זה לקח שישה חודשים מאז ההשקה הרשמית בישראל ונטפליקס (Netflix) כבר החלה להוסיף תמיכה בכתוביות בעברית בממשק המשתמש שלה, בחלק מהתכנים הקיימים.

לפי הדיווח של נקסטר, הכתוביות מוצעות למספר מצומצם של תכנים וכפי הנראה רובם בסרטים ומעט הקיימות בסדרות טלוויזיה ובניהם אפשר למנות את טרילוגיית המטריקס, אושן 11 ו-12, איש הפלדה, התפוז המכני, Dark shadows, Yes Man, הסדרה Gotham ועוד ובסך הכל 36 כותרים.

הבחירה בכתוביות בעברית מתבצעת בלחיצה על כפתור הכתוביות ובחירה בשפה הרצויה. כך אפשר להניח כי אט אט יתווספו למאגר התוכן המצומצם יחסית עוד ועוד תכנים התומכים בכתוביות בעברית, ועד סוף השנה צפויה נטפליקס להוסיף כתוביות בעברית לכל תכניה בשירות.

תכנים רבים עדיין אינם זמינים בישראל ובהשוואה לארה”ב, אצלנו זמינים כרבע מהסדרות וכחמישית מהסרטים בלבד זאת בשל הסכמים מוקדמים של חברות ההפקה אל מול גופי השידור בישראל ומתן זכויות עליהן לתקופה מוגבלת, אולם ניתן לראות כי ישנה מגמה של שיפור וכי סדרות שלא היו במאגר בתחילת השנה כבר זמינות היום לצפייה.

עוד נאמר לאחרונה כי נטפליקס בוחנת אפשרות להורדת התכנים לצפייה לא מקוונת, כך בעת שאנו בנסיעה או במקום ללא גישה לאינטרנט, נוכל להוריד מבעוד מועד את הפרקים הרצויים לטאבלט או לנייד ולצפות ללא תלות ברשת.