סמסונג (Samsung) תציג טלפון חכם המשתמש בטכנולוגיית המסך המתקפל באופן מסחרי כבר בשנה הבאה ויושק באמצע 2017, כך לפי דיווח עדכני של ETNews ממקור בתעשייה.

המכשיר יהיה בעל מסך 5 אינצ’ והתצוגה תוכל לגדול ל-7 אינץ’ כאשר הוא ייפתח במלואו, כך שהוא יהיה קל וקטן לנשיאה אבל פרודוקטיבי יותר עם מסך בגודל של טאבלט. בניגוד למוצרים שונים שראינו בעבר המשתמשים בשני מסכים נפרדים, המכשיר של סמסונג יהיה בנוי ממסך אחד שניתן יהיה לקפל אותו כמעין ארנק ויוכל להיפתח בעת השימוש בו, כאשר הוא ישתמש בטכנולוגיית פאנל מסוג OLED מתקפל.

טכנולוגיית המסך המתקפל והגמיש נמצאת איתנו מספר שנים. ראינו מספר מוצרים כמו ה-G Flex, האדג’, Galaxy Round ועוד והיצרניות מובילות הן LG ולסמסונג שלהן מספר פרויקטים ופטנטים כאשר אחד מהם, Youm, הוא היה למעשה תחילתו של מה שאנחנו מכירים כיום כסדרת ה-Edge.

שמענו הבטחות רבות בעבר וקשה לדעת האם אכן היצרניות הצליחו לייצר מסכים מתקפלים באופן מסחרי לשנה הקרובה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.