גם חברת HTC לא מחכה לכנס ה-MWC שיתקיים בסוף החודש: באופן דומה למתחרה סמסונג שחשפה את תאריך ההכרזה למה שנראה כמו ה-Galaxy S5, החלה גם היצרנית הטיוואנית HTC לשלוח הזמנות לאירוע מיוחד בו היא צפוייה להכריז על מכשיר הדגל החדש שלה.

בהזמנות אותן שלחה היום (ג') החברה לעיתונאים השונים, צויין התאריך 25/3/2014 כתאריך הכרזתו של "מכשיר הדגל החדש של החברה לשנת 2014" (כך נכתב בהזמנה). באופן דומה למהלך שביצעה בשנה שעברה, גם הפעם יוכרז מכשיר הדגל החדש בשני מקומות במקביל: האירוע הראשון ייערך בלונדון בירת אנגליה בשעה 4 בצהריים לפי השעון המקומי, ואילו האירוע השני ייערך בניו יורק בשעה 11 לפני הצהריים.

HTC-M8-One-2-case-leakedבהזמנה, אומנם לא צויין כמובן שמו של מכשיר הדגל החדש, אולם עפ"י הדלפות והערכות שונות המכשיר החדש צפוי לשאת את השם HTC One 2 או HTC One+. נציין, כי זוהי הפעם הראשונה בה החברה בוחרת לוותר על כנס ה-MWC המסורתי להכרזת מכשיר הדגל שלה, אולם כפי הנראה יש לה את כל הסיבות לעשות זאת, היות וחברת סמסונג צפוייה לחשוף את מכשיר הדגל החדש שלה, ה-Galexy S5 בכנס זה, כמו גם חברות ויצרניות אחרות, שקרוב לוודאי יקבלו את מלוא תשומת הלב- דבר אותו HTC מנסה למנוע.

עפ"י כל ההערכות וההדלפות השונות, מכשיר ה- HTC M8 החדש צפוי לכלול מסך בגודל 5 אינץ' ברזולוציית HD של 1080P, מעבד ארבע ליבות עוצמתי בתוספת שבב ה- Snapdragon 800 או דגם 805, וזיכרון RAM 2GB. גם מצלמת המכשיר צפוייה לעבור שינוי מהותי, ושמועות מדברות על כך כי החברה תאבזר את מכשירה החדש במצלמה קדמית 2 מגה-פיקסל לשיחות וידאו, ובמצלמה כפולה בגב המכשיר. המכשיר החדש צפוי לקבל את מערכת ההפעלה אנדרואיד KitKat 4.4  בעלת ממשק ה-Sense 6.0 החדש.

קרא עוד:  לפוקו יהיה גם מכשיר Lite?

עדכון: תמונה נוספת הודלפה (מימין), הפעם תמונת יח"צ רשמית עם כיסוי מגן (מבית HTC?). עוד עולה מהפרטים כי החברה תקרא למכשיר החדש המוזר The All New One.

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.