אם לא שמתם לב, חנות ה-Google Play Store עברה הלילה לעיצוב חדש ורענן לחנות האפליקציות הוותיקה. גוגל עדכנה את החנות כדי שתתאים לשינויים האחרונים בקו העיצוב המוכר של החברה והתאמה למיתוג האחרון.

על פי ההודעה הרשמית מעמוד הגוגל פלוס של החנות, העיצוב החדש יספק למשתמשים גישה חדשה ונוחה יותר לאפליקציות שלהם, לחיפוש והורדה למכשירי האנדרואיד שברשותם. הניווט בחנות כעת אכן נוח יותר וכולל תפריט קבוע בצד המסך שם נמצא גישה לאפליקציות מומלצות, המורדים ביותר הן בתשלום והן בחינם, חלוקה לפי קטגוריות, הצגת האפליקציות שכבר הורדו וחלק נפרד למשחקים.

התצוגה והאייקונים כעת גדולים וברורים יותר, וגם המידע על האפליקציה הנבחרת מוצג לרוחב המסך במקום בצדדים זאת לצד הביקורות האחרונות והמלצות נוספות. ניתן להוסיף אפליקציה לרשימת ה-Wishlist ולעבור עליה מאוחר יותר.

העיצוב החדש מגיע  לאחר שגוגל כבר החלה בשדרוג חנות האפליקציות בסמארטפונים בגרסה 4 ואט אט השינוי בחנות הרשת תגיע לרוב המשתמשים. אולם יש לציין כי בניגוד לצילום מסך כאן שלמעלה, בחנות הישראלית אין גישה למוזיקה, וידאו וספרים כך שאצלנו המידע המוצג נכון לכרגע דל למדיי.

כנסו לחנות: play.google.com

 • dani

  זוועה
  גופן לא מותאם לעברית, לא נוח, נראה פשוט מידי(נראה שכולם מיישרים קו עם מראה פשוט ואייקונים דו מימדיים בסגנון של פעם, חוזרים אחורה בקיצור) תוצאות חיפוש ודף האפלקיציות- טקסט חסר בשמות ארוכים של האפלקיצות,מעל 3 מילים טקסט לא נראה, אין אפשרות לראות אפלקציות חדשות/טרנדים בתצוגה ברורה, אלא אפלקציות קבועות של ה TOP שיושבות שם כבר שנים..
  צריך יותר גלילות בעכבר בגלל האייקונים הגדולים שכל כמה אחדים שתופסים מסך שלם
  עיצוב קודם היה יותר אינטואטיבי לדעתי

  גוגל ניהיו כאלה גרועים, גם ביוטיוב הורידו לא מעט דברים שימושיים

  • אביעזר

   שלום דני,
   מה שאתה מכנה בשם "מראה פשוט…בסגנון של פעם" הוא הפנמה בגוגל ליתרונותיו האסתטיים של "עיצוב מינימליסטי". לחברת אפל זה מצליח להביאה להיות מלכת הרווחים.

 • HTC One X

  עדיין לא השתנה לי האפליקציה בסמארטפון… כבר התחילו לשדרג או שזה רק בתהליכי פיתוח כי כל האנשים שאני מכיר לא השתנה להם ה google play

 • ונב

  העתקה מIOS 7

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

   איך העתקה תסביר לי איך!!! העיצוב החדש של הפלי עוד קיים הרבה לפני הגירסה ה7 !!

  • עברי

   יותר נכון שניהם העתקה של ווינדווס פון/8

 • יוסיHD

  יותר חשוב עוד שפות לחנות, המבחר דל למדי
  אפרופו שפות- עברית!!!!!!!

  • ליר

   זה לא שפות שהבעיה פה, החנות מתורגמת לעברית באופן מושלם, הבעיה זה ארצות, מכיוון שבארץ שלנו חסרים רשיונות מסויימים שבארה"ב ומקומות אחרים יש, אצלנו אין דברים אחרים (כגון: מוסיקה, סרטים וכו'..), אני מניח שעוד כמה שנים זה גם יגיע אלינו.. אבל עד אז.. תמיד אפשר להשתמש בVPN, ושירותי פרוקסי שונים.

   • יוסיHD

    לא אפליקציית גוגל פליי
    האתר של גוגל פליי