ככל שעוברים הימים ומועד ההשקה הרשמי של הגלקסי אס 6 (Galaxy S6), מכשיר הדגל הבא של סמסונג (Sasmsung), הולך ומתקרב, אנחנו אט אט מקבלים תמונה מלאה לגבי איך המכשיר יראה ומה הוא יכלול בתוכו, עם כל ההדלפות שלא מפסיקות לצוץ ברשת.

והפעם, תרשים שדלף לרשת מציגה את קווי המתאר של ה-S6 מכל זווית אפשרית, וממנו ניתן להבחין כי המכשיר יהיה דק מאוד, 6.91 מ"מ בלבד, בדומה לעוביו של האייפון 6 (iPhone 6). דברים נוספים שניתן להבחין בהם שמקשי השליטה בעוצמת השמע יהיו נפרדים זה מזה, חריץ ה-SIM צפוי לתפוס מקום בצידו הימיני של המכשיר, מה שמאשר שלראשונה בסדרת ה-S, ה-S6 יהיה בעל סוללה פנימית שאינה נשלפת. ניתן גם להסיק כי מיקומם של חיישן הדופק ומבזק ה-LED יהיו ליד המצלמה ולא מתחתיה, כמו ב-S5.

יש לציין כי ההדלפה הנוכחית מיישרת קו לגבי המראה העיצובי של ה-S6 כפי שראינו לפני כן, כך שאנו מקבלים אישור נוסף לדברים, אך למרות זאת, המקור להדלפה לא מציין מהיכן היא מגיעה, לכן יש לקחת זאת בערבון מוגבל עד שנראה את הדבר האמיתי במסיבת העיתנואים של סמסונג ב-MWC 2015. אנחנו נהיה שם כדי לדווח.

שתף:
-פרסומת-
כתב ומסקר ב-TGSpot ממאי 2010. חובב בעיקר את מוצרי אפל, ומתעסק בעיקר בה ובנושאים שמסביבה. בעל ניסיון רב באתר ובתחום הסלולר. מוטו בחיים: "Never give up on such a wonderful life".
 • סמסונג

  בתור עובד סמסונג, אני יכול להרגיע
  גלקסי 6 (פגשנו , ראינו ,נגענו) יהיה עם סוללה פריקה , הקו נראות אומנם דומה לאפל
  אבל כמו שציינו כולם לוקחים השראה מכולם
  המכשיר אומנם דקיק, אבל בהחלט עמיד 6.9 ויש לנו מכשירים אף יותר דקים 6.7 ו6.3
  שבהחלט לא קרובים להקרא פגיעים
  המצלמה בהחלט 20 מגה פיקסר עם מייצב אופטי חדש ולכן הגודל

  לגבי התוכן , צפויים הפתעות כמו תמיד 🙂

 • אביב

  עידן יכול להיות שהם הוסיפו מייצב אופטי למצלמה הזו וזה למה אולי היא גדולה ככה

 • גבר

  גלקסי 6

 • גד

  אני לא מבין מה הצורך להחליף את הטלפון כל מספר חודשים. הרי חוץ מעוד איזה פיצ'ר שיעשה כך וכך לא יהיו שינויים מהותיים. תחסכו את הכסף, ואולי כך המחירים יירדו למחירים יותר שפויים.

 • עידן

  למה המצלמה כזו גדולה
  תסתכלו על הz3 עם 20 מגה פיקסל ומצלמה יותר קטנה משל האס 3 שיש לו 8 מגה פיקסל
  זה מכער את המכשיר

 • אלון

  לאא
  דקיקות סתם הופך את המכשיר לפגיע יותר..
  סמסונג עושה לא מעט טעויות בפאלפון הזה…איזה מבאס..ולחשוב שתיכננתי למכור את ה5 שלי ולקנות את ה6

  • amit

   בשביל זה הולכים עם מגן…

 • user30000z

  אמור לי איך נראה האייפון האחרון ואומר לך איך יראה הגלקסי הבא :-))

  • amit

   שטויות … גם אם סמסונג ישאבו השראה מהמראה של האייפון 6, זה לא שאפל לא עשו את זה קודם. הרי מאיזה סיבה בדיוק הם החליטו להגדיל את האייפון ?! כי הם ראו שזה מה שהלך בשוק האנדרואיד. אפל לוקחת השראה מסמסומג וסמסומג לוקחת השראה מאפל. יאמר לזכות אפל שעיצוב היא יודעת לעשות