עוד בטרם התפוגג לו הערפל מסרטון הטיזר בו סיפקה LG הצצה ראשונה למה שכפי הנראה תהיה תשובתה לסדרת ה-Note של יריבתה השכנה, אך כעת מתברר כי המכשיר המסתורי יקוטלג כפי הנראה כמכשיר ביניים, ולא כמתחרה ישיר לסדרת ה-Note.

את הפרטים הראשוניים אודות ה-G3 Stylus שהוצג בסוף סרטון הטיזר בו קידמה החברה את מכשיר ה-G3 Beat, מספק אתר הודי העוסק בייבוא ומשתמש באתר הבית של LG המביא מספר פרטים נוספים אודות המכשיר המסתורי. על- פי הדיווחים האחרונים, למכשיר אכן יהיה מסך בגודל גדול יותר ממכשיר הדגל הנוכחי של החברה ויעמוד על 5.7 אינץ', אך לעומת זאת, מפרטו יהיה נמוך בהרבה יותר משל ה-G3, ולבטח ממכשיר ה-Note 4 שצפוי לזכות להצצה ראשונה בתחילת ספטמבר – כך שאינו יהווה אלטרנטיבה.

מלבד גודל המסך שיעמוד כאמור על 5.7 אינץ', צפוי המכשיר לספק רזולוציה של 720P ולכלול זיכרון RAM של 1 ג'יגה בייט במהירות שעון של 1.3 ג'יגה-הרץ בלבד. בנוסף, כל הפרטים הראשונים מהאתר ההודי מצביעים על כך שגם זכרון האחסון הפנימי יהיה נמוך יחסית לסטנדרט של היום ויעמוד על 8 ג'יגה בייט זיכרון, ככל הנראה ללא אפשרות הרחבה. גם שתי המצלמות שיתנוססו בקדמת ובגב המכשיר יספקו תמונות באיכות נמוכה יחסית – 8 מגה-פיקסל אחורה ו-1.3 מגה-פיקסל קדמית.

אומנם, על פי המפרט מדובר בעוד מכשיר ביניים שיוצע כפי הנראה בשווקים בינוניים, אך יהיה מעניין לראות כיצד תמתג ותתמחר אותו החברה, בעיקר לנוכח עט הסטיילוס שרבים מהמשתמשים רואים בו מצרך חיוני, והמפרט הנמוך יחסית.

כך או כך, אומנם לא זכינו לראות את המתחרה הרציני ביותר לסדרת ה-Note המפוארת, אך תמיד טוב ונחמד לראות עוד אח צעיר מצטרף למשפחת ה-G המתרחבת.

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.