סמסונג (Samsung) לא עוצרת וממשיכה לשלוח לשוק מכשירים לכל נקודת מחיר ולכל סוג של שוק. בקרוב, כך מתברר, היא אמורה להשיק שני מכשירי ביניים חדשים בסדרת ה-Galaxy J שלה, ומדובר ב-J5 וב-J7.

האתר Sammobile חשף תמונות ראשונות של ה-Galaxy J5, והוא דומה מבחינה חיצונית ל-Galaxy J1, להוציא כמובן המידות וגודל המסך, שהושק בינואר.

זה אומר שהמכשיר יציע את 'העיצוב הקלאסי' של מכשירי החברה, כפי שהיה עד לאחרונה ממש: גב פלסטיק ניתן להסרה, כרטיס סים וכרטיס הרחבה מעל הסוללה, שכמובן ניתנת להחלפה, ובקיצור ממבט ראשון אין ממש הבדל במראה לעומת הדורות הקודמים של מכשירי ה-Galaxy S על נגזרותיהם.

מבחינת תצורה מדובר במסך 5 אינץ', מערכת על שבב Snapdragon 410 מרובעת ליבות במהירות 1.2 ג'יגה-הרץ, זיכרון עבודה של 1.5 ג'יגה-בייט, 8 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון בלבד, מצלמה ראשית עם חיישן 13 מגה-פיקסלים, קדמית של 5 מגה-פיקסלים וסוללת 2,600 מילי-אמפר/שעה. ממשק ה-TouchWiz יוצע הגרסתו המעודכנת, זו שקיימת גם ב-S6 וב-S6 Edge, וזאת מעל אנדרואיד 5.1.

מתי, איך, כמה והיכן עוד אין פרטים.

שתף:
-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.