אחרי ההכרזות אמש ומכשירי הדור החדש שמגיעים עם מערכת האנדרואיד 4.3, התפנתה סמסונג לדבר על הדור הנוכחי וכי אמרה שעדכון עבור הגרסה האחרונה של האנדרואיד יגיע גם לבעלי ה-Galaxy S3 ו-Galaxy S4.

העדכון, יושק בסביבות חודש אוקטובר באופן רשמי, כך שרוכשי מכשיר שלא דרך המפעילה יקבלו ראשונים ולאחר מכן בהתאם לקצב העדכון של למפעילה המקומית יקבלו שאר המכשירים.

השינויים הצפויים בעדכון הם התאמה לגרסת האנדרואיד 4.3 וכן תמיכה בחיבור המכשירים לשעון החכם החדש, ה-Galaxy Gear, שבאופן מפתיע, אינו פועל עם כל מכשיר בצורה אוטומטית, ואפילו מכשירי סמסונג נדרשים לעדכון. סמסונג לא מסרה מה לגבי שאר מכשירי הסדרה כמו ה-Galaxy Note 2 וה-Galaxy Zoom, אך אנחנו מניחים כי מיד לאחר מכן העדכון יגיע גם אליהם.

אגב, גרסת האנדרואיד 4.4 קיטקט צפויה להגיע מתישהו בזמן הזה, אבל לא היינו בונים על זה שסמסונג תשחרר עדכון לגרסה זו כל כך מהר.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.