זה לקח שישה חודשים מאז ההשקה הרשמית בישראל ונטפליקס (Netflix) כבר החלה להוסיף תמיכה בכתוביות בעברית בממשק המשתמש שלה, בחלק מהתכנים הקיימים.

לפי הדיווח של נקסטר, הכתוביות מוצעות למספר מצומצם של תכנים וכפי הנראה רובם בסרטים ומעט הקיימות בסדרות טלוויזיה ובניהם אפשר למנות את טרילוגיית המטריקס, אושן 11 ו-12, איש הפלדה, התפוז המכני, Dark shadows, Yes Man, הסדרה Gotham ועוד ובסך הכל 36 כותרים.

הבחירה בכתוביות בעברית מתבצעת בלחיצה על כפתור הכתוביות ובחירה בשפה הרצויה. כך אפשר להניח כי אט אט יתווספו למאגר התוכן המצומצם יחסית עוד ועוד תכנים התומכים בכתוביות בעברית, ועד סוף השנה צפויה נטפליקס להוסיף כתוביות בעברית לכל תכניה בשירות.

תכנים רבים עדיין אינם זמינים בישראל ובהשוואה לארה”ב, אצלנו זמינים כרבע מהסדרות וכחמישית מהסרטים בלבד זאת בשל הסכמים מוקדמים של חברות ההפקה אל מול גופי השידור בישראל ומתן זכויות עליהן לתקופה מוגבלת, אולם ניתן לראות כי ישנה מגמה של שיפור וכי סדרות שלא היו במאגר בתחילת השנה כבר זמינות היום לצפייה.

עוד נאמר לאחרונה כי נטפליקס בוחנת אפשרות להורדת התכנים לצפייה לא מקוונת, כך בעת שאנו בנסיעה או במקום ללא גישה לאינטרנט, נוכל להוריד מבעוד מועד את הפרקים הרצויים לטאבלט או לנייד ולצפות ללא תלות ברשת.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • Moshe Shabot

  יש לנרקוס. עונה שניה

 • Matanh Haz

  יש כבר 46 סרטים וסידרה גוטאהם בעברית. לאט לאט הכל יהיה עם תרגום בעברית

 • Matanh Haz

  משהו יכול לתת בבקשה תרשימה המלאה של הסדרות והסרטים שיש כרגע עם תרגום בעברית בנטפליקס?

 • Osher Abergel

  מישהו יודע כמה בערך סרטים וסדרות יש בנטפליקס ישראל כרגע?כדי לדעת אם שווה לעשות מנוי…
  או אפילו מקום שבו אוכל לבדוק את זה..?

  • DubeBoom

   תפתח משתמש, חודש ראשון הוא בחינם.
   אתה אמנם צריך לתת להם אמצעי תשלום, אבל אתה יכול ישר אחרי ההרשמה לבחור לבטל את המנוי ככה שלא תצטרך לזכור לבטל בסוף החודש ולא יחייבו אותך בכלום.

  • איתי מקמל

   כאן אפשר לעשות חיפוש
   http://unogs.com/?q=&cl=336,&pt=&st=adv&p=1
   סה"כ מעל כ-1000 כותרים כותרים – חמישית מארה"ב

 • רון ויצמן

  עוד שנה-שנה וחצי תהיה מתחרה אמיתית להוט סוף סוף

  • ניב

   לא הייתי מחליף את נטפליקס מהוט מסיבות אישיות שאני מעדיף את הוט בהרבה יותר

 • Guy Elovici

  עוד מעט אעשה מנוי לאט לאט זה נעשה משתלם