מכשיר הדגל של HTC שהושק כבר לפני כחודשיים עם גרסת האנדרואיד 4.1.2, החל לקבל את העדכון לגרסת האנדרואיד 4.2.2, כך מתברר כי מספר מכשירים כבר החלו לקבל את השדרוג. בנוסף לעדכון מערכת ההפעלה, המכשיר מקבל גם עדכון קטן לממשק ה-Sense 5.0 ללא שינוי גרסה ויחד עם ה-One יעודכנו מכשירים נוספים של החברה כמו ה-HTC Butterfly.

העדכון למערכת ההפעלה כזכור מוסיף תמיכה במספר משתמשים במכשיר, אפשרות השימושית יותר למחשבי הטאבלטים, כון מערכת התראות משופרת עם “מרכז ההגדרות” חדש ותמיכה סטרימינג וידאו דרך Miracast. בנוסף נוסף צילום פנורמה 360 חדשני ועוד פיצ’רים ותיקוני באגים, אולם לא כל העדכונים הללו יגיעו למכשיר.

העדכון לממשק ה-Sense 5.0 שידוע עד כה כן כולל את מרכז ההגדרות החדש המאפשר לכבות ולהדליק את הקישוריות השונות, להגדיר את עוצמת השמע וגישה מהירה להגדרות והחלפת משתמש (בתמונה מימין).  ישנה גישה למצב הסוללה, צפייה באחוזים הנותרים והגדרות לצריכת חשמל יעילה והגדרות פרופיל שמע דרך האקולייזר הפנימי. שינוי נוסף ושימושי למדי הוא האפשרות לשנות את האייקונים (הקיצורים) שבתפריט התחתון וקביעת הפעולה ל-Google Now בלחיצה ארוכה על מקש הבית. בנוסף נמצא בממשק את “Daydream”, תוספת של האנדרואיד 4.2 המאפשרת לקבוע שומר מסך בזמן שהמכשיר במצב המתנה (כמו מסגרת דיגיטלית, שעון, ווידג’טים ועוד).

HTC One Android 4.2.2 pic 2

לא נאמר תאריך השקה מדויק אך כל אלו ועוד צפויים להגיע לבעלי ה-HTC One בזמן הקרוב בהתאם לרום המופעל על המכשיר.