חרושת השמועות עומדת להגיע לקיצה: ענקית הטכנולוגיה מקוריאה החלה לשלוח הזמנות לקראת אירוע החשיפה של מכשיר הדגל הבא שלה, ה-Galaxy S6 (גלקסי אס 6) – אחד מהמכשירים היותר מסקרנים של השנה.

ה-1 במרץ 2015 הוא תאריך חשיפתו של מכשיר הדגל החדש מבית סמסונג (Samsung), ובאופן לא מפתיע, זמן ההכרזה של המכשיר החדש וכפי שנוהגת בכל שנה – באירוע Unpacked 6 בכנס הסלולר השנתי MWC 2015 בברצלונה, שקרוב לוודאי יעורר את הסקרנות הגדולה ביותר.

בהזמנות אותן החלה החברה לחלק לקראת האירוע, הסתירה מספר רמיזות שייתכן ואולי ילמדו משהו אודות עיצובו של המכשיר החדש ועל העתיד לבוא. רקע ההזמנה נצבע כולו בצבע שחור כהה כשמעליו נצפה מסגרת מתכתית מעט מעוקלת – מה שאולי מרמז כי החברה תזניח את עיצוב הפלסטיק שליווה אותה שנים רבות ותעבור לעיצוב מתכתי – כשרמז נוסף לכך ניתן למצוא כבר עכשיו בסדרות ה-A אותן השיקה לאחרונה. בנוסף, המסגרת נראית מעט מעוקלת כאמור – מה שאומר וייתכן כי החברה תשלב במכשיריה מסך מעוקל בקצהו, בדומה למכשיר ה-Edge אותו השיקה לאחרונה.

על-פי השמועות האחרונות, נראה כי החברה אכן מתכננת לבצע מהפך קיצוני בכל הקשור לסדרת הגלקסי, עליו היא עובדת בפרויקט שנקרא "פרויקט אפס" (Project Zero). מלבד העיצוב, צפוי המכשיר המכשיר לכלול מסך בגודל 5 אינץ' לפחות ברזולוציית 2560×1540 פיקסלים (QHD). בצד החומרה, צפוי המכשיר להגיע בשני דגמים, כאשר האחד יאובזר בשבב ה-Snapdragon 810 מתומן הליבות עם נפח זיכרון עבודה של 3 ג'יגה-בייט, ואילו השני יכלול את שבב ה-Exynos 7420 פרי פיתוחה העצמי של החברה. גם חובבי הצילום וודאי יתלהבו מהמכשיר החדש, שצפוי להגיע עם חיישן ברזולוציית 20 מגה-פיקסל ואילו מצלמת סלפי קדמית ברזולוציית 5 מגה-פיקסל. כמובן, גם השנה צפויה החברה לצייד את המכשיר בתקן העמיד כנגד מים.

קרא עוד:  סמסונג עובדת על רעיונות נוספים למכשירים גמישים

כך או כך, חרושת השמועות עומדת להסתיים בדיוק בעוד 28 יום מעל בימת הארועים בכנס ה-MWC שייערך בברצלונה, אנחנו נהיה שם כדי לדווח.