בעוד חמישה ימים יושק באופן רשמי מכשיר הדגל החדש של חברת אפל (Apple), ה-iPhone 6s, בין היתר בארה"ב, בבריטניה, באוסטרליה ובמספר מדינות באירופה. בישראל, לעומת זאת, ייאלצו אנשים שרוצים לרכוש את המכשיר לחכות עד לגל ההשקה השני, שלפי ההערכות יגיע די בקרוב, יחסית.

בעבר נאלצו ישראלים לחכות מספר חודשים שלמים עד שמכשיריה של אפל עשו עלייה והגיעו לרשתות הסלולר, אבל בשנים האחרונות עושה רושם שחלון הזמן רק הולך ומתקצר. אייפון 4s למשל הגיע לישראל בדצמבר, כ-3 חודשים לאחר השקתו. בשנה שעברה אייפון 6 הגיע בתחילת נובמבר, ואילו השנה צפוי המכשיר החדש להגיע אף מוקדם יותר – כבר בסוף אוקטובר, כחודש לאחר ההשקה הרשמית, כך מדווח גלובס.

ומה לגבי המחיר? גם הוא, כך נראה, הולך ופוחת. אם בעבר מכשירי אייפון היו עולים כ-4,000 שקלים ברשתות הסלולר, יבואניות פרטיות הכריחו את השוק להתגמש ולהוריד מחירים. אייפון 6 עולה כיום כ-3,500 שקלים והאייפון 6 פלוס כ-3,900 שקלים. לפי גלובס, המחירים של האייפונים החדשים צפויים לעמוד על אותם הסכומים.

שתף:
-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.
 • ofek nudler

  אין עליכם אפל!!

 • Matanh Haz

  מחירים מוגזמים אפל לוקחים.והלקוחות פרייארים שקונים במחיר כזה.אם הלקוחות לא היו קונים וחכמים אז אפל היו מורידים בהרבה תמחיר.כמו שלא קונים תסמסונג אל גי וכדומה בגלל המחיר ואז מהר מאוד המחירים יורדים/ככה צרכים לעשות גם לקוחות של אייפון.הלקוחות של אייפון לא מבין אותם שבכל מחיר יקנו/סמסונג אחרי שנה המחיר יורד באל؛ שקל באייפון רק בשלוש מאות/לא מבין את הלקוחות של אייפון שקונים בכל מחיר/רק בגלל זה אפל מרשה לעצמה כאלה מחירים גבוהים

  • Dodge

   כי מעריצי אפל מהופנטים באיזשהי צורה מופרכת שגורמת להם לחשוב שכל עוד זה מסך של אפל הוא יהיה נפלא גם ברוזולוצייה של 750 על 1334, מצלמת אפל תהיה הכי טובה ברזולוציית 8 מגה פיקסל (וגם 12 זה לא משהו)
   וios הכי טובה אפילו שאי אפשר להוריד דברים מהאינטרנט ואי אפשר לעקוף תאייטיונס ואין תמיכה בnfc שקיים משום מה באייפון ועוד סיבות שונות ומשונות

 • Darkidan

  המחירים יהיו גבוהים כרגיל.. שנה אחרי המחיר ירד ב100-200 שקל.. זה פשוט הזוי