כבר ידוע לכל שפייסבוק (Facebook) העתיקה דבר או שניים מסנאפצ'ט (Snapchat), המתחרה הגדולה שלה בתחום המסרים המידיים בקבוצת הגילאים הצעירה, אולם זה לא מסתיים שם כי גם אפליקציית המסנג'ר זוכה לשדרוג תואם.

תחת השם Messenger Day, הציגה פייסבוק את השכפול הכי גדול של סנאפצ'ט. באמצעות התוספת החדשה, יכולים המשתמשים לצלם תמונות וסרטונים קצרים, להוסיף סטיקרים, סמיילים, איורים או לשרבט טקסט משעשע, ולפרסם לכל החברים בהודעה שתישמר למשך 24 שעות. נשמע מוכר? נכון, כי פייסבוק כבר הוסיפה אפשרות דומה לאינסטגרם (Instagram Stories) וממש לאחרונה גם לאפליקציית וואטסאפ (Whatsapp).

בפייסבוק מזמינים את המשתמשים "לשתף את יומם" זאת על ידי כניסה למסנג'ר, לחיצה על עיגול המצלמה בחלק התחתון, צילום תמונת סלפי והוספת האלמנטיים הרצויים. לאחר יצירת התמונה, נוכל לשתף אותה בפרופיל האישי, בין חברים או סתם במסנג'ר שכולם יוכלו לראות.

העדכון למסנג'ר יוצא בהדרגה למשתמשי האנדרואיד ו-iOS וזמין דרך חנויות האפליקציות.

ותראו מה אנחנו הכנו 🙂

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • Ruslan Ver

  חחח מיותר ועדיין לא קיבלתי תעדכון… מוזר

 • Tomernim‬‎

  נחנקנו.

 • סנאפ לא יכולים לתבוע את פייסבוק על זה?

  • iphone1000

   אני לא חושב שזה יעשה משהו ,אין לסנאפ איזה תוקף משפטי בנוגע לסטוריז -גם אם תהיה תביעה כזו לא יצאו "אשמים" או "מפצים" או "זוכים"

 • AmitGM

  ההעתקה שלהם לא מלהיבה.
  הרבה יותר נוח בסנאפ לראות סטוריז של אנשים מאשר באינסטגרם, בוואצאפ ובמסנג'ר, גם הגישה יותר מהירה לצילום תמונות ויש יותר אפשרות להתעסקות עם התמונה בסנאפ.
  או שפייסבוק ינסו ליישר קו או שיוותרו כי לא ממש הולך להם בינתיים.

  • iphone1000

   דווקא באינסטגרם זה ממש התרחב ומצליח -אולי זה לא מעביר אותך ישירות לצילום סטורי כשאתה פותח את האפליקצייה אבל זה עדיין נוח צריך רק ללחוץ על אייקון
   החיסרון היחיד של סטורי באינסטגרם זה שהכניסה לסטוריז לא נוחה בכלל וצריך לגלול ימינה את השורה של הסטוריז ואין לך אפשרות לראות את כולם בצורה של רשימה יורדת נוחה יותר כמו בסנאפצ'ט -אבל עניין הנגישות ליצירת סטורי נוח