פתחו יומנים ורשמו את התאריך: ענקית הטכנולוגיה מדרום קוריאה סמסונג (Samsung) שלחה הזמנות לאירוע Unpacked 4 אשר במהלכו יוכרז ככל הנראה הפאבלט הבא בסדרה של החברה, ה-Galaxy Note 4, וייתכן שלצידו היא תכריז על מוצרים נוספים.

ההזמנות לאירוע, שייערך בברלין כחלק מתערוכת IFA, הן ליום שישי ה-3 בספטמבר. בהזמנות אותן שלחה החברה לעיתונאים היא אומנם לא ציינה במפורש כי אכן מדור בהכרזה על המכשיר המדובר, אך זו הציפייה לאור העובדה שמלאה שנה להשקתו של מכשיר ה-Note 3 שהוכרז בספטמבר אשתקד, באופן דומה.

על סמך שמועות ודיווחים קודמים, ה-Note 4 אינו צפוי להציע שינוי בגודל המסך, כפי שנהגה החברה לעשות עד עתה מדי שנה בשנה, והוא יישאר 5.7 אינץ' כמו ב-Note 3. עם זאת, בניגוד למכשיר הדור הקודם, במקרה של ה-Note 4 הרזולוציה תהיה QHD . למעשה זה יהיה המכשיר הראשון מתוצרתה של סמסונג שיציע את הרזולוציה הגבוהה הזו.

בצד החומרה צפוי המכשיר לעבור שינוי מהותי ולהיות מבוסס על המערכת על שבב Snapdragon 805 מבית יצרנית השבבים קוואלקום (Qualcomm), או מעבד ה-Exynos 5433 מתוצרת עצמית, אך ייתכן כי בניגוד לשנים קודמות יוצע המכשיר בשני דגמים. בנוסף, כך גורסות השמועות, ייתכן והמכשיר אף יאובזר בחיישן אולטרא סגול מיוחד שיהיה מסוגל לזהות רמות קרינה מסוכנות.

כאמור, ייתכן ובנוסף להשקה של ה-Note 4 אנו צפויים לקבל הצצה ראשונה למכשירים וגאדג'טים נוספים. אחד מהם הוא משקפי המציאות הרבודה Gear VR שהם למעשה תשובתה של סמסונג למשקפיים החכמים מבית גוגל (Google). מוצר נוסף שעולה בחשבון הוא הדור הבא של שעוני ה-Gear החכמים.