ממשיכו של ה-HTC One צפוי להגיע לא לפני ה-25 למרץ, בחודש הבא באירוע שייערך בלונדון וניו-יורק, אך ההדלפות לגביו לא מפסיקות להגיע.

בדיווח אחרון נאמר כי שמו של המכשיר יהיה “The All New HTC One”, שם מוזר כשלעצמו ומזכיר לנו את השם הלא מקורי שבחרה אפל בהשקת הדור השלישי – The New iPad.

The new HTC One leak Black

מלבד זאת הגיעו גם תמונות יח”צ רשמיות באדיבות eveleaks ומתגלה, מלבד עיצוב המכשיר, גם כי הוא יושק בצבע זהב וצבע שחור מוברש זאת בנוסף לצבעים נוספים כמו אדום וכחול. התמונות למעשה מאשרות לנו את מה שכבר ידענו: העיצוב נשאר זהה לקיים פרט לעובדה כי כפתורי המגע בתחתית עברו לממשק האנדרואיד המקורי, אם כי הפס השחור הנושא את הלוגו של HTC נשאר במקומו.

עוד ניתן להבחין בגבו לנורית LED כפולה בשני צבעים, ממש כפי שאפל עשתה עם ה-iPhone 5s המספק ניגודיות מסויימת בעת צילום תמונה בתנאי תאורה חלשים, וכן המצלמה הכפולה או שמא זה חיישן עזר לצילום הממוקם בחלק העליון.

אז אילו עוד פרטים חסרים? רק ש-HTC תאשר לנו אותם.

שתף:
-פרסומת-
 • רוני

  אני מקווה שהפעם האחיזה יותר נוחה, זו הסיבה שהחלפתי את ה-HTC ONE הנוכחי – פשוט לא נוח לאחיזה (אני מאלו שלא הולכים עם מגן).

 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  מצד אחד צודקים שלא צריך להשאיר את הלוגו….. מצד שני תסתכלו על סמסונג וזה שהיא שמה גם לוגו הרי, זה שהיא שמה אותו למעלה זה לא עושה את זה הבדל גדול, גם פה נלקח שטח מת.. אז אין כלכך שוני בזה

 • פיפוש

  הרבה אנשים בזו לאייפון 5S, והנה עוד חידוש של האייפון עושה את דרכו למתחרים. כנראה שהחידושים לא כאלה ״משעממים״ כמו שרבים מנסים להציג אותם.

  סאחטיין על HTC, מקווה בשבילם שילך להם יותר עם המכשיר הזה.

 • המגיב הרשמי

  אם יש מכשיר שההשקה שלו באמת מסקרנת זה הONE החדש.

 • T.Y

  כל כך חבל שיש שם המון שטח מת..פשוט עצוב ומאכזב.. מטרפד קנייה

 • התמני

  איזה מכשיר זה הולך להיות….אין על htc
  זה קצת מוזר שhtc השאירה את הפס עם הלוגו והכפתורים בממשק עצמו….לא חבל על המקום…מת כבר לראות את המכשיר הסופי