חברת LG יחד עם בונה בית הקלפים המקצועי בריאן ברג, קבעו שיא עולם חדש בבניית בית קלפים המתנשא לגובה של כשלושה מטרים ושלושים סנטימטרים. בנייתו ארכה כ-12 שעות ואם זה לא מספיק, בית הקלפים נבנה על גביי מכונת כביסה LG Centum בזמן שהתוף שלה הסתובב במהירות של 1,000 סיבובים לדקה! בריאן ברג הוא ארכטיקט בוגר אוניברסיטת הרווארד. בריאן התחיל לבנות בתי קלפים כבר בגיל שמונה.  בזכות שיתוף הפעולה עם חברת LG, הצליח לבנות על גביי מכונת כביסה עובדת בית קלפים בן 48 קומות העשוי מקלפי משחק רגילים ובכך הצליח לקבוע שיא גינס חדש.

"אנחנו מאוד מתרגשים עבור בריאן שהשיג מטרה מיוחדת ועזר להדגיש את החידוש הטכנולוגי שקיים בחלק ממוצרי החשמל הביתיים הקיימים היום." אמר ג'ו סונג ג'וין, מנכ"ל ונשיא חברת LG Electronics Home Appliance & Air Solutions. "לא צריכים יותר להסתכל על מכשירי חשמל כרועשים ומפריעים, אלא כמוצר שיכול להימצא בכל מטבח מבלי להפריע. אירוע שבירת השיא הוא דרך יצירתית להבהיר את הנקודה הזאת."

מערכת ה- Centum System הייחודית של חברת LG עושה שימוש במערכת בלמים מיוחדת, דומה לזו שניתן למצוא בכלי רכב. המערכת המיוחדת הזו שמובנית בתוך תוף המכונה מקטינה בצורה משמעותית את רמות הרעידות והרעש. מכונת הכביסה Centum System™ מספקת את אחד ממחזורי הסחיטה השקטים ביותר בשוק, המכונה פולטת 67dB1 , רמת רעש הדומה לזו של שיחה רגילה, עם פחות חלקים נעים נוצר פחות חיכוך, שהוא הגורם העיקרי לבלאי במכונות כביסה. חברת LG כל כך בטוחה בטכנולוגיה שלה שמנועי ה- Inverter Directהנמצאים במכונות הכביסה Centum System מקבלים אחריות של כ- 10 שנים, כפול מהמקובל בתעשייה. "

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.