גוגל פרסמה הלילה את הדוחות הכספיים שלה לרבעון השני של 2013, ומעבר למספרים המציגים עלייה של 19 אחוז בהכנסות משנה שעברה וקצת פחות ברווח הנקי, היא פרסמה גם נתונים על מערכת האנדרואיד.

האקטיבציות למכשירים חדשים המבוססים על מערכת האנדרואיד ממשיכה לגדול. למעלה מ-1.5 מיליון מכשירים מופעלים מידי יום, מספר יוצא מן הכלל המראה כמה גדולה המערכת בעולם. רק בחודש מאי האחרון דיווחה החברה כי ישנם למעלה מ-900 מיליון משתמשים במערכת האנדרואיד מאז השקתה ב-2008 וכי מיליארד משתמשים נראה קרוב מתמיד.

עוד אמר לארי פייג’ בעמוד הגוגל פלוס שלו כי עד כה היו 50 מיליארד הורדות של אפליקציות מחנות הגוגל פלי וזו צמיחה עצומה וסגירת פערים אל מול אפל שפרסמה בחודש מאי האחרון נתון דומה.

פייג’ עוד חשף כי ישנם 750 מיליון משתמשים בדפדפן הכרום ברחבי העולם וכי היא ממשיכה בפיתוח פרויקטים נוספים כמו ה-Knowledge Graph ו-Project Loon. (הדוחות המלאים)

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • א.א.

  קצת מצחיק אותי שבמקום לומר "האנליסטים שגו בתחזיותיהם", אומרים "החב' לא עמדו בתחזיות האנליסטים".. קצת כמו לומר "מזג האוויר אכזב היום ולא עמד בציפיות החזאים"

 • אביעזר

  שלום,
  ציטוט: "וגל פרסמה הלילה את הדוחות הכספיים שלה לרבעון השני של 2013, ומעבר למספרים המציגים עלייה של 19 אחוז ברווחים משנה שעברה"
  ——————-
  זו שגיאה גסה לתרגם REVENUE למילה העברית "רווחים". המילה הנכונה היא "הכנסות". הרווח (PROFIT) הוא מה נותר אחרי שמחסירים את ההוצאות מן ההכנסות.
  לכן צריך היה לרשום:
  וגל פרסמה הלילה את הדוחות הכספיים שלה לרבעון השני של 2013, ומעבר למספרים המציגים עלייה של 19 אחוז בהכנסות משנה שעברה.

  בברכה,
  אביעזר

  • מישהו שמבין

   +1
   מזל שאתה לא באתר אמריקאי… הם יותר טובים ומדויקים אבל כשזה מגיע לזה כולם קופצים עליך GRAMMAR NAZI! כי אסור לומר למישהו שהוא טעה, חס וחלילה!

  • פיפוש

   אביעזר! כמה טוב לקרוא תגובה שלך אחרי כלכך הרבה זמן!
   לאיפה נעלמת?

  • ג.ד.

   ברוך השב. היה פה די משמים בלעדיך.

   שבת שלום.
   ג.ד.

   • אביעזר

    תודה.

  • פיפוש

   אביעזר! ברוך שובך! לאן נעלמת לנו לתקופה ארוכה כלכך?

   • אביעזר

    שלום פיפוש,
    תודה על הברכה (הכפולה 16:25 + 17:43).

    שבת שלום,
    אביעזר