם חברים אני מגלה שגם כפתור הנעילה לא עובד יותר. אני אדם מאוד מאוד (אבל מאוד!!!) סקרן ותמיד שיש משהו שאני לא יודע גוגל עומד שם לצידי ועוזר לי לדעת מה הוא הדבר. עכשיו איך אני אמור להשתמש במכשיר שאין לי שום דרך להדליק אותו!? ופה נכנס הG2 המדהים לתמונה. במידה והייתי בעלים של מכשיר אחד כזה לעולם לא הייתי צריך לחשוש שאחד הכפתורים הפיזיים שלי יפסיקו לפעול, הLG G2 לא מצריך כפתורים פיזיים ובעזרת טכנולוגיית ההקשה הכפולה של LG G2 הייתי יכול להמשיך להשתמש בסמארטפון שלי בהמשך הערב, ואין לכם מושג כמה שזה מתסכל שאתם לא יכולים ליהנות מהסמארטפון שלכם בגלל איזה כפתור שלא תקין. אךך איך החיים שלי היו משתנים עם היה לי G2 שהייתי יכול להמשיך להשתמש בו בלי כל הכפתורים וליהנות מסמארטפון מתקדם באמת. מקווה שנכנסתי לכם ללב 😉 (לי זה היה קשה מאוד!!)

 • Nadav Sapir

  כבחור שהתחיל את דרכו האלקטרונית עם אייפון , תמיד הרגשתי הפלייה בין אפל לבין חברות עם אנדרואיד (במיוחד חברת LG)..
  אבל תמיד כשרציתי לעשות תמונות עם חברים הרגשתי שאני כלוא , שכולם יכולים לצלם את עצמם בלחיצה מגניבה (כמו הכפתור האחורי של מצלמת G2 של LG)…
  כשיצא LG תמיד חשבתי לעצמי .. איך אוכל להשתמש בו עם המהירות המטורפת (בזכות המעבד החזק בעולם ה-Snapdragon 800 – היה הכי חזק בתקופת יציאת G2) , איך אני יוכל להיות עם המכשיר בידיעה שהוא הכי חזק ביכולות שלו וגם הכי זול בעלותו ובמיוחד בחלקי החילוף – כשנופל האייפון , אתה הופך את כל העולם ומשלם סכום בלתי יאומן כדי לתקנו)..
  כשהגיע זמני לתקן את האייפון הלכתי למרכז שירות ומחירות של חברת הסלולר שלי במטרה למצוא את G2 ולהתפעל ממנו .. , כשהגעתי אליו הבנתי את יכולתה האמיתית של LG ביצור מכשיר דק , אך קל מאוד ולא לשכוח את גודלו העצום של המסך והיחס הלא יאומן בין יעילות חיסכון הסוללה בשימוש המסך (מסך ענק אך מבזבז מעט אנרגיה)..
  כשאתה נכנס לחנות סלולר ואתה רואה לצידך את מוצרי אפל , סמסונג וHTC ועוד יצרניות אחרות אתה לא יכול להתעלם מLG אך לא לשכוח , למרות שיש מעט מכשירים טובים מבית LG זה לא אומר שגם הדברים הקטנים (כמו המצאת LG G2) אינה הפתעה עצומה לעולם הסלולר ..
  אז פעם הבאה שאתם הולכים לקנות פלאפון חדש ? אל תתנו לעיניים שלכם להוביל אתכם , כי מראה עיניים עלול להטעות.. ולא לשכוח שגם חברה שהיא יחסית לא מובילה בשוק – היא יכולה להפתיע ולהראות לעולם מה היא באמת שווה !!
  ושמחיר זול זה לא בהכרח מכשיר גרוע (-:

 • אסף אורגד

  אני חושב שמגיע לי את הlg g2 לפני כולם ואחרי הסיפור שלי תבינו למה..
  האיפון 4 שלי שווק חיים כבר שנה, ובשנה הזאת כבר הספקתי לסיים את tango (סיפור אמיתי) ושרירי האצבע המורה שלי נהיו חזקות מתמיד וכשאקבל את הlg g2 יהיו לי כמה תרגילים יומיומיים נוספים לאצבע:
  1) כפתורי הווליום שמאחורי המסך.
  2) הדלקת וכיבוי הפלאפון נעשת באמצעות שתי לחיצות על המסך.
  3) tamgo חדש לסיים רק שהפעם הפלאפון יחזיק יותר משנה בניגוד לאיפון ז״ל.

  מקווה שאזכה בפלאפון כי באמת מדובר בפלאפון מעולה מתי שאני צריך אותו (כבר ציינתי שהאפיון מת?)

 • איתי

  סבתא שלי תמיד קינאה בכל בני המשפחה שבאים אליה הביתה ורק מתעסקים בטלפונים, אין לה מחשב או אינטרנט בבית והיא פשוט הסתקרנה. היא הפעילה עלינו לחץ, איימה שתפסיק להכין קרפלעך לשישי ובסוף קנו לה את המכשיר המתקדם ביותר שהיה באותה תקופה, הגלאקסי 2. כמובן שהיא לא כל כך הבינה מה עושים איתו בהתחלה, אז דוד שלי סידר לה שעון מעורר כל יום ב6:00 בשיא הווליום (רק ככה בגילה שומעים), השעה שבשבילה הבוקר מתחיל.
  למחרת, היא קמה טיפה יותר מוקדם מהרגיל והלכה לנוחיות, ופתאום התחיל השעון המעורר לעבוד. היא סיפרה שהיא כל כך נבהלה וניסתה לכבות את המכשיר. לצערה, ידייה היו קטנות מדי למכשיר כזה גדול וכשהיא ניסתה להגיע לכפתור הכיבוי המכשיר החליק בטעות אל… האסלה.

  אם היינו קונים לה את הLG G2, אני בטוח שהיא הייתה מגיעה בקלות לכפתורים הנוחים שבגב המכשיר, והעובדת הפיליפינית לא הייתה נאלצת להציל את המכשיר מתוך האסלה, לפני שהורידו את המים…

 • צביקה

  היה לי s3 של סמסונג וכגולש כבד הסוללה היתה מתרוקנת במהירות, עכשיו אצלנו בעבודה יש תחרות על השקעים להטענה וכל אחד מוציא לשני את המטען מהשקע ואתה מגיע ומוצא את הטלפון עם סוללה חלשה.
  עברתי השבוע לG2 ועכשיו הסוללה מחזיקה פצץ, יצאתי ממאבק השקעים.
  כמובן שאשמח לעוד מכשיר כזה..

 • בני

  היי קוראים לי בני,אני צריך את הlg g2 משום שאחיינים שלי(יש לי 8), כל הזמן נוגעים לי בפלאפון משחקים,ולפעמים גם ציירים(בתוכנה שהורדתי) אבל מה שהכי חשוב: מוחקים לי תמונות,נכנסים לפייסבוק וכותבים דברים בשמי,שולחים הודעות ומתקשרים לכל מיני מספרים שאני לא מכיר,קונים לי כל מיני דברים שעולים כסף כגון:אפליקציות.
  בקיצור אני זקוק לlg g2 בכדי למנוע מאחיינים שלי לעשות לי בלאגן בפלאפון,דרך מצב אורח שיש ב lg g2.תודה על ההקשבה:)

 • עוז חסון

  לפני כשנה וחצי היה לי גלאקסי נקסוס. שהסוללה שלא היה הייתה חזקה במיוחד.
  יצאתי עם חברים לטיול ותכננו בעיקר לנווט עם הטלפון. אז דיברנו על להדליק את המכשיר כל כמה שעות כדי לבדוק את המיקום שלנו. אך בגלל שהמכשיר לא היה מגן ושהלחצן של ההפעלה של המכשיר בצד התברר לנו שמהר מאוד מכשיר נדלק ונגמרה לו הבטרייה. למזלנו לקחנו איתנו מפה ויכולנו להמשיך לנווט איתה. אך לא לפני שלקח לנו לא מעט זמן לאתר את המיקום שלנו.
  וגם בגלל ששהבטרייה נגמרה לא הייתה לנו כלל אפשרות לצלם תמונות במהלך הטיול. והיה לנו מאוד קשה לחזור בתחבורה ציבורית הביתה בלי אינטרנט.
  אם היה לי את הg2 הסוללה בטח לא הייתה נגמרת והמכשיר לא היה בכלל נדלק בטעות. שלא לדבר על תמונות הנוף שהייתי יכול לצלם עם המכשיר.

 • ליאור חג'בי

  היי, שמי ליאור וזו החוויה ההזויה שחוויתי:

  לפני ארבע חודשים בערך – תומר, האחיין שלי בן השש, ביקש שאתן לו לשחק בגלקסי שלי.
  כמובן שהסכמתי להפיג לו את השעמום ומיד הפעלתי את אחד המשחקים וחזרתי לעיסוקיי.

  אחרי כמה דקות, כשהוא סיים לשחק, הבנתי שהוא התעסק קצת עם ההגדרות במכשיר.
  שמתי לב שכל הממשק בגלקסי הפך להיות בשפה הרומנית, או לטינית, או משהו לא ברור, עם מלא אותיות הזויות בצורות פסיכודליות, כאילו הגלקסי שלי עישן משהו לא חוקי מקולומביה.

  במשך דקות ארוכות שברתי את הראש בניסיון להחזיר את הממשק לשפה העברית.
  עד שבשלב מסויים ממש רציתי לשבור את המכשיר מרוב תסכול ועצבים.

  אם רק היה לי "מצב אורח" כמו שיש ב LG-G2, כל זה לא היה קורה.

  נ.ב.
  אני שוקל ללמוד שפות זרות 🙂

 • ליעד

  G2 הוא מכשיר החלומות, עם G2 הכל יכול לקרות!

  להרגיש איכות מתפרצת, תשוקה שלא נגמרת…

  לחיות את החיים בגדול, לדעת שאתה כל יכול!

  מצלמה כמו עיניים, לא חושב פעמיים!

  מסך כמו השמיים, כמותו אין פעמיים!

  שמע מהסרטים, צלילים מהפנטים!

  סוללה מהחיים, חזקה בביצועים!

  כפתורים מעוצבים, עושים חיים קלים!

  ממשק מהחלומות, אתו הכל יכול לקרות!

  כשיש לך G2 ביד, לעולם לא תהיה לבד!

  כיום יש מבחר מכשירים גדול, כמו דברים שמוכרים במרכול,
  מכשירים איכותיים, יפים וחכמים,
  לכל אחד יתרון וחיסרון,
  לי באופן אישי עוד לא יצא להחזיק ביד מכשיר איכותי, המשלב את כל התכונות שאנו צריכים במכשיר בצורה הטובה ביותר…
  תחילה בכפתורים הנוחים, המצלמה האיכותית, השמע הטוב, הממשק שנראה טוב,
  ביצועים מושלמים, עם שימוש של ימים!

  G2 הוא המכשיר שאני זקוק לו.
  שלא תגמר הסוללה, באמצע נסיעה,
  שאוכל לצלם באיכות רגעים של פעם בחיים,
  מכשיר שיהיה שווה למתחרים, שאוכל להתגאות בו מול החברים!

  כבר אין לי אמון במכשירים, בכל אחד יש יתרון וחיסרון..

  סביר להניח שאם היה לי עוד מלפני חצי שנה G2 לא הייתי נכווה ביד עקב סוללה שמתפוצצת,
  מקבל זרם חשמל מהטענה בלתי מוסברת, וכנראה שגם היה לי ביטחון להיות עם מכשיר אמין.

  בשביל לצאת מהבית בראש שקט, לדעת שיש לך אמצעי תקשורת, צריך מכשיר איכותי… לא סתם חדשני

  אם היה לי G2 סביר להניח שכל הרגעים היפים בחיי היו מתועדים באיכות הכי טובה שיש,
  אם היה לי G2 כנראה שהייתה מספיקה לי הסוללה לבקש עזרה בעת צרה,
  אם היה לי G2 היה לי מה לעשות בשעות הפנאי,
  אם היה לי G2 הייתי אדם אחר… אולי?

  G2 הוא מכשיר אחד, האוסף את כל התכונות החשובות לי במכשיר, כמובן שצורה הכי טובה ואיכותית שיש.

  האם אוכל לזכות במכשיר אמין? מכשיר שישמור אותי בעניינים?
  מכשיר כל יכול? שיחזיק לי בכל מכשול?

  בהצלחה לכולם 🙂

 • רותם

  שלום!
  אז הסיפור הסיפור שלי התחיל כך:
  זה ישמע לכם די מוזר אך עדיין אין לי פלאפון חכם,כן אני משכנע את ההורים שלי אך בשל המחירים היקרים אין לנו תקציב לכך,לכן אני מסתפק בטלפון רגיל חח.
  הבעיה הכי הכי גדולה של המכשיר ביא הסוללה,נכון שהמכשיר לא מתקדם אך הדבר הכי מעצבן הוא הקיבולת הנמוכה שאני חושב שהיא אפילו פחות מאלף מילי אמפר.התקרית המבאסת והמצערת שלי קרתה לפני כמה חודשים בערך באמצע החורף החלטתי להצטרף עם חברים שלי שהם לא מהעיר שלי ליום שלם של כיף (ומשם דרך אגב הכל הסתבך..) ליציאה למרכז,אני מהצפון והם מירושליים.נסעתי באוטובוס לכיוון העיר עם סוללה מלאה,כשפגשתי אותם הלכנו ביחד לקניון טיילנו המון זמן בטיילת ראינו סרט בקולנוע ובאמת שהיה מעולה.
  לקראת תשע וחצי כשנהיה מאוחר החלטתי ללכת ולעלות על אוטובוס הביתה,חברים שלי גם הם עלו על אוטובוס ועזבו.כאשר הדלקתי את הטלפון ראיתי שעל הסוללה נגמרה והוא נכבה!!
  כן פשוט נכבה,הכול קרה בגלל שהשארתי כמה ישומיים פתוחים ואינטרנט והסוללה פשוט נזללה מבלי להתריע לי פעם אחת ובאמת שהרגשתי אבוד באותו רגע.הבעיה הכי גדולה שקרתה לי כתוצאה מכך היא הבעיה לחפש קו נסיעה באוטובוס כי אני תמיד באינטרנט קווים ועכשיו אין לי מאיפה,התקופה הייתה חורף ואין אף אחד בחוץ ובנוסף זה היה יום גשום למרות שהחורף בארץ לא משהו.הייתי צריך לחכות 3 וחצי שעות בתחנה לאוטובוס שמגיע לאזור שלי!!! שלוש וחצי שעות אתם קולטים…
  הלקח שהפקתי מאז הוא לא לסמוך על הסוללה של המכשיר.
  אני חושב שמכשיר הlg g2 הוא מכשיר עם קיבולת ענקית של סוללה וטכנולוגייה חכמה של חיסכון בסוללה שתספיק לפחות ליום שלם בצריכה נורמלית וזהו המאפיין מבחינתי שהכי חשוב לכולם נראה לי בסופו של דבר,לכן אני חושב שהמכשיר פשוט יעזור לי המון עם הסוללה ובכלל יהיה סמארטפון ראשון ומצוין בשבילי..
  כשסיפרתי להוריי כמובן שעידנתי את הסיפור אחרת הם מעולה לא היו מסכימים לי לצאת ואני לעולם לעולם לא אסמוך על הסוללה במכשיר הישן שלי…
  זהו זה הסיפור שלי מקווה להיבחר!
  בהצלחה לכולם!!

 • עמית

  אני מתבייש להגיד את זה יש לי אייפון 4s לפני שנה בערך באתי לצלם כוכב נופל כולי התלהבתי צילמתי כוכב נופל פתאום אני בא להסתכל על הסירטון והכל מטושטש לא היה פוקוס ירד לי החשק לחיים אם היה לי lg g2 הפוקוס היה תוך שניה עובד כנדרש .
  עוד סיפור הסוללה של האייפון שלי מחזיקה שעתיים ואפילו פחות ואני בכלל לא נהנה מהמכשיר לאבא שלי יש lg g2 והוא כל היום מתעסק איתו והסוללב חזקה אם היה לי כסף הייתי קודם מעיף את האייפון וקונה את הlg g2 שאבא שלי מספר עליו רק דברים טובים .
  עוד סיפ
  האייפון שלי מתחמם תוך שניה ולאבא שלי הg2 הוא יכול להיות איתו כל היום ולא יתחמם .
  עכשיו סיפור אחרון למרות שיש עוד אבל חפרתי מספיק
  רמת הקרינה של האייפון שלי היא 0.99
  ושל הg2 רמת הקרינה היא 0.41 שזה הבדל משמעותי ואני היפוכונדר .
  מקווה ששכנעתי אותכם ושתעשו בשבילי את המצווה הזאת ותביאו לי את הg2

  • בולי

   האייפון שלך מקולקל כנראה.. אני עם אותו פלאפון והוא עובד סבבה.
   ובכל זאת הלוואי שתזכה

 • איתמר

  הסיפור שלי הוא כזה לאחי הקטן הייתה מסיבת סיום בבית ספר ואני הייתי האחראי על תיעוד האירוע באמצעות המצלמה הדיגיטלית שהייתה לנו.השתמשנו במצלמה דיגיטלית בעקבות התמונות האיכותיות שהיא מספקת וגם כי לא היה ברשותנו סמארטפון עם מצלמה נורמלית. באותו אירוע היה קשה לצלם כי היו המון הורים שניסו לצלם את ילדיהם והיה נורא צפוף אז זה הקשה מאוד עליי לצלם את אחי ויצא שהתמונות היו מרוחות וחסרות פוקוס בגלל התזוזות הרבות שלי בעקבות הצפיפות הרבה. עד שסוף סוף ירדה מעט הצפיפות והייתה לי אפשרות נוחה וזווית טובה לצלם את אחי נגמרה הסוללה במצלמה ונאלצתי לצלם את אחי עם פלאפון ישן של נוקיה עם מצלמה גרועה מאוד היה לה אם אני לא טועה 2 מגה פיקסל. נורא התבאסנו שלא הצלחנו לתעד את הרגעים החשובים האלה במיוחד כשאחי קיבל תעודת מצטיין. אם היה לי את הg2 גם הייתי מצליח לצלם תמונות איכותיות ולא מרוחות תוך כדי תנועה וגם בזכות הסוללה העוצמתית של הg2 כ3000 מיליאמפר לא הייתה נגמרת לי הסוללה במהירות ובכלל לא הייתי צריך לסחוב מצלמה דיגיטלית לאירוע כי המצלמה של הg2 היא בעלת 13 מגה פיקסל המספקת תמונות איכותיות ומקצועיות

 • ori_av

  זה היה לפני שנה.. היה לי סמסונג גלקסי מיני 1! מעפן שכל הזמן נכבה, והיו לו עוד מלא בעיות אז באחד הימים הלכתי להסתובב עם חברים ולא שמתי לב שההורים שלי כבר שעתיים מחפשים אותי ומתקשרים אליי אבל הפלאפון שלי היה כל הזמן נכבה ולא היה שיחות ואז שהגעתי הביתה ההורים שלי התחילו לצעוק עליי למה לא עניתי ושהם חיפשו אותי ולא הבנתי מה קרה ואז היסתכלתי ושמתי לב שהפלאפון רק עכשיו נדלק ואמרתי להורים שלי ואז גם הם הבינו שהפלאפון שלי דפוק ואני צריך לחכות שנה עד שיקנו לי פלאפון חדש ואני בטוח שאם היה לי אז מכשיר LG זה לא היה קורא בחיים! כי ידוע ש LG זו חברה טובה והייתי שמח להיות עכשיו עם LG G2..

 • כפיר גולן

  שמי כפיר גולן והסיפור שלי הוא על ההצעת הנישאוין שהצעתי לחברתי, הכל היה מתוכנן לפרטי פרטים החברים הכינו את שביל הנרות, מקומות במסעדת היוקרה כבר הוזמנו ועתה נשאר רק לאסוף אותה מהמקום שבו קבענו… הגעתי לשם וחכיתי וחכיתי וחיכיתימוהיא בושדה לבוא בשלב מסוים כבר התחלתי ממש לדאוג, שלפתי את הפלאפון על מנת לחייג אליה וגליתי ששוב נגמרה לי לחלוטין הסוללה ואינלי לי שום מקום להטעין אותה… אילו היה לי את הLG2 עם הסוללה המפלצתית שלו כל הדאגה שלי הייתה נמנעת והכל היה בא על מקומו בשלום…
  אגב אם אני אזכה אני בעז"ה אביא לה אותו כי נהרס לה הפלאפון והיא עוד לא קנתה חדש…

 • אלון

  יש לי סמסונג ס1 טלפון גרוע מסך על הפנים נשבר בקלות סוללה גרוע שלא מחזיקה שלוש שעות מסך קטן באיכות גרועה מצלמה גרועה בלי פלאש והכי גרוע אצלי שנה והמעבד לא מצליח לעשות כלום שלא נדבר על להדליק את הטלפון ושאפילו לא נחשוב להפעיל משחק או את האימייל נגיד פעולה פשוטה כמו להיכנס לאנשי קשר צריך לחכות שעות אם הוא לא יכבה אני צריך את הg2 מסך full hd עם צבעים מדהימים ללא שטח מת סוללה שתחזיק לי יום שלם וטלפון שלא נשבר שזורקים אותו על המיטה והכי חשוב מעבד מפלצתי עם שתי ג'יגה ראם עם מצלמה 13 מגה פיקסל עם פלאש!!!

 • ניל בראונשטיין

  אני אשתף אתכם בתקלה בהובילה לתקלה שהובילה לבעיה. ברשותי מכשיר נקסוס 4, מכשיר הנודע בסוללה ה"חסכונית" שלו, כמובן שאני צוחק. הסוללה של הנקסוס 4 בין החלשות שאני מכיר. יום בהיר אחד המכשיר נפל לי בזמן רכיבה על אופניים על המדרכה, באותו מקום בנו בניין לכן היה חול על המדרכה וקצת אבנים , לא היה נזק רב אבל כפתור ההפעלה התמלא קצת חול, נפגע ולא עבד יותר. התעצבנתי אבל הייתה תקווה להגיע הביתה, להכניס את המכשיר למטען (בתקווה שלא נכנס חול גם לפתח ההטענה) ואז המסך ידלק מעצמו, ומשם אני אאלתר. המשכתי לשמוע מוזיקה בזמן הרכיבה עד הבית ואז שמעתי מהאוזניות שמעתי את הצליל של "סוללה חלשה". אין לי איך לפתוח את הפלאפון ולסגור את המוזיקה, אין לי איך להעביר למצב טיסה ולנסות לשמור קצת על חיי הסוללה החלשים. בנגן מוזיקה הרגיל שמוציאים את האוזניות המוזיקה מפסיקה… אבל כששמועים מPlayTube המוזיקה ממשיכה להישמע דרך הספיקר. בקיצור, אכלתי אותה. שכהגעתי הביתה כבר הפלאפון כבה. כשחיברתי למטען המסך עלה אבל עם סך הכל עם המסך שהסוללה נטענת… ולאחר כמה שעות על המסך הופיע שהסוללה מלאה, ומפה אין מה לעשות כי כשאני מנתק אהמטען מהפלאפון אז הפלאפון לא נדלק, נכבה. לא הצלחתי להדליק את המכשיר ואחרי יום קפצתי למעבדה… ושילמתי גם מחיר נאה שיסדרו לי את הכפתור.
  הLG G2 היה חוסך לי כאב ראש, לחץ ואולי גם כסף… הסוללה החזקה שלו אולי הייתה מספקת אותי יותר, אולי הכפתור בגב המכשיר לא היה נפגע כמו הכפתור בצד המכשיר בנקסוס 4. והכי הכי הכי חשוב ! בעזרת פיצ'ר כ"כ פשוט של 2 נקישות על המסך של הG2 יכולתי "להעיר" את המכשיר, לכבות את המוזיקה, לשים מצב טיסה, לשים מצב חיסכון בסוללה, כל דבר כדי שהסוללה לא תתרוקן עד הבית. סיפור נחמד, תחרות מעניינת, בהצלחה לכולם!

 • דוא

  היי שמי דור ואם היה לי את הlg g 2 יכולתי לרשום מבפרי טלפון יותר מהר בזכות תכונת הquiq memo שהאמצעותה אני לא צריך לחפש דף ועט כדי לרשום מבפרי טלפון וכך מספרים רבים היו משמרים והודעות היו מועברות ללא קושי .המכשיר ברשותי כיום הוא נורא מסורבל וסובל מאיטיות ,שקלתי לקנות מעשירים רבים אבל אין אחד שמשתווה לlg g 2 הן בחומרה בתוכנה בביצועים ובמחיר.למשל חשבתי על לקנות את הs4 או הנקסוס 5 אבל אף אחד מהם לא משתןוה לg2 כמו כן הנוט 3 משתווה בחוזק וביכולןת אבל לא במחיר והנוחות

 • ליאור נפתלי

  שלום,
  יש ברשותי גלאקסי אס 4
  פלאפון מאכזב שציפיתי ליותר..
  פעם אחת ישבתי עם חברים שייקנו בפלייסטיישן
  ופתאום המכשיר התחיל להתחמם בצורה מפחידה כעבור כמה שניות הסוללה התנפחה והפאנל האחורי נפתח לבד מרוב הנפיחות..
  הוא נשלח לתיקון והמכשיר תמיד חם עד היום.
  אני בטוח שבlg g2 זה לא היה קורה כי הוא עבה יותר והמכשיר לא מתחמם בצורה כזאת כשהוא עבה ולא דק ממש והפאנל האחורי לא היה נפתח כי זה לא אפשרי בפלאפון זה.
  דבר נוסף זה הכפתורים מאחורה.. הם נוחים בצורה מטורפת ניסיתי אצל חבר ותוך דקה התרגלתי לזה וגיליתי שבאופן מתמיד היד שלי תמיד באזור שם.
  והנוק און זה קטלני
  אשמח לזכות וחג שמח

 • לידור

  ברשותי מכשיר נקסוס 4הכל סבבה מלבד הסוללה יום אחד יצאתי עם חבריי עד השעות המאוחרות של הלילה בשעה 12 פחות או יותר נטפלו אלינו ערסים שחשבו שדיברנו עליהם, הםהיו שתויים ורצו להרביץ לנו עלה לי למוח להתקשר לאימי אבל כמובן שנגמרה לי הסוללה למזלי ולמזל חברי הם עזבו אתנו באיזשהו שלב יכל להיגרם נזק רב ומישהו יכל ליהפגע עד שמבוגר אחראי יבוא… לאל גי גי שתים יש סוללה של שלושאלפים מאח שזה משהיו עצום ויספיק ליום שלם בלי להיגמר
  לפי דעתי תחרות זו תציל אנשים
  תודה

 • נתן

  הסיפור שלי הולך ככה
  היה הופעה של אמן מפורסם שחסכתי אליה ושהזמנתי כרטיסים ישר כשנפתחה המכירה לשורה ראשונה כמובן
  מגיע לשם כולי מרוגש מתיישב בכסא מוציא את הפלאפון כדי להנציח את הרגיע
  אותו אמן עולה על הבמה ומתחיל את ההופעה
  ואני מצלם את הכל.. תוך כדי שר ומזמזם איתו.. מבסוט שאני מול הבמה,
  אחרי שחזרתי הביתה קורא לכל מי שהיה בבית כדי להראות להם כמה היה טוב בהופעה
  מפעיל את הוידאו כולם מתסכלים
  הוידאו מתנגן וכולם פשוט צוחקים חוץ ממני
  תוך כדי הוידאו אני שם לב ששומעים רק אותי מזייף לאורך כל הוידאו…
  בואו נגיד שלמדתי כמה עולה תיקון מסך באותו יום
  מקווה שאהבתם 😉

 • דן

  יש לי Galaxy S3 כבר שנתיים.
  הסיפור שלי הוא על מסע התיקונים שהוא עשה.
  בערך כחצי שנה אחרי הקנייה המכשיר שבק חיים ונשלח לצרפת למשך 3 שבועות, שבזמן הזה נאלצתי לסבול מכשיר זוועתי Nexus S, אולי בעבר הוא היה נחשב למכשיר די טוב אבל זה היה מזמן, מכשיר הכי גרוע שיצא לי להשתמש בו, כשהמכשיר חזר הוא היה בסדר ולאחר 8 חודשים הוא החליט שהוא לא רוצה לקבל/להוציא שיחות נסתבר 'הוא פשוט מחק את הimei רק שהפעם גם לא הייתה אחריות אז נאלצתי לשלם את דמי התיקון.
  בין היתר זמני הסוללה הפכו לגרועים ונאלצתי קנות עוד סוללה, קניתי סוללה מקורית של סמסונג ואחרי חודש היא התנפחה ככה סתם.
  לא מדובר במכשיר גרוע, הוא מכשיר מצויין אבל הוא מדכא אותי בשימוש שלי איתו, אני מפחד שיקרה לו משהו והוא איתי כבר משהו כמו שנתיים.
  ברור לי שזה כנראה בעיה מהמפעל וזה יכל לקרות לי עם כל מכשיר אבל בגלל זה אני צריך מכשיר חדש.
  G2 מכשיר מדהים וממה שיצא לי לראות הוא גובל בשלמות, מעבד מצויין, מצלמה מדהימה בין הטובות שיש בשוק (לומיה לא נחשב כי זה נוקאאוט), שטח מת קטן יחסית לגודל מסך ומסך ומסך מדהים לא מהעולם הזה.
  הייתי שמח לקבל אותו במקום הS3 שיש לי עכשיו.
  אגב TGspot יופי של יוזמה, אני מקווה שהחלקו עוד פרסים כאלו בהמשך.

 • דור דנוון

  היי אני דור מראשון לציון ורציתי לשתף אתכם במקרה שהיה לי,היה לי magic touch של סמסונג ולא ידעתי כמה המסך שלו שביר,פעם אחת המכשיר נפל לי והמסך נשבר לי לגמרי והביטוח שילם לי אבל התבאסתי כי ידעתי שהנפילה תחזור שוב אבל אם היה לי g2 שיש לו גורילה גלאס 3 זה לא היה קורה בכלל,מה גם שחברת lg ידועה במכשיריה העמידים מאוד,לדוגמא הku990 מאוד חזק ואמין,או הkc910,מה שלצערי לא היה לי במכשירי הקודם הסמסונג,לצערי אי אפשר לתקן את העבר אבל את העתיד אפשר לבנות,לכן אני מתכוון לg2

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

   יש לו גורילה גלאס 2

 • אחרי שסדרת נקסוס תיגמר יהיו הרבה מכשירי גוגל פליי

 • שלומי

  נכון, חבל שאין גרסת גוגל