השדרוג המיוחל הגיע: לאחר שבועות של שמועות, לפני שעה קלה הכריזה HTC על ה-One M9 Plus, דגם הפלוס שיהווה קפיצת מדרגה משמעותית מאשר ה-One M9 שהוכרז בחודש שעבר בברצלונה, לפחות ברובו.

מדובר במכשיר גדול יותר, למעשה הראשון מסדרת ה-One המצויד במסך LCD בגודל 5.2 אינץ’ ברזולוציית Quad HD (או 1440×2560 פיקסלים), אך גוף האלומיניום נשאר דומה למדי לקודמיו. בקדמתו ישנו חידוש נוסף בדמות כפתור בית, אשר משמש גם כחיישן טביעות אצבע ובגבו מצלמה גדולה למדי – 20 מגה פיקסל המשולבת עם מצלמה משנית למשחקי מרחק ועוד אחת קדמית UltraPixel.

HTC מייעדת את המכשיר להשקה בסין, זאת הסיבה אולי שהיא בחרה ללכת על שבב של מדיה-טק (MediaTek) מתומן הליבות MT6795T Octa-core בתדר מקסימלי של 2.2 ג’יגה-הרץ, יחד עם זיכרון עבודה של 3 ג’יגה-בייט RAM ואחסון פנימי של 32 ג’יגה-בייט. נוסף לכך, הוא יצויד ברמקולים סטריאופוניים BoomSound התומכים ב-Dolby סראונד המספקים צליל היקפי ואיכותי.

ה-One M9 Plus ירוץ על מערכת האנדרואיד 5.0 Lollipop עם ממשק ה-Sense בגרסתו הסינית, וישלב יישומים לשימוש בחיישן הביומטרי ותשלום סלולרי כמו AliPay של Alibaba, המתחרה ל-Apple Pay במזרח.

באופן מפתיע, HTC הציגה כאן מכשיר מתקדם יותר, כחודש בלבד לאחר ההכרזה של ה-One M9. מסך איכותי וגדול יותר, מצלמה טובה יותר וכפתור בית. אמנם עוד נדרש הוכחת יכולת של הביצועים בהשוואה ל-Snapdragon 810, אבל ההחלטה של החברה להביא את המכשיר לשוק הסיני בלבד בהחלט מעלה תהיות רבות.

HTC One M9 Plus

ה-One M9 Plus הוא הדגם המשודרג של ה-M9 המקורי אשר הושק בסין ובאירופה. המכשיר מצויד במסך 5.2 אינץ' Quad HD לראשונה מ-HTC, ופועל על שבב מתומן ליבות של מדיה-טק יחד עם זיכרון 3 ג'יגה-בייט לעבודה, 32 ג'יגה-בייט לאחסון ומצלמה 20.7 מגה פיקסל ומצלמה משנית נוספת. הוא פועל על מערכת האנדרואיד 5.0 Lillopop ומצויד בחיישן טביעות אצבע וסוללה בהספק של 2,840mAh.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.