התחרות הסתיימה, ואחרי בחינת צוות השופטים בחרנו בסיפורים הזוכים. חייבים להודות כי מבין עשרות הסיפורים שעלו כאן היה מאוד (אבל מאוד) קשה לבחור בזוכה המאושר, אז הנה הוא (היא): 

מקום ראשון: נטע שמעיה, תל אביב הזוכה במכשיר LG G2:

כשאת בוחרת להיות אימא לשישה (5 אינדיאנים ונסיכה), את מבינה מהר מאוד שמקומך נדחק לסוף שרשרת המזון המשפחתית. הווה אומר- קודם הילדים, ובסוף, אם נשאר משהו, אז זה יגיע אלייך. וכך יוצא שבין היתר, אני מקבלת תמיד את שאריות המכשירים הסלולריים של המשפחה, במקום לקנות אחד חדש לעצמי. הדוד מחיפה קיבל טלפון חדש? מצוין! נעביר לנטע את הנייד שלו ששימש אותו עוד בימי הפלמ"ח. אז כבר שנה שיש לי מכשיר יד שניה בן 6 שנים, שיש לו בו עדיין את מספרי הטלפון של כל הרופאים של הדוד מחיפה ואין לי מושג איך מוחקים אותם. המכשיר הזה הוא סוג של מתחזה, כי יש בו וואטס אפ ומצלמה, אבל בזה נגמר החלק הסמארט שבו. הבעיה העיקרית שלי עם הנייד הזה זו המצלמה. היא כל כך לא מפוקסת, איטית ובעייתית שאת רוב הרגעים הקסומים ששווה לצלם היא מפספסת בשניות. מאחר ואני אימא במשרה מלאה ובעלי רוב הזמן בעבודה ובחו"ל, תפקיד התיעוד המשפחתי נופל בעיקר עליי ואני והמצלמה נכשלות בזה בגדול. לדוגמא- רגע נדיר שבו הילדים לא רבים אלא מתחבקים ואוהבים- עד שהמצלמה נדלקת ואפשר לצלם, הילדים שוב הולכים מכות ומושכים אחד לשני בשיער (כבר אמרתי אינדיאנים?). הילדים רוצים להצטלם עם ג'ירפה בגן החיות – עד שהמצלמה בנייד נזכרת מה התפקיד שלה, הג'ירפה המשועממת הלכה כבר לנוח במקום אחר. מיותר לספר כמה בכי ודמעות ירדו כשהילדים ראו את התמונה נטולת הג'ירפה…. אבל השיא היה בחוג הכדורגל של האינדיאני השלישי. באחד מהשיעורים בחוג הקבוצה של בני שיחקה מול קבוצה אחרת בפעם הראשונה בחייהם. ההתרגשות הייתה גדולה והחשיבות האירוע הייתה מבחינתם עצומה, משל היו מסי וברצלונה באליפות גמר גביע או משהו כזה. איכשהו יצא שרק אני הייתי מכל האימהות ולכן נתבקשתי לתעד, לצלם ולשלוח לכולם. את הגול הראשון כמובן פספסתי, ואז לקחתי החלטה שאני פשוט אלחץ ואצלם בלי הפסקה- משהו מזה בטוח יהיה ראוי מספיק לשליחה. אז זהו, שלא!! אף תמונה לא יצאה- הכל היה מטושטש, מרוח, לא ברור בכלל. מאחר וכולם גם לבשו חולצות צהובות, אי אפשר היה בכלל לנחש מי זה מי. והכי סיוט, שבסוף, כשהם ביקשו להצטלם בתמונה קבוצתית עם המדליות שהמדריכים נתנו להם, לי כבר לא הייתה סוללה. בערב הודעתי לכל חברותיי האימהות שהטלפון שלי נפל למים וכי כל התמונות נמחקו. לא יכולתי להודות בבושה. מאז כששואלים אותי אני פשוט אומרת שהטלפון שלי לא עליי ומתביישת להוציא אותו לפני כולם. אין לי ספק שהכול היה "נראה" אחרת עם היה לי מכשיר סמארטפון של LG.

מקום שני: אבי, אשדוד הזוכה בדיבורית Bluetooth:

הכל התחיל מיום טיפוסי רגיל. התעוררתי בשעה 10 בבוקר וכבר אני שומע קול הקורא את שמי חוזר על עצמו שוב ושוב דרך החלון של חדרי. "רד למטה עכשיו יש לי משהו להראות לך" אמר דן, החבר הטוב שלי. התלבשתי מהר וירדתי אליו במהרה. "הסתכל על המסך", אמר דן בחיוך זדוני. ראיתי תמונה של שירה השכנה שלנו מתלבשת. "איך לעזאזל הצלחת לצלם אותה כלכך טוב?!, אני מנסה כבר שנים לצלם אותה אבל היא סוגרת את החלון מהר מידי והתמונה נמרחת!", אמרתי לדן עם שילוב של פרצוף מופתע. "נו בטח אין לך אפילו מייצב תמונה בצעצוע שלך", אמר דן. "מה זאת אומרת מייצב תמונה" שאלתי את דן בתמימות. "המכשיר שאני מחזיק יש בו מייצב תמונה אופטי עם 13 מגה פיקסל! אני יכול לצלם כל דבר אפילו אם הוא בתנועה", אמר דן בהתלהבות. "אולי תחליף כבר את הדרעק שלך לLG G2 המפורסם ותוכל להיות גם צלם מוצלח", המשיך דן. "מאיפה אני אשיג מכשיר כזה עכשיו", אמרתי בקול עצוב. "תתארגן עכשיו ותצא מהבית בדיוק עוד 10 דקות", מיהר אותי דן. אני כמובן רצתי הביתה התארגנתי והייתי מוכן בדיוק 10 דקות. "לאן אנחנו הולכים", שאלתי את דן בסקרנות, "סבלנות", אמר דן בקול רציני. אחרי הליכה של 2 קילומטר, הגענו לבית שנראה די מיושן מהסתכלות ראשונית. דן צלצל בפעמון של הדלת שגם היה נראה כאילו עומד להתפרק. במהרה הדלת נפתחה וניצב לפנינו איש זקן. האיש הזקן פנה אלי ואמר: "שמעתי שאתה רוצה את המכשיר הקסום G2". הנהנתי עם הראש כמה פעמים לאות הסכמה. הזקן הסתכל עלי והמשיך: "אני חובב חיות מגיל צעיר, אך הפסקתי לצאת אל הטבע ולצלם אותם בשל גילי והמצב הרפואי שלי, קח את המכשיר ואם תצלם לי חיות בר ועופות השמיים עם המצלמה המופלאה של המכשיר, אתן לך אותו במתנה". "בטח אדוני, בטח אעזור לך לתעד כל חיה שאפגוש", אמרתי בהתרגשות רבה לזקן. הזקן נתן לי את המכשיר ומיד חטפתי את דן ורצנו אל הטבע. אחרי שתיעדתי שועלים, קן דבורים ואפילו את נדידת העופות, חזרנו אל הזקן והראינו לו את כל סרטונים שתיעדנו. הזקן היה מרוצה ואמר לי: "זה היה מקסים להיזכר בכל החיות האלה שם בטבע, קח את הG2 איתך ושמור עליו, המכשיר באמת קסום ורק המיוחדים זוכים בו" סיים הזקן. "תודה רבה! אשמור עליו כמו על העיניים שלי!", הודתי בהתרגשות לזקן ודרכינו נפרדו. "נו אז מה הדבר הראשון שתרצה לעשות עם המכשיר", שאל אותי דן. "אני כבר יודע מה הדבר הראשון שאעשה בו". חזרתי אל ביתי ברדת החשכה. פתחתי את התריסים של החלון, ושלפתי מהר את הG2. הדלקתי את המצלמה, כיוונתי לבית של השכנה שלי שירה, הפעם אני אצליח.

 

המכשיר הסלולרי של ימינו מציע לנו הרבה יותר מהאפשרות לשוחח עם קרובינו. עם זאת, אנחנו כבר לא מסתפקים ביכולות המתקדמות שהוא מציע לנו: אנחנו מעוניינים גם שיילמד אותנו ויענה בדיוק לצרכינו האישיים. וזה בדיוק מה שעושה ה-LG G2 – לומד מהם הצרכים היום יומיים שלנו, ועוזר לנו להשיג אותם בקלות רבה יותר באמצעות טכנולוגיות חדישות.

TGspot, בשיתוף רונלייט נציגת LG Mobile בישראל, מזמין אתכם להשתתף במבצע Learning from you, ולספר לכם שלאחד מכם יש סיכוי לזכות במכשיר LG G2 במתנה!

איך משתתפים?
ספרו לנו כאן בתגובות על מקרה מבאס או משעשע במיוחד שקרה לכם עם מכשיר סלולרי, ומה היה קורה או נמנע אם היה ברשותכם מכשיר ה-LG G2 בזכות התכונות המיוחדות שלו. הגולש שיצליח לשכנע אותנו שהוא באמת היה זקוק לו יזכה במכשיר ה-G2 במתנה.

דוגמאות לתכונות המכשיר: מייצב תמונה (סיפורים על תמונות חשובות שצולמו אך יצאו מטושטשות), כפתור הפעלה אחורי (סינון בטעות של מישהו חשוב), סוללה חזקה (סוללה שנגמרה בזמן הכי לא מתאים), אודיו זום (צילום של הופעה שנהרס בגלל רעשים מסביב), ועוד.

כיצד להתחיל? כנסו וקראו את הביקורת המלאה שלנו על מכשיר ה-LG G2, או את מגוון הטיפים השונים שפרסמנו כאן באתר. חשבו על הסיפור שלכם, כתבו אותו במסמך וקראו אותו מספר פעמים לפני שאתם שולחים.

תנאי השתתפות:

1. את הסיפור יש לכתוב כאן בתגובות האתר

2. הסיפור יכלול את אחד ממאפייני ה-LG G2

3. הסיפור יכיל 80 מילה לפחות

4. בתגובה יש להשאיר מייל במקום המיועד לכך (לא יפורסם)

5. כל משתתף רשאי לכתוב סיפור אחד בלבד

6. על הכותב להיות מגיל 16 ומעלה ולשתף את עמוד התחרות

7. מועד אחרון להגשת הסיפור: 04.05.2014 בשעה 22:00.

8. בהשתתפותכם הנכם מאשרים את תנאי התקנון.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.