סאני תקשורת, יבואנית סמסונג מובייל בישראל החלה במכירה מוקדמת למכשיר המצלפון החדש שלה שהוכרז לאחרונה, ה-Galaxy S4 Zoom (גלקסי אס 4 זום). המכשיר יחל להימכר בעוד כשבוע וחצי, ב-25 לאוגוסט במחיר של 2,999 שקל ישירות דרך אתר החברה.

Galaxy S4 Zoom הוא סמארטפון המיועד למשתמשים המחפשים מצלמה איכותית יותר מאשר אלו הקיימות בסמארטפון, וגם מציע פיצ’רים רבים של מצלמה דיגיטלית רגילה כמו זום אופטי x10, פלאש Xenon, מייצב תמונה אופטי (OSI) וחיישן 16 מגה פיקסל.

Galaxy S4 Zoom מבוסס על מערכת האנדרואיד בגרסה 4.2 Jelly Bean עם ממשק ה-TouchWIZ UI. הוא רץ על מעבד כפול ליבה 1.5GHz, בעל מסך 4.3 אינצ’ qHD 960×540, זיכרון פנימי של 8 ג’יגה, חריץ הרחבה microSD עד 64 ג’יגה, זיכרון זמני 1.5 ג’יגה ראם וסוללה בעלת הספק של 2,330 מיל-אמפר. משקלו של המכשיר לא מעט ועומד על 208 גרם כאשר עוביון 15.4 מ”מ.

המכשיר כולל את כל הפיצ’רים המוכרים של סדרת הגלקסי כמו ה-Samsung Hub עם תכני הוידאו, מוזיקה, המשחקים והספרים, ה-Group Play המאפשר להתחבר ולשתף תכנים וסאונד בין מכשירים שונים, Story Albom המארגן ויוצר אלבום תמונות משפחתי ו-Samsung Link להעברת קבצים בקלות. בנוסף, נמצא במכשיר מגוון אפשרויות ותכונות ומנצל למעשה את יכולות הסמארטפון שבתוכו לעריכת תמונות, שיתוף לחברים וברשתות חברתיות וגיבוי תמונות בענן.

סאני גם החלה בשבוע שעבר למכור את מכשיר ה-Galaxy S4 Mini במחיר של 2,499 שקל.