באופן מפתיע, ה-HTC One, מכשיר הדגל הנוכחי של החברה הטיוואנית הושק כאשר מותקנת עליו גרסה 4.1.2 של אנדרואיד הנחשבת גרסה "ישנה" יחסית שכן אנדרואיד בגרסה 4.2 כבר הייתה זמינה ואפילו מכשיר הדגל המתחרה מבית סמסונג הוצע למכירה כשהוא כולל אותה.

ב-HTC מהירו להרגיע ובעת ההשקה הודיעו כי המכשיר לא יישאר מאחור ויעודכן בקרוב לגרסה 4.2. השמועות דיברו על אמצע יוני כתאריך אפשרי לפריסת העדכון ובתחילת החודש דלפה לרשת גרסה ראשונית של העדכון המיוחל אשר אמורה להביא מספר חידושים כמו מד אחוזי סוללה, אפשרות ללחיצה ארוכה על כפתור הבית על מנת שיתפקד כמו כפתור ה'תפריט' ואת מרכז האפשרויות ישירות מתוך וילון ההתראות.

אך המועד המשוער עבר ועדיין אין עדכון בנמצא, מועד העדכון אף נראה רחוק יותר כשמפעילת הסלולר הבריטית '3' הודיעה בחשבון הטוויטר ללקוחות אשר הביעו אכזבה מעיכוב העדכון למכשיר שנקנה דרך המפעילה – כי האשמה בעיכוב היא דווקא HTC שכן זו בחרה למשוך את העדכון. ב-Engadget כאשר פנו ל-HTC קיבלו תשובה כי העדכון אכן יגיע, אך נציגי החברה לא מסרו מועד מדוייק.

שתף:
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.
 • אלירן

  לחכמים !! להזכיר כמה ממשק הטאצ'וויז מכביד על האנדרואיד ? , אז מן שמכשירים כמו. galaxy nexus יריצו מערכת נקיה של אנדרואיד !!!!!!!!!!!!!!

 • אלי

  מה עם סיקור TGSPOT?

 • coolM

  כל הכבוד htc!!!

  • אמיר

   מה כל הכבוד?

   תראה את סמסונג ממשיכה לעדכן את המכשיר שלה..
   תראה את גלאקסי S2.. מגרסה 2.3 עד ל 4.2.2

   • NexusFun

    לא הגזמת..
    היא עדכנה אותו רק ל4.1.2.
    וגם לא מתכוונת לעדכן אותו יותר.

    • גלקסיה

     היא כן, יהיה עדכון 4.2 והוא יהיה העדכון האחרון

     • אורח

      מה זה יהיה העדכון האחרון? מי הם שיפסיקו לעדכן את המכשיר? הם הוציאו אותו, הם חייבים לדאוג שהוא ישאר מעודכן עד שהוא כבר לא יוכל להריץ את המערכת (מה שלא יקרה בקרוב, אם ה Galaxy Nexus עוד מריץ אותה ויפה מאוד).