כמעט במקביל להשקתו של מכשיר ה-Desire Eye החדש של HTC ושילובה של טכנולוגיית הצילום Eye Experience במכשירי ה-M8 בעדכון שהחל לצאת אמש, משחררת החברה גם מספר סרטוני הדרכה קצרים  על מנת ללמד כיצד לתפעל תכונות אלו.

בסרטונים מודגמות שלל תכונות אפשרויות הצילום החדשות, לרבות הסבר על שילובן של מספר תמונות בעזרת המצלמה הקדמית למען צילומי סלפי עשירים יותר, ניתוח, מעקב וזיהוי מדוייק של תווי הפנים, מצב "סלפי אוטומטי" ועוד שלל תכונות נוספות. בנוסף, ניתן לראות בסרטונים כי HTC השכילה לעשות ומפשטת עד כמה שניתן את תכונות השימוש באפשרויות הצילום החדשות, כך שגם משתמשי הקצה וגם כאלו שאינם בעלי ידע רב בצילומי הסלפי יוכלו להתמצא עימה בקלות – גם מבלי להיות צלמים מקצועיים.

שני פרטים נוספים חשובים לא פחות אותם מדגימה HTC במהלך הסרטונים הם מעין שילוב של תכונת ה-FaceTime הקיימת במכשירי האייפון והאייפד. בזכות תוכנת הצילום החדישה, ביכולתו של המכשיר גם לשלב עד ארבעה משתתפים בשיחה, ובנוסף התוכנה תדע לעקוב אחר תנועות פניהם. התכונה השנייה לעומתה תדע לייצור שילוב של תמונת סלפי במצלמה הקדמית, תוך כדי שימוש במצלמה האחורית על מנת ללכוד את הנוף ואת כל הנשקף מאחורה.

מכשיר ה-Desire Eye אותו השיקה החברה לפני מספר ימים הוא מכשירה הראשון המתמקד בעיקר, אבל לא רק, בצילומי סלפי שהולכים וצוברים תאוצה לאחרונה. המכשיר מגיע עם מצלמה קדמית בעלת חיישן של 13 מגה פיקסל ותוכנה מיוחדת בשם Eye Experience על מנת לנצל את פונקציונליות המכשיר, אך החברה הודיעה כי תשחרר את חבילת התוכנה גם למכשיר ה-M8 כפי שכבר עשתה כאמור, וייתכן כי בהמשך יזכו לעדכון גם המכשירים הנוספים כמו מכשיר ה-M7 ומכשירי ה-Desire.

לצפייה בסרטונים נוספים

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.